Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour


Poland

BGZ Pro Liga 2013

2019
10-05 1º stage part a Polkowice (Dolnośląskie) 16,2 km
   Jannik Steimle
10-05 1º stage part b Głogów (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 112,5 km
   Kamil Małecki
11-05 2º stage Zlotoria (Podlaskie) - Jawor (Dolnośląskie) 144,3 km
   Maciej Paterski
12-05 3º stage Nowa Ruda (Dolnośląskie) - Dzierżoniów (Dolnośląskie) 145,3 km
   Maciej Paterski
General Classification
   Kamil Małecki
2018
11-05 1º stage part a Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 16,2 km
   Jan Tratnik
11-05 1º stage part b Polkowice (Dolnośląskie) - Głogów (Dolnośląskie) 97 km
   Alois Kankovský
12-05 2º stage Pieszyce (Dolnośląskie) - Bielawa (Dolnośląskie) 140 km
   Łukasz Owsian
13-05 3º stage Zlotoria (Podlaskie) - Jawor (Dolnośląskie) 144,3 km
   Gašper Kratašnik
General Classification
   Łukasz Owsian
2017
05-05 1º stage Zlotoryjsko (Wielkopolskie) - Jawor (Wielkopolskie) 166 km
   Filippo Fortin
06-05 2º stage Dzierżoniów (Dolnośląskie) - Srebrna Gora (Dolnośląskie) 128 km
   Marek Rutkiewicz
07-05 3º stage Głogów (Mazowieckie) - Polkowice (Dolnośląskie) 131 km
   Alan Banaszek
General Classification
   Marek Rutkiewicz
2016
06-05 1º stage Chojnow (Dolnośląskie) - Zlotoryja (Dolnośląskie) 185,6 km
   Oleksandr Polivoda
07-05 2º stage Głogów (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 117 km
   Alois Kankovský
08-05 3º stage Wałbrzych (Dolnośląskie) - Dzierżoniów (Dolnośląskie) 162 km
   Jiří Polnický
General Classification
   Oleksandr Polivoda
2015
06-05 1º stage Świdnica (Dolnośląskie) - Świdnica (Dolnośląskie) 176 km
   Andrij Kulyk
07-05 2º stage Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 155 km
   Pascal Ackermann
08-05 3º stage Dzierżoniów (Dolnośląskie) - Dzierżoniów (Dolnośląskie) 195 km
   Paweł Bernas
09-05 4º stage Legnica (Dolnośląskie) - Legnica (Dolnośląskie) 90 km
   Sylwester Janiszewski
General Classification
   Paweł Bernas
2014
09-05 1º stage Świdnica (Dolnośląskie) - Dzierżoniów (Dolnośląskie) 156,7 km
   Grega Bole
10-05 2º stage Zlotoryja (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 161,7 km
   Asbjørn Andersen
11-05 3º stage Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 30,2 km
   Stefan Schumacher
General Classification
   Mateusz Taciak
2013
03-05 1º stage Świdnica (Dolnośląskie) - Dzierżoniów (Dolnośląskie) 167,8 km
   Davide Rebellin
04-05 2º stage Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 30,2 km
   Jan Bárta
04-05 3º stage Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 95,7 km
   Tino Thömel
05-05 4º stage Jawor (Dolnośląskie) - Zlotoryja (Dolnośląskie) 161,7 km
   Davide Rebellin
General Classification
   Jan Bárta
2012
04-05 1º stage Jawor (Dolnośląskie) - Zlotoryja (Dolnośląskie) 161,7 km
   Marko Kump
