Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race


In 1948 werden er twee edities van de Vredeskoers georganiseerd: één van Warschau naar Praag en één in omgekeerde richting.

2006
13-05 1º stage Linz (Oberösterreich) - Schrems (Niederösterreich) 139 km
   Baden Cooke
14-05 2º stage Schrems (Niederösterreich) - Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) 177,3 km
   Danilo Hondo
15-05 3º stage Beroun (Stredocesky Kraj) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 167,1 km
   Danilo Hondo
16-05 4º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Teplice (Ustecky Kraj) 176,5 km
   Marco Serpellini
17-05 5º stage Bilina (Ustecky Kraj) - Altenberg (Olomoucky Kraj) 140,8 km
   Kanstantsin Sivtsov
18-05 6º stage Dippoldiswalde (Sachsen) - Meerane (Sachsen) 172 km
   Erwin Thijs
19-05 7º stage Delitzsch (Sachsen) - Thale (Sachsen-Anhalt) 192 km
   Lubor Tesař
20-05 8º stage Wernigerode (Sachsen-Anhalt) - Hannober (Baden-Wurttemberg) 132 km
   Torsten Schmidt
General Classification
   Giampaolo Cheula
2004
08-05 1º stage Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) - Brussel/Bruxelles (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) 143,1 km
   Lars Wackernagel
09-05 2º stage Hanover (Niedersachsen) - Hanover (Niedersachsen) 132,9 km
   Denis Bertolini
10-05 3º stage Hemmingen (Niedersachsen) - Halbestadt (Sachsen) 144 km
   Sebastian Siedler
11-05 4º stage Eisleben (Sachsen-Anhalt) - Beierfeld (Sachsen) 207,5 km
   Michele Scarponi
12-05 5º stage Görlitz (Sachsen) - Wrocław (Dolnośląskie) 193,1 km
   Martin Hvastija
13-05 6º stage Szczawno-Zdroj (Dolnośląskie) - Jelenia Góra (Dolnośląskie) 187,5 km
   Slawomir Kohut
14-05 7º stage Szklarska Poręba (Dolnośląskie) - Teplice (Ustecky Kraj) 202,5 km
   Erik Zabel
15-05 8º stage Bilina (Ustecky Kraj) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 184,6 km
   David Loosli
16-05 9º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 184,1 km
   Erik Zabel
General Classification
   Michele Scarponi
2003
09-05 1º stage Olomouc (Olomoucky Kraj) - Olomouc (Olomoucky Kraj) 111 km
   Danilo Hondo
10-05 2º stage Unicov (Olomoucky Kraj) - Opava (Moravskoslezsky Kraj) 155 km
   Danilo Hondo
11-05 3º stage Krnov (Moravskoslezsky Kraj) - Polanica-Zdroj (Dolnośląskie) 191.3 km
   Steffen Wesemann
12-05 4º stage Kłodzko (Dolnośląskie) - Wałbrzych (Dolnośląskie) 179.4 km
   Ondřej Sosenka
13-05 5º stage Jawor (Dolnośląskie) - Zielona Góra (Lubuskie) 212.8 km
   Thomas Bruun Eriksen
14-05 6º stage Krosno Odrzańskie (Lubuskie) - Frankfurt an der Oder (Brandenburg) 146.6 km
   Andrea Moletta
15-05 7º stage Lübben (Brandenburg) - Naumburg (Sachsen-Anhalt) 214 km
   Bartosz Huzarski
16-05 8º stage Freyburg (Sachsen-Anhalt) - Klingenthal (Sachsen) 187 km
   Tomáš Konečný
17-05 9º stage Bad Elster (Sachsen) - Erfurt (Thuringen) 161 km
   Enrico Degano
General Classification
   Steffen Wesemann
2002
10-05 1º stage Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) - Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) 137.7 km
   Olaf Pollack
11-05 2º stage Trebon (Jihocesky Kraj) - Pardubice (Pardubicky Kraj) 183.9 km
   Olaf Pollack
12-05 3º stage Pardubice (Pardubicky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 181.6 km
   Olaf Pollack
13-05 4º stage Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) - Chemnitz (Sachsen) 231.4 km
   Ondřej Sosenka
14-05 5º stage Zwönitz (Sachsen) - Riesa (Sachsen) 163.6 km
   Jakob Piil
15-05 6º stage Oschatz (Sachsen) - Riesa (Sachsen) 34.9 km
15-05 7º stage Riesa (Sachsen) - Hoyerswerda (Sachsen) 97.7 km
   Jacek Mickiewicz
16-05 8º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Bełchatów ( Łódzkie) 223.2 km
   Remigius Lupeikis
17-05 9º stage Piotrków Trybunalski ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 194.3 km
   Andrus Aug
18-05 10º stage - Warszawa (Mazowieckie) 39.8 km
   Ondřej Sosenka
General Classification
   Ondřej Sosenka
2001
11-05 1º stage Łódź ( Łódzkie) - Łódź ( Łódzkie) 141,6 km
   Uwe Peschel
12-05 2º stage Pabianice ( Łódzkie) - Częstochowa (Śląskie) 177,6 km
   Bogdan Bondariew
13-05 3º stage Kluczbork (Opolskie) - Kłodzka Zdroj (Dolnośląskie) 196 km
   Jakob Piil
14-05 4º stage Bystrzyca Kłodzka (Dolnośląskie) - Olomouc (Olomoucky Kraj) 194,8 km
   Enrico Poitschke
15-05 5º stage Olomouc (Olomoucky Kraj) - Žďár nad Sázavou (Vysocina) 168 km
   Marc Streel
16-05 6º stage Žďár nad Sázavou (Vysocina) - Plzen (Plzensky Kraj) 234,5 km
   Christian Lademann
17-05 7º stage Plzen (Plzensky Kraj) - Zwickau (Liberecky Kraj) 209,2 km
   Jakob Piil
18-05 8º stage Greiz (Thuringen) - Plauen (Sachsen) 25.8 km
   Thomas Liese
18-05 9º stage Plauen (Sachsen) - Gera (Thuringen) 97 km
   Bogdan Bondariew
19-05 10º stage Schkeuditz (Sachsen) - Potsdam (Brandenburg) 166 km
   Tilo Schüler
General Classification
   Jakob Piil
2000
00-00 1º stage Hanover (Niedersachsen) - Hanover (Niedersachsen) 177 km
   Steffen Wesemann
00-00 2º stage Wolfsburg (Niedersachsen) - Wernigerode (Sachsen-Anhalt) 167 km
   Arkadiusz Wojtas
00-00 3º stage Wernigerode (Sachsen-Anhalt) - Halle (Niedersachsen) 118 km
   Danilo Hondo
00-00 4º stage Halle (Niedersachsen) - Leipzig (Sachsen) 37 km
   Steffen Wesemann
00-00 5º stage Riesa (Sachsen) - Zgorzelec (Dolnośląskie) 170 km
   Danilo Hondo
00-00 6º stage Luban (Dolnośląskie) - Kudowa-Zdroj (Dolnośląskie) 191 km
   Bert Dietz
00-00 7º stage Kłodzko (Dolnośląskie) - Kudowa-Zdroj (Dolnośląskie) 179 km
   Andreas Klöden
00-00 8º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Usti nad Labem (Ustecky Kraj) 231 km
   Alessandro Bertolini
00-00 9º stage Most (Ustecky Kraj) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 169 km
   Dainis Ozols
00-00 10º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Pragha (Hlavni Mesto Praha) 170 km
   Ondřej Sosenka
General Classification
   Piotr Wadecki
1999
00-00 1º stage Znojmo (Jihomoravsky Kraj) - Znojmo (Jihomoravsky Kraj) 1 km
   Danilo Hondo
00-00 2º stage Znojmo (Jihomoravsky Kraj) - Luhacovice (Zlinsky Kraj) 165 km
   Steffen Wesemann
00-00 3º stage Luhacovice (Zlinsky Kraj) - Pustevny (Zlinsky Kraj) 176,9 km
   Raimondas Rumsas
00-00 4º stage Opava (Moravskoslezsky Kraj) - Polanica-Zdroj (Dolnośląskie) 190 km
   Danilo Hondo
00-00 5º stage Polanica-Zdroj (Dolnośląskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 220 km
   Danilo Hondo
00-00 6º stage Żagań (Lubuskie) - Cottbus (Brandenburg) 110 km
   Olaf Pollack
00-00 7º stage Cottbus (Brandenburg) - Cottbus (Brandenburg) 28 km
   Steffen Wesemann
00-00 8º stage Freital (Sachsen) - Hof (Bayern) 240 km
   Piotr Przydział
00-00 9º stage Rehau (Bayern) - Weimar (Thuringen) 160 km
   Tomasz Brożyna
00-00 10º stage Erfurt (Thuringen) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 150 km
   Steffen Wesemann
General Classification
   Steffen Wesemann
1998
00-00 1º stage Poznań (Wielkopolskie) - Poznań (Wielkopolskie) 130,5 km
   Raimondas Rumsas
00-00 2º stage Szamotuły (Wielkopolskie) - Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) 155 km
   Danilo Hondo
00-00 3º stage Torzym (Lubuskie) - Polkowice (Dolnośląskie) 174,5 km
   Piotr Zaradny
00-00 4º stage Legnica (Dolnośląskie) - Jested (Liberec) 220 km
