Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland


The Netherlands

In 2001 werdt er geen Olympia's Tour gehouden wegens de MKZ-crisis.

2024
20-03 1º stage
2023
22-03 1º stage - Assen (Drenthe) 9 km
   Per Hagenes
23-03 2º stage - Assen (Drenthe) 165 km
   Max Kroonen
24-03 3º stage Gieten (Drenthe) - Ruurlo (Gelderland) 170 km
   Erlend Blikra
25-03 4º stage Neede (Gelderland) - Tiel (Gelderland) 161 km
   Enzo Leijnse
26-03 5º stage - Beek (Noord-Brabant) 178 km
   Jesse Kramer
General Classification
   Mathias Bregnhøj
2022
17-03 1º stage part a - Hardenberg (Overijssel) 7,2 km
   Tim Bierkens
17-03 1º stage part b Collendoorn (Overijssel) - Hardenberg (Overijssel) 74,6 km
   Matthew Gibson
18-03 2º stage Westerbork (Drenthe) - Col du Vam (Drenthe) 173 km
   Peter Schulting
19-03 3º stage - Leek (Groningen) 182 km
   Elmar Reinders
20-03 4º stage - Assen (Drenthe) 165 km
   Jim Brown
General Classification
   Maikel Zijlaard
2021
09-03 1º stage
   X X
2020
18-03 1º stage
   X X
2019
17-10 1º stage 129,8 km
   Coen Vermeltfoort
18-10 2º stage - Twello (Gelderland) 170,7 km
   Stan Van Tricht
19-10 3º stage - Harderwijk (Gelderland) 145,5 km
   Arvid De Kleijn
20-10 4º stage - Tiel (Gelderland) 147,3 km
   Jason Van Dalen
General Classification
   Sander De Pestel
2018
11-09 1º stage Assen (Drenthe) - Assen (Drenthe) 124,7 km
   Julius Johansen
12-09 2º stage Emmen (Drenthe) - Emmen (Drenthe) 159,9 km
   Max Kanter
13-09 3º stage Gieten (Drenthe) - Hellendoorn (Overijssel) 184,4 km
   Giacomo Ballabio
14-09 4º stage Nijverdal (Overijssel) - Duiven (Gelderland) 156,8 km
   Max Kanter
15-09 5º stage part a Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 100,9 km
   Marten Kooistra
15-09 5º stage part b Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 9,3 km
   Johan Price-Pejtersen
16-09 6º stage Dreumel (Gelderland) - Beneden-Leeuwen (Gelderland) 182 km
   Marijn Van Den Berg
General Classification
   Julius Johansen
2017
05-09 1º stage Eelde (Drenthe) - Paterswolde (Drenthe) 4,5 km
   Pascal Eenkhoorn
06-09 2º stage Assen (Drenthe) - Assen (Drenthe) 131 km
   Patrick Van Der Duin
07-09 3º stage Uffelte (Drenthe) - Vledder (Drenthe) 126,3 km
   Fabio Jakobsen
08-09 4º stage Hardenberg (Overijssel) - Hardenberg (Overijssel) 141,8 km
   Fabio Jakobsen
09-09 5º stage Offenbeek (Limburg) - Offenbeek (Limburg) 150,4 km
   Jasper Philipsen
10-09 6º stage Margraten (Limburg) - Noorbeek (Limburg) 173,3 km
   Jarno Mobach
General Classification
   Pascal Eenkhoorn
2016
27-09 1º stage Hardenberg (Groningen) - Hardenberg (Groningen) 20,3 km
   Colin Joyce
28-09 2º stage Assen (Drenthe) - Assen (Drenthe) 141,3 km
   Jan-Willem Van Schip
29-09 3º stage part a - Elten (Nordrhein-Westfalen) 15,3 km
   Miles Scotson
29-09 3º stage part b Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 131,5 km
   Kristoffer Halvorsen
30-09 4º stage Zutphen (Gelderland) - Zutphen (Gelderland) 141 km
   Kristoffer Halvorsen
01-10 5º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 145,4 km
   Christopher Latham
02-10 6º stage Margraten (Limburg) - Noorbeek (Limburg) 177,4 km
   Martijn Budding
General Classification
   Cees Bol
2015
12-05 1º stage part a Assen (Drenthe) - Assen (Drenthe) 21,8 km
   Gert-Jan Bosman
12-05 1º stage part b Assen (Drenthe) - Ureterp (Friesland) 146,7 km
   Wim Stroetinga
13-05 2º stage Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 175,2 km
   Jetse Bol
14-05 3º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 159,7 km
   Wim Stroetinga
15-05 4º stage Diegem (Brabant) - Diegem (Brabant) 152,1 km
   Jeff Vermeulen
16-05 5º stage part a Delft (Zuid-Holland) - Delft (Zuid-Holland) 8,8 km
   Dion Beukeboom
16-05 5º stage part b Delft (Zuid-Holland) - Delft (Zuid-Holland) 139,5 km
   Wim Stroetinga
17-05 6º stage Rijswijk (Gelderland) - Rijswijk (Gelderland) 162,8 km
   Joris Blokker
General Classification
   Jetse Bol
2014
12-05 Prologue Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 4 km
   Coen Vermeltfoort
13-05 1º stage Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 114 km
   Berden De Vries
13-05 2º stage Gendringen (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 14,7 km
   Berden De Vries
14-05 3º stage Hoorn (Gelderland) - Hoorn (Gelderland) 171 km
   Wim Stroetinga
15-05 4º stage Zoetermeer (Zuid-Holland) - Rijswijk (Zuid-Holland) 152 km
   Wim Stroetinga
16-05 5º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 209 km
   Wim Stroetinga
17-05 6º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 186 km
   Wim Stroetinga
General Classification
   Berden De Vries
2013
13-05 Prologue - Katwijk (Zuid-Holland) 3,2 km
   Coen Vermeltfoort
14-05 1º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 180,1 km
   Jeff Vermeulen
15-05 2º stage Rhenen (Utrecht) - Alkmaar (Noord-Holland) 178,3 km
   Arno Van Der Zwet
16-05 3º stage Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 157,8 km
   Jeff Vermeulen
17-05 4º stage Bocholz (Limburg) - Voerendaal (Limburg) 192,5 km
   Dylan Van Baarle
18-05 5º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 13,8 km
   Campbell Flakemore
18-05 6º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 79,7 km
   Wim Stroetinga
General Classification
   Dylan Van Baarle
2012
14-05 Prologue Zandvoort (Noord-Holland) - Zandvoort (Noord-Holland) 3,6 km
   Dylan Van Baarle
15-05 1º stage Zandvoort (Noord-Holland) - Noordwijk (Zuid-Holland) 144,7 km
   Wim Stroetinga
16-05 2º stage Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 158,5 km
   Jenning Huizenga
17-05 3º stage Elst (Gelderland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 163,4 km
   Jeff Vermeulen
18-05 4º stage Simpelveld (Limburg) - Buchten (Limburg) 204,1 km
   Bart Van Haaren
19-05 5º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 13,8 km
   Rohan Dennis
19-05 6º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 96,3 km
   Steele Von Hoff
General Classification
   Dylan Van Baarle
2011
16-05 Prologue Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 4,7 km
   Luke Durbridge
17-05 1º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Noordwijk (Zuid-Holland) 150,8 km
   Jetse Bol
18-05 2º stage Noordwijk (Zuid-Holland) - Olst (Overijssel) 202,4 km
   Wim Stroetinga
19-05 3º stage Ulft (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 162,7 km
   Wim Stroetinga
20-05 4º stage Elst (Gelderland) - Reuver (Limburg) 108,8 km
   Wim Stroetinga
20-05 5º stage Reuver (Limburg) - Reuver (Limburg) 12,1 km
   Luke Durbridge
21-05 6º stage Reuver (Limburg) - Buchten (Limburg) 223,4 km
   Jetse Bol
General Classification
   Jetse Bol
2010
17-05 Prologue Heerenveen (Friesland) - Heerenveen (Friesland) 10 km
   Taylor Phinney
18-05 1º stage Heerenveen (Friesland) - Meppel (Drenthe) 156,1 km
   Taylor Phinney
19-05 2º stage Meppel (Drenthe) - Gendringen (Gelderland) 159,4 km
   Taylor Phinney
20-05 3º stage Aalten (Gelderland) - Reuver (Limburg) 178,7 km
   Coen Vermeltfoort
21-05 4º stage Reuver (Limburg) - Buchten (Limburg) 224,3 km
   Johan Lindgren
22-05 5º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 105,4 km
   Coen Vermeltfoort
22-05 6º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 9,5 km
   Taylor Phinney
General Classification Heerenveen (Friesland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 843,4 km
   Taylor Phinney
2009
19-05 Prologue Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 8,3 km
   Theo Bos
20-05 1º stage - Genemuiden (Overijssel) 171,4 km
   Theo Bos
21-05 2º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 157,9 km
   Theo Bos
22-05 3º stage Roosendaal (Noord-Brabant) - Roosendaal (Noord-Brabant) 168,4 km
   Christofer Stevenson
23-05 4º stage Anholt (Nordrhein-Westfalen) - Gendringen (Gelderland) 155,4 km
   Theo Bos
24-05 5º stage Vaals (Limburg) - Vaals (Limburg) 159,3 km
   Tejay Van Garderen
General Classification
   Jetse Bol
2008
17-05 Prologue Wassenaar (Zuid-Holland) - Wassenaar (Zuid-Holland) 5,2 km
   Casper Jørgensen
18-05 1º stage Wassenaar (Zuid-Holland) - Wassenaar (Zuid-Holland) 142 km
   Coen Vermeltfoort
19-05 2º stage Wassenaar (Zuid-Holland) - Heerhugowaard (Noord-Holland) 176 km
   Joachim Bøhler
20-05 3º stage Heerhugowaard (Noord-Holland) - Appelscha (Friesland) 197 km
   Coen Vermeltfoort
21-05 4º stage Appelscha (Friesland) - Genemuiden (Overijssel) 159 km
   Bobbie Traksel
22-05 5º stage - Gerwen (Noord-Brabant) 227 km
   Jos Pronk
23-05 6º stage Son (Noord-Brabant) - Gendringen (Gelderland) 131 km
   Jeroen Boelen
23-05 7º stage Gendringen (Gelderland) - Gendringen (Gelderland) 18,3 km
   Lars Boom
24-05 8º stage Varsseveld (Gelderland) - Buchten (Limburg) 195 km
   Lars Boom
25-05 9º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 193 km
   Jeroen Boelen
General Classification
   Lars Boom
2007
12-05 Prologue Varsseveld (Gelderland) - Varsseveld (Gelderland) 6,4 km
   Lars Boom
13-05 1º stage Anholt (Drenthe) - Gendringen (Gelderland) 158,5 km
   Martijn Maaskant
14-05 2º stage Gendringen (Gelderland) - Hoofddorp (Noord-Holland) 197,4 km
   Tom Leezer
15-05 3º stage Hoofddorp (Noord-Holland) - Heerhugowaard (Noord-Holland) 146,9 km
   Jos Pronk
16-05 4º stage Heerhugowaard (Noord-Holland) - Heerenveen (Friesland) 173,8 km
   Lars Boom
