Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré


France

In 1969 en 1970 werd het Critérium du Dauphiné Libéré verreden onder de naam Six Provences-Dauphiné. In 1983 werd winnaar Pascal Simon gediskwalificeerd wegens dopinggebruik.

2014
08-06 1º stage Lyon (Rhone-Alpes) - Lyon (Rhone-Alpes) 10,4 km
   Chris Froome
09-06 2º stage Tarare (Rhone-Alpes) - Col du Béal (Auvergne) 156 km
   Chris Froome
10-06 3º stage Ambert (Auvergne) - Le Teil (Rhone-Alpes) 194 km
   Nikias Arndt
11-06 4º stage Montélimar (Rhone-Alpes) - Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 167,5 km
   Yuri Trofimov
12-06 5º stage Sisteron (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - La Mure (Rhone-Alpes) 189,5 km
   Simon Spilak
13-06 6º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Poisy (Rhone-Alpes) 178,5 km
   Jan Bakelants
14-06 7º stage Ville-la-Grand (Rhone-Alpes) - Finhaut (Valais) 160 km
   Lieuwe Westra
15-06 8º stage Megève (Rhone-Alpes) - Courchevel (Rhone-Alpes) 131,5 km
   Mikel Nieve Iturralde
Mountains classification
   Alessandro De Marchi
General Classification
   Andrew Talansky
Points classification
   Chris Froome
2013
02-06 1º stage Champery (Genève) - Champery (Genève) 121 km
   David Veilleux
03-06 2º stage Châtel (Rhone-Alpes) - Oyonnax (Rhone-Alpes) 191 km
   Elia Viviani
04-06 3º stage Ambérieu-en-Bugey (Rhone-Alpes) - Tarare (Rhone-Alpes) 167 km
   Edvald Boasson Hagen
05-06 4º stage Villars-les-Dombes (Rhone-Alpes) - Villars-les-Dombes (Rhone-Alpes) 32,5 km
   Tony Martin
06-06 5º stage Grésy-sur-Aix (Rhone-Alpes) 139 km
   Chris Froome
07-06 6º stage La Léchère (Limousin) - Grenoble (Rhone-Alpes) 143 km
   Thomas Voeckler
08-06 7º stage Le Pont-de-Claix (Rhone-Alpes) 187,5 km
   Samuel Sanchez Gonzalez
09-06 8º stage Sisteron (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Risoul (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 155,5 km
   Alessandro De Marchi
General Classification
   Chris Froome
Mountains classification
   Thomas Damuseau
Points classification
   Gianni Meersman
2012
03-06 Prologue Grenoble (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 5,7 km
   Luke Durbridge
04-06 1º stage Seyssins (Rhone-Alpes) 187 km
   Cadel Evans
05-06 2º stage Lamastre (Rhone-Alpes) - Saint-Félicien (Rhone-Alpes) 160 km
   Daniel Moreno Fernández
06-06 3º stage Givors (Rhone-Alpes) - La Clayette (Bourgogne) 167 km
   Edvald Boasson Hagen
07-06 4º stage Villié-Morgon (Rhone-Alpes) - Bourg-en-Bresse (Rhone-Alpes) 53 km
   Bradley Wiggins
08-06 5º stage Saint-Trivier-sur-Moignans (Rhone-Alpes) 186 km
   Arthur Vichot
09-06 6º stage Saint-Alban-Leysse (Rhone-Alpes) - Morzine (Rhone-Alpes) 167 km
   Nairo Alexander Quintana Rojas
10-06 7º stage Morzine (Rhone-Alpes) - Châtel (Rhone-Alpes) 124 km
   Daniel Moreno Fernández
General Classification
   Bradley Wiggins
Mountains classification
   Cayetano José Sarmiento Tunarrosa
Points classification
   Cadel Evans
2011
05-06 Prologue Saint-Jean-de-Maurienne (Rhone-Alpes) - Saint-Jean-de-Maurienne (Rhone-Alpes) 5,4 km
   Lars Boom
06-06 1º stage Albertville (Rhone-Alpes) - Saint-Pierre-de-Chartreuse (Rhone-Alpes) 144 km
   Jurgen Van Den Broeck
07-06 2º stage Voiron (Rhone-Alpes) - Lyon (Rhone-Alpes) 179 km
   John Degenkolb
08-06 3º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 42,5 km
   Tony Martin
09-06 4º stage La Motte-Servolex (Rhone-Alpes) - Mâcon (Bourgogne) 173,5 km
   John Degenkolb
10-06 5º stage Villars-les-Dombes (Rhone-Alpes) - Les Gets (Rhone-Alpes) 210 km
   Christophe Kern
11-06 6º stage Les Gets (Rhone-Alpes) - Le Collet (Rhone-Alpes) 192,5 km
   Joaquim Rodríguez Oliver
12-06 7º stage Pontcharra (Rhone-Alpes) - La Tousserie (Bretagne) 117,5 km
   Joaquim Rodríguez Oliver
General Classification
   Bradley Wiggins
Mountains classification
   Joaquim Rodríguez Oliver
Points classification
   Joaquim Rodríguez Oliver
2010
06-06 Prologue Évian-les-Bains (Rhone-Alpes) - Évian-les-Bains (Rhone-Alpes) 6,8 km
   Alberto Contador Velasco
07-06 1º stage Évian (Rhone-Alpes) - Saint-Laurent-du-Pont (Rhone-Alpes) 191 km
   Grega Bole
08-06 2º stage Annonay (Rhone-Alpes) - Bourg-Saint-Andéol (Rhone-Alpes) 177 km
   Juan José Haedo
09-06 3º stage Monteux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Sorgues (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 49 km
   Janez Brajkovic
10-06 4º stage - Risoul (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 211,5 km
   Nicolas Vogondy
11-06 5º stage - Grenoble (Rhone-Alpes) 143,5 km
   Daniel Navarro Garcia
12-06 6º stage Crolles (Rhone-Alpes) - L'Alpe-d'Huez (Rhone-Alpes) 151,5 km
   Alberto Contador Velasco
13-06 7º stage Allevard (Rhone-Alpes) - Sallanches (Rhone-Alpes) 150 km
   Edvald Boasson Hagen
General Classification
   Janez Brajkovic
Mountains classification
   Egoi Martínez de Esteban
Points classification
   Alberto Contador Velasco
2009
07-06 1º stage Nancy (Lorraine) - Nancy (Lorraine) 12,1 km
   Cadel Evans
08-06 2º stage Nancy (Lorraine) - Dijon (Bourgogne) 228 km
   Angelo Furlan
09-06 3º stage Tournus (Bourgogne) - Saint-Etienne (Pays de la Loire) 182 km
   Niki Terpstra
10-06 4º stage Bourg-lès-Valence (Rhone-Alpes) - Valence (Rhone-Alpes) 42,4 km
   Bert Grabsch
11-06 5º stage Valence (Rhone-Alpes) - Mont Ventoux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 154 km
   Sylwester Szmyd
12-06 6º stage Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 106 km
   Pierrick Fédrigo
13-06 7º stage Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Saint-François-Longchamp (Rhone-Alpes) 157 km
   David Moncoutié
14-06 8º stage Faverges (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 146 km
   Stef Clement
Mountains classification
   Pierrick Fédrigo
General Classification
   Alejandro Valverde Belmonte
Points classification
   Cadel Evans
2008
08-06 Prologue - Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 5,6 km
   Levi Leipheimer
09-06 1º stage Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Privas (Rhone-Alpes) 194 km
   Alejandro Valverde Belmonte
10-06 2º stage Bourg-Saint-Andéol (Rhone-Alpes) - Vienne (Rhone-Alpes) 184 km
   George Hincapie Garcés
11-06 3º stage Saint-Paul-en-Jarez (Rhone-Alpes) - Saint-Paul-en-Jarez (Rhone-Alpes) 31 km
   Alejandro Valverde Belmonte
12-06 4º stage Vienne (Rhone-Alpes) - Annemasse (Rhone-Alpes) 193 km
   Cyril Dessel
13-06 5º stage Ville-la-Grand (Rhone-Alpes) - Morzine (Rhone-Alpes) 125 km
   Yuri Trofimov
14-06 6º stage Morzine (Rhone-Alpes) - La Tousserie (Bretagne) 233 km
   Chris Anker Sørensen
15-06 7º stage Saint-Jean-de-Maurienne (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 127 km
   Dimitiri Fofonov
General Classification
   Alejandro Valverde Belmonte
Mountains classification
   Pierre Rolland
Points classification
   Alejandro Valverde Belmonte
2007
10-06 Prologue Grenoble (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 4,2 km
   Bradley Wiggins