   Raimondas Rumsas
00-00 5º stage Liberec (Liberecky Kraj) - Usti nad Labem (Ustecky Kraj) 175 km
   Oscar Cavagnis
00-00 6º stage Teplice (Ustecky Kraj) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 169,5 km
   Jürgen Werner
00-00 7º stage Cheb (Karlovarsky Kraj) - Zwickau (Sachsen) 239,5 km
   Bert Dietz
00-00 8º stage Zwickau (Liberecky Kraj) - Halle (Niedersachsen) 198,5 km
   Lutz Lehmann
00-00 9º stage part a Freiburg (Niedersachsen) - Erfurt (Thuringen) 111,5 km
   Oscar Cavagnis
00-00 9º stage part b Weimar (Thuringen) - Erfurt (Thuringen) 33,8 km
   Thomas Liese
General Classification
   Uwe Ampler
1997
00-00 Prologue Potsdam (Brandenburg) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 148 km
   Jacek Mickiewicz
00-00 1º stage Potsdam (Brandenburg) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 148 km
   Jacek Mickiewicz
00-00 2º stage Magdeburg (Sachsen-Anhalt) - Freiburg (Niedersachsen) 173 km
   Steffen Wesemann
00-00 3º stage Freiburg (Baden-Wurttemberg) - Dresden (Sachsen) 188 km
   Steffen Wesemann
00-00 4º stage Bautzen (Sachsen) - Nowa Ruda (Dolnośląskie) 224 km
   Marcin Gębka
00-00 5º stage Paczkow (Opolskie) - Rybnik (Śląskie) 161 km
   Jacek Mickiewicz
00-00 6º stage Ustroń (Śląskie) - Żywiec (Śląskie) 165 km
   Christian Henn
00-00 7º stage Prudnik (Opolskie) - Praded (Moravskoslezsky Kraj) 135 km
   Steffen Wesemann
00-00 8º stage Opava (Moravskoslezsky Kraj) - Pustevny (Zlinsky Kraj) 184 km
   Nicolai Koudriavtchev
00-00 9º stage Mezice (Olomoucky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 166 km
   Steffen Blochwitz
00-00 10º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 50 km
   Thomas Liese
General Classification
   Steffen Wesemann
1996
00-00 Prologue Brno (Jihomoravsky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 8 km
   Thomas Liese
00-00 1º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Zlin (Zlinsky Kraj) 141 km
   Steffen Wesemann
00-00 2º stage Zlin (Zlinsky Kraj) - Trencin (Stredocesky Kraj) 145 km
   Steffen Wesemann
00-00 3º stage
   Michael Andersson
00-00 4º stage part a Frydlant (Liberecky Kraj) - Frydlant (Liberecky Kraj) 23 km
   Steffen Wesemann
00-00 4º stage part b Frydlant (Liberecky Kraj) - Żywiec (Śląskie) 128 km
   Jacek Mickiewicz
00-00 5º stage Żywiec (Śląskie) - Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) 164 km
   Steffen Wesemann
00-00 6º stage Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) - Chocen (Pardubicky Kraj) 201 km
   František Trkal
00-00 7º stage Chocen (Pardubicky Kraj) - 185 km
   Dainis Ozols
00-00 8º stage Liberec (Liberecky Kraj) - Cottbus (Brandenburg) 163 km
   Steffen Wesemann
00-00 9º stage Cottbus (Brandenburg) - Dessau (Sachsen-Anhalt) 204 km
   Steffen Wesemann
00-00 10º stage Dessau (Sachsen-Anhalt) - Lipsk (Podlaskie) 163 km
   Steffen Wesemann
General Classification
   Steffen Wesemann
1995
00-00 1º stage Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) - Pribram (Stredocesky Kraj) 166 km
   Lutz Lehmann
00-00 2º stage Pribram (Stredocesky Kraj) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 165 km
   Lutz Lehmann
00-00 3º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Oberwiesenthal (Sachsen) 163 km
   Pavel Padrnos
00-00 4º stage Oberwiesenthal (Sachsen) 149 km
   Martin Rittsel
00-00 5º stage Usti nad Labem (Ustecky Kraj) - 189 km
   Pavel Padrnos
00-00 6º stage Unicov (Olomoucky Kraj) - Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) 135 km
   Damien Nazon
00-00 7º stage Bohumin (Moravskoslezsky Kraj) - Lysa Hora (Moravskoslezsky Kraj) 136 km
   Stephan Gottschling
00-00 8º stage part a Frydlant (Liberecky Kraj) - Frydlant (Liberecky Kraj) 23 km
   Pavel Padrnos
00-00 8º stage part b Frydlant (Liberecky Kraj) - Prostejov (Olomoucky Kraj) 126 km
   Damien Nazon
00-00 9º stage Prostejov (Olomoucky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 119 km
   Damien Nazon
General Classification
   Pavel Padrnos
1994
00-00 1º stage Tabor (Mazowieckie) - Tabor (Mazowieckie) 131 km
   František Trkal
00-00 2º stage Tabor (Mazowieckie) - Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) 125 km
   Michael Rich
00-00 3º stage Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) - Jihlava (Vysocina) 150 km
   Robbie McEwen
00-00 4º stage Jihlava (Vysocina) - Prostejov (Olomoucky Kraj) 170 km
   Harm Jansen
00-00 5º stage Prostejov (Olomoucky Kraj) - Lysa Hora (Moravskoslezsky Kraj) 163 km
   Christian Meyer
00-00 6º stage part a Frydlant (Liberecky Kraj) - Frydlant (Liberecky Kraj)
   Pavel Padrnos
00-00 6º stage part b Frydlant (Liberecky Kraj) - Bohumin (Moravskoslezsky Kraj) 114 km
   Robbie McEwen
00-00 7º stage Sumperk (Olomoucky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 169 km
   Ralf Grabsch
00-00 8º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 163 km
   Anatoli Czubar
00-00 9º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Trutnov (Kralovehradecky Kraj) 144 km
   Robbie McEwen
General Classification
   Jens Voigt
1993
00-00 1º stage Tabor (Mazowieckie) - Tabor (Mazowieckie) 177 km
   Frank Augustin
00-00 2º stage Tabor (Mazowieckie) - Tabor (Mazowieckie) 138 km
   Lubor Tesař
00-00 3º stage Tabor (Mazowieckie) - Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) 162 km
   František Trkal
00-00 4º stage Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) - Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) 114 km
   Lubor Tesař
00-00 5º stage Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) - Trutnov (Kralovehradecky Kraj) 150 km
   František Trkal
00-00 6º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Trutnov (Kralovehradecky Kraj) 144 km
   Lubor Tesař
00-00 6º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Trutnov (Kralovehradecky Kraj) 33 km
   Pavel Padrnos
00-00 7º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Novy Bor (Liberecky Kraj) 195 km
   Vladimir Duma
00-00 8º stage Novy Bor (Liberecky Kraj) - Novy Bor (Liberecky Kraj) 165 km
   Christophe Mengin
General Classification
   Jaroslav Bílek
1992
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 155 km
   Steffen Wesemann
00-00 2º stage Berlin (Berlin) - Forst (Brandenburg) 197 km
   Andrea Peron
00-00 3º stage Forst (Brandenburg) - Dresden (Sachsen) 174 km
   Frank Augustin
00-00 4º stage Karpacz (Dolnośląskie) - Jelenia Góra (Dolnośląskie) 194 km
   Steffen Wesemann
00-00 5º stage Karpacz (Dolnośląskie) - Karpacz (Dolnośląskie) 163 km
   Bert Dietz
00-00 6º stage Karpacz (Dolnośląskie) - Trutnov (Kralovehradecky Kraj) 134 km
   Frank Augustin
00-00 7º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Trutnov (Kralovehradecky Kraj) 144 km
   Abdelwahed Latrach
00-00 8º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Trutnov (Kralovehradecky Kraj) 33 km
   Piotr Chmielewski
00-00 9º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) 154 km
   Erik Zabel
General Classification
   Steffen Wesemann
1991
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 158 km
   Jacek Mickiewicz
00-00 2º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 165 km
   Simone Biasci
00-00 3º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 150 km
   Vassili Davidenko
