21-06-1986 | 1º stage - Wegrow (Mazowieckie) - Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie) | 165 | ||
22-06-1986 | 2º stage - Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie) - Ciechanow (Mazowieckie) | 130 | ||
23-06-1986 | 3º stage - Przasnysz (Mazowieckie) - Przasnysz (Mazowieckie) Individual Time Trial | 25 | ||
23-06-1986 | 4º stage - Przasnysz (Mazowieckie) - Zuromin (Mazowieckie) | 70 | ||
24-06-1986 | 5º stage - Zuromin (Mazowieckie) - Płock (Mazowieckie) | 109 | ||
25-06-1986 | 6º stage - Płock (Mazowieckie) - Mlawa (Mazowieckie) Criterium | 125 |