17-05 5º stage Heerenveen (Friesland) - Hardenberg (Overijssel) 98,7 km
   Coen Vermeltfoort
17-05 6º stage Hardenberg (Overijssel) - Hardenberg (Overijssel) 17 km
   Lars Boom
18-05 7º stage Hardenberg (Overijssel) - Son en Breugel (Noord-Brabant) 211,4 km
   Jacopo Guarnieri
19-05 8º stage Son en Breugel (Noord-Brabant) - Buchten (Limburg) 151,8 km
   Roy Curvers
20-05 9º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 192,9 km
   Paul Van Schalen
General Classification
   Thomas Berkhout
2006
13-05 Prologue Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Noordwijkerhout (Zuid-Holland) 4,8 km
   Rick Flens
14-05 1º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Noordwijkerhout (Zuid-Holland) 158 km
   Borut Božic
15-05 2º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Heerhugowaard (Noord-Holland) 169 km
   Borut Božic
16-05 3º stage Heerhugowaard (Noord-Holland) - Surhuisterveen (Friesland) 183 km
   Marco Bos
17-05 4º stage Surhuisterveen (Friesland) - Hardenberg (Overijssel) 157 km
   Wim Stroetinga
18-05 5º stage Hardenberg (Overijssel) - Gendringen (Gelderland) 169 km
   Tom Veelers
19-05 6º stage Gendringen (Gelderland) - Gerwen (Noord-Brabant) 181 km
   Tom Veelers
20-05 7º stage Nuenen (Noord-Brabant) - Buchten (Limburg) 148 km
   Borut Božic
21-05 8º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 205 km
   Tom Veelers
General Classification
   Tom Veelers
2005
14-05 Prologue Veendam (Groningen) - Veendam (Groningen) 6,4 km
   Marc De Maar
15-05 1º stage Veendam (Groningen) - Veendam (Groningen) 138 km
   Hans Dekkers
16-05 2º stage Veendam (Groningen) - Hardenberg (Overijssel) 170 km
   Martin Pedersen
17-05 3º stage Hardenberg (Overijssel) - Tiel (Gelderland) 180 km
   Martin Pedersen
18-05 4º stage Tiel (Gelderland) - Nunspeet (Gelderland) 100 km
   Hans Dekkers
18-05 5º stage Nunspeet (Gelderland) - Nunspeet (Gelderland) 20 km
   Jos Pronk
19-05 6º stage Nunspeet (Gelderland) - Rhenoy (Gelderland) 140 km
   Marvin Van Der Pluijm
20-05 7º stage Geleen (Limburg) - Buchten (Limburg) 175 km
   Sebastian Langeveld
21-05 8º stage Buchten (Limburg) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 219 km
   Marc De Maar
22-05 9º stage Hoogerheide (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 185 km
   Piet Rooijakkers
General Classification
   Stef Clement
2004
15-05 Prologue 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 3.9 km
   Thomas Dekker
16-05 1º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 141 km
   Marvin Van Der Pluijm
17-05 2º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Wateringen (Zuid-Holland) 157 km
   Dimitry Kozonchuk
18-05 3º stage Wateringen (Zuid-Holland) - Nunspeet (Gelderland) 185 km
   Jukka Vastaranta
19-05 4º stage Surhuisterveen (Friesland) - Veendam (Groningen) 93 km
   Arno Wallaard
19-05 5º stage Veendam (Groningen) - Veendam (Groningen) 27.5 km
   Thomas Dekker
20-05 6º stage Veendam (Groningen) - Tiel (Gelderland) 232 km
   Aldo Ino Ilešic
21-05 7º stage Tiel (Gelderland) - Tiel (Gelderland) 232 km
   Peter Möhlmann
22-05 8º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Buchten (Limburg) 200 km
   Peter Möhlmann
23-05 9º stage Geleen (Limburg) - Buchten (Limburg)
   Rory Sutherland
General Classification
   Thomas Dekker
2003
17-05 Prologue - Ossendrecht (Noord-Brabant) 5.1 km
   Sébastien Rosseler
18-05 1º stage - Ossendrecht (Noord-Brabant)
   Fulco Van Gulik
19-05 2º stage Hoogerheide (Noord-Brabant) - Wateringen (Zuid-Holland) 159.1 km
   Hans Dekkers
20-05 3º stage Wateringen (Zuid-Holland) - Hoorn (Friesland) 162.3 km
   Martijn Maaskant
21-05 4º stage Hoorn (Friesland) - Veendam (Groningen) 180 km
   Hans Dekkers
22-05 5º stage Nieuwleusen (Overijssel) - Groesbeek (Gelderland) 158 km
   Hans Dekkers
23-05 6º stage Groesbeek (Gelderland) - Mierlo (Noord-Brabant) 158 km
   Sébastien Rosseler
23-05 7º stage - Mierlo (Noord-Brabant) 24 km
   Sébastien Rosseler
24-05 8º stage Mierlo (Noord-Brabant) - Buchten (Limburg) 156 km
   Stef Clement
25-05 9º stage Geleen (Limburg) - Buchten (Limburg) 187 km
   Dean Podgornik
General Classification
   Joost Posthuma
2002
18-05 Prologue - Almere (Flevoland) 4.8 km
   Jens Mouris
19-05 1º stage Almere (Flevoland) - Almere (Flevoland) 161.2 km
   Marc Vlijm
20-05 2º stage Almere (Flevoland) - Rockanje (Zuid-Holland) 190.6 km
   Jure Zrimšek
21-05 3º stage Rockanje (Zuid-Holland) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 156 km
   Richard Slabbekoorn
22-05 4º stage Hoogerheide (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 150.3 km
   Maarten Lenferink
22-05 5º stage Buchten (Limburg) - Buchten (Limburg) 188.7 km
   Bjorn Cornelissen
23-05 6º stage Buchten (Limburg) - Mierlo (Noord-Brabant) 145.3 km
   Glenn Bak
24-05 7º stage Mierlo (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 104.9 km
   Hans Dekkers
25-05 8º stage Oss (Noord-Brabant) 26.2 km
   Gregor Gazvoda
26-05 9º stage Oss (Noord-Brabant) - Amsterdam (Noord-Holland) 161.1 km
   Angelo Van Melis
General Classification
   Mart Louwers
2000
20-05 Prologue
   Oliver Penney
21-05 1º stage
   Rudi Kemna
22-05 2º stage
   Tom Hoedemakers
23-05 3º stage
   Danny Daelman
24-05 4º stage
   Paul Manning
25-05 5º stage
   Wilco Zuijderwijk
26-05 6º stage
   Peter Schep
27-05 7º stage
   Chris Newton
28-05 8º stage
   Chris Newton
General Classification
   Jan Van Velzen
1999
21-05 Prologue Oss (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 7.1 km
   Tom Cordes
22-05 1º stage Oss (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 151.5 km
   Rudi Kemna
23-05 2º stage Oss (Noord-Brabant) - Raalte (Overijssel) 193.8 km
   Rik Reinerink
24-05 3º stage Raalte (Overijssel) - Almere (Flevoland) 127.1 km
   John Talen
24-05 4º stage Almere (Flevoland) - Almere (Flevoland) 37.5 km
25-05 5º stage Almere (Flevoland) - Zaltbommel (Gelderland) 174.6 km
   Dennis Heij
26-05 6º stage Maasbracht (Limburg) - Buchten (Limburg) 189.9 km
   Wally Buurstede
27-05 7º stage Born (Limburg) - Cranendonck (Noord-Brabant) 182.8 km
   Rudi Kemna
28-05 8º stage Cranendonck (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 180.6 km
   Rudi Kemna
29-05 9º stage Zaltbommel (Gelderland) - Noordwijkerhout (Zuid-Holland) 135.6 km
   Rudi Kemna
29-05 10º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Noordwijkerhout (Zuid-Holland) 25.1 km
   Marcel Duijn
30-05 11º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 174.7 km
   John Den Braber
General Classification
   Marcel Duijn
1998
15-05 Prologue Ridderkerk (Zuid-Holland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 5 km
   Paul Van Schalen
16-05 1º stage Ridderkerk (Zuid-Holland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 158.3 km
   Tom Cordes
17-05 2º stage Rotterdam (Zuid-Holland) - Noordwijkerhout (Zuid-Holland) 160.8 km
   Stefan Van Dijk
18-05 3º stage Noordwijkerhout (Zuid-Holland) - Tilburg (Noord-Brabant) 185.5 km
   Michael Van Der Wolf
19-05 4º stage Tilburg (Noord-Brabant) - Cranendonck (Noord-Brabant) 134.2 km
   Ivan Quaranta
19-05 5º stage Cranendonck (Noord-Brabant) - Cranendonck (Noord-Brabant) 49.3 km
20-05 6º stage Cranendonck (Noord-Brabant) - Buchten (Limburg) 195.9 km
   John Van Den Akker
21-05 7º stage Born (Limburg) - Linne (Limburg) 156.9 km
   Anthony Theus
22-05 8º stage Maasbracht (Limburg) - Zaltbommel (Gelderland) 144 km
   Gerard Kemper
22-05 9º stage Zaltbommel (Gelderland) - Zaltbommel (Gelderland) 23.6 km
   Olaf Pollack
23-05 10º stage Zaltbommel (Gelderland) - Almere (Flevoland) 177.3 km
   John Talen
24-05 11º stage Almere (Flevoland) - Amsterdam (Noord-Holland) 200.4 km
   Olaf Pollack
General Classification
   Matthé Pronk
1997
16-05 Prologue Hoogeveen (Drenthe) - Hoogeveen (Drenthe) 5 km
   Wilco Zuijderwijk
17-05 1º stage Hoogeveen (Drenthe) - Hoogeveen (Drenthe) 164 km
   John Talen
18-05 2º stage Apeldoorn (Gelderland) - Schijndel (Noord-Brabant) 157 km
   Michael Van Der Wolf
19-05 3º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Maasbracht (Limburg) 103 km
   Michael Van Der Wolf
19-05 3º stage part b Maasbracht (Limburg) - Maasbracht (Limburg) 42,9 km
   Giuseppe Baldoni
20-05 4º stage Maasbracht (Limburg) - Buchten (Limburg) 212,6 km
   John Van Den Akker
21-05 5º stage Born (Limburg) - Budel (Noord-Brabant) 165 km
   Andrea Collinelli
22-05 6º stage Budel (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 176 km
   Tom Cordes
23-05 7º stage Tilburg (Noord-Brabant) - Zaltbommel (Gelderland) 176 km
   Peep Mikli
24-05 8º stage part a Zaltbommel (Gelderland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 117,1 km
   Anthony Theus
24-05 8º stage part b Ridderkerk (Zuid-Holland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 27,5 km
   Christian Van Dartel
25-05 9º stage Rotterdam (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 186 km
   Coen Boerman
General Classification Hoogeveen (Drenthe) - Amsterdam (Noord-Holland)
   Remco Van Der Ven
1996
16-05 Prologue Zaltbommel (Gelderland) - Zaltbommel (Gelderland) 6.7 km
   Wilco Zuijderwijk
17-05 1º stage Zaltbommel (Gelderland) - Zaltbommel (Gelderland) 158.9 km
   Anthony Theus
18-05 2º stage part a Zaltbommel (Gelderland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 133.3 km
   Cristiano Citton