00-00 4º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) - Polanica-Zdroj (Dolnośląskie) 140 km
   Vassili Davidenko
00-00 5º stage part a Polanica-Zdroj (Dolnośląskie) - Zielenicz (Pomorskie) 22 km
   Dariusz Baranowski
00-00 5º stage part b Polanica-Zdroj (Dolnośląskie) - Polanica-Zdroj (Dolnośląskie) 91 km
   Oscar Ferrero
00-00 6º stage Polanica-Zdroj (Dolnośląskie) - Kłodzko (Dolnośląskie) 151 km
   Bert Dietz
00-00 7º stage Kłodzko (Dolnośląskie) - Czestochowka (Śląskie) 198 km
   Thierry Bricaud
00-00 8º stage Bełchatów ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 186 km
   Biagio Conte
General Classification
   Viktor Rjaksinski
1990
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 174 km
   Ján Svorada
00-00 2º stage Magdeburg (Sachsen-Anhalt) - Gera (Thuringen) 195 km
   Ján Svorada
00-00 3º stage Gera (Thuringen) - Gera (Thuringen) 151 km
   Bert Dietz
00-00 4º stage Greiz (Thuringen) - Pilzno (Podkarpackie) 195 km
   Mario De Clercq
00-00 5º stage Pilzno (Podkarpackie) - Jihlava (Vysocina) 185 km
   Andrzej Makowski
00-00 6º stage Jihlava (Vysocina) - Slusovice (Zlinsky Kraj) 206 km
   Rober van de Vin
00-00 7º stage part a Slusovice (Zlinsky Kraj) - Slusovice (Zlinsky Kraj) 17 km
   Pavel Tonkov
00-00 7º stage part b Slusovice (Zlinsky Kraj) - Slusovice (Zlinsky Kraj) 108 km
   Krasimir Kanew
00-00 8º stage Slusovice (Zlinsky Kraj) - Bielsko-Biala (Śląskie) 165 km
   Jacek Bodyk
00-00 9º stage part a Szczyrk (Śląskie) - Bielsko-Biala (Śląskie) 102 km
   Martin Götze
00-00 9º stage part b Bielsko-Biala (Śląskie) - Bielsko-Biala (Śląskie) 27 km
   Ján Svorada
General Classification
   Ján Svorada
1989
00-00 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 78 km
   Djamolidine Abduzhaparov
00-00 2º stage Warszawa (Mazowieckie) - Łódź ( Łódzkie) 140 km
   Zbigniew Spruch
00-00 3º stage Pabianice ( Łódzkie) - Wrocław (Dolnośląskie) 198 km
   Olaf Jentzsch
00-00 4º stage Wroclaw (Dolnośląskie) - Poznań (Wielkopolskie) 187 km
   Pavel Shumanov
00-00 5º stage Poznań (Wielkopolskie) - Cottbus (Brandenburg) 186 km
   Uwe Raab
00-00 6º stage Cottbus (Brandenburg) - Halle (Niedersachsen) 203 km
   Olaf Ludwig
00-00 7º stage Halle (Niedersachsen) - Berlin (Berlin) 213 km
   Olaf Ludwig
00-00 8º stage Berlin (Berlin) - Dresden (Sachsen) 197 km
   Uwe Raab
00-00 9º stage Drezno (Mazowieckie) - Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) 167 km
   Uwe Ampler
00-00 10º stage 150 km
   Olaf Jentzsch
00-00 11º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Trutnov (Kralovehradecky Kraj) 35 km
   Uwe Ampler
00-00 12º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 164 km
   Frank van Veenendaal
General Classification
   Uwe Ampler
1988
00-00 Prologue Bratislava (Bratislava) - Bratislava (Bratislava) 3;1 km
   Uwe Ampler
00-00 1º stage Bratislava (Bratislava) - Levice (Nitra) 137 km
   Djamolidine Abduzhaparov
00-00 2º stage Levice (Nitra) - 153 km
   Josef Regec
00-00 3º stage - Dubnica (Trencin) 162 km
   Zbigniew Spruch
00-00 4º stage Dubnica (Trencin) - Zilina (Zilina) 133 km
   Olaf Ludwig
00-00 5º stage Zilina (Zilina) - Zakopane (Małopolskie) 180 km
   Olaf Jentzsch
00-00 6º stage Poronim (Małopolskie) - Zakopane (Małopolskie) 32 km
   Uwe Ampler
00-00 7º stage Nowy Targ (Małopolskie) - Katowice (Śląskie) 189 km
   Rob Harmeling
00-00 8º stage Nysa (Opolskie) - Wałbrzych (Dolnośląskie) 150 km
   Olaf Ludwig
00-00 9º stage Kamienna Gora (Dolnośląskie) - Legnica (Dolnośląskie) 196 km
   Werner Stauff
00-00 10º stage Legnica (Dolnośląskie) - Dresden (Sachsen) 190 km
   Olaf Ludwig
00-00 11º stage Drezno (Mazowieckie) - Lipsk (Podlaskie) 176 km
   Olaf Ludwig
00-00 12º stage Lipsk (Podlaskie) - Halle (Niedersachsen) 154 km
   Djamolidine Abduzhaparov
00-00 13º stage Dessau (Sachsen-Anhalt) - Berlin (Berlin) 158 km
   Giovanni Fidanza
General Classification
   Uwe Ampler
1987
00-00 Prologue Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 7 km
   Vasyl Zhdanov
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 108 km
   Olaf Ludwig
00-00 2º stage Berlin (Berlin) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 172 km
   Uwe Raab
00-00 3º stage Magdeburg (Sachsen-Anhalt) - Gera (Thuringen) 186 km
   Morten Sæther
00-00 4º stage Gera (Thuringen) - Gera (Thuringen) 56 km
   Olaf Ludwig
00-00 5º stage Gera (Thuringen) - Most (Ustecky Kraj) 168 km
   Johannes Draaijer
00-00 6º stage Most (Ustecky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 152 km
   William Bishop
00-00 7º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Pardubice (Pardubicky Kraj) 148 km
   Djamolidine Abduzhaparov
00-00 8º stage Pardubice (Pardubicky Kraj) - Harrachov (Liberecky Kraj) 158 km
   Uwe Ampler
00-00 9º stage Harrachov (Liberecky Kraj) - Harrachov (Liberecky Kraj) 22 km
   Uwe Ampler
00-00 10º stage Harrachov (Liberecky Kraj) - Karpacz (Dolnośląskie) 128 km
   Uwe Ampler
00-00 11º stage Karpacz (Dolnośląskie) - Legnica (Dolnośląskie) 160 km
   Djamolidine Abduzhaparov
00-00 12º stage Legnica (Dolnośląskie) - Wroclaw (Dolnośląskie) 180 km
   Johannes Draaijer
00-00 13º stage Olesnica (Dolnośląskie) - Łódź ( Łódzkie) 184 km
   Remig Stumpf
00-00 14º stage Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 158 km
   Djamolidine Abduzhaparov
General Classification
   Uwe Ampler
1986
00-00 Prologue Kijow (Opolskie) - Kijow (Opolskie) 6 km
   Uwe Ampler
00-00 1º stage Kijow (Opolskie) - Kijow (Opolskie) 138 km
   Josef Regec
00-00 2º stage Kijow (Opolskie) - Kijow (Opolskie) 48 km
00-00 3º stage Kijow (Opolskie) - Kijow (Opolskie) 152 km
   Olaf Ludwig
00-00 4º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 65 km
   Olaf Ludwig
00-00 5º stage Kutno ( Łódzkie) - Poznań (Wielkopolskie) 196 km
   Olaf Ludwig
00-00 6º stage Poznań (Wielkopolskie) - Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) 174 km
   Petar Petrov
00-00 7º stage Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) - Szczecin (Zachodniopomorskie) 148 km
   Zdzisław Wrona
00-00 8º stage Szczecin (Zachodniopomorskie) - Berlin (Berlin) 205 km
   Olaf Ludwig
00-00 9º stage Berlin (Berlin) - Halle (Niedersachsen) 200 km
   Olaf Ludwig
00-00 10º stage Halle (Niedersachsen) - Halle (Niedersachsen) 35 km
   Vasyl Zhdanov
00-00 11º stage Halle (Niedersachsen) - Karl-Marx-Stadt (Sachsen) 187 km
   Leszek Stępniewski
00-00 12º stage Karl-Marx-Stadt (Sachsen) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 130 km
   Anton Novosad
00-00 13º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Pilzno (Podkarpackie) 152 km
   Olaf Ludwig
00-00 14º stage Pilzno (Podkarpackie) - Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) 181 km
   Ivan Romanov
00-00 15º stage Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 131 km
   Olaf Ludwig
General Classification
   Olaf Ludwig
1985
00-00 Prologue Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 6 km
   Lech Piasecki
00-00 1º stage 130 km
   Riho Suun
00-00 2º stage 136 km
   Andrzej Mierzejewski
00-00 3º stage Moscou (Moscou City) 50 km
00-00 4º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Jihlava (Vysocina) 164 km
   Uwe Ampler
00-00 5º stage Jihlava (Vysocina) - Olomuniec (Olomoucky Kraj) 172 km
   Riho Suun