11-06 1º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Roanne (Rhone-Alpes) 219 km
   Heinrich Haussler
12-06 2º stage Saint-Paul-en-Jarez (Rhone-Alpes) - Saint Etienne (Rhone-Alpes) 157 km
   Christophe Moreau
13-06 3º stage Anneyron (Rhone-Alpes) - Anneyron (Rhone-Alpes) 40,7 km
   Alexandre Vinokourov
14-06 4º stage Hauterives (Rhone-Alpes) - Mont Ventoux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 197 km
   Christophe Moreau
15-06 5º stage Nyons (Rhone-Alpes) - Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 195 km
   Antonio Colóm Mas
16-06 6º stage Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Valloire (Rhone-Alpes) 198 km
   Maxim Iglinskiy
17-06 7º stage Valloire (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 129 km
   Alexandre Vinokourov
General Classification
   Christophe Moreau
Mountains classification
   Rémy Di Grégorio
Points classification
   Alexandre Vinokourov
2006
04-06 Prologue Annecy (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 4,1 km
   David Zabriskie
05-06 1º stage Annecy (Rhone-Alpes) - Bourgoin (Rhone-Alpes) 207 km
   Fabian Wegmann
06-06 2º stage Bourgoin (Rhone-Alpes) - Saint-Galmier (Rhone-Alpes) 203 km
   Philippe Gilbert
07-06 3º stage Bourg-de-Péage (Rhone-Alpes) - Bourg-de-Péage (Rhone-Alpes) 42 km
   David Zabriskie
08-06 4º stage - Mont Ventoux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 186 km
   Denis Menchov
09-06 5º stage Sisteron (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 155 km
   Ludovic Turpin
10-06 6º stage Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - La Tousserie (Bretagne) 169 km
   Iban Mayo Diez
11-06 7º stage Saint-Jean-de-Maurienne (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 131 km
   Thor Hushovd
Mountains classification
   Christophe Moreau
General Classification
   Levi Leipheimer
Points classification
   Francisco Mancebo Perez
2005
05-06 Prologue Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) - Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) 7.9 km
   George Hincapie Garcés
06-06 1º stage Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) - Givors (Rhone-Alpes) 224 km
   Thor Hushovd
07-06 2º stage Givors (Rhone-Alpes) - Chauffailles (Bourgogne) 187 km
   Samuel Dumoulin
08-06 3º stage Roanne (Rhone-Alpes) - Roanne (Rhone-Alpes) 47 km
   Santiago Botero Echeverry
09-06 4º stage Tournon-sur-Rhône (Rhone-Alpes) - Mont Ventoux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 182 km
   Alexandre Vinokourov
10-06 5º stage Vaison-la-Romaine (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Grenoble (Rhone-Alpes) 219 km
   Axel Merckx
11-06 6º stage Albertville (Rhone-Alpes) - Morzine (Rhone-Alpes) 155 km
   Santiago Botero Echeverry
12-06 7º stage Morzine (Rhone-Alpes) - Sallanches (Rhone-Alpes) 128 km
   George Hincapie Garcés
General Classification
   Iñigo Landaluze Intxaurraga
Points classification
   X X
Mountains classification
   José Ivan Gutierrez Palacios
2004
06-06 Prologue Megève (Rhone-Alpes) - Megève (Rhone-Alpes) 5.4 km
   Iban Mayo Diez
07-06 1º stage Megève (Rhone-Alpes) - Bron (Rhone-Alpes) 231 km
   Thor Hushovd
08-06 2º stage Bron (Rhone-Alpes) - Saint-Etienne (Pays de la Loire) 181 km
   José Enrique Gutierrez Cataluña
09-06 3º stage Saint-Etienne (Pays de la Loire) - Aubenas (Rhone-Alpes) 180 km
   Nicolas Portal
10-06 4º stage Bédoin (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Mont Ventoux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 21.6 km
   Iban Mayo Diez
11-06 5º stage Bollène (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Sisteron (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 149 km
   Stuart O'Grady
12-06 6º stage Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Grenoble (Rhone-Alpes) 144 km
   Michael Rasmussen
13-06 7º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 200 km
   Stuart O'Grady
General Classification
   Iban Mayo Diez
2003
08-06 Prologue - Villard-de-Lans (Rhone-Alpes) 5.1 km
   Iban Mayo Diez
09-06 1º stage Méaudre (Rhone-Alpes) - Vaison-la-Romaine (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 198 km
   Plamen Stoyanov Kolev
10-06 2º stage Bollène (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Vienne (Rhone-Alpes) 195 km
   Thor Hushovd
11-06 3º stage - Saint-Héand (Rhone-Alpes) 33.4 km
   X X
12-06 4º stage Vienne (Rhone-Alpes) - Morzine (Rhone-Alpes) 237 km
   Iban Mayo Diez
13-06 5º stage Morzine (Rhone-Alpes) - Chambéry (Rhone-Alpes) 192 km
   Laurent Lefèvre
14-06 6º stage Challes-les-Eaux (Rhone-Alpes) - Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 153 km
   Juan Miguel Mercado Martin
15-06 7º stage Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Grenoble (Rhone-Alpes) 176.3 km
   Cédric Vasseur
General Classification
   X X
2002
09-06 Prologue Lyon (Rhone-Alpes) - Lyon (Rhone-Alpes) 3,6 km
   Bradley McGee
10-06 1º stage Châtillon-sur-Chalaronne (Rhone-Alpes) - Saint-Etienne (Pays de la Loire) 173 km
   Jacky Durand
11-06 2º stage Tournon (Rhone-Alpes) - Mont Ventoux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 174 km
   Denis Menchov
12-06 3º stage Montélimar (Rhone-Alpes) - Pierrelatte (Rhone-Alpes) 41 km
   Santiago Botero Echeverry
13-06 4º stage L'Isle-sur-la-Sorgue (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 209 km
   Patrice Halgand
14-06 5º stage Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Grenoble (Rhone-Alpes) 204 km
   Frédéric Guesdon
15-06 6º stage Albertville (Rhone-Alpes) - Morzine (Rhone-Alpes) 146 km
   X X
16-06 7º stage Morzine (Rhone-Alpes) - 150 km
   José Enrique Gutierrez Cataluña
General Classification
   X X
2001
10-06 Prologue Morzine (Rhone-Alpes) - Morzine (Rhone-Alpes) 4 km
   Didier Rous
11-06 1º stage Morzine (Rhone-Alpes) - Bron (Rhone-Alpes) 227 km
   Fabien De Waele
12-06 2º stage Bron (Rhone-Alpes) - Firminy (Rhone-Alpes) 170 km
   Laurent Roux
13-06 3º stage Guilherand (Rhone-Alpes) - Carpentras (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 184 km
   Unai Etxebarria Arana
14-06 4º stage Beaumes-de-Venise (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Valréas (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 43 km
   Jonathan Vaughters
15-06 5º stage Romans-sur-Isère (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 151 km
   Andrei Kivilev
16-06 6º stage Pontcharra (Rhone-Alpes) - Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 193 km
   Iban Mayo Diez
17-06 7º stage Vizille (Rhone-Alpes) - Chambéry (Rhone-Alpes) 125 km
   Jens Voigt
General Classification
   Christophe Moreau
2000
04-06 Prologue Grenoble (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 3,6 km
   Alberto Lopez de Munain Ruiz de Gauna
05-06 1º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Lyon (Rhone-Alpes) 189 km
   Frédéric Guesdon
06-06 2º stage Châtillon-sur-Chalaronne (Rhone-Alpes) - Saint-Etienne (Pays de la Loire) 210 km
   Fabrice Gougot