18-05 2º stage part b Ridderkerk (Zuid-Holland) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 34.1 km
19-05 3º stage Ridderkerk (Zuid-Holland) - Schijndel (Noord-Brabant) 180.3 km
   Eric De Crom
20-05 4º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 154.5 km
   Dennis Moons
21-05 5º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 164 km
   Godert De Leeuw
22-05 6º stage Tilburg (Noord-Brabant) - Maastricht (Limburg) 147 km
   Gerard Kemper
23-05 7º stage Maastricht (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 171 km
   Gianfranco Contri
24-05 8º stage Dieren (Gelderland) - Hoogeveen (Drenthe) 136.8 km
   Louis De Koning
24-05 9º stage Hoogeveen (Drenthe) - Hoogeveen (Drenthe)
   Mauro Trentini
25-05 10º stage Hoogeveen (Drenthe) 154.9 km
   Rik Reinerink
26-05 11º stage Apeldoorn (Gelderland) - Amsterdam (Noord-Holland) 180 km
   Wilco Zuijderwijk
General Classification
   Cristiano Citton
1995
19-05 Prologue Haarlem (Noord-Holland) - Haarlem (Noord-Holland) 7.4 km
   Federico De Beni
19-05 1º stage Haarlem (Noord-Holland) - Haarlem (Noord-Holland) 127.5 km
   Anthony Theus
20-05 2º stage Haarlem (Noord-Holland) - Hoogeveen (Drenthe) 213 km
   Pascal Appeldoorn
21-05 3º stage part a Hoogeveen (Drenthe) - Varsseveld (Gelderland) 152.2 km
   Anthony Theus
21-05 3º stage part b Varsseveld (Gelderland) - Varsseveld (Gelderland) 34.6 km
22-05 4º stage Varsseveld (Gelderland) - Rhenoy (Gelderland) 152.3 km
   Allard Engels
23-05 5º stage Linne (Limburg) - Meerssen (Limburg) 186.7 km
   Tristan Priem
24-05 6º stage Meerssen (Limburg) - Tilburg (Noord-Brabant) 162.4 km
   Gerard Kemper
25-05 7º stage Tilburg (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 156 km
   Arnoldas Saprykinas
26-05 8º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 164.7 km
   John Den Braber
26-05 8º stage part b Ossendrecht (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 20.6 km
   Danny Nelissen
27-05 9º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 160.6 km
   Danny Nelissen
28-05 10º stage Ridderkerk (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 176.8 km
   Federico De Beni
General Classification
   Danny Nelissen
1994
20-05 Prologue Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 6.8 km
   Luca Colombo
20-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 1126 km
   David McKenzie
21-05 2º stage part a Amsterdam (Noord-Holland) - Tilburg (Noord-Brabant) 160 km
   John Den Braber
21-05 2º stage part b Tilburg (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 25.2 km
22-05 3º stage Tilburg (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 147.1 km
   Anthony Theus
23-05 4º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 174 km
   John Den Braber
24-05 5º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Reuver (Limburg) 185 km
   Jeroen Duyn
25-05 6º stage - Varsseveld (Gelderland) 184.2 km
   Steven De Jongh
26-05 7º stage Varsseveld (Gelderland) 154.4 km
   John Den Braber
27-05 8º stage part a Harmelen (Utrecht) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 169 km
   Niels Boogaard
27-05 8º stage part b Ossendrecht (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 31.6 km
   Luca Colombo
28-05 9º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Ridderkerk (Zuid-Holland) 143 km
   Gerard Kemper
29-05 10º stage Ridderkerk (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 161 km
   Raymond Thebes
General Classification
   Henk Vogels
1993
21-05 Prologue Klazienaveen (Drenthe) - Klazienaveen (Drenthe) 5 km
   Servais Knaven
21-05 1º stage Klazienaveen (Drenthe) - Klazienaveen (Drenthe) 132.3 km
   John Den Braber
22-05 2º stage part a Klazienaveen (Drenthe) - Goor (Noord-Brabant) 137 km
   Harm Jansen
22-05 2º stage part b Markelo (Overijssel) - Markelo (Overijssel) 35 km
23-05 3º stage Goor (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 183.7 km
   Marcel Van Der Vliet
24-05 4º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 182.9 km
   Raymond Thebes
25-05 5º stage Werchter (Brabant) - Zottegem (Oost-Vlaanderen) 168 km
   Godert De Leeuw
26-05 6º stage Zottegem (Oost-Vlaanderen) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 177 km
   Bert Hiemstra
27-05 7º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Zaltbommel (Gelderland) 157 km
   Wietse Veenstra
28-05 8º stage Zaltbommel (Gelderland) - Zwolle (Overijssel) 157 km
   Rob Sienders
29-05 9º stage part a Zwolle (Overijssel) - Gieten (Drenthe) 160 km
   Jeroen Blijlevens
29-05 9º stage part b Gieten (Drenthe) - Gieten (Drenthe) 28.3 km
   Servais Knaven
30-05 10º stage Gieten (Drenthe) - Delfzijl (Groningen) 147 km
   John Den Braber
General Classification
   Servais Knaven
1992
16-05 Prologue Zoetermeer (Zuid-Holland) - Zoetermeer (Zuid-Holland) 6 km
   Leon Van Bon
16-05 1º stage Zoetermeer (Zuid-Holland) - Zoetermeer (Zuid-Holland) 138 km
   John Den Braber
17-05 2º stage part a Zoetermeer (Zuid-Holland) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 128 km
   John Den Braber
17-05 2º stage part b Ossendrecht (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 32.1 km
18-05 3º stage Ossendrecht (Noord-Brabant) - Zottegem (Oost-Vlaanderen) 205 km
   Kestutis Stakenas
19-05 4º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Goor (Noord-Brabant) 175 km
   John Den Braber
20-05 5º stage Goor (Noord-Brabant) - Klazienaveen (Drenthe) 163 km
   Torsten Schmidt
21-05 6º stage Klazienaveen (Drenthe) - Dieren (Gelderland) 154 km
   Wietse Veenstra
22-05 7º stage part a Dieren (Gelderland) - Zaltbommel (Gelderland) 130 km
   Ángel Edo
22-05 7º stage part b Zaltbommel (Gelderland) - Zaltbommel (Gelderland) 34.4 km
   Bart Voskamp
23-05 8º stage Zaltbommel (Gelderland) - Kortenhoef (Noord-Holland) 132 km
   Wietse Veenstra
24-05 9º stage Kortenhoef (Noord-Holland) - Uitgeest (Noord-Holland) 178 km
   Stefan Sels
General Classification
   Servais Knaven
1991
18-05 Prologue Koewacht (Zeeland) - Koewacht (Zeeland) 8.8 km
   Chris Boardman
18-05 1º stage Koewacht (Zeeland) - Heikant (Zeeland) 130 km
   Pierre Duin
19-05 2º stage Koewacht (Zeeland) - Zottegem (Oost-Vlaanderen) 198.8 km
   Arno Ottevanger
20-05 3º stage part a Zottegem (Oost-Vlaanderen) - Bergen op Zoom (Noord-Brabant) 194.4 km
   Frank Van Veenendaal
20-05 3º stage part b Bergen op Zoom (Noord-Brabant) - Bergen op Zoom (Noord-Brabant) 24.5 km
21-05 4º stage Bergen op Zoom (Noord-Brabant) - Zaltbommel (Gelderland) 158.5 km
   Bart Voskamp
22-05 5º stage part a Zaltbommel (Gelderland) - Kortenhoef (Noord-Holland) 119.6 km
   Johan Melsen
22-05 5º stage part b Kortenhoef (Noord-Holland) - Kortenhoef (Noord-Holland) 6.6 km
   Erik Dekker
23-05 6º stage Emmeloord (Flevoland) - Delfzijl (Groningen) 151.4 km
   Johan Melsen
24-05 7º stage Delfzijl (Groningen) - Klazienaveen (Drenthe) 150.3 km
   Allard Engels
25-05 8º stage part a Klazienaveen (Drenthe) - Dieren (Gelderland) 159.6 km
   John Den Braber
25-05 8º stage part b Velp (Gelderland) - Dieren (Gelderland) 24.7 km
   Bart Voskamp
26-05 9º stage Rheden (Gelderland) - Schijndel (Noord-Brabant) 131.2 km
   Rob Mulders
General Classification 1458 km
   Anton Tak
1990
19-05 Prologue Varsseveld (Gelderland) - Varsseveld (Gelderland) 5.4 km
   Danny Nelissen
19-05 1º stage Varsseveld (Gelderland) - Varsseveld (Gelderland) 144 km
   Arno Ottevanger
20-05 2º stage Varsseveld (Gelderland) - Schijndel (Noord-Brabant) 186 km
   Wilco Zuijderwijk
21-05 3º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Dieren (Gelderland) 139 km
   John Den Braber
21-05 3º stage part b Dieren (Gelderland) - Dieren (Gelderland) 27 km
22-05 4º stage Rheden (Gelderland) - Kortenhoef (Noord-Holland) 149 km
   Johnny Bijkerk
23-05 5º stage part a Kortenhoef (Noord-Holland) - Rokanje (Zuid-Holland) 165 km
   Anthony Theus
23-05 5º stage part b Rokanje (Zuid-Holland) - Rokanje (Zuid-Holland) 14 km
   Remco Startman
24-05 6º stage Rokanje (Zuid-Holland) - Bergen op Zoom (Noord-Brabant) 148 km
   Anthony Theus
25-05 7º stage Bergen op Zoom (Noord-Brabant) - Zottegem (Oost-Vlaanderen) 208 km
   Dick Dekker
26-05 8º stage Zottegem (Oost-Vlaanderen) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 206 km
   Johan Melsen
27-05 9º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Beek (Limburg) 180 km
   Gino Jansen
General Classification
   Wilco Zuijderwijk
1989
20-05 Prologue Wouw (Noord-Brabant) - Wouw (Noord-Brabant) 9.4 km
   Steffen Blochwitz
20-05 1º stage Wouw (Noord-Brabant) - Wouw (Noord-Brabant) 120 km
   Richard Mulder
21-05 2º stage Wouw (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 165 km
   Rober Van De Vin
22-05 3º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Rokanje (Zuid-Holland) 170 km
   Patrick Rasch
22-05 3º stage part b Rokanje (Zuid-Holland) - Rokanje (Zuid-Holland) 30 km
23-05 4º stage Alphen aan de Rijn (Zuid-Holland) - Hoorn (Friesland) 168 km
   Rober Van De Vin
24-05 5º stage part a Hoorn (Friesland) - Emmen (Drenthe) 180 km
   Erwin Houtop
24-05 5º stage part b Emmen (Drenthe) - Emmen (Drenthe) 17 km
   Thomas Liese
25-05 6º stage Emmen (Drenthe) - Dieren (Gelderland) 191 km
   Reem Kok
26-05 7º stage part a Velp (Gelderland) - Reuver (Limburg) 160 km
   Erwin Kistemaker
26-05 7º stage part b Beesel (Limburg) - Beesel (Limburg) 16.5 km