00-00 6º stage Olomuniec (Olomoucky Kraj) - Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) 169 km
   Venelin Khubenov
00-00 7º stage Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) 186 km
   Lech Piasecki
00-00 8º stage Kęty (Małopolskie) - Czestochowka (Śląskie) 189 km
   Lech Piasecki
00-00 9º stage Rozprza ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 199 km
   Per Pedersen
00-00 10º stage Szczecin (Zachodniopomorskie) - Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) 146 km
   Riho Suun
00-00 11º stage Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) - Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) 35 km
   Lech Piasecki
00-00 12º stage Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) - Berlin (Berlin) 130 km
   Uwe Raab
General Classification
   Lech Piasecki
1984
00-00 Prologue Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 7 km
   Piotr Ugrumov
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 170 km
   Uwe Raab
00-00 2º stage Magdeburg (Sachsen-Anhalt) - Gera (Thuringen) 194 km
   Olaf Ludwig
00-00 3º stage Gera (Thuringen) - Gera (Thuringen) 26 km
   Olaf Ludwig
00-00 4º stage Zwickau (Liberecky Kraj) - Most (Ustecky Kraj) 176 km
   Nentcho Dimitrov Staykov
00-00 5º stage Most (Ustecky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 146 km
   Hristo Zaikov
00-00 6º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) 141 km
   Achim Stadler
00-00 7º stage Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) - Trutnov (Kralovehradecky Kraj) 151 km
   Thomas Barth
00-00 8º stage Trutnov (Kralovehradecky Kraj) - Karpacz (Dolnośląskie) 161 km
   Sergei Soukhoroutchenkov
00-00 9º stage Jelenia Góra (Dolnośląskie) - Wroclaw (Dolnośląskie) 175 km
   Eric Louvel
00-00 10º stage Olesnica (Dolnośląskie) - Łódź ( Łódzkie) 188 km
   Olaf Ludwig
00-00 11º stage Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 154 km
   Olaf Ludwig
General Classification
   Sergei Soukhoroutchenkov
1983
00-00 2º stage Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) - Toruń (Kujawsko-Pomorskie) 172 km
   Olaf Ludwig
00-00 3º stage Toruń (Kujawsko-Pomorskie) - Poznań (Wielkopolskie) 150 km
   Olaf Ludwig
00-00 4º stage Poznań (Wielkopolskie) - Forst (Brandenburg) 175 km
   Mircea Romaşcanu
00-00 5º stage Forst (Baden-Wurttemberg) - Berlin (Berlin) 180 km
   Olaf Ludwig
00-00 6º stage Berlin (Berlin) - Halle (Niedersachsen) 202 km
   Uwe Raab
00-00 7º stage Halle (Niedersachsen) - Halle (Niedersachsen) 36 km
   Olaf Ludwig
00-00 8º stage Halle (Niedersachsen) - Karl-Marx-Stadt (Sachsen) 157 km
   Edel Banos Garcia
00-00 9º stage Karl-Marx-Stadt (Sachsen) - Usti nad Labem (Ustecky Kraj) 181 km
   Uwe Raab
00-00 10º stage Usti nad Labem (Ustecky Kraj) - Pribram (Stredocesky Kraj) 171 km
   Yvon Madiot
00-00 11º stage Solenice (Stredocesky Kraj) - Tabor (Mazowieckie) 165 km
   Mircea Romaşcanu
00-00 12º stage - Praha 124 km
   Andreas Petermann
00-05 Prologue Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 5/7 km
   Olaf Ludwig
00-05 1º stage Serock (Mazowieckie) - Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) 181 km
   Uwe Raab
General Classification
   Falk Boden
1982
00-00 Prologue Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 5.7 km
   Olaf Ludwig
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 184 km
   Johan Lammerts
00-00 2º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) - Olomuniec (Olomoucky Kraj) 148 km
   Riho Suun
00-00 3º stage Olomuniec (Olomoucky Kraj) - Dubnica (Trencin) 185 km
   Riho Suun
00-00 4º stage Dubnica (Trencin) - Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) 161 km
   Olaf Ludwig
00-00 5º stage Opava (Moravskoslezsky Kraj) - Czestochowka (Śląskie) 188 km
   Patrizio Gambirasio
00-00 6º stage Czestochowka (Śląskie) - Piotrków Trybunalski ( Łódzkie) 155 km
   Charkid Zagretdinov
00-00 7º stage Piotrków ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 151 km
   Charkid Zagretdinov
00-00 8º stage Kutno ( Łódzkie) - Poznań (Wielkopolskie) 167 km
   Olaf Ludwig
00-00 9º stage Szamotuły (Wielkopolskie) - Frankfurt an der Oder (Brandenburg) 171 km
   Giovanni Bottoia
00-00 10º stage Frankfurt an der Oder (Brandenburg) - Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) 198 km
   Olaf Ludwig
00-00 11º stage Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) - Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) 31 km
   Olaf Ludwig
00-00 12º stage Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) - Berlin (Berlin)
   Mircea Romaşcanu
General Classification
   Olaf Ludwig
1981
00-00 Prologue Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 7 km
   Michal Klasa
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 169 km
   Olaf Ludwig
00-00 2º stage Magdeburg (Sachsen-Anhalt) - Erfurt (Thuringen) 208 km
   Ivan Mitchenko
00-00 3º stage part a Erfurt (Thuringen) - Erfurt (Thuringen) 35 km
   Olaf Ludwig
00-00 3º stage part b Erfurt (Thuringen) - Gera (Thuringen) 89 km
   Venelin Khubenov
00-00 4º stage Gera (Thuringen) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 161 km
   Mircea Romaşcanu
00-00 5º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 171 km
   Charkid Zagretdinov
00-00 6º stage part a Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 19 km
   Olaf Ludwig
00-00 6º stage part b Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 120 km
   Olaf Ludwig
00-00 7º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) 170 km
   Drago Frelih
00-00 8º stage Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) - Wałbrzych (Dolnośląskie) 192 km
   Sergei Soukhoroutchenkov
00-00 9º stage Wałbrzych (Dolnośląskie) - Opole (Opolskie) 192 km
   Eric Staes
00-00 10º stage Opole (Opolskie) - Łódź ( Łódzkie) 192 km
   Charkid Zagretdinov
00-00 11º stage part a Łódź ( Łódzkie) - Łódź ( Łódzkie) 20 km
   Olaf Ludwig
00-00 11º stage part b Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 145 km
   Charkid Zagretdinov
General Classification
   Charkid Zagretdinov
1980
00-00 Prologue Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 6.5 km
   Yuri Barinov
00-00 1º stage Wroclaw (Dolnośląskie) - Wroclaw (Dolnośląskie) 157 km
   Olaf Ludwig
00-00 2º stage Wroclaw (Dolnośląskie) - Polanica-Zdroj (Dolnośląskie) 170 km
   Krzysztof Sujka
00-00 3º stage Polanica-Zdroj (Dolnośląskie) - Karpacz (Dolnośląskie) 170 km
   Serguei Morozov
00-00 4º stage Karpacz (Dolnośląskie) - Jelenia Góra (Dolnośląskie) 158 km
   Krzysztof Sujka
00-00 5º stage Karpacz (Dolnośląskie) - Forst (Brandenburg) 201 km
   Jan Brzeźny
00-00 6º stage Forst (Brandenburg) - Berlin (Berlin) 197 km
   Olaf Ludwig
00-00 7º stage Berlin (Berlin) - Halle (Niedersachsen) 202 km
   Egidus Koersen
00-00 8º stage Halle (Niedersachsen) - Halle (Niedersachsen) 40 km
   Olaf Ludwig
00-00 9º stage Halle (Niedersachsen) - Karl-Marx-Stadt (Sachsen) 149 km
   John Herety
00-00 10º stage Karl-Marx-Stadt (Sachsen) - Usti nad Labem (Ustecky Kraj) 143 km
   Yuri Barinov
00-00 11º stage Usti nad Labem (Ustecky Kraj) - Sokolov (Karlovarsky Kraj) 165 km
   Boris Issaev
00-00 12º stage Sokolov (Karlovarsky Kraj) - Pribram (Stredocesky Kraj) 193 km
   Valerio Piva
00-00 13º stage part a Solenice (Stredocesky Kraj) - Pecice (Stredocesky Kraj) 8 km