07-06 3º stage Saint-Etienne (Pays de la Loire) - Saint-Chamond (Rhone-Alpes) 35,7 km
   X X
08-06 4º stage Romans-sur-Isère (Rhone-Alpes) - Mont Ventoux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 159 km
   Tyler Hamilton
09-06 5º stage Beaumes-de-Venise (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 201 km
   Tyler Hamilton
10-06 6º stage Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 218 km
   Iñigo Cuesta Lopez de Castro
11-06 7º stage Saint-Jean-de-Maurienne (Rhone-Alpes) - Sallanches (Rhone-Alpes) 147 km
   Laurent Jalabert
General Classification
   Tyler Hamilton
1999
06-06 Prologue Autun (Bourgogne) - Autun (Bourgogne) 6,8 km
   X X
07-06 1º stage Autun (Bourgogne) - La Tour-de-Salvagny (Rhone-Alpes) 208 km
   Christophe Oriol
08-06 2º stage La Tour-de-Salvagny (Rhone-Alpes) - Privas (Rhone-Alpes) 164 km
   Alexandre Vinokourov
09-06 3º stage Bédoin (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Mont Ventoux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 21 km
   Jonathan Vaughters
10-06 4º stage Beaumes-de-Venise (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 203 km
   Laurent Desbiens
11-06 5º stage Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Grenoble (Rhone-Alpes) 213 km
   Laurent Madouas
12-06 6º stage Challes-les-Eaux (Rhone-Alpes) 177 km
   David Moncoutié
13-06 7º stage Sallanches (Rhone-Alpes) - Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) 148 km
   Christophe Bassons
General Classification
   Alexandre Vinokourov
1998
07-06 Prologue Villeurbanne (Rhone-Alpes) - Villeurbanne (Rhone-Alpes) 5 km
   Chris Boardman
08-06 1º stage Villeurbanne (Rhone-Alpes) - Charvieux (Rhone-Alpes) 190 km
   Maximilian Sciandri
09-06 2º stage Charvieux (Rhone-Alpes) - Vals-les-Bains (Rhone-Alpes) 198 km
   Damien Nazon
10-06 3º stage Vals-les-Bains (Rhone-Alpes) - Mont Ventoux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 164 km
   José Maria Jimenez Sastre
11-06 4º stage Saint-Paul-Trois-Châteaux (Rhone-Alpes) - Saint-Paul-Trois-Châteaux (Rhone-Alpes) 41,2 km
   Chris Boardman
12-06 5º stage Crest (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 160 km
   Maximilian Sciandri
13-06 6º stage Challes-les-Eaux (Rhone-Alpes) 178 km
   Richard Virenque
14-06 7º stage Megève (Rhone-Alpes) - Megève (Rhone-Alpes) 144 km
   Miguel Angel Peña Caceres
General Classification
   Armand De Las Cuevas
1997
08-06 Prologue Grenoble (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 5,1 km
   Chris Boardman
09-06 1º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Villeurbanne (Rhone-Alpes) 167 km
   Djamolidine Abduzhaparov
10-06 2º stage Champagne-au-Mont-d'Or (Rhone-Alpes) - Le Puy-en Velay (Auvergne) 216 km
   Viatcheslav Ekimov
11-06 3º stage Le Puy-en Velay (Auvergne) - Beaumes-de-Venise (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 208 km
   Djamolidine Abduzhaparov
12-06 4º stage Bédarrides (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 45 km
   Viatcheslav Ekimov
13-06 5º stage Cavaillon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 169 km
   Jens Heppner
14-06 6º stage Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 187 km
   Abraham Olano Manzano
15-06 7º stage Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Chambéry (Rhone-Alpes) 182 km
   Andrei Teteriouk
General Classification
   Udo Bölts
1996
02-06 Prologue Megève (Rhone-Alpes) - Megève (Rhone-Alpes) 5,7 km
   Chris Boardman
03-06 1º stage Megève (Rhone-Alpes) - Villefontaine (Rhone-Alpes) 227 km
   Arturas Kasputis
04-06 2º stage Charbonnières (Rhone-Alpes) - Firminy (Rhone-Alpes)
   François Simon
05-06 3º stage Saint-Maurice-de-Lignon (Auvergne) - Tournon-sur-Rhône (Rhone-Alpes) 179 km
   Gilles Bouvard
06-06 4º stage - Mont Ventoux (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 173 km
   Richard Virenque
07-06 5º stage Gigondas (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Beaumes-de-Venise (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 42,1 km
   Miguel-Maria Indurain Larraya
08-06 6º stage Digne (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 214 km
   Miguel-Maria Indurain Larraya
09-06 7º stage Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Grenoble (Rhone-Alpes) 174 km
   Luc Leblanc
General Classification
   Miguel-Maria Indurain Larraya
1995
04-06 Prologue 6,7 km
   Chris Boardman
05-06 1º stage 231,7 km
   Andrei Tchmil
06-06 2º stage 173 km
   Wiebren Veenstra
07-06 3º stage 36,5 km
   Miguel-Maria Indurain Larraya
08-06 4º stage - Carpentras (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 205 km
   Richard Virenque
09-06 5º stage 198 km
   Gilles Talmant
10-06 6º stage - Vaujany (Rhone-Alpes) 143 km
   Richard Virenque
11-06 7º stage 159 km
   Fabian Jeker
General Classification
   Miguel-Maria Indurain Larraya
1994
30-05 Prologue Évian (Rhone-Alpes) - Évian (Rhone-Alpes) 6,7 km
   Chris Boardman
31-05 1º stage Évian (Rhone-Alpes) - Saint-Priest (Rhone-Alpes) 224 km
   Marcel Wüst
01-06 2º stage Charbonnières (Rhone-Alpes) - Aubenas (Rhone-Alpes) 208 km
   Emmanuel Magnien
02-06 3º stage Romans (Rhone-Alpes) - Romans (Rhone-Alpes) 38 km
   Chris Boardman
03-06 4º stage Romans (Rhone-Alpes) - Échirolles (Rhone-Alpes) 196 km
   Emmanuel Magnien
04-06 5º stage Échirolles (Rhone-Alpes) - Le Collet (Rhone-Alpes)
   Pascal Hervé
05-06 6º stage Allevard (Rhone-Alpes) - Chambéry (Rhone-Alpes) 203 km
   Ronan Pensec
06-06 7º stage Chambéry (Rhone-Alpes) - Chambéry (Rhone-Alpes) 157 km
   Chris Boardman
General Classification
   Laurent Dufaux
1993
31-05 Prologue Lyon (Rhone-Alpes) - Gerland (Bourgogne) 4 km
   Raúl Alcalá Gallegos
01-06 1º stage Charbonnières (Rhone-Alpes) - Guilherand (Rhone-Alpes) 188 km
   Frédéric Moncassin
02-06 2º stage Guilherand (Rhone-Alpes) - Saint Etienne (Rhone-Alpes) 162 km
   Gilbert Duclos-Lassalle
03-06 3º stage Saint Etienne (Rhone-Alpes) - Saint Etienne (Rhone-Alpes) 43 km
   Raúl Alcalá Gallegos
04-06 4º stage Vienne (Rhone-Alpes) - Bonneville (Rhone-Alpes) 218,5 km
   Eddy Bouwmans
05-06 5º stage Bonneville (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 192 km
   Laurent Dufaux
06-06 6º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Bourg-Saint-Maurice (Rhone-Alpes) 200 km
   Oliviero Rincón Quintana
07-06 7º stage Bourg-Saint-Maurice (Rhone-Alpes) - Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) 140 km
   Cezary Zamana
General Classification
   Laurent Dufaux
1992
00-00 1º stage
   Wilfried Nelissen
00-00 2º stage
   Luc Leblanc
00-00 3º stage
   Wilfried Nelissen
00-00 4º stage
   Jean-Claude Leclercq
00-00 6º stage
   José Martín Farfán Pulido
00-00 7º stage
   William Palacio Navarro
00-00 8º stage
   Charly Mottet
05-06 5º stage Annecy (Rhone-Alpes) - Cluses (Rhone-Alpes) 190 km
   Laudelino Cubino Gonzalez
General Classification
   Charly Mottet
1991
00-00 2º stage
   Jean-Paul van Poppel
00-00 3º stage
   Henri Abadie
00-00 4º stage
   Sean Yates
00-00 5º stage