   Thomas Liese
27-05 8º stage Beesel (Limburg) - Geleen (Limburg) 137 km
   Dimitri Pianykhe
28-05 9º stage Geleen (Limburg) - Beek (Limburg) 177 km
   Anthony Theus
General Classification
   Thomas Liese
1988
21-05 Prologue 8.6 km
   Erik Cent
21-05 1º stage Den Burg (Noord-Holland) - Den Burg (Noord-Holland) 99 km
   Carsten Wolf
22-05 2º stage Den Helder (Noord-Holland) - Noordwijk (Zuid-Holland) 191 km
   John Vos
23-05 3º stage part a Noordwijk (Zuid-Holland) - Wouw (Noord-Brabant) 153 km
   Theo Akkermans
23-05 3º stage part b Wouw (Noord-Brabant) - Wouw (Noord-Brabant) 38.8 km
24-05 4º stage part a Wouw (Noord-Brabant) - Lunteren (Gelderland) 192 km
   Reem Kok
24-05 4º stage part b Lunteren (Gelderland) - Lunteren (Gelderland) 8 km
   Marek Leśniewski
25-05 5º stage Lunteren (Gelderland) - Emmeloord (Flevoland) 149 km
   Ján Svorada
26-05 6º stage Emmeloord (Flevoland) - Dieren (Gelderland) 150 km
   Massimo Brunelli
27-05 7º stage part a Velp (Gelderland) - Helmond (Noord-Brabant) 119 km
   Rudy Van Vlimmeren
27-05 7º stage part b Helmond (Noord-Brabant) - Helmond (Noord-Brabant) 9.5 km
   Dirk Meier
28-05 8º stage Helmond (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 172 km
   Carsten Wolf
29-05 9º stage Geleen (Limburg) - Geleen (Limburg) 188 km
   Serguei Utchakov
General Classification
   Dirk Meier
1987
23-05 Prologue Amsterdam (Noord-Holland) 6.5 km
   Frank Kersten
23-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 86 km
   Eddy Schurer
24-05 2º stage part a Lelystad (Flevoland) - Groningen (Groningen) 164 km
   Arno Ottevanger
24-05 2º stage part b Groningen (Groningen) - Groningen (Groningen) 33 km
25-05 3º stage Groningen (Groningen) - Emmeloord (Flevoland) 155 km
   John Van Den Akker
26-05 4º stage Emmeloord (Flevoland) - Dieren (Gelderland) 148 km
   Patrick Bol
27-05 5º stage part a Velp (Gelderland) - Lunteren (Gelderland) 129 km
   Theo Akkermans
27-05 5º stage part b Lunteren (Gelderland) - Lunteren (Gelderland) 9.5 km
   Steffen Blochwitz
28-05 6º stage Lunteren (Gelderland) - Wouw (Noord-Brabant) 194 km
   Steffen Blochwitz
29-05 7º stage part a Wouw (Noord-Brabant) - Best (Noord-Brabant) 121 km
   Bernd Dittert
29-05 7º stage part b Best (Noord-Brabant) - Best (Noord-Brabant) 9.5 km
   Eddy Schurer
30-05 8º stage Best (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 148 km
   Carsten Wolf
31-05 9º stage Geleen (Limburg) - Geleen (Limburg) 185 km
   Eddy Schurer
General Classification
   Jos Bol
1986
24-05 Prologue Emmeloord (Flevoland) - Emmeloord (Flevoland) 7.5 km
   Gintautas Umaras
24-05 1º stage Emmeloord (Flevoland) - Emmeloord (Flevoland) 85 km
   Erwin Kistemaker
25-05 2º stage part a Emmeloord (Flevoland) - Groningen (Groningen) 161 km
   Thijs De Vries
25-05 2º stage part b Groningen (Groningen) - Groningen (Groningen) 34 km
26-05 3º stage Groningen (Groningen) - Harderwijk (Gelderland) 166 km
   John Talen
27-05 4º stage Harderwijk (Gelderland) - Amsterdam (Noord-Holland) 98 km
   Peter Schumans
28-05 5º stage part a Amsterdam (Noord-Holland) - Rotterdam (Zuid-Holland) 120 km
   Bernd Dittert
28-05 5º stage part b Rotterdam (Zuid-Holland) - Rotterdam (Zuid-Holland) 80 km
   Eddy Schurer
29-05 6º stage Rotterdam (Zuid-Holland) - Wouw (Noord-Brabant) 150 km
   Wiebren Veenstra
30-05 7º stage Wouw (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 209 km
   Erwin Kistemaker
31-05 8º stage Hulsberg (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 142 km
   Marat Ganeev
01-06 9º stage Hulsberg (Limburg) - Best (Noord-Brabant) 147 km
   Erwin Martens
General Classification
   Bernd Dittert
1985
28-05 Prologue Harderwijk (Gelderland) - Harderwijk (Gelderland) 7.9 km
   Erik Breukink
28-05 1º stage Harderwijk (Gelderland) - Harderwijk (Gelderland) 82 km
   Tynny Roosmaje
29-05 2º stage part a Harderwijk (Gelderland) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 170 km
   Wiebren Veenstra
29-05 2º stage part b Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 35 km
30-05 3º stage Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Emmeloord (Flevoland) 168 km
   Wim Arras
31-05 4º stage Emmeloord (Flevoland) - Mill (Noord-Brabant) 168 km
   Wim Arras
01-06 5º stage Mill (Noord-Brabant) - Best (Noord-Brabant) 126 km
   Ragnar Martens
02-06 6º stage Best (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 199 km
   Han Vaanhold
03-06 7º stage part a Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 6.9 km
   Erik Breukink
03-06 7º stage part b Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 157 km
   Wim Arras
04-06 8º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Wouw (Noord-Brabant) 147 km
   Wim Arras
05-06 9º stage Wouw (Noord-Brabant) - Amsterdam (Noord-Holland) 162 km
   Ragnar Martens
General Classification
   John Talen
1984
31-05 Prologue Nieuwleusen (Overijssel) - Nieuwleusen (Overijssel) 6.2 km
   Jelle Nijdam
31-05 1º stage Nieuwleusen (Overijssel) - Nieuwleusen (Overijssel) 77 km
   Chris Koppert
01-06 2º stage part a Nieuwleusen (Overijssel) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 150 km
   Jean-Paul Van Poppel
01-06 2º stage part b Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 36.2 km
02-06 3º stage Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Harderwijk (Gelderland) 178 km
   Gert Jakobs
03-06 4º stage Harderwijk (Gelderland) - Schijndel (Noord-Brabant) 170 km
   Marek Kulesza
04-06 5º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Nuth (Limburg) 164 km
   John Talen
05-06 6º stage Nuth (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 150 km
   Asiat Saitov
06-06 7º stage part a Hulsberg (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 154 km
   Erik Breukink
07-06 8º stage Bladel (Noord-Brabant) - Hillegom (Zuid-Holland) 205 km
   Ron Mackay
08-06 7º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26 km
   Jelle Nijdam
09-06 9º stage Hillegom (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 90 km
   Albert Harren
General Classification
   Asiat Saitov
1983
25-05 Prologue Hillegom (Zuid-Holland) - Hillegom (Zuid-Holland) 2.5 km
   Carsten Wolf
25-05 1º stage Hillegom (Zuid-Holland) - Hillegom (Zuid-Holland) 78 km
   Peter Pieters
26-05 2º stage Hillegom (Zuid-Holland) - Harderwijk (Gelderland) 140 km
   Dirk Van Oorschot
27-05 3º stage Harderwijk (Gelderland) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 175 km
   Bernd Dittert
28-05 4º stage part a Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 41 km
28-05 4º stage part b Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Nieuwleusen (Overijssel) 124 km
   Ron Mackay
29-05 5º stage Nieuwleusen (Overijssel) - Schijndel (Noord-Brabant) 209 km
   Ebel Keizer
30-05 6º stage Geleen (Limburg) - Geleen (Limburg) 154 km
   Vladimír Dolek
31-05 7º stage part a Geleen (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 146 km
   Bert Wekema
31-05 7º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26.5 km
   Mario Hernig
01-06 8º stage Bladel (Noord-Brabant) - Dongen (Noord-Brabant) 136 km
   Youri Loupalenko
02-06 9º stage Dongen (Noord-Brabant) - Amsterdam (Noord-Holland) 148 km
   Henk van Weers
General Classification Hillegom (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland)
   Mario Hernig
1982
20-05 Prologue Sint Willebrord (Noord-Brabant) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 9 km
   Gerrit Solleveld
21-05 1º stage part a Roosendaal (Noord-Brabant) - Roosendaal (Noord-Brabant) 39.5 km
21-05 1º stage part b Roosendaal (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 132 km
   Henk Havik
22-05 2º stage Bladel (Noord-Brabant) - Schaesberg (Limburg) 188 km
   Gerrit Solleveld
23-05 3º stage Schaesberg (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 170 km
   Peter Hofland
24-05 4º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Rijssen (Overijssel) 192 km
   Geert Schipper
25-05 5º stage Rijssen (Overijssel) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 185 km
   Jean-Paul Van Poppel
26-05 6º stage part a Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Harderwijk (Gelderland) 175 km
   Albert Vosters
26-05 6º stage part b Harderwijk (Gelderland) - Harderwijk (Gelderland) 19.1 km
   Arie Hassink
27-05 7º stage Harderwijk (Gelderland) - Hillegom (Zuid-Holland) 140 km
   Pim Bosch
28-05 8º stage Hillegom (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 103 km
   Frits Van Bindsbergen
General Classification
   Gerrit Solleveld
1981
28-05 Prologue Roosendaal (Noord-Brabant) - Roosendaal (Noord-Brabant) 9.5 km
   Gerrit Solleveld
29-05 1º stage part a Roosendaal (Noord-Brabant) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 34.6 km
29-05 1º stage part b Etten-Leur (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 122 km
   Jannes Slendebroek
30-05 2º stage Bladel (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 199 km
   Alexandr Krasnov
31-05 3º stage Hulsberg (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 161 km
   Jos Alberts
01-06 4º stage Bladel (Noord-Brabant) - Steenwijk (Overijssel) 190 km
   Yuri Petrov
02-06 5º stage Steenwijk (Overijssel) - Hoogezand-Sappemeer (Groningen) 118 km
   Dries Klein
03-06 6º stage Hoogezand-Sappemeer (Groningen) - Harderwijk (Gelderland) 177 km