   Olaf Ludwig
00-00 13º stage part b Pribram (Stredocesky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 130 km
   Charkid Zagretdinov
General Classification
   Yuri Barinov
1979
00-00 Prologue Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 5.3 km
   Jan Jankiewicz
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Pardubice (Pardubicky Kraj) 127 km
   Nentcho Dimitrov Staykov
00-00 2º stage Pardubice (Pardubicky Kraj) - Olomuniec (Olomoucky Kraj) 163 km
   Michal Klasa
00-00 3º stage Olomuniec (Olomoucky Kraj) - Dubnica (Trencin) 175 km
   Michal Klasa
00-00 4º stage Dubnica (Trencin) - 137 km
   Sergei Soukhoroutchenkov
00-00 5º stage Podhora (Pardubicky Kraj) 169 km
   Sergei Soukhoroutchenkov
00-00 6º stage - Kryniza Morska (Pomorskie) 180 km
   Walter Clivati
00-00 7º stage part a Nasciszowa (Małopolskie) - Nowy Sącz (Małopolskie) 29.6 km
   Bernd Drogan
00-00 7º stage part b Nowy Sącz (Małopolskie) - Rzeszów (Podkarpackie) 165 km
   Luigi Trevellin
00-00 8º stage Sandomierz (Świętokrzyskie) - Warszawa (Mazowieckie) 206 km
   Krzysztof Sujka
00-00 9º stage Szczecin (Zachodniopomorskie) - Szczecin (Zachodniopomorskie) 58.5 km
   Krzysztof Sujka
00-00 10º stage Szczecin (Zachodniopomorskie) - Rostock (Mecklenburg-Vorpommern) 206 km
   Domenico Perani
00-00 11º stage Rostock (Mecklenburg-Vorpommern) - Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) 154 km
   Benny Vermeulen
00-00 12º stage Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) - Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) 32 km
   Bernd Drogan
00-00 13º stage Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) - Berlin (Berlin) 134 km
   Bernd Drogan
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Berlin (Berlin)
   Sergei Soukhoroutchenkov
1978
00-00 Prologue Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 6.7 km
   Andreas Petermann
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Halle (Niedersachsen) 193 km
   Stanisław Szozda
00-00 2º stage Halle (Niedersachsen) - Erfurt (Thuringen) 180 km
   Aavo Pikkuus
00-00 3º stage Gotha (Thuringen) - Suhl (Thuringen) 102 km
   Siegbert Schmeisser
00-00 4º stage Suhl (Thuringen) - Gera (Thuringen) 162 km
   Youri Shakharov
00-00 5º stage Gera (Thuringen) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 158 km
   Carlos Cardet Llorente
00-00 6º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 185 km
   Sante Fossato
00-00 7º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Liberec (Liberecky Kraj) 140 km
   Aleksandr Averin
00-00 8º stage Liberec (Liberecky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 155 km
   Michal Klasa
00-00 9º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) - Jelenia Góra (Dolnośląskie) 149 km
   Aleksandr Averin
00-00 10º stage Jelenia Góra (Dolnośląskie) - Jelenia Góra (Dolnośląskie) 146 km
   Giorgio Casati
00-00 11º stage Jelenia Góra (Dolnośląskie) - Wroclaw (Dolnośląskie) 148 km
   Aleksandr Averin
00-00 12º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 71.4 km
   Krzysztof Sujka
General Classification
   Aleksandr Averin
1977
00-00 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 28 km
   Aavo Pikkuus
00-00 2º stage Warszawa (Mazowieckie) - Łódź ( Łódzkie) 125 km
   Aleksandr Averin
00-00 3º stage Łódź ( Łódzkie) - Toruń (Kujawsko-Pomorskie) 160 km
   Vlastimil Moravec
00-00 4º stage Toruń (Kujawsko-Pomorskie) - Poznań (Wielkopolskie) 145 km
   Pavol Gálik
00-00 5º stage Szczecin (Zachodniopomorskie) - Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) 155 km
   Vladimir Osokin
00-00 6º stage Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) - Berlin (Berlin) 129 km
   Teodor Vasile
00-00 7º stage Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 30 km
   Vladimir Osokin
00-00 8º stage Berlin (Berlin) - Cottbus (Brandenburg) 132 km
   Bernd Drogan
00-00 9º stage Cottbus (Brandenburg) - Dresden (Sachsen) 145 km
   Siegbert Schmeisser
00-00 10º stage Drezno (Mazowieckie) - Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) 153 km
   Aavo Pikkuus
00-00 11º stage Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) - Usti nad Labem (Ustecky Kraj) 140 km
   Vladimir Osokin
00-00 12º stage Usti nad Labem (Ustecky Kraj) - Sokolov (Karlovarsky Kraj) 162 km
   Jacky Hardy
00-00 13º stage Sokolov (Karlovarsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 144 km
   Hans Grob
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 1648 km
   Aavo Pikkuus
1976
08-05 Prologue Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 7 km
   Stanisław Szozda
09-05 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Pardubice (Pardubicky Kraj) 143 km
   Antonin Bartonicek
10-05 2º stage Litomysl (Pardubicky Kraj) - Gottwaldov (Zlinsky Kraj) 165 km
   Stanisław Szozda
11-05 3º stage Vizovice (Zlinsky Kraj) - Banská Bystrica (Banska Bystrica) 170 km
   Nikolay Fyodorovich Gorelov
12-05 4º stage Banská Bystrica (Banska Bystrica) - Poprad (Presov) 141 km
   Boris Issaev
14-05 5º stage Stary (Dolnośląskie) - Krakow (Małopolskie) 151 km
   Pavol Gálik
15-05 6º stage Krakow (Małopolskie) - Kielce (Świętokrzyskie) 118 km
   Stanisław Szozda
16-05 7º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 11 km
   Tadeusz Mytnik
17-05 8º stage Plonsko (Zachodniopomorskie) - Toruń (Kujawsko-Pomorskie) 148 km
   Antonin Bartonicek
18-05 9º stage Toruń (Kujawsko-Pomorskie) - Poznań (Wielkopolskie) 150 km
   Stanisław Szozda
20-05 10º stage Pniewy (Wielkopolskie) - Frankfurt an der Oder (Brandenburg) 139 km
   Frits Schür
21-05 11º stage part a Frankfurt an der Oder (Brandenburg) - Forst (Brandenburg) 113 km
   Mircea Romaşcanu
21-05 11º stage part b Forst (Brandenburg) - Cottbus (Brandenburg) 24 km
   Nikolay Fyodorovich Gorelov
22-05 12º stage Cottbus (Brandenburg) - Lipsk (Sachsen) 170 km
   Antonin Bartonicek
23-05 13º stage Lipsk (Sachsen) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 161 km
   Frits Schür
24-05 14º stage Magdeburg (Sachsen-Anhalt) - Berlin (Berlin) 163 km
   Hans-Joachim Hartnick
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Berlin (Berlin) 1992 km
   Hans-Joachim Hartnick
1975
00-00 Prologue Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 7 km
   István Szlipcsevics
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 167 km
   Hans-Joachim Hartnick
00-00 2º stage Magdeburg (Sachsen-Anhalt) - Gera (Thuringen) 160 km
   Juan José Moral
00-00 3º stage Gera (Thuringen) - Karl-Marx-Stadt (Sachsen) 140 km
   Jan Brzeźny
00-00 4º stage Freiberg (Sachsen) - Praha (Pardubicky Kraj) 164 km
   Valery Likhatchov
00-00 5º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 170 km
   Peter Weibel
00-00 6º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) - Olomuniec (Olomoucky Kraj) 167 km
   Frantisek Kalis
00-00 7º stage Lipnic nad Becnou (Olomoucky Kraj) - Trzyniec (Moravskoslezsky Kraj) 152 km
   Enrique Martínez
00-00 8º stage Trzyniec (Moravskoslezsky Kraj) - Opole (Opolskie) 168 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 9º stage Wroclaw (Dolnośląskie) - Zielona Góra (Wielkopolskie) 154 km
   Stanisław Szozda
00-00 10º stage Glogowo (Wielkopolskie) - Kalisz (Wielkopolskie) 160 km
   Valery Likhatchov