   Luis Alberto Herrera Herrera
00-00 6º stage
   Laudelino Cubino Gonzalez
00-00 7º stage
   Toni Rominger
03-06 Prologue 03-06 1º stage Chamonix (Rhone-Alpes) - Chamonix (Rhone-Alpes) 10 km
   Thierry Marie
04-06 1º stage Chamonix (Rhone-Alpes) - Cluses (Rhone-Alpes) 153 km
   John Talen
General Classification
   Luis Alberto Herrera Herrera
1990
00-00 1º stage
   Rolf Gölz
00-00 2º stage
   Frédéric Moncassin
00-00 3º stage
   Toni Rominger
00-00 4º stage
   Frédéric Moncassin
00-00 5º stage
   Luc Leblanc
00-00 6º stage
   Thierry Claveyrolat
03-06 7º stage Allevard (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 177,5 km
   Luc Roosen
04-06 8º stage Annecy (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 37.8 km
   Alvaro Mejia Castrillón
General Classification
   Robert Millar
1989
Divonne-les-Bains (Rhone-Alpes) - Divonne-les-Bains (Rhone-Alpes) 5 km
   Steve Bauer
00-00 1º stage Divonne-les-Bains (Rhone-Alpes) - Lyon (Rhone-Alpes) 186 km
   Pascal Poisson
00-00 2º stage Lyon (Rhone-Alpes) - Saint Etienne (Rhone-Alpes) 186 km
   Thomas Wegmüller
00-00 3º stage Montélimar (Rhone-Alpes) - Carpentras (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 183.5 km
   Charly Mottet
00-00 4º stage Carpentras (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Valence (Rhone-Alpes) 155.7 km
   Sean Kelly
00-00 5º stage Crest (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 230 km
   Thierry Claveyrolat
00-00 6º stage part a Grenoble (Rhone-Alpes) - Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) 84.5 km
   Gerard Rué
00-00 6º stage part b Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) - Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) 30 km
   Robert Millar
00-00 7º stage Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) - Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) 163 km
   Peter De Clercq
General Classification
   Charly Mottet
1988
00-00 1º stage part b
   Steve Bauer
00-00 2º stage
   Christophe Manin
00-00 5º stage
   Niki Rüttimann
00-00 6º stage part a
   Frans Maassen
00-00 6º stage part b
   Luis Alberto Herrera Herrera
31-05 1º stage part a Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Aubenas (Rhone-Alpes) 108 km
   Niki Rüttimann
02-06 3º stage Bourgoin (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 178,5 km
   Charly Mottet
03-06 4º stage La Roche-sur-Foron (Rhone-Alpes) - Chambéry (Rhone-Alpes) 195.8 km
   Acacio da Silva Mora
General Classification
   Luis Alberto Herrera Herrera
1987
00-00 Prologue
   Erich Mächler
00-00 1º stage
   Laurent Biondi
00-00 2º stage
   Bruno Cornillet
00-00 3º stage
   Bruno Wojtinek
00-00 4º stage
   Erich Mächler
00-00 5º stage
   Niki Rüttimann
00-00 6º stage
   Henry Cardenas Orduz
00-00 7º stage
   Thierry Claveyrolat
00-00 8º stage
   Roy Knickman
General Classification
   Charly Mottet
1986
00-00 2º stage
   Laurent Fignon
00-00 3º stage
   Thierry Claveyrolat
00-00 4º stage part a
   Bruno Wojtinek
00-00 4º stage part b
   Luc Roosen
00-00 5º stage
   Erich Mächler
00-00 6º stage
   Thierry Claveyrolat
00-00 7º stage part a
   Maarten Ducrot
00-00 7º stage part b
   Jean-François Bernard
25-05 Prologue Annecy (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 4,1 km
   Jean-François Bernard
26-05 1º stage Annecy (Rhone-Alpes) - Villeurbanne (Rhone-Alpes) 176 km
   Hans Daams
General Classification
   Urs Zimmermann
1985
00-00 1º stage
   Noël Segers
00-00 2º stage
   Phil Anderson
00-00 3º stage
   Carlos Mario Jaramillo Mesa
00-00 4º stage
   Benny Van Brabant
00-00 5º stage
   Jean-René Bernaudeau
00-00 6º stage
   Pierre Bazzo
00-00 7º stage
   Steven Rooks
00-00 8º stage
   Benny Van Brabant
00-00 9º stage
   Stephen Roche
27-05 Prologue Annemasse (Rhone-Alpes) - Annemasse (Rhone-Alpes) 4,250 km
   Stephen Roche
General Classification
   Phil Anderson
1984
00-00 Prologue
   Allan Peiper
00-00 1º stage part a
   Gerard Veldscholten
00-00 1º stage part b
   Benny Van Brabant
00-00 2º stage
   Guy Gallopin
00-00 4º stage
   Michel Laurent
00-00 5º stage
   Francisco (Pacho) Rodriguez Maldonado
00-00 6º stage
   Phil Anderson
00-00 7º stage part a
   Guy Nulens
00-00 7º stage part b
   Greg LeMond
31-05 3º stage Mâcon (Bourgogne) - Saint-Julien-en-Genevois (Rhone-Alpes) 216 km
   Francisco (Pacho) Rodriguez Maldonado
General Classification
   Martin Alonso Ramirez Ramirez
1983
00-00 1º stage
   Greg LeMond
00-00 2º stage part a
   Patrick Clerc
00-00 2º stage part b
   Eric Dall'Armelina
00-00 3º stage
   Phil Anderson
00-00 4º stage
   Christian Jourdan
00-00 5º stage
   Greg LeMond
00-00 6º stage
   Pascal Simon
00-00 7º stage part a
   Gilbert Glaus
00-00 7º stage part b
   Greg LeMond
30-05 Prologue Sallanches (Rhone-Alpes) - Sallanches (Rhone-Alpes) 4,5 km
   Phil Anderson
General Classification
   Greg LeMond
1982
00-00 Prologue 2,5 km
   René Koppert
00-00 1º stage
   Ad Wijnands
00-00 2º stage
   Jacques Michaud
00-00 3º stage
   Patrick Perret
00-00 4º stage part a
   Bernard Vallet
00-00 4º stage part b
   Pascal Jules
00-00 5º stage
   Robert Alban
00-00 6º stage
   René Bittinger
07-06 7º stage part a Voiron (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 106,5 km
   Gilbert Glaus
07-06 7º stage part b Annecy (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 37,4 km
   Bernard Vallet
General Classification
   Michel Laurent
1981
00-00 Prologue
   Johan van der Velde
00-00 1º stage
   Adrie van der Poel
00-00 2º stage
   Sean Kelly
00-00 3º stage part a
   William Tackaert
00-00 3º stage part b
   Bert Oosterbosch
00-00 4º stage
   Bernard Hinault
00-00 5º stage
   Bernard Hinault
00-00 6º stage
   Bernard Hinault
00-00 7º stage
   Bernard Hinault
General Classification
   Bernard Hinault
1980
00-00 1º stage part a
   Patrick Friou
00-00 2º stage
   Guido Van Calster
00-00 3º stage part a
   Sean Kelly
00-00 3º stage part b
   Claude Criquielion
00-00 4º stage
   Jean-Marie Michel
00-00 5º stage
   Charly Jochums
00-00 6º stage
   Johan van der Velde
00-00 7º stage
   Raymond Martin
26-05 Prologue Évian-les-Bains (Rhone-Alpes) - Évian-les-Bains (Rhone-Alpes) 7 km
   Joop Zoetemelk
General Classification
   Johan van der Velde
1979
00-00 Prologue
   Joop Zoetemelk
00-00 1º stage
   Klaus-Peter Thaler
00-00 2º stage
   Frits Pirard
00-00 3º stage
   Bernard Hinault
00-00 4º stage
   Marc Demeyer
00-00 5º stage part a
   Leo Van Vliet
00-00 5º stage part b
   Bernard Hinault
00-00 6º stage
   Bernard Hinault
28-05 7º stage part a Chambéry (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 122 km
   Wilfried Wesemael
28-05 7º stage part b Annecy (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 37,85 km
   Bernard Hinault
General Classification
   Bernard Hinault
1978
00-00 1º stage
   Maurice Le Guilloux
00-00 2º stage part a
   Andrês Oliva Sanchez
00-00 2º stage part b
   Jacques Esclassan
00-00 3º stage
   Jacques Martin
00-00 4º stage
   Christian Seznec
