1946 Groene Leeuw:
|
31-03-1946
Omloop der Vlaamse Gewesten :
Briek Schotte
|
31-03-1946
Omloop der Vlaamse Gewesten :
Briek Schotte
|
06-04-1946
Stage 1 Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
Briek Schotte
|
06-04-1946
Stage 1 Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
Briek Schotte
|
23-04-1946
Velzeke-Ruddershove (a):
Odiel Van Den Meerschaut
|
23-04-1946
Velzeke-Ruddershove (a):
Odiel Van Den Meerschaut
|
28-04-1946
Evergem (a):
Michel Remue
|
28-04-1946
Evergem (a):
Michel Remue
|
28-04-1946
Paris - Brussel :
Briek Schotte
|
28-04-1946
Paris - Brussel :
Briek Schotte
|
12-05-1946
Paris - Tours :
Briek Schotte
|
12-05-1946
Paris - Tours :
Briek Schotte
|
20-05-1946
Stage 5 Ronde van België :
Désiré Keteleer
|
20-05-1946
Stage 5 Ronde van België :
Désiré Keteleer
|
09-06-1946
Flèche Wallonne :
Désiré Keteleer
|
09-06-1946
Flèche Wallonne :
Désiré Keteleer
|
11-06-1946
Stage 1 Tour de Luxembourg :
Briek Schotte
|
11-06-1946
Stage 1 Tour de Luxembourg :
Briek Schotte
|
12-06-1946
Stage 2 Tour de Luxembourg :
Briek Schotte
|
12-06-1946
Stage 2 Tour de Luxembourg :
Briek Schotte
|
14-06-1946
General Classification Tour de Luxembourg :
Briek Schotte
|
14-06-1946
General Classification Tour de Luxembourg :
Briek Schotte
|
30-06-1946
Brussel/Bruxelles - Spa :
Désiré Keteleer
|
30-06-1946
Brussel/Bruxelles - Spa :
Désiré Keteleer
|
02-07-1946
Edingen :
Emiel Faignaert
|
02-07-1946
Edingen :
Emiel Faignaert
|
27-07-1946
Oostkamp (b):
Odiel Van Den Meerschaut
|
27-07-1946
Oostkamp (b):
Odiel Van Den Meerschaut
|
22-08-1946
Mere :
Roger Gyselinck
|
22-08-1946
Mere :
Roger Gyselinck
|
24-08-1946
Aalst, Criterium :
Désiré Keteleer
|
24-08-1946
Aalst, Criterium :
Désiré Keteleer
|
24-08-1946
Stage 4 Tour de l'Ouest :
Michel Remue
|
24-08-1946
Stage 4 Tour de l'Ouest :
Michel Remue
|
23-09-1946
Meulebeke :
Briek Schotte
|
23-09-1946
Meulebeke :
Briek Schotte
|
1947 Groene Leeuw:
|
27-04-1947
Ronde van Vlaanderen :
Emiel Faignaert
|
27-04-1947
Ronde van Vlaanderen :
Emiel Faignaert
|
11-05-1947
Roeselare (d):
Emiel Faignaert
|
11-05-1947
Roeselare (d):
Emiel Faignaert
|
16-05-1947
Stage 4 Ronde van België :
Albert Lambert
|
16-05-1947
Stage 4 Ronde van België :
Albert Lambert
|
17-05-1947
General Classification Ronde van België :
Maurice Van Herzele
|
17-05-1947
General Classification Ronde van België :
Maurice Van Herzele
|
31-05-1947
Ichtegem (a):
Michel Remue
|
31-05-1947
Ichtegem (a):
Michel Remue
|
31-05-1947
Merelbeke :
Emiel Faignaert
|
31-05-1947
Merelbeke :
Emiel Faignaert
|
10-06-1947
Schellebelle :
Michel Remue
|
10-06-1947
Schellebelle :
Michel Remue
|
05-07-1947
Aalst :
Maurice De Wannemaeker
|
05-07-1947
Aalst :
Maurice De Wannemaeker
|
14-07-1947
Mouscron :
Lucien Mathys
|
14-07-1947
Mouscron :
Lucien Mathys
|
26-07-1947