00-00 11º stage part a Kalisz (Wielkopolskie) - Kalisz (Wielkopolskie) 30 km
   Tadeusz Mytnik
00-00 11º stage part b Konin ( Łódzkie) - Łódź ( Łódzkie) 112 km
   Stanisław Boniecki
00-00 12º stage Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 176 km
   Valery Likhatchov
General Classification Berlin (Berlin) - Warszawa (Mazowieckie) 1927 km
   Ryszard Jan Szurkowski
1974
00-00 1º stage Jablonna (Lubelskie) - Nowy Dwor (Podlaskie) 20 km
   Tadeusz Mytnik
00-00 2º stage Płońsk (Mazowieckie) - Toruń (Kujawsko-Pomorskie) 152 km
   Antonin Bartonicek
00-00 3º stage Toruń (Kujawsko-Pomorskie) - Poznań (Wielkopolskie) 150 km
   Hans-Joachim Hartnick
00-00 4º stage Poznań (Wielkopolskie) - Zielona Góra (Wielkopolskie) 126 km
   Valery Likhatchov
00-00 5º stage part a Miedzyrzec (Lubelskie) - Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) 48.5 km
   Dieter Gonschorek
00-00 5º stage part b Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) - Szczecin (Zachodniopomorskie) 106 km
   Stanisław Szozda
00-00 6º stage Szczecin (Zachodniopomorskie) - Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) 145 km
   Theo Smit
00-00 7º stage Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern) - Berlin (Berlin) 128 km
   Hans-Joachim Hartnick
00-00 8º stage Potsdam (Brandenburg) - Lipsk (Sachsen) 170 km
   Stanisław Szozda
00-00 9º stage Lipsk (Sachsen) - Chemnitz (Mecklenburg-Vorpommern) 141 km
   Stanisław Szozda
00-00 10º stage Chemnitz (Mecklenburg-Vorpommern) - Sokolov (Karlovarsky Kraj) 180 km
   Stanisław Szozda
00-00 11º stage Sokolov (Karlovarsky Kraj) - Usti nad Labem (Ustecky Kraj) 158 km
   Stanisław Szozda
00-00 12º stage Usti nad Labem (Ustecky Kraj) - Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) 138 km
   Antonin Bartonicek
00-00 13º stage Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 160 km
   Stanisław Szozda
General Classification Jablonna (Lubelskie) - Praha (Pardubicky Kraj) 1823 km
   Stanisław Szozda
1973
00-00 Prologue Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 19 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Pardubice (Pardubicky Kraj) 80 km
   Valery Likhatchov
00-00 2º stage Pardubice (Pardubicky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 135 km
   Fiorenzo Ballardin
00-00 3º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Dubnica (Trencin) 156 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 4º stage Dubnica (Trencin) - 170 km
   Stanisław Szozda
00-00 5º stage - Poprad (Presov) 144 km
   Valery Likhatchov
00-00 6º stage Lomnica (Dolnośląskie) - Krakow (Małopolskie) 151 km
   Valery Likhatchov
00-00 7º stage Krakow (Małopolskie) - Kielce (Świętokrzyskie) 118 km
   Don Allan
00-00 8º stage part a Starachowice (Świętokrzyskie) - Radom (Mazowieckie) 40 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 8º stage part b Radom (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 128 km
   Stanisław Szozda
00-00 9º stage Nieporęt (Mazowieckie) - Włocławek (Kujawsko-Pomorskie) 128 km
   René Dillen
00-00 10º stage Toruń (Kujawsko-Pomorskie) - Poznań (Wielkopolskie) 150 km
   Valery Likhatchov
00-00 11º stage Lubiń (Dolnośląskie) - Gorlitzsch (Thuringen) 110 km
   Thomas Huschke
00-00 12º stage Gorlitzsch (Thuringen) - Dresden (Sachsen) 100 km
   Zbigniew Krzeszowiec
00-00 13º stage Dresden (Sachsen) - Halle (Niedersachsen) 168 km
   Valery Likhatchov
00-00 14º stage Potsdam (Brandenburg) - Potsdam (Brandenburg) 157 km
   Theo Dockx
00-00 15º stage part a Potsdam (Brandenburg) - Berlin (Berlin) 86 km
   Valery Likhatchov
00-00 15º stage part b Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 8 km
   Rinat Scharafulin
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Berlin (Berlin) 2176 km
   Ryszard Jan Szurkowski
1972
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 8 km
   András Takács
00-00 2º stage Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 121 km
   Michael Milde
00-00 3º stage Magdeburg (Sachsen-Anhalt) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 163 km
   Michael Milde
00-00 4º stage Aschersleben (Sachsen-Anhalt) - Erfurt (Thuringen) 165 km
   Michael Milde
00-00 5º stage Erfurt (Thuringen) - Gera (Thuringen) 151 km
   Karl-Heinz Oberfranz
00-00 6º stage Gera (Thuringen) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 159 km
   Antonin Bartonicek
00-00 7º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 126 km
   Vladislav Nelyubin
00-00 8º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 147 km
   Vlastimil Moravec
00-00 9º stage Litomysl (Pardubicky Kraj) - Zlin (Zlinsky Kraj) 165 km
   Zbigniew Krzeszowiec
00-00 10º stage Zlin (Zlinsky Kraj) - Trzyniec (Moravskoslezsky Kraj) 163 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 11º stage Trzyniec (Moravskoslezsky Kraj) - Krakow (Małopolskie) 152 km
   Abdallah Nahly
00-00 12º stage Krakow (Małopolskie) - Rzeszów (Podkarpackie) 156 km
   Igor Moskalev
00-00 13º stage Rzeszów (Podkarpackie) - Lublin (Lubelskie) 162 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 14º stage Lublin (Lubelskie) - Warszawa (Mazowieckie) 170 km
   Ryszard Jan Szurkowski
General Classification Berlin (Berlin) - Warszawa (Mazowieckie) 2008 km
   Vlastimil Moravec
1971
00-00 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 108 km
   Franco Ongarato
00-00 2º stage Nieporęt (Mazowieckie) - Włocławek (Kujawsko-Pomorskie) 165 km
   Ludo Van Der Linden
00-00 3º stage Milżyn (Kujawsko-Pomorskie) - Poznań (Wielkopolskie) 165 km
   Marcel Omloop
00-00 4º stage Międzyrzecz (Lubuskie) - Szczecin (Zachodniopomorskie) 160 km
   Francisco Balduzzi
00-00 5º stage Szczecin (Zachodniopomorskie) - Berlin (Berlin) 156 km
   Marc Demeyer
00-00 6º stage Berlin (Berlin) - Cottbus (Brandenburg) 141 km
   Dieter Mickein
00-00 7º stage Cottbus (Brandenburg) - Gorlitzsch (Thuringen) 135 km
   Zenon Czechowski
00-00 8º stage part a Bischofswerda (Sachsen) - Dresden (Sachsen) 33 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 8º stage part b Dresden (Sachsen) - Dresden (Sachsen) 3 km
   Anatoliy Starkov
00-00 9º stage Dresden (Sachsen) - Zwickau (Liberecky Kraj) 138 km
   Marc Demeyer
00-00 10º stage Zwickau (Liberecky Kraj) - Sokolov (Karlovarsky Kraj) 128 km
   Zbigniew Krzeszowiec
00-00 11º stage Sokolov (Karlovarsky Kraj) - Usti nad Labem (Ustecky Kraj) 166 km
   Dusan Zeman
00-00 12º stage Usti nad Labem (Ustecky Kraj) - Jablonec nad Nisou (Liberecky Kraj) 148 km
   Giorgio Ghezzi
00-00 13º stage Liberec (Liberecky Kraj) - Liberec (Liberecky Kraj) 108 km
   Guido Van Sweevelt
00-00 14º stage Liberec (Liberecky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 141 km
   Ryszard Jan Szurkowski
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 1895 km
   Ryszard Jan Szurkowski
1970
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 130 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 2º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Plzen (Plzensky Kraj) 148 km
   Zygmunt Hanusik
00-00 3º stage Plzen (Plzensky Kraj) - Usti nad Labem (Ustecky Kraj) 150 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 4º stage Usti nad Labem (Ustecky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 197 km
   Zenon Czechowski