00-00 5º stage
   Michel Pollentier
00-00 6º stage
   Jean-Pierre Danguillaume
00-00 7º stage part a
   Freddy Maertens
00-00 7º stage part b
   Michel Pollentier
29-05 Prologue Thonon-les-Bains (Rhone-Alpes) - Thonon-les-Bains (Rhone-Alpes) 8 km
   Hennie Kuiper
General Classification
   Michel Pollentier
1977
00-00 1º stage
   Bernard Hinault
00-00 2º stage
   Jean-Pierre Danguillaume
00-00 3º stage
   Patrick Sercu
00-00 4º stage part a
   Patrick Sercu
00-00 4º stage part b
   Patrick Sercu
00-00 5º stage
   Bernard Hinault
30-05 Prologue
   Jean-Luc Vandenbroucke
05-06 6º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 192 km
   Lucien Van Impe
06-06 7º stage part a Annecy (Rhone-Alpes) - Thonon-les-Bains (Rhone-Alpes) 89 km
   Patrick Sercu
06-06 7º stage part b Thonon-les-Bains (Rhone-Alpes) - Thonon-les-Bains (Rhone-Alpes) 36,5 km
   Bernard Thevenet
General Classification
   Bernard Hinault
1976
00-00 1º stage part a
   Willy Planckaert
00-00 1º stage part b
   Walter Planckaert
00-00 2º stage
   Walter Planckaert
00-00 4º stage
   Bernard Thevenet
00-00 5º stage
   Bernard Thevenet
00-00 7º stage
   Gerard Vianen
27-05 3º stage Bourg-en-Bresse (Rhone-Alpes) - Annemasse (Rhone-Alpes) 182 km
   Joop Zoetemelk
30-05 6º stage part a - Carpentras (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 145 km
   Rachel Dard
30-05 6º stage part b Carpentras (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Carpentras (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 27 km
   Roy Schuiten
General Classification
   Bernard Thevenet
1975
00-00 1º stage
   Freddy Maertens
00-00 2º stage part a
   Freddy Maertens
00-00 2º stage part b
   Freddy Maertens
00-00 3º stage
   Freddy Maertens
00-00 4º stage
   Freddy Maertens
00-00 5º stage
   Bernard Thevenet
00-00 6º stage
   Michel Pollentier
00-00 7º stage part a
   Sigfrido Fontanelli
00-00 7º stage part b
   Freddy Maertens
02-06 Prologue Annecy (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 8 km
General Classification
   Bernard Thevenet
1974
00-00 1º stage part a Roanne (Rhone-Alpes) - Chalon-sur-Saône (Bourgogne) 145 km
   Domingo Perurena Telletxea
00-00 1º stage part b
   Gerrie Knetemann
00-00 3º stage
   Frans Van Looy
00-00 4º stage
   Alain Santy
00-00 5º stage
   José Catieau
00-00 6º stage part b
   Raymond Poulidor
00-00 7º stage
   Jesus Manzaneque Sanchez
05-06 2º stage Mâcon (Bourgogne) - Lons-le-Saunier (Franche-Comte) 194 km
   Bernard Croyet
09-06 6º stage part a - Privas (Rhone-Alpes) 144 km
   Juan Manuel Santisteban Lapeire
General Classification
   Alain Santy
1973
00-00 1º stage
   Frans Verbeeck
00-00 2º stage part a
   Cyrille Guimard
00-00 2º stage part b
   Joop Zoetemelk
00-00 3º stage
   Bernard Thevenet
00-00 4º stage
   Régis Ovion
00-00 6º stage part a
   Wilfried David
00-00 6º stage part b
   Luis Ocaña Pernia
00-00 7º stage
   Cees Bal
02-06 5º stage Orange (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Lyon (Rhone-Alpes) 248 km
   Jean-Claude Genty
General Classification
   Luis Ocaña Pernia
1972
00-00 1º stage
   Roger Pingeon
00-00 2º stage
   Frans Verbeeck
00-00 3º stage Bellegarde (Languedoc-Roussillon) - Chambéry (Rhone-Alpes) 205 km
   Robert Bouloux
00-00 4º stage part a
   Luis Ocaña Pernia
00-00 4º stage part b
   Cyrille Guimard
00-00 5º stage part a
   Luis Ocaña Pernia
00-00 5º stage part b
   Regis Delepine
General Classification
   Luis Ocaña Pernia
1971
00-00 1º stage part b
   Eddy Merckx
00-00 2º stage
   André Dierickx
00-00 4º stage
   André Dierickx
00-00 5º stage part a
   Eric Leman
00-00 5º stage part b 27 km
   Eddy Merckx
18-05 1º stage part a
   Eric Leman
21-05 3º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 181 km
   Bernard Labourdette
General Classification
   Eddy Merckx
1970
00-00 2º stage part a
   Wim Schepers
00-00 2º stage part b
   Wim Schepers
00-00 4º stage
   Jean-Claude Genty
00-00 5º stage part a
00-00 5º stage part b
   Luis Ocaña Pernia
00-00 6º stage part a
   Georges Pintens
00-00 6º stage part b
   Gerard Vianen
19-05 Prologue Terrenoire (Rhone-Alpes) - Rochetaillée (Champagne-Ardenne) 5 km
   Raymond Delisle
20-05 1º stage Roanne (Rhone-Alpes) 225 km
   Daniel Vanryckeghem
22-05 3º stage Lyon (Rhone-Alpes) - Sallanches (Rhone-Alpes) 237 km
   Roger De Vlaeminck
General Classification
   Luis Ocaña Pernia
1969
00-00 1º stage part a
   Raymond Poulidor
00-00 1º stage part b
   Jaak De Boever
00-00 1º stage part c
   Ferdinand Bracke
00-00 2º stage
   Jan Janssen
00-00 4º stage
   Pietro Guerra
00-00 5º stage part a
   Raymond Poulidor
00-00 5º stage part b
   Eric Leman
00-00 6º stage part a
   Jos Huysmans
00-00 6º stage part b
   Walter Godefroot
27-05 3º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 181 km
   Jean-Claude Theillière
General Classification
   Raymond Poulidor
1966
00-00 2º stage part a
   Herman Van Springel
00-00 2º stage part b
   Huub Zilverberg
00-00 3º stage
   Christian Raymond
00-00 4º stage
   Aurelio Gonzalez Puente
00-00 5º stage
   Carlos Echeverría Zudaire
00-00 7º stage part a
   Bart Zoet
00-00 7º stage part b
   Raymond Poulidor
00-00 8º stage
   José Antonio Momeñe Campo
04-06 1º stage Évian (Rhone-Alpes) - Oyonnax (Rhone-Alpes) 219 km
   Francisco Gabicagogeascoa Ibarra
09-06 6º stage
   Gerben Karstens
General Classification
   Raymond Poulidor
1965
00-00 1º stage
   Theo Mertens
00-00 2º stage part a
   Paul Lemeteyer
00-00 2º stage part b
   Gilbert Desmet I
00-00 3º stage
   Jacques Anquetil
00-00 6º stage
   Luis Otaño Arcelus
00-00 7º stage part a
   Jan Janssen
00-00 7º stage part b
   Jacques Anquetil
00-00 8º stage
   Georges Vanconingsloo
25-05 4º stage Nantua (Rhone-Alpes) - Thonon-les-Bains (Rhone-Alpes) 208 km
   Pierre Martin
26-05 5º stage Thonon-les-Bains (Rhone-Alpes) - Chambéry (Rhone-Alpes) 226 km
   Jacques Anquetil
General Classification
   Jacques Anquetil
1964
00-00 1º stage
   Jean-Claude Lebaube
00-00 2º stage
   Raymond Poulidor
00-00 3º stage part a
   Bernard Van De Kerckhove
00-00 3º stage part b
   Pierre Le Mellec
00-00 7º stage Chambéry (Rhone-Alpes) - Briançon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 245 km
   Francisco Gabicagogeascoa Ibarra
00-00 8º stage
   André Darrigade
00-00 9º stage
   André Darrigade
01-06 4º stage part a Mâcon (Bourgogne) - Villefranche-sur-Saône (Rhone-Alpes) 41 km
   Raymond Poulidor
01-06 4º stage part b
   Rik Van Looy
02-06 5º stage Bourg-en-Bresse (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 185 km
   Joseph Novales
03-06 6º stage Annecy (Rhone-Alpes) - Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) 221 km
   Willy Monty
General Classification
   Valentin Uriona Laucirica
1963
00-00 2º stage
   Rik Van Looy
00-00 2º stage part b
00-00 3º stage
   José Pérez Francés
00-00 4º stage
   Jean Stablinski
00-00 5º stage
   Rik Van Looy
00-00 7º stage
   Dieter Puschel
03-06 1º stage Évian (Rhone-Alpes) - Annemasse (Rhone-Alpes) 187 km