   Ryszard Szurkowski
04-06 7º stage part a Harderwijk (Gelderland) - Zoetermeer (Zuid-Holland) 145 km
   René Koppert
04-06 7º stage part b Zoetermeer (Zuid-Holland) - Zoetermeer (Zuid-Holland) 19.5 km
   Geert Schipper
05-06 8º stage Zoetermeer (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 109 km
   Hans Baudoin
General Classification
   Geert Schipper
1980
26-05 Prologue Schagen (Noord-Holland) - Schagen (Noord-Holland) 9 km
   Yuri Alekseyevich Kashirin
27-05 1º stage Schagen (Noord-Holland) - Hoogeveen (Drenthe) 199 km
   Henk van Weers
28-05 2º stage part a Hoogeveen (Drenthe) - Neede (Gelderland) 122 km
   Oleg Logvin
28-05 2º stage part b Neede (Gelderland) - Neede (Gelderland) 22.3 km
   Vladimir Kuznetsov
29-05 3º stage Neede (Gelderland) - Grave (Noord-Brabant) 152 km
   René Koppert
30-05 4º stage Grave (Noord-Brabant) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 145 km
   Aavo Pikkuus
31-05 5º stage Sint Willebrord (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 199 km
   Oleg Logvin
01-06 6º stage Hulsberg (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 141 km
   Jacques Van Meer
02-06 7º stage part a Hulsberg (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 150 km
   Theo van Tol
02-06 7º stage part b Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 21.4 km
   Johnny Broers
03-06 8º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Amsterdam (Noord-Holland) 151 km
   Ad Prinsen
General Classification
   Oleg Logvin
1979
24-05 Prologue Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 9.2 km
   Jos Lammertink
25-05 1º stage Bladel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 114 km
   Hans Plugers
26-05 2º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 20.2 km
   Jos Lammertink
26-05 2º stage part b Schijndel (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 136 km
   Peter Damen
27-05 3º stage Hulsberg (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 152 km
   Ad Wijnands
28-05 4º stage Hulsberg (Limburg) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 193 km
   Theo Peeters
29-05 5º stage Sint Willebrord (Noord-Brabant) - Dieren (Gelderland) 190 km
   Henk Mutsaars
30-05 6º stage part a Dieren (Gelderland) 94 km
   Anatoly Yarkin
30-05 6º stage part b Neede (Gelderland) - Neede (Gelderland) 22.5 km
   Jos Lammertink
31-05 7º stage part a Neede (Gelderland) - Veenendaal (Utrecht) 100 km
   Arie Versluis
31-05 7º stage part b Veenendaal (Utrecht) - Kijkduin (Zuid-Holland) 130 km
   Bert Wekema
01-06 8º stage Kijkduin (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 120 km
   Ad Prinsen
General Classification
   Jos Lammertink
1978
18-05 Prologue Scheveningen (Zuid-Holland) - Scheveningen (Zuid-Holland) 4 km
   Bert Oosterbosch
18-05 1º stage Scheveningen (Zuid-Holland) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 163 km
   Arie Hassink
19-05 2º stage Sint Willebrord (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 164 km
   Bert Scheuneman
20-05 3º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 20.2 km
   Bert Oosterbosch
20-05 3º stage part b Schijndel (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 143 km
   Jacques Van Meer
21-05 4º stage Hulsberg (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 168 km
   Jacques Van Meer
22-05 5º stage Hulsberg (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 168 km
   Gerrit Möhlmann
23-05 6º stage Bladel (Noord-Brabant) - Dieren (Gelderland) 173 km
   Yuri Petrov
24-05 7º stage Dieren (Gelderland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 188 km
   Theo Gevers
25-05 8º stage part a Nibbixwoud (Noord-Holland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 23.2 km
   Bert Oosterbosch
25-05 8º stage part b Nibbixwoud (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 83 km
   Jos Lammertink
General Classification
   Arie Hassink
1977
00-00 Prologue Scheveningen (Zuid-Holland) - Scheveningen (Zuid-Holland) 3.8 km
   Bert Scheuneman
00-00 1º stage Scheveningen (Zuid-Holland) - Bladel (Noord-Brabant) 176 km
   Frits Schür
00-00 2º stage part a Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26.7 km
00-00 2º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Hulsberg (Limburg) 133 km
   Frits Pirard
00-00 3º stage Hulsberg (Limburg) - Hulsberg (Limburg) 161 km
   Arie Hassink
00-00 4º stage Hulsberg (Limburg) - Sint Willebrord (Noord-Brabant) 181 km
   Guus Bierings
00-00 5º stage Sint Willebrord (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 161 km
   Piet Van Der Kruys
00-00 6º stage Schijndel (Noord-Brabant) - Dieren (Gelderland) 143 km
   Bart Van Est
00-00 7º stage Dieren (Gelderland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 165 km
   Viktor Leskov
00-00 8º stage part a Nibbixwoud (Noord-Holland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 23.2 km
   Jan Van Houwelingen
00-00 8º stage part b Nibbixwoud (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 83 km
   Herman Ponsteen
General Classification
   Arie Hassink
1976
27-05 Prologue Scheveningen (Zuid-Holland) - Scheveningen (Zuid-Holland) 4.7 km
   Leo Van Vliet
28-05 1º stage - Schijndel (Noord-Brabant) 170 km
   Adrie Van Houwelingen
29-05 2º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 22.5 km
29-05 2º stage part b Schijndel (Noord-Brabant) - Eijsden (Limburg) 159 km
   Arie Versluis
30-05 3º stage Eijsden (Limburg) - Ulestraten (Limburg) 143 km
   Vikenti Basko
31-05 4º stage Ulestraten (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 142 km
   Gijs Nederlof
01-06 5º stage Bladel (Noord-Brabant) - Grave (Noord-Brabant) 130 km
   Egbert Koersen
02-06 6º stage Didam (Gelderland) - Drachten (Friesland) 204 km
   Jan Huisjes
03-06 7º stage Drachten (Friesland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 148 km
   Fons Van Katwijk
04-06 8º stage part a Nibbixwoud (Noord-Holland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 23.2 km
   Arie Hassink
04-06 8º stage part b Nibbixwoud (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 86 km
   Fons Van Katwijk
General Classification
   Leo Van Vliet
1975
22-05 1º stage Den Haag (Zuid-Holland) - Rijen (Noord-Brabant) 167 km
   Emiel Gijsemans
23-05 2º stage Rijen (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 118 km
   Piet Maas
24-05 3º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Schijndel (Noord-Brabant) 23 km
24-05 3º stage part b Schijndel (Noord-Brabant) - Ulestraten (Limburg) 147 km
   Toine Van De Bunder
25-05 4º stage Ulestraten (Limburg) - Ulestraten (Limburg) 152 km
   Patrick Lefevere
26-05 5º stage Ulestraten (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 154 km
   Co Hoogedoorn
27-05 6º stage Kerkdriel (Gelderland) - Nijverdal (Overijssel) 146 km
   Etienne Van Der Helst
28-05 7º stage part a Nijverdal (Overijssel) - Nijverdal (Overijssel) 13.5 km
   Michel Jacobs
28-05 7º stage part b Nijverdal (Overijssel) - Drachten (Friesland) 170 km
   Piet Van Der Kruys
29-05 8º stage Drachten (Friesland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 147 km
   Piet Maas
30-05 9º stage part a Nibbixwoud (Noord-Holland) - Nibbixwoud (Noord-Holland) 23.7 km
   Andre Gevers
30-05 9º stage part b Nibbixwoud (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 85 km
   Jules Bruessing
General Classification
   Hans Langerijs
1974
00-00 1º stage Den Haag (Zuid-Holland) - Den Haag (Zuid-Holland) 65 km
   Herman Snoeijink
00-00 2º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Zoetermeer (Zuid-Holland) 129 km
   Ad Dekkers
00-00 3º stage Zoetermeer (Zuid-Holland) - Arcen (Limburg) 166 km
   Aad Van Den Hoek
00-00 4º stage part a Arcen (Limburg) - Arcen (Limburg) 123 km
   Theo Smit
00-00 4º stage part b Arcen (Limburg) - Arcen (Limburg) 33 km
00-00 5º stage Ulestraten (Limburg) - Ulestraten (Limburg) 135 km
   Bert Pronk
00-00 6º stage Ulestraten (Limburg) - Schijndel (Noord-Brabant) 161 km
   Co Hoogedoorn
00-00 7º stage part a Schijndel (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 74 km
   Jan Raas
00-00 7º stage part b Oss (Noord-Brabant) - Oss (Noord-Brabant) 26 km
   Roy Schuiten
00-00 8º stage Didam (Gelderland) - Nijverdal (Overijssel) 142 km
   Jan Raas
00-00 9º stage Nijverdal (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland) 172 km
   Vladimir Osokin
General Classification
   Roy Schuiten
1973
00-00 1º stage Mijdrecht (Utrecht) - Mijdrecht (Utrecht) 12.2 km
   Arie Hassink
00-00 2º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Dongen (Noord-Brabant) 159 km
   Cees Priem
00-00 3º stage part a Dongen (Noord-Brabant) - Dongen (Noord-Brabant) 29 km
00-00 3º stage part b Dongen (Noord-Brabant) - Ulestraten (Limburg) 168 km
   Jan Aling
00-00 4º stage Ulestraten (Limburg) - Brunssum (Limburg) 143 km
   Fedor Den Hertog
00-00 5º stage Brunssum (Limburg) - Bladel (Noord-Brabant) 155 km
   John Cornelissen
00-00 6º stage Didam (Gelderland) - Nijverdal (Overijssel) 147 km
   Franco Pala
00-00 7º stage Nijverdal (Overijssel) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 177 km
   Aad Van Den Hoek
00-00 8º stage part a Hollands Kroon (Noord-Holland) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 21 km
   Fedor Den Hertog
00-00 8º stage part b Hollands Kroon (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 129 km