00-00 5º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) - Wrocław (Dolnośląskie) 185 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 6º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 120 km
   Pietro Poloni
00-00 7º stage part a Płock (Mazowieckie) - Włocławek (Kujawsko-Pomorskie) 47 km
   Marcel Duchemin
00-00 7º stage part b Włocławek (Kujawsko-Pomorskie) - Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) 103 km
   Andrzej Kaczmarek
00-00 8º stage Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) - Poznań (Wielkopolskie) 137 km
   Zenon Czechowski
00-00 9º stage Poznań (Wielkopolskie) - Frankfurt an der Oder (Brandenburg) 182 km
   Eddy Verstraeten
00-00 10º stage Frankfurt an der Oder (Brandenburg) - Potsdam (Brandenburg) 137 km
   Krzysztof Stec
00-00 11º stage Potsdam (Brandenburg) - Halle (Niedersachsen) 165 km
   Axel Peschel
00-00 12º stage part a Halle (Niedersachsen) - Lipsk (Sachsen) 33 km
   Marcel Duchemin
00-00 12º stage part b Lipsk (Sachsen) - Lipsk (Sachsen) 60 km
   Frans Lemmens
00-00 13º stage Eilenburg (Sachsen) - Berlin (Berlin) 193 km
   Wojciech Matusiak
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Berlin (Berlin) 1987 km
   Ryszard Jan Szurkowski
1969
00-00 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 122 km
   Zygmunt Hanusik
00-00 2º stage Warszawa (Mazowieckie) - Łódź ( Łódzkie) 158 km
   Ryszard Jan Szurkowski
00-00 3º stage part a Łódź ( Łódzkie) - Piotrkowek (Lubelskie) 42 km
   Axel Peschel
00-00 3º stage part b Piotrkowek (Lubelskie) - Gliwice (Śląskie) 158 km
   Dieter Mickein
00-00 4º stage Kedzierzyn-Kozle (Opolskie) - Wałbrzych (Dolnośląskie) 202 km
   Dieter Mickein
00-00 5º stage Wałbrzych (Dolnośląskie) - Wrocław (Dolnośląskie) 250 km
   Dieter Gonschorek
00-00 6º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Poznań (Lubelskie) 198 km
   Daniel Ducreux
00-00 7º stage Poznań (Wielkopolskie) - Zielona Góra (Lubuskie) 123 km
   Dieter Gonschorek
00-00 8º stage part a Zielona Góra (Wielkopolskie) - Świebodzin (Lubuskie) 39 km
   Jan Magiera
00-00 8º stage part b Świebodzin (Lubuskie) - Eisenhüttenstadt (Brandenburg) 100 km
   Michel Roques
00-00 9º stage Guben (Brandenburg) - Cottbus (Brandenburg) 58 km
   Jean-Pierre Danguillaume
00-00 10º stage Cottbus (Brandenburg) - Dresden (Sachsen) 133 km
   Dieter Gonschorek
00-00 11º stage Dresden (Sachsen) - Gera (Thuringen) 168 km
   Arthur Van de Vyver
00-00 12º stage Gera (Thuringen) - Gera (Thuringen) 90 km
   Willy Scheers
00-00 13º stage Lipsk (Sachsen) - Berlin (Berlin) 194 km
   Andrzej Bławdzin
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Berlin (Berlin) 2035 km
   Jean-Pierre Danguillaume
1968
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 170 km
   Zygmunt Hanusik
00-00 2º stage Berlin (Berlin) 189 km
   Noël Vantyghem
00-00 3º stage - Suhl (Thuringen) 194 km
   Zenon Czechowski
00-00 4º stage part a Suhl (Thuringen) 30 km
   Thorleif Andresen
00-00 4º stage part b 170 km
   Klaus Ampler
00-00 5º stage - Praha (Pardubicky Kraj) 192 km
   Dieter Mickein
00-00 6º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 145 km
   Joseph Schoeters
00-00 7º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 119 km
   Joseph Schoeters
00-00 8º stage Vamberk (Kralovehradecky Kraj) - Otrokovice (Zlinsky Kraj) 178 km
   Giacinto Santambrogio
00-00 9º stage Zlin (Zlinsky Kraj) - Karwina (Moravskoslezsky Kraj) 150 km
   Jiri Zelenka
00-00 10º stage Karwina (Moravskoslezsky Kraj) - Katowice (Śląskie) 131 km
   Jupp Ripfel
00-00 11º stage Katowice (Śląskie) 132 km
   Rino Montanari
00-00 12º stage Krakow (Małopolskie) - Rzeszów (Podkarpackie) 155 km
   Ole Højlund
00-00 13º stage Rzeszów (Podkarpackie) - Lublin (Lubelskie) 192 km
   Virginio Levati
00-00 14º stage part a Pulawy (Lubelskie) - Radom (Mazowieckie) 49 km
   Jan Magiera
00-00 14º stage part b Radom (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 123 km
   Klaus Ampler
General Classification Berlin (Berlin) - Warszawa (Mazowieckie) 2318 km
   Axel Peschel
1967
00-00 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 112 km
   Jan Smolík
00-00 2º stage Kutno ( Łódzkie) - Poznań (Wielkopolskie) 176 km
   Manfred Dähne
00-00 3º stage Poznań (Wielkopolskie) - Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) 134 km
   Jan Smolík
00-00 4º stage Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) - Słupsk (Pomorskie) 214 km
   Rainer Marks
00-00 5º stage part a Sławno ( Łódzkie) - Koszalin (Zachodniopomorskie) 42 km
   Henri Heintz
00-00 5º stage part b Koszalin (Zachodniopomorskie) - Szczecin (Zachodniopomorskie) 160 km
   Jan Serpenti
00-00 6º stage Szczecin (Zachodniopomorskie) - Berlin (Berlin) 167 km
   Zenon Czechowski
00-00 7º stage Berlin (Berlin) - Lipsk (Sachsen) 210 km
   Peter Tesselaar
00-00 8º stage Lipsk (Sachsen) 40 km
   Marcel Duchemin
00-00 9º stage - Gera (Thuringen) 112 km
   Laszlo Pavlic
00-00 10º stage Gera (Thuringen) - Chemnitz (Sachsen) 180 km
   Peter Tesselaar
00-00 11º stage - Plzen (Plzensky Kraj) 170 km
   Jean-Marie Gorez
00-00 12º stage Pilzno (Podkarpackie) - Usti nad Labem (Ustecky Kraj) 170 km
   Rainer Marks
00-00 13º stage Usti nad Labem (Ustecky Kraj) - Liberec (Liberecky Kraj) 128 km
   Billy Bilsland
00-00 14º stage Liberec (Liberecky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 155 km
   Zenon Czechowski
00-00 15º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 147 km
   Hans Tesselaar
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Prague-Vinohrady (Stredocesky Kraj) 2317 km
   Marcel Maes
1966
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 121 km
   Axel Peschel
00-00 2º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Liberec (Liberecky Kraj) 132 km
   Pietro Guerra
00-00 3º stage part a Tanvald (Liberecky Kraj) - Harrachov (Liberecky Kraj) 17 km
   Bernard Guyot jr.
00-00 3º stage part b Harrachov (Liberecky Kraj) - Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) 108 km
   Attilio Benfatto
00-00 4º stage Hradec Kralove (Kralovehradecky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 138 km
   Jan Antoni Kudra
00-00 5º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Otrokovice (Zlinsky Kraj) 130 km
   Antal Megyerdi
00-00 6º stage Zlin (Zlinsky Kraj) - Katowice (Śląskie) 209 km
   Janos Juszko
00-00 7º stage Katowice (Śląskie) - Łódź ( Łódzkie) 205 km
   Günther Hoffmann
00-00 8º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 108 km
   André Desvages
00-00 9º stage Kutno ( Łódzkie) - Poznań (Wielkopolskie) 176 km
   Willy Van Neste
00-00 10º stage Poznań (Wielkopolskie) - Szczecin (Zachodniopomorskie) 225 km
   Pietro Guerra
00-00 11º stage Szczecin (Zachodniopomorskie) - Rostock (Mecklenburg-Vorpommern) 205 km
   Jan Smolík
00-00 12º stage Wismar (Mecklenburg-Vorpommern) - Wismar (Mecklenburg-Vorpommern) 100 km
   Antonio Paolo Albonetti
00-00 13º stage Rostock (Mecklenburg-Vorpommern) - Schwerin (Brandenburg) 180 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
00-00 14º stage Schwerin (Brandenburg) 246 km
   Jan Wenczel
00-00 15º stage - Berlin (Berlin) 44 km
   Jan Magiera
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Berlin (Berlin) 2344 km
   Bernard Guyot jr.