Écaussines-Lalaing :
Julien Ardijns
|
26-07-1947
Écaussines-Lalaing :
Julien Ardijns
|
19-08-1947
Zottegem :
Michel Remue
|
19-08-1947
Zottegem :
Michel Remue
|
25-08-1947
Edingen :
Julien Ardijns
|
25-08-1947
Edingen :
Julien Ardijns
|
25-08-1947
Zingem, Criterium :
Michel Remue
|
25-08-1947
Zingem, Criterium :
Michel Remue
|
06-09-1947
Eke :
Michel Remue
|
06-09-1947
Eke :
Michel Remue
|
15-09-1947
Aaigem :
Michel Remue
|
15-09-1947
Aaigem :
Michel Remue
|
30-09-1947
Sint-Lievens-Houtem :
Michel Remue
|
30-09-1947
Sint-Lievens-Houtem :
Michel Remue
|
1948 Groene Leeuw:
|
15-05-1948
De Pinte :
Michel Remue
|
15-05-1948
De Pinte :
Michel Remue
|
12-06-1948
Petegem (a):
Achiel De Backer
|
12-06-1948
Petegem (a):
Achiel De Backer
|
20-06-1948
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Achiel De Backer
|
20-06-1948
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Achiel De Backer
|
29-06-1948
Sint-Lievens-Houtem :
Maurice Van Herzele
|
29-06-1948
Sint-Lievens-Houtem :
Maurice Van Herzele
|
04-08-1948
Ledegem (a):
Michel Remue
|
04-08-1948
Ledegem (a):
Michel Remue
|
11-09-1948
Wichelen :
Albert Ramon
|
11-09-1948
Wichelen :
Albert Ramon
|
23-09-1948
Nieuwerkerken :
Roger Gyselinck
|
23-09-1948
Nieuwerkerken :
Roger Gyselinck
|
26-09-1948
Sleidinge :
Roger Gyselinck
|
26-09-1948
Sleidinge :
Roger Gyselinck
|
27-09-1948
Kachtem :
Albert Ramon
|
27-09-1948
Kachtem :
Albert Ramon
|
1949 Groene Leeuw:
|
18-04-1949
Brugge :
Julien Ardijns
|
18-04-1949
Brugge :
Julien Ardijns
|
21-04-1949
Handzame :
Roger Gyselinck
|
21-04-1949
Handzame :
Roger Gyselinck
|
13-06-1949
Meulebeke :
Michel Remue
|
13-06-1949
Meulebeke :
Michel Remue
|
03-07-1949
Avelgem :
Maurice Van Herzele
|
03-07-1949
Avelgem :
Maurice Van Herzele
|
05-09-1949
Oudenaarde :
Lucien Mathys
|
05-09-1949
Oudenaarde :
Lucien Mathys
|
11-09-1949
Aaigem (a):
Emiel Faignaert
|
11-09-1949
Aaigem (a):
Emiel Faignaert
|
20-09-1949
Vichte :
Lucien Mathys
|
20-09-1949
Vichte :
Lucien Mathys
|
1950 Groene Leeuw:
|
22-05-1950
Stage 4 Ronde van België :
Marcel De Mulder
|
22-05-1950
Stage 4 Ronde van België :
Marcel De Mulder
|
04-06-1950
Aalst :
Maurice Van Herzele
|
04-06-1950
Aalst :
Maurice Van Herzele
|
10-07-1950
Ronse (b):
Maurice Van Herzele
|
10-07-1950
Ronse (b):
Maurice Van Herzele
|
12-08-1950
General Classification Ronde van België, Independant :
Maurice Neyt
|
12-08-1950
General Classification Ronde van België, Independant :
Maurice Neyt
|
31-08-1950
General Classification Deutschland Tour :
Roger Gyselinck
|
31-08-1950
General Classification Deutschland Tour :
Roger Gyselinck
|
09-09-1950
Blankenberge :
Lucien Deman
|
09-09-1950
Blankenberge :
Lucien Deman
|
09-11-1950
München, Six Days (a):
Odiel Van Den Meerschaut
|
09-11-1950
München, Six Days (a):
Odiel Van Den Meerschaut
|