   Pierre Everaert
08-06 6º stage part a
   Jacques Anquetil
08-06 6º stage part b
   Frans Brands
General Classification
   Jacques Anquetil
1962
00-00 2º stage
   Henry Duez
00-00 3º stage part b
   André Darrigade
00-00 4º stage
   Julio Jiménez Munoz
00-00 5º stage
   Hans Junkermann
00-00 6º stage part b
   Joseph Velly
00-00 7º stage
   Frans De Mulder
28-05 1º stage Chamonix (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 217 km
   Giuseppe Zorzi
30-05 3º stage part a Bourg (Champagne-Ardenne) - Lyon (Rhone-Alpes) 105 km
   Julien Gekiere
02-06 6º stage part a Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Orange (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 149 km
   Rolf Wolfshohl
General Classification
   Raymond Mastrotto
1961
00-00 5º stage
   François Mahé
00-00 6º stage
   Fernando Manzaneque Sanchez
00-00 7º stage
   Henri De Wolf
29-05 1º stage
   André Darrigade
30-05 2º stage part a Vals-les-Bains (Rhone-Alpes) - Valence (Rhone-Alpes) 161 km
   Jean Graczyk
30-05 2º stage part b
31-05 3º stage Saint-Brieuc (Bretagne) - Brest (Bretagne) 170 km
   Brian Robinson
01-06 4º stage Châtillon-sur-Chalaronne (Rhone-Alpes) - Thonon-les-Bains (Rhone-Alpes) 226 km
   Jean-Baptiste Claes
General Classification
   Brian Robinson
1960
00-00 1º stage
   Max Bleneau
00-00 2º stage
   Antoine Abate
00-00 3º stage
   Manuel Busto
00-00 6º stage
   Robert Cazala
00-00 7º stage part a
   Anatole Novak
00-00 7º stage part b
   Raymond Mastrotto
03-06 4º stage Aix (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Cluses (Rhone-Alpes) 178 km
   Luis Otaño Arcelus
04-06 5º stage part a Cluses (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 60 km
   Jean Graczyk
04-06 5º stage part b
   Roger Rivière
General Classification
   Jean Dotto
1959
00-00 1º stage
   José Segu Soriano
00-00 2º stage
   Gilbert Salvador
00-00 3º stage
   Marcel Queheille
00-00 4º stage
   Marcel Rohrbach
00-00 6º stage
   Otto Altweck
00-00 7º stage part a
   Roger Rivière
00-00 7º stage part b
   Otto Altweck
05-06 5º stage Chambéry (Rhone-Alpes) - Thonon-les-Bains (Rhone-Alpes) 185 km
   Raymond Mastrotto
General Classification
   Henri Anglade
1958
02-06 1º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Valence (Rhone-Alpes) 225 km
   Francis Pipelin
03-06 2º stage Valence (Rhone-Alpes) - Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 211 km
   Camille Le Menn
04-06 3º stage Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 190 km
   Jean Lerda
05-06 4º stage Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Uriage (Rhone-Alpes) 157 km
   Piero Polo
06-06 5º stage Uriage (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 168 km
   Marcel Rohrbach
07-06 6º stage Annecy (Rhone-Alpes) - Villeurbanne (Rhone-Alpes) 229 km
   Jean Graczyk
08-06 7º stage part a Décines (Rhone-Alpes) - Bourgoin (Rhone-Alpes) 41 km
   Jean Forestier
08-06 7º stage part b Bourgoin (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 147 km
   Robert Cazala
Mountains classification
   Francis Pipelin
General Classification Grenoble (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 1368 km
   Louis Rostollan
1957
08-06 1º stage Saint-Étienne (Rhone-Alpes) 229 km
   René Privat
09-06 2º stage - Villeurbanne (Rhone-Alpes) 257 km
   Joseph Thomin
10-06 3º stage part a Villeurbanne (Rhone-Alpes) - Tournon (Rhone-Alpes) 116 km
   Michel Van Aerde
10-06 3º stage part b Tournon (Rhone-Alpes) - Vals-les-Bains (Rhone-Alpes) 110 km
   Fernand Picot
11-06 4º stage Vals-les-Bains (Rhone-Alpes) - Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 212 km
   Louis Rostollan
12-06 5º stage Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 208 km
   Michel Van Aerde
13-06 6º stage Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Chambéry (Rhone-Alpes) 210 km
   Louis Bergaud
14-06 7º stage Chambéry (Rhone-Alpes) 121 km
   Michel Dejouhannet
15-06 8º stage - 68.5 km
   Jean Forestier
16-06 9º stage Divonne (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 237 km
   Fernand Picot
General Classification - Grenoble (Rhone-Alpes) 1768 km
   Marcel Rohrbach
1956
00-00 1º stage
   Jacques Dupont
00-00 2º stage
   Louis Caput
00-00 3º stage
   Fernand Picot
00-00 5º stage
   Stan Ockers
00-00 6º stage
   Louis Caput
00-00 7º stage part a
   Pierre Barbotin
00-00 7º stage part b
   Adrie Voorting
00-00 8º stage
   Alex Close
00-00 9º stage
   Stan Ockers
11-06 4º stage Villeurbanne (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 253 km
   Settimo (Tino) Sabbadini
General Classification
   Alex Close
1955
11-06 1º stage Valence (Rhone-Alpes) - Saint-Etienne (Pays de la Loire) 236 km
   René Privat
12-06 2º stage Saint-Étienne (Rhone-Alpes) - Lyon (Rhone-Alpes) 250 km
   Camille Huyghe
13-06 3º stage Lyon (Rhone-Alpes) - Morzine (Rhone-Alpes) 245 km
   Louison Bobet
14-06 4º stage Morzine (Rhone-Alpes) - Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) 192 km
   Maurice Lampre
16-06 5º stage Aix-les-Bains (Rhone-Alpes) - Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 204 km
   Louison Bobet
17-06 6º stage part a Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Privas (Rhone-Alpes) 170 km
   Georges Meunier
17-06 6º stage part b Privas (Rhone-Alpes) - Vals-les-Bains (Rhone-Alpes) 32 km
   Louison Bobet
18-06 7º stage Vals-les-Bains (Rhone-Alpes) - Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 201 km
   Piero Polo
19-06 8º stage Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Grenoble (Rhone-Alpes) 250 km
   Bernard Gauthier
General Classification - Grenoble (Rhone-Alpes) 1780 km
   Louison Bobet
1954
00-00 1º stage
   Bernard Gauthier
00-00 2º stage part a
   René Privat
00-00 2º stage part b 32 km
00-00 3º stage
   Jean-Pierre Schmitz
00-00 4º stage
   Martin Van Geneugden
16-06 5º stage Bourg (Champagne-Ardenne) - Annecy (Rhone-Alpes) 236 km
   René De Smet
17-06 6º stage
   Charly Gaul
18-06 7º stage
   Louison Bobet
19-06 8º stage
   Bernard Gauthier
General Classification
   Nello Lauredi
1953
07-06 1º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Bourg-en-Bresse (Rhone-Alpes) 237 km
   Roger Hassenforder
07-06 2º stage part a Bourg-en-Bresse (Rhone-Alpes) - Trévoux (Rhone-Alpes) 48 km
   Norbert Esnault
08-06 2º stage part b Trévoux (Rhone-Alpes) - Valence (Rhone-Alpes) 151 km
   Lucien Teisseire
10-06 3º stage Valence (Rhone-Alpes) - Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) 235 km
   Raphaël Geminiani
11-06 4º stage Avignon (Provence-Alpes-Cote d'Azur) - Uriage (Rhone-Alpes) 271 km
   Antonin Rolland
12-06 5º stage Uriage (Rhone-Alpes) - Val-d'Isere (Rhone-Alpes) 210 km
   Lucien Teisseire
13-06 6º stage Val-d'Isere (Rhone-Alpes) - Évian-les-Bains (Rhone-Alpes) 251 km
   Siro Bianchi
14-06 7º stage Évian-les-Bains (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 263 km
   Pierre Roux
General Classification Grenoble (Rhone-Alpes) - Grenoble (Rhone-Alpes) 1666 km
