07-06-1975 | 1º stage - Dublin (Dublin) - Monaghan (Monaghan) | 122 | ||
08-06-1975 | 2º stage - Monaghan (Monaghan) - Letterkenny (Donegal) | 130 | ||
09-06-1975 | 3º stage - Letterkenny (Donegal) - Donegal (Donegal) | 137 | ||
10-06-1975 | 4º stage - Donegal (Donegal) - Castlebar (Mayo) | 153 | ||
11-06-1975 | 5º stage part a - Castlebar (Mayo) - Galway (Galway) | 80 | ||
11-06-1975 | 5º stage part b - Galway (Galway) - Galway (Galway) | 32 | ||
12-06-1975 | 6º stage - Galway (Galway) - Limerick (Limerick) | 130 | ||
13-06-1975 | 7º stage - Limerick (Limerick) - Kilkenny (Kilkenny) | 138 | ||
14-06-1975 | 8º stage - Kilkenny (Kilkenny) - Naas (Kildare) | 138 | ||
15-06-1975 | 9º stage part a - Naas (Kildare) - Naas (Kildare) Individual Time Trial | 12 | ||
15-06-1975 | 9º stage part b - Dublin (Dublin) - Dublin (Dublin) | 48 | ||
15-06-1975 | General Classification - Dublin (Dublin) - Dublin (Dublin) | 1120 |