   Ian Hallam
General Classification
   Fedor Den Hertog
1972
00-00 Prologue Mill (Noord-Brabant) 13 km
   Arie Hassink
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Bladel (Noord-Brabant) 180 km
   Klaas Balk
00-00 2º stage part a Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26 km
00-00 2º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Maastricht (Limburg) 175 km
   Piet Van Katwijk
00-00 3º stage Maastricht (Limburg) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 141 km
   Jo Vrancken
00-00 4º stage Didam (Gelderland) - Nijverdal (Overijssel) 154 km
   Cees Swinkels
00-00 5º stage Nijverdal (Overijssel) - Steenwijk (Overijssel) 160 km
   Jan Raas
00-00 6º stage Steenwijk (Overijssel) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 128 km
   Jan Lenferink
00-00 7º stage part a Hollands Kroon (Noord-Holland) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 35 km
   Théo Van Der Leeuw
00-00 7º stage part b Hollands Kroon (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 95 km
   Toine Van De Bunder
General Classification Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland)
   Frits Schür
1971
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Breda (Noord-Brabant) 160 km
   Cees Koeken
00-00 2º stage part a Breda (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 112 km
   Piet Van Katwijk
00-00 2º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26 km
00-00 3º stage Bladel (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 167 km
   Gerrie Knetemann
00-00 4º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Oploo (Noord-Brabant) 142 km
   Marcel Pennings
00-00 5º stage Arnhem (Gelderland) - Nijverdal (Overijssel) 161 km
   Ben Jurriaans
00-00 6º stage Nijverdal (Overijssel) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 210 km
   Klaas Balk
00-00 7º stage part a Hollands Kroon (Noord-Holland) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 16 km
   Fedor Den Hertog
00-00 7º stage part b Hollands Kroon (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 95 km
   Piet Van Katwijk
General Classification
   Cees Priem
1970
00-00 1º stage part a Amsterdam (Noord-Holland) - Bladel (Noord-Brabant) 180 km
   Jans Vlot
00-00 1º stage part b Bladel (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 26 km
00-00 2º stage Bladel (Noord-Brabant) - Rosmalen (Noord-Brabant) 125 km
   Henk Nieuwkamp
00-00 3º stage Rosmalen (Noord-Brabant) - Elsloo (Limburg) 160 km
   Wim Bravenboer
00-00 4º stage Elsloo (Limburg) - Oploo (Noord-Brabant) 165 km
   Piet Van Katwijk
00-00 5º stage Doetinchem (Gelderland) - Assen (Drenthe) 165 km
   Popke Oosterhof
00-00 6º stage Assen (Drenthe) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 141 km
   Frans Van De Ruit
00-00 7º stage part a Hollands Kroon (Noord-Holland) - Hollands Kroon (Noord-Holland) 16 km
   Popke Oosterhof
00-00 7º stage part b Hollands Kroon (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 98 km
   Ben Koken
General Classification
   Frits Schür
1969
16-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Breda (Noord-Brabant) 164 km
   Piet Hoekstra
17-05 2º stage Breda (Noord-Brabant) - Bladel (Noord-Brabant) 163 km
   Gustaaf Van Roosbroeck
18-05 3º stage Bladel (Noord-Brabant) - Elsloo (Limburg) 160 km
   Gustaaf Van Roosbroeck
19-05 4º stage Elsloo (Limburg) - Geleen (Limburg) 150 km
   Jean-Pierre Monseré
20-05 5º stage part a Geleen (Limburg) - Oploo (Noord-Brabant) 159 km
   Popke Oosterhof
20-05 5º stage part b Oploo (Noord-Brabant) - Oploo (Noord-Brabant) 21 km
   Jean-Pierre Monseré
21-05 6º stage part a Oploo (Noord-Brabant) - Nijverdal (Overijssel) 151 km
   Giuseppe Rosolen
21-05 6º stage part b Nijverdal (Overijssel) - Nijverdal (Overijssel) 10 km
   Piet Hoekstra
22-05 7º stage Nijverdal (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland) 187 km
   Frits Hoogerheide
General Classification Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 1030 km
   Piet Legierse
1968
00-00 Prologue - Amsterdam (Noord-Holland) 5 km
   Harry Jansen
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 10 km
00-00 2º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Waalwijk (Noord-Brabant) 143 km
   Cor Leunis
00-00 3º stage Waalwijk (Noord-Brabant) - Heerlen (Limburg) 184 km
   Leen De Groot
00-00 4º stage Heerlen (Limburg) - Geleen (Limburg) 131 km
   Mat Gerrits
00-00 5º stage Geleen (Limburg) - Oploo (Noord-Brabant) 163 km
   Henk Nieuwkamp
00-00 6º stage Oploo (Noord-Brabant) - Nijverdal (Overijssel) 167 km
   Jan Krekels
00-00 7º stage Nijverdal (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland) 186 km
   Ben Janbroers
General Classification
   Leen De Groot
1967
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Den Haag (Zuid-Holland) 163 km
   Gert Bongers
00-00 3º stage Vlissingen (Zeeland) - Waalwijk (Noord-Brabant) 170 km
   Daan Holst
00-00 4º stage Waalwijk (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 170 km
   Jan Krekels
00-00 5º stage part a Heerlen (Limburg) - Heerlen (Limburg) 20 km
00-00 5º stage part b - Heerlen (Limburg) 50 km
   Bart Solaro
00-00 6º stage Groesbeek (Gelderland) - Haaksbergen (Overijssel) 163 km
   Matje Van Groezen
26-05 2º stage Den Haag (Zuid-Holland) - Vlissingen (Zeeland) 170 km
   Jan Bols
30-05 7º stage Haaksbergen (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland) 200 km
   Cees Zoontjens
General Classification
   Cees Zoontjens
1966
00-00 2º stage Den Haag (Zuid-Holland) - Vlissingen (Zeeland) 173 km
   Arnold Kloosterman
00-00 3º stage Vlissingen (Zeeland) - Waalwijk (Noord-Brabant) 160 km
   Jan Van Der Horst
00-00 4º stage Waalwijk (Noord-Brabant) - Geleen (Limburg) 172 km
   Leo Duyndam
00-00 5º stage part a Heerlen (Limburg) - Heerlen (Limburg) 18 km
00-00 5º stage part b - Heerlen (Limburg) 53 km
   Harry Steevens
00-00 6º stage Siebengewald (Limburg) - Doetinchem (Gelderland) 162 km
   Leo Duyndam
00-00 7º stage Doetinchem (Gelderland) - Amsterdam (Noord-Holland) 163 km
   Henk Hoekstra
11-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Den Haag (Zuid-Holland) 163 km
   Leo Duyndam
General Classification
   Jan Van Der Horst
1965
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Beverwijk (Noord-Holland) 160 km
   Piet Deenen
00-00 2º stage part a Beverwijk (Noord-Holland) - Beverwijk (Noord-Holland) 24 km
00-00 2º stage part b - Den Haag (Zuid-Holland) 75 km
   Gerard Koel
00-00 3º stage Den Haag (Zuid-Holland) - Veldhoven (Noord-Brabant) 171 km
   Harry Steevens
00-00 4º stage part a Eindhoven (Noord-Brabant) - Heerlen (Limburg) 121 km
   Harry Steevens
00-00 4º stage part b - Heerlen (Limburg) 40 km
   Eddy Beugels
00-00 5º stage Heerlen (Limburg) - Geleen (Limburg) 112 km
   Harry Steevens
00-00 6º stage Geleen (Limburg) - Enschede (Overijssel) 190 km
   Alfons Cools
00-00 7º stage Enschede (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland) 195 km
   Daniel Gráč
General Classification
   Harry Steevens
1964
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Vlaardingen (Zuid-Holland) 164 km
   Henk Cornelisse
00-00 2º stage Hoogvliet (Zuid-Holland) - Waalwijk (Noord-Brabant) 140 km
   Henk Koopmans
00-00 3º stage Waalwijk (Noord-Brabant) - Sittard-Geleen (Limburg) 183 km
   Cor Schuuring
00-00 4º stage part a Sittard-Geleen (Limburg) - Heerlen (Limburg) 28 km
00-00 4º stage part b - Heerlen (Limburg)
   Jan Pieterse
00-00 5º stage Heerlen (Limburg) - Veldhoven (Noord-Brabant)
   Jos Van Der Vleuten
00-00 6º stage Lieshout (Noord-Brabant) - Oldenzaal (Overijssel) 182 km
   Ad Van Kemenade
00-00 7º stage Oldenzaal (Overijssel) - Amsterdam (Noord-Holland)
   Harry Steevens
General Classification
   Cor Schuuring
1963
00-00 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Schiedam (Zuid-Holland) 163 km
   Jaap Oudkerk
00-00 2º stage part 1 Schiedam (Zuid-Holland) - Breda (Noord-Brabant) 108 km
   Joseph Dries
00-00 2º stage part 2 Breda (Noord-Brabant) - Tilburg (Noord-Brabant) 24 km
   Arie Den Hartog
00-00 3º stage Hilvarenbeek (Noord-Brabant) - Heerlen (Limburg) 173 km
   Willy Heyns
00-00 4º stage Heerlen (Limburg) - Veldhoven (Noord-Brabant) 154 km
   Rinus Paul
00-00 5º stage Lieshout (Noord-Brabant) - Almelo (Overijssel) 184 km
   Julien Stevens
00-00 6º stage Almelo (Overijssel) - Groningen (Groningen) 155 km
   Cor Schuuring
00-00 7º stage Grouw (Friesland) - Amsterdam (Noord-Holland) 191 km
   Arie Den Hartog
General Classification
   Joseph Dries
1962
25-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Zundert (Noord-Brabant) 168 km
   Henk Nijdam
26-05 2º stage part a Zundert (Noord-Brabant) - Zundert (Noord-Brabant) 30 km
   Julien Stevens
26-05 2º stage part b Zundert (Noord-Brabant) - Roosendaal (Noord-Brabant) 124 km
   Piet Verwey
27-05 3º stage part a Roosendaal (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 107 km
   Julien Stevens
27-05 3º stage part b Veldhoven (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 34 km
28-05 4º stage Veldhoven (Noord-Brabant) - Heerlen (Limburg) 158 km
   Jan Janssen
29-05 5º stage Heerlen (Limburg) - Deventer (Overijssel) 178 km
   Jos Haeseldonckx
30-05 6º stage Deventer (Overijssel) - Grouw (Friesland) 190 km
   Gerrit De Wit