   Lucien Teisseire
1952
00-00 1º stage
   Raoul Remy
00-00 3º stage
   Jean Dotto
00-00 4º stage
   Nello Lauredi
00-00 5º stage
   Nello Lauredi
00-00 6º stage part a
   Ahmed Kebaïli
00-00 6º stage part b
   Settimo (Tino) Sabbadini
00-00 7º stage
   Pierre Molineris
13-06 2º stage Lyon (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 244 km
   Pierre Molineris
General Classification
   Jean Dotto
1951
00-00 1º stage
   Attilio Redolfi
00-00 2º stage
   Marcel De Mulder
00-00 3º stage
   Jean-Marie Goasmat
00-00 4º stage
   Lucien Lazarides
00-00 7º stage
   Raphaël Geminiani
14-06 5º stage Uriage (Rhone-Alpes) - Thonon (Rhone-Alpes) 219 km
   Isidoor De Ryck
15-06 6º stage part a Thonon (Rhone-Alpes) - Annemasse (Rhone-Alpes) 46 km
   Nello Lauredi
15-06 6º stage part b
   Adolphe Pezzuli
General Classification
   Nello Lauredi
1950
00-00 1º stage
   Armand Baeyens
00-00 2º stage
00-00 3º stage
   Nello Lauredi
00-00 4º stage
   Jean Robic
00-00 5º stage part a
   Nello Lauredi
00-00 5º stage part b
   Gino Sciardis
00-00 6º stage
   Jacques Marinelli
00-00 7º stage
   Jacques Marinelli
General Classification
   Nello Lauredi
1949
00-00 3º stage
   Lucien Lazarides
00-00 4º stage
   Pierre Cogan
00-00 5º stage part a
   Roger Pontet
00-00 5º stage part b
   Jean Gueguen
00-00 6º stage
   Pierre Molineris
02-06 1º stage Grenoble (Rhone-Alpes) - Évian (Rhone-Alpes) 229 km
   Gino Sciardis
03-06 2º stage Évian (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 275 km
   Roger Lambrecht
General Classification
   Lucien Lazarides
1948
00-00 1º stage
   Lucien Teisseire
00-00 2º stage
   Marcel Verschueren
00-00 3º stage
   Georges Ramoulux
00-00 4º stage part a
   Gaston Vandendooren
00-00 4º stage part b
   Paul Giguet
00-00 5º stage
   Maurice Kallert
General Classification
   Edouard Fachleitner
1947
00-00 1º stage
   Fermo Camellini
00-00 3º stage part a
   Gino Sciardis
00-00 3º stage part b Genève (Geneve) - Annemasse (Rhone-Alpes) 93 km
   Emile Baffert
00-00 4º stage
   Georges Martin
13-06 2º stage Vienne (Rhone-Alpes) - Annecy (Rhone-Alpes) 236 km
   Jean Robic
General Classification
   Edouard Klabinski

Stats Critérium du Dauphiné

Final classifications by country
France 30
Spain 10
Great Britain 5
United States of America 4
Belgium 3
Colombia 3
Switzerland 3
Unknown 2
Australia 1
Germany 1
Slovenia 1
Poland 1
The Netherlands 1
Kazakhstan 1
Final classifications by cyclist
Hinault, Bernard   FRA 3
Lauredi, Nello   FRA 3
Mottet, Charly   FRA 3
Ocaña Pernia, Luis   ESP 3
Anquetil, Jacques   FRA 2
Dotto, Jean   FRA 2
Dufaux, Laurent   SUI 2
Herrera Herrera, Luis Alberto   COL 2
Indurain Larraya, Miguel-Maria   ESP 2
Moreau, Christophe   FRA 2
Poulidor, Raymond   FRA 2
Thevenet, Bernard   FRA 2
Valverde Belmonte, Alejandro   ESP 2
Wiggins, Bradley   GBR 2
X, X   2
Anderson, Phil   AUS 1
Anglade, Henri   FRA 1
Bobet, Louison   FRA 1
Bölts, Udo   GER 1
Brajkovic, Janez   SLO 1
Close, Alex   BEL 1
De Las Cuevas, Armand   FRA 1
Fachleitner, Edouard   FRA 1
Froome, Chris   GBR 1
Hamilton, Tyler   USA 1
Klabinski, Edouard   POL 1
Landaluze Intxaurraga, Iñigo   ESP 1
Laurent, Michel   FRA 1
Lazarides, Lucien   FRA 1
Leipheimer, Levi   USA 1
LeMond, Greg   USA 1
Mastrotto, Raymond   FRA 1
Mayo Diez, Iban   ESP 1
Merckx, Eddy   BEL 1
Millar, Robert   GBR 1
Pollentier, Michel   BEL 1
Ramirez Ramirez, Martin Alonso   COL 1
Robinson, Brian   GBR 1
Rohrbach, Marcel   FRA 1
Rostollan, Louis   FRA 1
Santy, Alain   FRA 1
Talansky, Andrew   USA 1
Teisseire, Lucien   FRA 1
Uriona Laucirica, Valentin   ESP 1
van der Velde, Johan   NED 1
Vinokourov, Alexandre   KAZ 1
Zimmermann, Urs   SUI 1
Victories/Stages by country
France 240
Belgium 89
Spain 57
The Netherlands 39
Great Britain 19
Germany 17
Colombia 15
United States of America 15
Australia 14
Switzerland 13
Italy 10
Kazakhstan 9
Norway 7
Russia 6
Ireland 5
Unknown 5
Canada 3
Slovenia 3
Uzbekistan 2
Mexico 2
Denmark 2
Luxemburg 2
Poland 2
Portugal 1
Venezuela 1
Argentina 1
Lithuania 1
Algeria 1
Bulgaria 1
Victories/Stages by cyclist
Hinault, Bernard   FRA 10
Boardman, Chris   GBR 8
Maertens, Freddy   BEL 7
Mayo Diez, Iban   ESP 6
Poulidor, Raymond   FRA 6
Claveyrolat, Thierry   FRA 5
Lauredi, Nello   FRA 5
Thevenet, Bernard   FRA 5
Vinokourov, Alexandre   KAZ 5
X, X   5
Anderson, Phil   AUS 4
Anquetil, Jacques   FRA 4
Bobet, Louison   FRA 4
Darrigade, André   FRA 4
Evans, Cadel   AUS 4
Froome, Chris   GBR 4
Hushovd, Thor   NOR 4
LeMond, Greg   USA 4
Ocaña Pernia, Luis   ESP 4
Rodríguez Oliver, Joaquim   ESP 4
Sercu, Patrick   BEL 4
Virenque, Richard   FRA 4
Zoetemelk, Joop   NED 4
Boasson Hagen, Edvald   NOR 3
Botero Echeverry, Santiago   COL 3
Contador Velasco, Alberto   ESP 3
Gauthier, Bernard   FRA 3
Graczyk, Jean   FRA 3
Hincapie Garcés, George   USA 3
Indurain Larraya, Miguel-Maria   ESP 3
Kelly, Sean   IRL 3
Leblanc, Luc   FRA 3
Leman, Eric   BEL 3
Mächler, Erich   SUI 3
Molineris, Pierre   FRA 3
Moncassin, Frédéric   FRA 3
Moreau, Christophe   FRA 3
Mottet, Charly   FRA 3
Picot, Fernand   FRA 3
Pollentier, Michel   BEL 3
Privat, René   FRA 3
Rüttimann, Niki   SUI 3
Sciardis, Gino   FRA 3
Teisseire, Lucien   FRA 3
Valverde Belmonte, Alejandro   ESP 3
Van Brabant, Benny   BEL 3
Van Looy, Rik   BEL 3
Abduzhaparov, Djamolidine   UZB 2
Alcalá Gallegos, Raúl   MEX 2
Altweck, Otto   GER 2
Bauer, Steve   CAN 2
Bernard, Jean-François   FRA 2
Caput, Louis   FRA 2
Cazala, Robert   FRA 2
Cubino Gonzalez, Laudelino   ESP 2
Danguillaume, Jean-Pierre   FRA 2
De Marchi, Alessandro   ITA 2
Degenkolb, John   GER 2
Dierickx, André   BEL 2
Ekimov, Viatcheslav   RUS 2
Fédrigo, Pierrick   FRA 2
Forestier, Jean   FRA 2
Gabicagogeascoa Ibarra, Francisco   ESP 2
Geminiani, Raphaël   FRA 2
Genty, Jean-Claude   FRA 2
Glaus, Gilbert   SUI 2
Guesdon, Frédéric   FRA 2
Guimard, Cyrille   FRA 2
Gutierrez Cataluña, José Enrique   ESP 2
Hamilton, Tyler   USA 2
Herrera Herrera, Luis Alberto   COL 2
Janssen, Jan   NED 2
Lazarides, Lucien   FRA 2
Magnien, Emmanuel   FRA 2
Marinelli, Jacques   FRA 2
Martin, Tony   GER 2
Mastrotto, Raymond   FRA 2
Menchov, Denis   RUS 2
Merckx, Eddy   BEL 2
Moncoutié, David   FRA 2
Moreno Fernández, Daniel   ESP 2
Nelissen, Wilfried   BEL 2
Ockers, Stan   BEL 2
O'Grady, Stuart   AUS 2
Otaño Arcelus, Luis   ESP 2
Pipelin, Francis   FRA 2
Planckaert, Walter   BEL 2
Polo, Piero   ITA 2
Rivière, Roger   FRA 2
Robic, Jean   FRA 2
Roche, Stephen   IRL 2
Rodriguez Maldonado, Francisco (Pacho)   COL 2
Rohrbach, Marcel   FRA 2
Rominger, Toni   SUI 2
Roosen, Luc   BEL 2
Sabbadini, Settimo (Tino)   FRA 2
Schepers, Wim   NED 2
Sciandri, Maximilian   GBR 2
Trofimov, Yuri   RUS 2
Vallet, Bernard   FRA 2
Van Aerde, Michel   BEL 2
van der Velde, Johan   NED 2
Vaughters, Jonathan   USA 2
Verbeeck, Frans   BEL 2
Vianen, Gerard   NED 2
Wiggins, Bradley   GBR 2
Wojtinek, Bruno   FRA 2
Zabriskie, David   USA 2
Abadie, Henri   FRA 1
Abate, Antoine   ITA 1