05-05 2º stage Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 30,2 km
   Marek Rutkiewicz
05-05 3º stage Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 77,7 km
   Tino Thömel
06-05 4º stage Dzierżoniów (Dolnośląskie) - Świdnica (Dolnośląskie) 153 km
   Radoslav Rogina
General Classification
   Marek Rutkiewicz
2011
06-05 1º stage Jawor (Dolnośląskie) - Legnica (Dolnośląskie) 191,3 km
   Jiří Hochmann
07-05 2º stage Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 26,7 km
   Robert Vrečer
07-05 3º stage Lubiń (Dolnośląskie) - Lubiń (Dolnośląskie) 72,3 km
   Tino Thömel
08-05 4º stage Świdnica (Dolnośląskie) - Dzierżoniów (Dolnośląskie) 167,8 km
   Marek Rutkiewicz
General Classification
   Robert Vrečer
2010
07-05 1º stage Jawor (Dolnośląskie) - Zlotoryja (Dolnośląskie) 158,3 km
   Marek Rutkiewicz
08-05 2º stage Świdnica (Dolnośląskie) - Dzierżoniów (Dolnośląskie) 167,8 km
   Tomasz Marczynski
09-05 3º stage Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 26,7 km
   Łukasz Bodnar
09-05 4º stage Rudna (Dolnośląskie) - Legnica (Dolnośląskie) 82,8 km
   André Schulze
General Classification
   Marek Rutkiewicz
2009
08-05 1º stage Jawor (Dolnośląskie) - Zlotoryja (Dolnośląskie) 168,3 km
   Daniele Callegarin
09-05 2º stage Legnica (Dolnośląskie) - Świdnica (Dolnośląskie) 188,5 km
   Jacek Morajko
10-05 3º stage Głogów (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 191,1 km
   Tomasz Smoleń
General Classification
   Mariusz Witecki
2008
08-05 1º stage Legnica (Dolnośląskie) - Świdnica (Dolnośląskie) 185,6 km
   Mateusz Mróz
09-05 2º stage Głogów (Dolnośląskie) - Lubiń (Dolnośląskie) 160,1 km
   André Schulze
10-05 3º stage Zlotoryja (Dolnośląskie) - Jawor (Dolnośląskie) 183,8 km
   Krzysztof Jeżowski
11-05 4º stage Rudna (Dolnośląskie) - Rudna (Dolnośląskie) 25,8 km
   Tomasz Kiendyś
11-05 5º stage Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 103,6 km
   Steffen Radochla
General Classification
   Bartosz Huzarski
2007
03-05 Prologue Legnica (Dolnośląskie) - Legnica (Dolnośląskie) 40 km
   Jaroslaw Zarebski
04-05 1º stage Jawor (Dolnośląskie) - Zlotoryja (Dolnośląskie) 173 km
   Tomasz Kiendyś
05-05 2º stage Rudna (Dolnośląskie) - Rudna (Dolnośląskie) 25,8 km
   Tomasz Kiendyś
05-05 3º stage Lubiń (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 129,8 km
   Philipp Metzke
06-05 4º stage Legnica (Dolnośląskie) - Świdnica (Dolnośląskie) 182,5 km
   Robert Radosz
General Classification
   Tomasz Kiendyś
2006
28-04 1º stage Jawor (Dolnośląskie) - Zlotoryja (Dolnośląskie) 158,8 km
   Krzysztof Mermer
29-04 2º stage Rudna (Dolnośląskie) - Rudna (Dolnośląskie) 25,8 km
   Tomasz Kiendyś
29-04 3º stage Lubiń (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 95 km
   Krzysztof Jeżowski
30-04 4º stage Świdnica (Dolnośląskie) - Głogów (Dolnośląskie) 160 km