31-05 7º stage Grouw (Friesland) - Amsterdam (Noord-Holland) 191 km
   Gerrit Wesseling
General Classification Amsterdam (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 1174 km
   Henk Nijdam
1961
09-06 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Roosendaal (Noord-Brabant) 165 km
   Gerrit Wesseling
10-06 2º stage part a Roosendaal (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 135 km
   Eugène Beckers
10-06 2º stage part b Veldhoven (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 31 km
11-06 3º stage Veldhoven (Noord-Brabant) - Heerlen (Limburg) 165 km
   Leo Knops
12-06 4º stage Heerlen (Limburg) - Zutphen (Gelderland) 204 km
   Emiel Verstraete
13-06 5º stage Zutphen (Gelderland) - Leeuwarden (Friesland) 198 km
   Cees Lute
14-06 6º stage Leeuwarden (Friesland) - Amsterdam (Noord-Holland) 170 km
   Cees Lute
General Classification
   Mik Snijder
1960
26-05 1º stage Amstelveen (Noord-Holland) - Breda (Noord-Brabant) 176 km
   Frans Balvert
27-05 2º stage Breda (Noord-Brabant) - Veldhoven (Noord-Brabant) 164 km
   Gerrit Wesseling
28-05 3º stage Veldhoven (Noord-Brabant) - Valkenburg aan de Geul (Limburg) 170 km
   Jos Anraad
29-05 4º stage Valkenburg aan de Geul (Limburg) - Heerlerheide (Limburg) 128 km
   Leo Knops
30-05 5º stage Heerlerheide (Limburg) - Winterswijk (Gelderland) 225 km
   Cees Lute
31-05 6º stage Winterswijk (Gelderland) - Amsterdam (Noord-Holland) 194 km
   Jacques Van Der Klundert
General Classification
   Gerrit Wesseling
1959
26-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Heerenveen (Friesland) 220 km
   Frans Balvert
27-05 2º stage part a Steenwijkerwold (Overijssel) - Steenwijkerwold (Overijssel) 46 km
27-05 2º stage part b Steenwijkerwold (Overijssel) - Winterswijk (Gelderland) 136 km
   Frans Hoffmans
28-05 3º stage part a Winterswijk (Gelderland) - Nijmegen (Gelderland)
   Huub Harings
28-05 3º stage part b Nijmegen (Gelderland) - Stein (Limburg)
   Huub Zilverberg
29-05 4º stage Stein (Limburg) - Breda (Noord-Brabant) 179 km
   Henk Buis
30-05 5º stage part a Ulvenhout (Noord-Brabant) - Ulvenhout (Noord-Brabant) 8 km
   Jan Hugens
30-05 5º stage part b Breda (Noord-Brabant) - Haarlem (Noord-Holland)
   Bas Maliepaard
31-05 6º stage Haarlem (Noord-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland)
   Joop Van Der Putten
General Classification
   Huub Zilverberg
1958
27-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Hoogeveen (Drenthe) 224 km
   Jan Hugens
28-05 2º stage part a Hoogeveen (Drenthe) - Nunspeet (Gelderland) 94 km
   Piet Steenvoorden
28-05 2º stage part b Nunspeet (Gelderland) - Amersfoort (Utrecht) 65 km
   Harrie Scholten
29-05 3º stage part a Amersfoort (Utrecht) - Oirschot (Noord-Brabant) 180 km
   Adrie Roks
29-05 3º stage part b Sint-Oedenrode (Noord-Brabant) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 22 km
   Jo De Haan
30-05 4º stage Vlijmen (Noord-Brabant) - Goes (Zeeland) 150 km
   Frans Hoffmans
31-05 5º stage Goes (Zeeland) - Rotterdam (Zuid-Holland) 133 km
   Piet Rentmeester
01-06 6º stage Rotterdam (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 98 km
   Piet Rentmeester
General Classification
   Ab van Egmond
1957
24-05 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Steenwijk (Overijssel) 235 km
   Joop Van Der Putten
25-05 2º stage Steenwijk (Overijssel) - Eindhoven (Noord-Brabant) 241 km
   Jo De Roo
26-05 3º stage part a Eindhoven (Noord-Brabant) - Eysden (Limburg) 129 km
   Schalk Verhoef
26-05 3º stage part b 16 km
   Jo De Roo
27-05 4º stage Eysden (Limburg) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 175 km
   Fried Libregts
28-05 5º stage part a 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Ossendrecht (Noord-Brabant) 135 km
   Piet Kooyman
28-05 5º stage part B Ossendrecht (Noord-Brabant) - Wassenaar (Zuid-Holland) 169 km
   Wim Klebach
29-05 6º stage Wassenaar (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 144 km
   Wil Bravenboer
General Classification
   Adrie Roks
1956
15-06 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Steenwijk (Overijssel) 198 km
   Gijs Pauw
16-06 2º stage Steenwijk (Overijssel) - Helmond (Noord-Brabant) 218 km
   Joop Captein
17-06 3º stage Helmond (Noord-Brabant) - Eysden (Limburg) 174 km
   Joop Captein
18-06 4º stage Eysden (Limburg) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 159 km
   Gijs Pauw
19-06 5º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Wassenaar (Zuid-Holland) 158 km
   Jan Rol
20-06 6º stage Wassenaar (Zuid-Holland) - Amsterdam (Noord-Holland) 108 km
   Schalk Verhoef
General Classification
   Kees Van Der Zande
1955
17-06 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Hoogeveen (Drenthe) 212 km
   Krijn Post
18-06 2º stage part a Hoogeveen (Drenthe) - Arnhem (Gelderland) 130 km
   Piet van den Dungen
18-06 2º stage part b Arnhem (Gelderland) - Helmond (Noord-Brabant) 92 km
   Joop Van Der Putten
19-06 3º stage part a Helmond (Noord-Brabant) - Maastricht (Limburg) 110 km
   Piet Van Est
19-06 3º stage part b Maastricht (Limburg) - Hoensbroek (Limburg) 62 km
   Matje Sonnemans
20-06 4º stage Hoensbroek (Limburg) - 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) 134 km
   Cees Kayer
21-06 5º stage 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) - Amsterdam (Noord-Holland) 162 km
   Wout Heeren
General Classification
   Piet Kooyman
1927
17-08 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Maastricht (Limburg) 240 km
   Heinrich Kessmeier
18-08 2º stage Maastricht (Limburg) - Deventer (Overijssel) 190 km
   Alfred Ebeling
19-08 3º stage Deventer (Overijssel) - Groningen (Groningen) 138 km
   Rudolf Wolke
20-08 4º stage Groningen (Groningen) - Bussum (Noord-Holland) 248 km
   Rudolf Wolke
General Classification
   Rudolf Wolke
1910
06-07 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Maastricht (Limburg) 249 km
   Gerard Franssen
07-07 2º stage Maastricht (Limburg) - Groningen (Groningen) 322 km
   Henk Tamse
09-07 3º stage Groningen (Groningen) - Utrecht (Utrecht) 273 km
   Henk Tamse
General Classification
   Adrianus Alphonsus Bellersen
1909
19-08 1º stage Amsterdam (Noord-Holland) - Maastricht (Limburg) 249 km
   Chris Kalkman
20-08 2º stage Maastricht (Limburg) - Groningen (Groningen) 322 km
   Marinus Gooy
21-08 3º stage Groningen (Groningen) - Amersfoort (Utrecht) 171 km
   Hubertus Mulckhuyse
General Classification
   Chris Kalkman

Stats Olympia's Tour

Final classifications by country
The Netherlands 110
Germany 6
Belgium 4
German Democratic Republik 4
Denmark 4
Italy 2
Belarus 2
United States of America 2
Russia 2
Australia 2
Final classifications by cyclist
Bol, Jetse   NED 6
Hassink, Arie   NED 4
Knaven, Servais   NED 4
Schür, Frits   NED 4
Van Baarle, Dylan   NED 4
Bellersen, Adrianus Alphonsus   NED 2
Berkhout, Thomas   NED 2
Bol, Jos   NED 2
Bol, Cees   NED 2
Boom, Lars   NED 2
Bregnhøj, Mathias   DEN 2
Citton, Cristiano   ITA 2
Clement, Stef   NED 2
De Groot, Leen   NED 2
De Pestel, Sander   BEL 2
De Vries, Berden   NED 2
Dekker, Thomas   NED 2
Den Hertog, Fedor Iwan   NED 2
Dittert, Bernd   GER 2
Dries, Joseph   BEL 2
Duijn, Marcel   NED 2
Eenkhoorn, Pascal   NED 2
Hernig, Mario   GDR 2
Graungaard Johansen, Julius   DEN 2
Kalkman, Chris   NED 2
Kooyman, Piet   NED 2
Lammertink, Jos   NED 2
Langerijs, Hans   NED 2
Legierse, Piet   NED 2
Liese, Thomas   GER 2
Logvin, Oleg   BLR 2
Louwers, Mart   NED 2
Meier, Dirk   GDR 2
Nelissen, Danny   NED 2
Nijdam, Henk   NED 2
Phinney, Taylor   USA 2
Posthuma, Joost   NED 2
Priem, Cees   NED 2
Pronk, Matthé   NED 2
Roks, Adrie   NED 2
Saitov, Asiat   RUS 2
Schipper, Gerard   NED 2
Schuiten, Roy   NED 2
Schuuring, Cor   NED 2
Snijder, Mik   NED 2
Solleveld, Gerrit   NED 2
Steevens, Harry   NED 2
Tak, Anton   NED 2
Talen, John   NED 2
Van Der Horst, Jan   NED 2
Van Der Ven, Remco   NED 2
Van Der Zande, Kees   NED 2
van Egmond, Ab   NED 2
Van Velzen, Jan   NED 2
Van Vliet, Leo   NED 2
Veelers, Tom   NED 2
Vogels, Henk   AUS 2
Wesseling, Gerrit   NED 2
Wolke, Rudolf   GER 2
Zijlaard, Maikel   NED 2
Zilverberg, Huub   NED 2
Zoontjens, Cees   NED 2
Zuijderwijk, Wilco   NED 2
Victories/Stages by country
The Netherlands 994
Belgium 60
Germany 42
Italy 40
United States of America 24
USSR 22
Great Britain 18
Australia 18
Slovenia 14
Denmark 12
Russia 12
Norway 10
Poland 6
Lithuania 6
Czechoslovakia 4
Belarus 4
German Democratic Republik 4
Sweden 4
Unknown 4
Spain 2
Estonia 2
Slovakia 2
Ukraine 2
Finland 2
Victories/Stages by cyclist
Stroetinga, Wim   NED 26
Den Braber, John   NED 24
Theus, Anthony   NED 18
Vermeltfoort, Coen   NED 16
Hassink, Arie   NED 14
Dekkers, Hans   NED 12
Boom, Lars   NED 10
Kemna, Rudi   NED 10
Steevens, Harry   NED 10
Talen, John   NED 10
Vermeulen, Jeff   NED 10
Zuijderwijk, Wilco   NED 10
Arras, Wim   BEL 8
Bol, Jetse   NED 8
Bos, Theo   NED 8
Kemper, Gerard   NED 8
Lammertink, Jos   NED 8
Phinney, Taylor   USA 8
Schurer, Eddy   NED 8
Van Katwijk, Piet   NED 8
Wolf, Carsten   GER 8
Blochwitz, Steffen   GER 6
Božic, Borut   SLO 6
Breukink, Erik   NED 6
Cordes, Tom   NED 6
Den Hertog, Fedor Iwan   NED 6
Dittert, Bernd   GER 6
Duyndam, Leo   NED 6
Kistemaker, Erwin   NED 6
Lute, Cornelis Wijnand   NED 6
Melsen, Johan   NED 6
Nelissen, Danny   NED 6
Oosterbosch, Bert   NED 6