Alban, Robert   FRA 1
Arndt, Nikias   GER 1
Baeyens, Armand   BEL 1
Baffert, Emile   FRA 1
Bakelants, Jan   BEL 1
Bal, Cees   NED 1
Barbotin, Pierre   FRA 1
Bassons, Christophe   FRA 1
Bazzo, Pierre   FRA 1
Bergaud, Louis   FRA 1
Bernaudeau, Jean-René   FRA 1
Bianchi, Siro   FRA 1
Biondi, Laurent   FRA 1
Bittinger, René   FRA 1
Bleneau, Max   FRA 1
Bole, Grega   SLO 1
Boom, Lars   NED 1
Bouloux, Robert   FRA 1
Bouvard, Gilles   FRA 1
Bouwmans, Eddy   NED 1
Bracke, Ferdinand   BEL 1
Brajkovic, Janez   SLO 1
Brands, Frans   BEL 1
Brankart, Jean   BEL 1
Buchaille, Guy   FRA 1
Busto, Manuel   FRA 1
Camellini, Fermo   FRA 1
Cardenas Orduz, Henry   COL 1
Catieau, José   FRA 1
Claes, Jean-Baptiste   BEL 1
Clement, Stef   NED 1
Clerc, Patrick   FRA 1
Close, Alex   BEL 1
Cogan, Pierre   FRA 1
Colóm Mas, Antonio   ESP 1
Cornillet, Bruno   FRA 1
Criquielion, Claude   BEL 1
Croyet, Bernard   FRA 1
Cuesta Lopez de Castro, Iñigo   ESP 1
da Silva Mora, Acacio   POR 1
Daams, Hans   NED 1
Dall'Armelina, Eric   FRA 1
Damuseau, Thomas   FRA 1
Dard, Rachel   FRA 1
David, Wilfried   BEL 1
De Boever, Jaak   BEL 1
De Clercq, Peter   BEL 1
De Mulder, Frans   BEL 1
De Mulder, Marcel   BEL 1
De Ryck, Isidoor   BEL 1
De Smet, René   BEL 1
De Vlaeminck, Roger   BEL 1
De Waele, Fabien   BEL 1
De Wolf, Henri   BEL 1
Dejouhannet, Michel   FRA 1
Delepine, Regis   FRA 1
Delisle, Raymond   FRA 1
Demeyer, Marc   BEL 1
Desbiens, Laurent   FRA 1
Desmet I, Gilbert   BEL 1
Dessel, Cyril   FRA 1
Di Grégorio, Rémy   FRA 1
Dotto, Jean   FRA 1
Duclos-Lassalle, Gilbert   FRA 1
Ducrot, Maarten   NED 1
Duez, Henry   FRA 1
Dufaux, Laurent   SUI 1
Dumoulin, Samuel   FRA 1
Dupont, Jacques   FRA 1
Durand, Jacky   FRA 1
Durbridge, Luke   AUS 1
Echeverría Zudaire, Carlos   ESP 1
Esclassan, Jacques   FRA 1
Esnault, Norbert   FRA 1
Etxebarria Arana, Unai   VEN 1
Everaert, Pierre   FRA 1
Farfán Pulido, José Martín   COL 1
Fignon, Laurent   FRA 1
Fofonov, Dimitiri   KAZ 1
Fontanelli, Sigfrido   ITA 1
Friou, Patrick   FRA 1
Furlan, Angelo   ITA 1
Gallopin, Guy   FRA 1
Gaul, Charly   LUX 1
Gekiere, Julien   BEL 1
Giguet, Paul   FRA 1
Gilbert, Philippe   BEL 1
Goasmat, Jean-Marie   FRA 1
Godefroot, Walter   BEL 1
Gölz, Rolf   GER 1
Gonzalez Puente, Aurelio   ESP 1
Gougot, Fabrice   FRA 1
Grabsch, Bert   GER 1
Gueguen, Jean   FRA 1
Guerra, Pietro   ITA 1
Gutierrez Palacios, José Ivan   ESP 1
Haedo, Juan José   ARG 1
Halgand, Patrice   FRA 1
Hassenforder, Roger   FRA 1
Haussler, Heinrich   AUS 1
Heppner, Jens   GER 1
Hervé, Pascal   FRA 1
Huyghe, Camille   FRA 1
Huysmans, Jos   BEL 1
Iglinskiy, Maxim   KAZ 1
Jalabert, Laurent   FRA 1
Jaramillo Mesa, Carlos Mario   COL 1
Jeker, Fabian   SUI 1
Jiménez Munoz, Julio   ESP 1
Jimenez Sastre, José Maria   ESP 1
Jochums, Charly   BEL 1
Jourdan, Christian   FRA 1
Jules, Pascal   FRA 1
Junkermann, Hans   GER 1
Kallert, Maurice   FRA 1
Karstens, Gerben   NED 1
Kasputis, Arturas   LTU 1
Kebaïli, Ahmed   ALG 1
Kern, Christophe   FRA 1
Kivilev, Andrei   KAZ 1
Knetemann, Gerrie   NED 1
Knickman, Roy   USA 1
Koppert, René   NED 1
Kuiper, Hennie   NED 1
Labourdette, Bernard   FRA 1
Lambrecht, Roger   BEL 1
Lampre, Maurice   FRA 1
Laurent, Michel   FRA 1
Le Guilloux, Maurice   FRA 1
Le Mellec, Pierre   FRA 1
Le Menn, Camille   FRA 1
Lebaube, Jean-Claude   FRA 1
Leclercq, Jean-Claude   FRA 1
Lefèvre, Laurent   FRA 1
Leipheimer, Levi   USA 1
Lemeteyer, Paul   FRA 1
Lerda, Jean   FRA 1
Lopez de Munain Ruiz de Gauna, Alberto   ESP 1
Maassen, Frans   NED 1
Madouas, Laurent   FRA 1
Mahé, François   FRA 1
Mancebo Perez, Francisco   ESP 1
Manin, Christophe   FRA 1
Manzaneque Sanchez, Jesus   ESP 1
Manzaneque Sanchez, Fernando   ESP 1
Marie, Thierry   FRA 1
Martin, Raymond   FRA 1
Martin, Georges   FRA 1
Martin, Pierre   FRA 1
Martin, Jacques   BEL 1
Martínez de Esteban, Egoi   ESP 1
McGee, Bradley   AUS 1
Meersman, Gianni   BEL 1
Mejia Castrillón, Alvaro   COL 1
Mercado Martin, Juan Miguel   ESP 1
Merckx, Axel   BEL 1
Mertens, Theo   BEL 1
Meunier, Georges   FRA 1
Michaud, Jacques   FRA 1
Michel, Jean-Marie   FRA 1
Millar, Robert   GBR 1
Momeñe Campo, José Antonio   ESP 1
Monty, Willy   BEL 1
Navarro Garcia, Daniel   ESP 1
Nazon, Damien   FRA 1
Nieve Iturralde, Mikel   ESP 1
Novak, Anatole   FRA 1
Novales, Joseph   FRA 1
Nulens, Guy   BEL 1
Olano Manzano, Abraham   ESP 1
Oliva Sanchez, Andrês   ESP 1
Oosterbosch, Bert   NED 1
Oriol, Christophe   FRA 1
Ovion, Régis   FRA 1
Palacio Navarro, William   COL 1
Peiper, Allan   AUS 1
Peña Caceres, Miguel Angel   ESP 1
Pensec, Ronan   FRA 1
Pérez Francés, José   ESP 1
Perret, Patrick   FRA 1
Perurena Telletxea , Domingo   ESP 1
Pezzuli, Adolphe   FRA 1
Pingeon, Roger   FRA 1
Pintens, Georges   BEL 1
Pirard, Frits   NED 1
Planckaert, Willy   BEL 1
Poisson, Pascal   FRA 1
Pontet, Roger   FRA 1
Portal, Nicolas   FRA 1
Puschel, Dieter   GER 1
Queheille, Marcel   FRA 1
Quintana Rojas, Nairo Alexander   COL 1
Ramoulux, Georges   FRA 1
Rasmussen, Michael   DEN 1
Raymond, Christian   FRA 1
Redolfi, Attilio   FRA 1
Remy, Raoul   FRA 1
Rincón Quintana, Oliviero   COL 1
Robinson, Brian   GBR 1
Rolland, Pierre   FRA 1
Rolland, Antonin   FRA 1
Rooks, Steven   NED 1
Rostollan, Louis   FRA 1
Rous, Didier   FRA 1
Roux, Laurent   FRA 1
Roux, Pierre   FRA 1
Rué, Gerard   FRA 1
Salvador, Gilbert   FRA 1
Sanchez Gonzalez, Samuel   ESP 1
Santisteban Lapeire, Juan Manuel   ESP 1
Santy, Alain   FRA 1
Sarmiento Tunarrosa, Cayetano José   COL 1
Schmitz, Jean-Pierre   LUX 1
Schuiten, Roy   NED 1
Segers, Noël   BEL 1
Segu Soriano, José   ESP 1
Seznec, Christian   FRA 1
Simon, François   FRA 1
Simon, Pascal   FRA 1
Sørensen, Chris Anker   DEN 1
Spilak, Simon   SLO 1
Stablinski, Jean   FRA 1
Stoyanov Kolev, Plamen   BUL 1
Szmyd, Sylwester   POL 1
Tackaert, William   BEL 1
Talen, John   NED 1
Talmant, Gilles   FRA 1
Tchmil, Andrei   BEL 1
Terpstra, Niki   NED 1
Teteriouk, Andrei   KAZ 1
Thaler, Klaus-Peter   GER 1
Theillière, Jean-Claude   FRA 1
Thomin, Joseph   FRA 1
Turpin, Ludovic   FRA 1
Van Calster, Guido   BEL 1
Van De Kerckhove, Bernard   BEL 1
Van Den Broeck, Jurgen   BEL 1
van der Poel, Adrie   NED 1
Van Geneugden, Martin   BEL 1
Van Impe, Lucien   BEL 1
Van Looy, Frans   BEL 1
van Poppel, Jean-Paul   NED 1
Van Springel, Herman   BEL 1
Van Vliet, Leo   NED 1
Vanconingsloo, Georges   BEL 1
Vandenbroucke, Jean-Luc   BEL 1
Vandendooren, Gaston   BEL 1
Vanryckeghem, Daniel   BEL 1
Vasseur, Cédric   FRA 1
Veenstra, Wiebren   NED 1
Veilleux, David   CAN 1
Veldscholten, Gerard   NED 1
Velly, Joseph   FRA 1
Verschueren, Marcel   BEL 1
Vichot, Arthur   FRA 1
Viviani, Elia   ITA 1
Voeckler, Thomas   FRA 1
Vogondy, Nicolas   FRA 1
Voigt, Jens   GER 1
Voorting, Adrie   NED 1
Wegmann, Fabian   GER 1
Wegmüller, Thomas   SUI 1
Wesemael, Wilfried   BEL 1
Westra, Lieuwe   NED 1
Wijnands, Ad   NED 1
Wolfshohl, Rolf   GER 1
Wüst, Marcel   GER 1
Yates, Sean   GBR 1
Zamana, Cezary   POL 1
Zilverberg, Huub   NED 1
Zoet, Bart   NED 1
Zorzi, Giuseppe   ITA 1