   Krzysztof Jeżowski
General Classification
   Tomasz Kiendyś
2005
21-04 1º stage Boleslawiec (Dolnośląskie) - Głogów (Dolnośląskie) 135 km
   Artur Krzeszowiec
22-04 2º stage Jawor (Dolnośląskie) - Zlotoryja (Dolnośląskie) 174.8 km
   Zbigniew Piątek
23-04 3º stage Rudna (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 149.7 km
   Pawel Szaniawski
24-04 4º stage Świdnica (Dolnośląskie) - Legnica (Dolnośląskie) 206.2 km
   Jaroslaw Zarebski
General Classification
   Zbigniew Piątek
2004
22-04 Prologue Legnica (Dolnośląskie) - Legnica (Dolnośląskie) 40 km
   Piotr Zaradny
23-04 1º stage Głogów (Dolnośląskie) - Głogów (Dolnośląskie) 157.7 km
   Piotr Zaradny
24-04 2º stage Rudna (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 92.7 km
   Jaroslaw Zarebski
24-04 3º stage Lubiń (Dolnośląskie) - Lubiń (Dolnośląskie) 83 km
   Mariusz Wiesiak
25-04 4º stage Jawor (Dolnośląskie) - Zlotoryja (Dolnośląskie) 216 km
   Piotr Przydział
General Classification
   Piotr Przydział
2003
25-04 1º stage Głogów (Dolnośląskie) - Chojnow (Dolnośląskie) 157.7 km
   Kazimierz Stafiej
26-04 2º stage - Polkowice (Dolnośląskie) 29.9 km
   Bogdan Bondariew
27-04 3º stage Lubiń (Dolnośląskie) - Lubiń (Dolnośląskie) 83 km
   Piotr Zaradny
28-04 4º stage Zlotoryja (Dolnośląskie) - Jawor (Dolnośląskie) 190.8 km
   Marcin Lewandowski
General Classification
   Artur Krasiński
2002
25-04 Prologue - Legnica (Dolnośląskie)
   Marcin Lewandowski
26-04 1º stage Głogów (Dolnośląskie) - Chojnow (Dolnośląskie) 157.7 km
   Jacek Mickiewicz
27-04 2º stage - Polkowice (Dolnośląskie) 29.9 km
   Bogdan Bondariew
27-04 3º stage Lubiń (Dolnośląskie) - Lubiń (Dolnośląskie) 83 km
   Jacek Mickiewicz
28-04 4º stage Jawor (Dolnośląskie) - Legnica (Dolnośląskie) 193.5 km
   Adam Wadecki
General Classification
   Krzysztof Szafranski
2001
27-04 1º stage Polkowice (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 158 km
   Sławomir Chrzanowski
28-04 2º stage part a Jawor (Dolnośląskie) - Lubiń (Dolnośląskie) 148 km
   Adam Wadecki
28-04 2º stage part b Chojnow (Dolnośląskie) - Głogów (Dolnośląskie) 87 km
   Sławomir Chrzanowski
29-04 3º stage - Legnica (Dolnośląskie) 17 km
   Ondřej Sosenka
General Classification
   Eugen Wacker
2000
00-00 1º stage
   Piotr Wadecki
00-00 2º stage part a
   Piotr Wadecki
00-00 2º stage part b
   Piotr Wadecki
00-00 3º stage
   Remigius Lupeikis
General Classification
   Piotr Wadecki
1999
00-00 Prologue
   Robert Karsnicki
00-00 1º stage
   Tomasz Filapek
00-00 2º stage
   Piotr Wadecki
00-00 3º stage
   Piotr Zaradny
00-00 4º stage
   Piotr Zaradny
General Classification
   Piotr Wadecki
1998
General Classification
   Andrzej Sypytkowski
1997
General Classification
   Piotr Zaradny
1996
General Classification
   Sławomir Chrzanowski
1995
General Classification
   Grzegorz Piwowarski
1994