Oosterhof, Popke   NED 6
Ottevanger, Arno   NED 6
Pronk, Jos   NED 6
Raas, Jan   NED 6
Reinders, Elmar   NED 6
Rosseler, Sébastien   BEL 6
Solleveld, Gerrit   NED 6
Stevens, Julien   BEL 6
Van De Bunder, Toine   NED 6
Van Den Akker, John   NED 6
Van Der Putten, Joop   NED 6
Van Der Wolf, Michael   NED 6
Van Meer, Jacques   NED 6
Van Roosbroeck, Gustaaf   BEL 6
Veelers, Tom   NED 6
Veenstra, Wietse   NED 6
Voskamp, Bart   NED 6
Wesseling, Gerrit   NED 6
Akkermans, Theo   NED 4
Balk, Klaas   NED 4
Balvert, Frans   NED 4
Boelen, Jeroen   NED 4
Captein, Joop   NED 4
Citton, Cristiano   ITA 4
Collinelli, Andrea   ITA 4
Colombo, Luca   ITA 4
De Beni, Federico   ITA 4
De Leeuw, Godert   NED 4
De Maar, Marc   NED 4
De Roo, Jo   NED 4
De Vries, Berden   NED 4
Dekker, Thomas   NED 4
Den Hartog, Arie   NED 4
Durbridge, Luke   AUS 4
Engels, Allard   NED 4
Halvorsen, Kristoffer   NOR 4
Hoekstra, Piet   NED 4
Hoffmans, Frans   NED 4
Hoogedoorn, Co   NED 4
Hugens, Jan   NED 4
Jakobsen, Fabio   NED 4
Kanter, Max   GER 4
Knaven, Servais   NED 4
Knops, Leo   NED 4
Kok, Reem   NED 4
Koppert, René   NED 4
Krekels, Jan   NED 4
Liese, Thomas   GER 4
Logvin, Oleg   BLR 4
Maas, Piet   NED 4
Maaskant, Martijn   NED 4
Mackay, Ron   NED 4
Martens, Ragnar   NED 4
Möhlmann, Peter   NED 4
Möhlmann, Gerrit   NED 4
Monseré, Jean-Pierre   BEL 4
Newton, Chris   GBR 4
Nieuwkamp, Henk   NED 4
Nijdam, Jelle   NED 4
Pauw, Gijs   NED 4
Pedersen, Martin   DEN 4
Petrov, Yuri   RUS 4
Pollack, Olaf   GER 4
Poutsma, Stefan   NED 4
Prinsen, Ad   NED 4
Reinerink, Rik   NED 4
Rentmeester, Piet   NED 4
Scheuneman, Bert   NED 4
Schipper, Gerard   NED 4
Schuuring, Cor   NED 4
Tamse, Henk   NED 4
Te Stroet, Rens   NED 4
Thebes, Raymond   NED 4
Van Baarle, Dylan   NED 4
Van De Vin, Rober   NED 4
Van Den Hoek, Aad   NED 4
Van Der Kruys, Piet   NED 4
Van Der Pluijm, Marvin   NED 4
Van Est, Bart   NED 4
Van Garderen, Tejay   USA 4
Van Katwijk, Fons   NED 4
Van Poppel, Jean-Paul   NED 4
Van Rhee, Joey   NED 4
Van Schalen, Paul   NED 4
van Weers, Henk   NED 4
Veenstra, Wiebren   NED 4
Verhoef, Schalk   NED 4
Versluis, Arie   NED 4
Wekema, Bert   NED 4
Wolke, Rudolf   GER 4
X, X   4
Alberts, Johan Arend   NED 2
Aling, Jan   NED 2
Anraad, Jos   NED 2
Appeldoorn, Pascal   NED 2
Bak, Glenn   DEN 2
Baldoni, Giuseppe   ITA 2
Ballabio, Giacomo   ITA 2
Basko, Vikenti   URS 2
Baudoin, Hans   NED 2
Beckers, Eugène   NED 2
Berkhout, Thomas   NED 2
Beugels, Eddy   NED 2
Beukeboom, Dion   NED 2
Bierings, Guus   NED 2
Bierkens, Tim   NED 2
Bijkerk, Johnny   NED 2
Blijlevens, Jeroen   NED 2
Jordbrekk Blikra, Erlend   NOR 2
Blokker, Joris   NED 2
Boardman, Chris   GBR 2
Boerman, Coen   NED 2
Boeve, Mats   NED 2
Bøhler, Joachim   NOR 2
Bol, Patrick   NED 2
Bols, Jan   NED 2
Bongers, Gert   NED 2
Boogaard, Niels   NED 2
Bootsveld, Jelle   NED 2
Bos, Marco   NED 2
Bosch, Pim   NED 2
Bosman, Gert-Jan   NED 2
Bravenboer, Wim   NED 2
Bravenboer, Wil   NED 2
Broers, Johnny   NED 2
Brown, Jim   GBR 2
Bruessing, Jules   NED 2
Brunelli, Massimo   ITA 2
Budding, Martijn   NED 2
Buis, Henk   NED 2
Buurstede, Wally   NED 2
Cent, Erik   NED 2
Cioni, Dario David   ITA 2
Clement, Stef   NED 2
Contri, Gianfranco   ITA 2
Contrini, Daniele   ITA 2
Cools, Alfons   BEL 2
Cornelisse, Henk   NED 2
Cornelissen, John   NED 2
Cornelissen, Bjorn   NED 2
Curran, Geoffrey   USA 2
Curvers, Roy   NED 2
Daelman, Danny   BEL 2
Damen, Peter   NED 2
Daniel, Greg   USA 2
De Crom, Eric   NED 2
De Groot, Leen   NED 2
De Haan, Jo   NED 2
De Jongh, Steven   NED 2
De Kleijn, Arvid   NED 2
De Koning, Louis   NED 2
De Vries, Thijs   NED 2
De Wit, Gerrit   NED 2
Dedenov, Viatcheslav   URS 2
Deenen, Piet   NED 2
Dekker, Erik   NED 2
Dekker, Dick   NED 2
Dekkers, Ad   NED 2
Dennis, Rohan   AUS 2
Dolek, Vladimír   TCH 2
Dries, Joseph   BEL 2
Duijn, Marcel   NED 2
Duin, Pierre   NED 2
Duyn, Jeroen   NED 2
Ebeling, Alfred   GER 2
Edo Alsina, Ángel   ESP 2
Eenkhoorn, Pascal   NED 2
Flakemore, Campbell   AUS 2
Flens, Rick   NED 2
Franssen, Gerard   NED 2
Gakens, Tony   BEL 2
Ganeev, Marat   RUS 2
Gazvoda, Gregor   SLO 2
Gerrits, Mat   NED 2
Gevers, Andre   NED 2
Gevers, Theo   NED 2
Gibson, Matthew   GBR 2
Gysemans, Emiel   BEL 2
Gooy, Marinus   NED 2
Gráč, Daniel   TCH 2
Guarnieri, Jacopo   ITA 2
Haeseldonckx, Jos   BEL 2
Strand Hagenes, Per   NOR 2
Hallam, Ian   GBR 2
Hamelink, Jasper   NED 2
Harings, Huub   NED 2
Harren, Albert   NED 2
Havik, Henk   NED 2
Heeren, Wout   NED 2
Heij, Dennis   NED 2
Hernig, Mario   GDR 2
Heyns, Willy   BEL 2
Hiemstra, Bert   NED 2
Hoedemakers, Tom   NED 2
Hoekstra, Henk   NED 2
Hoekstra, Jochem   NED 2
Hofland, Peter   NED 2
Holst, Daan   NED 2
Hoogerheide, Frits   NED 2
Houtop, Erwin   NED 2
Huisjes, Jan   NED 2
Huizenga, Jenning   NED 2
Ilešic, Aldo Ino   SLO 2
Jacobs, Michel   NED 2
Jakobs, Gert   NED 2
Janbroers, Ben   NED 2
Jansen, Gino   NED 2
Jansen, Harry   NED 2
Jansen, Harm   NED 2
Janssen, Jan   NED 2
Graungaard Johansen, Julius   DEN 2
Jørgensen, Casper   DEN 2
Joyce, Colin   USA 2
Jurriaans, Ben   NED 2
Kalkman, Chris   NED 2
Kashirin, Yuri Alekseyevich   URS 2
Kayer, Cees   NED 2
Keizer, Ebel   NED 2
Kersten, Frank   NED 2
Kessmeier, Heinrich   GER 2
Klebach, Wim   NED 2
Klein, Dries   NED 2
Kloosterman, Arnold   NED 2
Knetemann, Gerrie   NED 2
Koeken, Cees   NED 2
Koel, Gerard   NED 2
Koersen, Egbert   NED 2
Koken, Ben   NED 2
Kooistra, Marten   NED 2
Koopmans, Hendricus Bartholomeus   NED 2
Kooyman, Piet   NED 2
Koppert, Chris   NED 2
Kozonchuk, Dimitry   RUS 2
Kramer, Jesse   NED 2
Krasnov, Alexandr   URS 2
Kroonen, Max   NED 2
Kulesza, Marek   POL 2
Kuznetsov, Vladimir   URS 2
Langeveld, Sebastian   NED 2
Latham, Christopher   GBR 2
Leezer, Tom   NED 2
Lefevere, Patrick   BEL 2
Leijnse, Enzo   NED 2
Lenferink, Maarten   NED 2
Lenferink, Jan   NED 2
Leskov, Viktor   URS 2
Leśniewski, Marek   POL 2
Leunis, Cornelis   NED 2
Libregts, Fried   NED 2
Lindgren, Johan   SWE 2
Loupalenko, Youri   URS 2
Maliepaard, Bas   NED 2
Manning, Paul   GBR 2
Martens, Erwin   NED 2
McKenzie, David   AUS 2
Meier, Dirk   GDR 2
Mikli, Peep   EST 2
Mobach, Jarno   NED 2
Moons, Dennis   BEL 2
Mouris, Jens   NED 2
Mulckhuyse, Hubertus   NED 2
Mulder, Richard   NED 2
Mulders, Rob   NED 2
Mutsaars, Henk   NED 2
Nederlof, Gijs   NED 2
Nijdam, Henk   NED 2
Oien, Justin   USA 2
Osokin, Vladimir   URS 2
Oudkerk, Jaap   NED 2
Pala, Franco   ITA 2
Paul, Rinus   NED 2
Peeters, Theo   NED 2
Penney, Oliver   GBR 2
Pennings, Marcel   NED 2
Peters, Arne   NED 2
Philipsen, Jasper   BEL 2
Pianykhe, Dimitri   RUS 2
Pieters, Peter   NED 2
Pieterse, Jan   NED 2
Pikkuus, Aavo   URS 2
Pirard, Frits   NED 2
Plugers, Hans   NED 2
Podgornik, Dean   SLO 2
Ponsteen, Herman   NED 2
Post, Krijn   NED 2
Powless, Neilson   USA 2
Price-Pejtersen, Johan   DEN 2
Priem, Tristan   AUS 2
Priem, Cees   NED 2
Pronk, Bert   NED 2
Quaranta, Ivan   ITA 2
Rasch, Patrick   NED 2
Roks, Adrie   NED 2
Rol, Jan   NED 2
Rooijakkers, Piet   NED 2
Roosen, Sjors   NED 2
Roosmaje, Tynny   URS 2
Rosolen, Giuseppe   ITA 2
Saitov, Asiat   RUS 2
Saprykinas, Arnoldas   LTU 2
Schep, Peter   NED 2
Schmidt, Torsten   GER 2
Schoep, Rony   BEL 2
Scholten, Harrie   NED 2
Schouten, Jasper   NED 2
Schuiten, Roy   NED 2
Schulting, Peter   NED 2
Schumans, Peter   NED 2
Schür, Frits   NED 2
Scotson, Miles   AUS 2
Sels, Stefan   BEL 2
Sienders, Rob   NED 2
Slabbekoorn, Richard   NED 2
Slendebroek, Jannes   NED 2
Smit, Theo   NED 2
Snoeijink, Herman   NED 2
Solaro, Bart   NED 2
Sonnemans, Martien   NED 2
Stakenas, Kestutis   LTU 2
Startman, Remco   NED 2
Steenvoorden, Piet   NED 2
Stevenson, Christofer   SWE 2
Sutherland, Rory   AUS 2
Svorada, Ján   SVK 2
Swinkels, Cees   NED 2
Szurkowski, Ryszard Jan   POL 2
Teunisse, Ben   NED 2
Thijssen, Gerben   BEL 2
Traksel, Bobbie   NED 2
Trentini, Mauro   ITA 2
Umaras, Gintautas   LTU 2
Utchakov, Serguei   UKR 2
Vaanhold, Han   NED 2
Van Bindsbergen, Frits   NED 2
Van Bon, Leon   NED 2
Van Dalen, Jason   NED 2
Van Dartel, Christian   NED 2
Van De Ruit, Frans   NED 2
Van Den Berg, Marijn   NED 2
van den Dungen, Piet   NED 2
Van Der Duin, Patrick   NED 2
Van Der Helst, Etienne   BEL 2
Van Der Horst, Jan   NED 2
Van Der Klundert, Jacques   NED 2
Van Der Leeuw, Théo   NED 2
Van Der Vleuten, Jos   NED 2
Van Der Vliet, Marcel   NED 2
Van Der Weijst, Geert   NED 2
Van Der Zande, Kees   NED 2
Van Der Zwet, Arno   NED 2
Van Dijk, Stefan   NED 2
Van Est, Piet   NED 2
Van Groezen, Matje   NED 2
Van Gulik, Fulco   NED 2
Van Haaren, Bart   NED 2
Van Houwelingen, Adrie   NED 2
Van Houwelingen, Jan   NED 2
Van Kemenade, Ad   NED 2
Van Melis, Angelo   NED 2
Van Oorschot, Dirk   NED 2
Van Poppel, Boy   NED 2
Van Schip, Jan-Willem   NED 2
Van Sluijs, Bram   NED 2
van Tol, Theo   NED 2
Van Tricht, Stan   BEL 2
Van Veenendaal, Frank   NED 2
Van Vliet, Leo   NED 2
Van Vlimmeren, Rudy   NED 2
Van Winden, Dennis   NED 2
Vastaranta, Jukka   FIN 2
Verstraete, Emiel   NED 2
Verwey, Piet   NED 2
Visser, Coen   NED 2
Vlijm, Marc   NED 2
Vlot, Jans   NED 2
Von Hoff, Steele   AUS 2
Vos, John   NED 2
Vosters, Albert   NED 2
Vrancken, Jo   NED 2
Vrijmoed, Maurice   NED 2
Wallaard, Arno   NED 2
Wijnands, Ad   NED 2
Williams, Tyler   USA 2
Yarkin, Anatoly   URS 2
Zanobini, Mirko   ITA 2
Zilverberg, Huub   NED 2
Zoontjens, Cees   NED 2
Zrimšek, Jure   SLO 2