16-06-1969 | 1º stage - Pont-Saint-Martin (Valle d'Aosta) - Gaby (Valle d'Aosta) | 142 | ||
17-06-1969 | 2º stage - Gaby (Valle d'Aosta) - Torgnon (Valle d'Aosta) | 126 | ||
18-06-1969 | 3º stage - Torgnon (Valle d'Aosta) - Morgex (Valle d'Aosta) | 130 | ||
19-06-1969 | 4º stage - Morgex (Valle d'Aosta) - Courmayeur (Valle d'Aosta) Individual Time Trial | 28,9 | ||
20-06-1969 | 5º stage - Courmayeur (Valle d'Aosta) - Saint-Vincent (Valle d'Aosta) | 113 | ||
21-06-1969 | 6º stage - Saint-Vincent (Valle d'Aosta) - Châtillon (Valle d'Aosta) | 173 | ||
22-06-1969 | 7º stage - Châtillon (Valle d'Aosta) - Aosta (Valle d'Aosta) | 139 | ||
22-06-1969 | General Classification - Pont-Saint-Martin (Valle d'Aosta) - Aosta (Valle d'Aosta) | 850 |