General Classification
   Paweł Niedźwiecki
1993
General Classification
   Czesław Rajch
1992
General Classification
   Artur Krzeszowiec
1991
General Classification
   Jozef Moczydlowski
1990
General Classification
   Marek Wrona
1977
General Classification
   Stanisław Szozda
1969
General Classification
   Yuri Dmitriyev
1967
General Classification
   Rajmund Zieliński

Stats Szlakiem Grodow Piastowskich

Final classifications by country
Poland 28
Czech Republic 1
USSR 1
Ukraine 1
Slovenia 1
Kyrgyzstan 1
Final classifications by cyclist
Rutkiewicz, Marek   POL 3
Kiendyś, Tomasz   POL 2
Wadecki, Piotr   POL 2
Bárta, Jan   CZE 1
Bernas, Paweł   POL 1
Chrzanowski, Sławomir   POL 1
Dmitriyev, Yuri   URS 1
Huzarski, Bartosz   POL 1
Krasiński, Artur   POL 1
Krzeszowiec, Artur   POL 1
Małecki, Kamil   POL 1
Moczydlowski, Jozef   POL 1
Niedźwiecki, Paweł   POL 1
Owsian, Łukasz   POL 1
Piątek, Zbigniew   POL 1
Piwowarski, Grzegorz   POL 1
Polivoda, Oleksandr   UKR 1
Przydział, Piotr   POL 1
Rajch, Czesław   POL 1
Sypytkowski, Andrzej   POL 1
Szafranski, Krzysztof   POL 1
Szozda, Stanisław   POL 1
Taciak, Mateusz   POL 1
Vrečer, Robert   SLO 1
Wacker, Eugen   KGZ 1
Witecki, Mariusz   POL 1
Wrona, Marek   POL 1
Zaradny, Piotr   POL 1
Zieliński, Rajmund   POL 1
Victories/Stages by country
Poland 53
Germany 10
Czech Republic 6
Slovenia 5
Ukraine 4
Italy 4
Denmark 1
Lithuania 1
Croatia 1
Victories/Stages by cyclist
Zaradny, Piotr   POL 5
Kiendyś, Tomasz   POL 4
Rutkiewicz, Marek   POL 4
Wadecki, Piotr   POL 4
Jeżowski, Krzysztof   POL 3
Thömel, Tino   GER 3
Zarebski, Jaroslaw   POL 3
Bondariew, Bogdan   UKR 2
Chrzanowski, Sławomir   POL 2
Kankovský, Alois   CZE 2
Lewandowski, Marcin   POL 2
Mickiewicz, Jacek   POL 2
Paterski, Maciej   POL 2
Rebellin, Davide   ITA 2
Schulze, André   GER 2
Wadecki, Adam   POL 2
Ackermann, Pascal   GER 1
Kragh Andersen, Asbjørn   DEN 1
Banaszek, Alan   POL 1
Bárta, Jan   CZE 1
Bernas, Paweł   POL 1
Bodnar, Łukasz   POL 1
Bole, Grega   SLO 1
Callegarin, Daniele   ITA 1
Filapek, Tomasz   POL 1
Fortin, Filippo   ITA 1
Hochmann, Jiří   CZE 1
Janiszewski, Sylwester   POL 1
Karsnicki, Robert   POL 1
Kratašnik, Gašper   SLO 1
Krzeszowiec, Artur   POL 1
Kulyk, Andrij   UKR 1
Kump, Marko   SLO 1
Lupeikis, Remigius   LTU 1
Małecki, Kamil   POL 1
Marczynski, Tomasz   POL 1
Mermer, Krzysztof   POL 1
Metzke, Philipp   GER 1
Morajko, Jacek Tadeusz   POL 1
Mróz, Mateusz   POL 1
Owsian, Łukasz   POL 1
Piątek, Zbigniew   POL 1
Polivoda, Oleksandr   UKR 1
Polnický, Jiří   CZE 1
Przydział, Piotr   POL 1
Radochla, Steffen   GER 1
Radosz, Robert   POL 1
Rogina, Radoslav   CRO 1
Schumacher, Stefan   GER 1
Smoleń, Tomasz   POL 1
Sosenka, Ondřej   CZE 1
Stafiej, Kazimierz   POL 1
Steimle, Jannik   GER 1
Szaniawski, Pawel   POL 1
Tratnik, Jan   SLO 1
Vrečer, Robert   SLO 1
Wiesiak, Mariusz   POL 1