1965
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 110 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
00-00 2º stage Königs Wusterhausen (Brandenburg) - Cottbus (Brandenburg) 100 km
00-00 3º stage Cottbus (Brandenburg) - Zittau (Sachsen) 180 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
00-00 4º stage Zittau (Sachsen) 144 km
   Ladislav Heller
00-00 5º stage - Praha (Pardubicky Kraj) 167 km
   Pavel Dolezel
00-00 6º stage - Pardubice (Pardubicky Kraj) 54 km
   Rajmund Zieliński
00-00 7º stage Pardubice (Pardubicky Kraj) - Otrokovice (Zlinsky Kraj) 201 km
   André Desvages
00-00 8º stage Zlin (Zlinsky Kraj) - Dubnica (Trencin) 136 km
   Gainan Saidchushin
00-00 9º stage Dubnica (Trencin) - Svit (Presov) 215 km
   Yury Afanasyevich Melikhov
00-00 10º stage part a Lomnica (Dolnośląskie) - Bielsko-Biala (Śląskie) 178 km
   Guennadi Lebediev
00-00 10º stage part b Bielsko-Biala (Śląskie) - Krakow (Małopolskie) 88 km
   Yury Afanasyevich Melikhov
00-00 11º stage Krakow (Małopolskie) - Opole (Opolskie) 173 km
   Gainan Saidchushin
00-00 12º stage Kluczbork (Opolskie) - Poznań (Wielkopolskie) 218 km
   André van Middelkoop
00-00 13º stage Poznań (Wielkopolskie) - Toruń (Kujawsko-Pomorskie) 146 km
   Piet Deenen
00-00 14º stage Toruń (Kujawsko-Pomorskie) - Warszawa (Mazowieckie) 215 km
   Roger Spriet
General Classification Berlin (Berlin) - Warszawa (Mazowieckie) 2325 km
   Guennadi Lebediev
1964
00-00 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 94 km
   Dieter Mickein
00-00 2º stage Sochaczew (Mazowieckie) - Łódź ( Łódzkie) 84 km
00-00 3º stage Łódź ( Łódzkie) - Wrocław (Dolnośląskie) 200 km
   Gabriel Moiceanu
00-00 4º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Poznań (Wielkopolskie) 174 km
   Rajmund Zieliński
00-00 5º stage Świebodzin (Lubuskie) - Berlin (Berlin) 164 km
   Jan Smolík
00-00 6º stage Berlin (Berlin) - Lipsk (Sachsen) 193 km
   Ion Stoica
00-00 7º stage Lipsk (Sachsen) - Erfurt (Thuringen) 162 km
   Jan Smolík
00-00 8º stage Erfurt (Thuringen) 45 km
   Jan Smolík
00-00 9º stage 225 km
   Constantin Dumitrescu
00-00 10º stage - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 138 km
   Ladislav Heller
00-00 11º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Liberec (Liberecky Kraj) 218 km
   Joseph Spruyt
00-00 12º stage Liberec (Liberecky Kraj) - Pardubice (Pardubicky Kraj) 189 km
   Stanisław Gazda
00-00 13º stage Pardubice (Pardubicky Kraj) - Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) 204 km
   Pavel Dolezel
00-00 14º stage Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 156 km
   Michel Jacquemin
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 2246 km
   Jan Smolík
1963
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 123 km
   Anatoli Tcherepovitch
00-00 2º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 220 km
   Antonio Tagliani
00-00 3º stage Hustopece (Jihomoravsky Kraj) - Bratislava (Bratislava) 109 km
00-00 4º stage Bratislava (Bratislava) - 209 km
   Jean-Pierre Genet
00-00 5º stage Zvolen (Banska Bystrica) - Koszyce (Małopolskie) 221 km
   Klaus Ampler
00-00 6º stage Presov (Presov) - Rzeszów (Podkarpackie) 185 km
   Zdenek Hasman
00-00 7º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 135 km
   Lothar Appler
00-00 8º stage Warszawa (Mazowieckie) - Toruń (Kujawsko-Pomorskie) 220 km
   Klaus Ampler
00-00 9º stage Toruń (Kujawsko-Pomorskie) - Poznań (Wielkopolskie) 144 km
   Severino Andreoli
00-00 10º stage Poznań (Wielkopolskie) - Zielona Góra (Lubuskie) 123 km
   Józef Beker
00-00 11º stage Zielona Góra (Lubuskie) - Görlitz (Sachsen) 175 km
   Viktor Kapitonov
00-00 12º stage Bautzen (Sachsen) 57 km
   Klaus Ampler
00-00 13º stage - Erfurt (Thuringen) 145 km
   Guennadi Lebediev
00-00 14º stage Erfurt (Thuringen) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 207 km
   August Verhaegen
00-00 15º stage Magdeburg (Sachsen-Anhalt) - Berlin (Berlin) 185 km
   Antonio Tagliani
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Berlin (Berlin) 2458 km
   Klaus Ampler
1962
00-00 1º stage Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 110 km
   Anatoli Tcherepovitch
00-00 2º stage Berlin (Berlin) - Lipsk (Sachsen) 209 km
   Anatoli Tcherepovitch
00-00 3º stage Lipsk (Sachsen) - Erfurt (Thuringen) 192 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
00-00 4º stage part a Erfurt (Thuringen) 47 km
   Henk Nijdam
00-00 4º stage part b - Chemnitz (Sachsen) 157 km
   Rajmund Zieliński
00-00 5º stage Chemnitz (Sachsen) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 140 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
00-00 6º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 172 km
   Christian Paillier
00-00 7º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 220 km
   Stanisław Gazda
00-00 8º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Zlin (Zlinsky Kraj) 137 km
   Gainan Saidchushin
00-00 9º stage Zlin (Zlinsky Kraj) - Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) 184 km
   Roger De Breuker
00-00 10º stage Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) - Opole (Opolskie) 188 km
   Ferdinand Bracke
00-00 11º stage Opole (Opolskie) - Wroclaw (Dolnośląskie) 100 km
00-00 12º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Poznań (Wielkopolskie) 178 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
00-00 13º stage Poznań (Wielkopolskie) - Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) 140 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
00-00 14º stage Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) - Warszawa (Mazowieckie) 250 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
General Classification 2424 km
   Gainan Saidchushin
1961
00-00 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 136 km
   Lothar Höhne
00-00 2º stage 210 km
   Yury Afanasyevich Melikhov
00-00 3º stage - Swiecie (Kujawsko-Pomorskie) 204 km
   Gabriel Moiceanu
00-00 4º stage part a Swiecie (Kujawsko-Pomorskie) - Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) 33 km
00-00 4º stage part b Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) - Poznań (Wielkopolskie) 139 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
00-00 5º stage Miedzychod (Wielkopolskie) - Szczecin (Zachodniopomorskie) 155 km
   Yury Afanasyevich Melikhov
00-00 6º stage Szczecin (Zachodniopomorskie) - Rostock (Mecklenburg-Vorpommern) 206 km
   Ion Cosma
00-00 7º stage - Berlin (Berlin) 240 km
   Erich Hagen
00-00 8º stage Berlin (Berlin) - Lipsk (Podlaskie) 209 km
   Anatoli Tcherepovitch
00-00 9º stage part a Lipsk (Podlaskie) - Halle (Niedersachsen) 40 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
00-00 9º stage part b Halle (Niedersachsen) - Karl-Marx-Stadt (Sachsen) 144` km
   Yury Afanasyevich Melikhov
00-00 10º stage Karl-Marx-Stadt (Sachsen) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 107 km
   Ladislav Heller
00-00 11º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Tabor (Mazowieckie) 212 km
   Alexei Stepanovitch Petrov
00-00 12º stage Tabor (Mazowieckie) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 182 km
   Yury Afanasyevich Melikhov
00-00 13º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 232 km
   Yury Afanasyevich Melikhov
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 2449 km
   Yury Afanasyevich Melikhov
1960
02-05 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 220 km
   Gustav-Adolf Schur
03-05 2º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Bratislava (Bratislava) 145 km
   Albert Covens
04-05 3º stage Bratislava (Bratislava) - Zlin (Zlinsky Kraj) 195 km
   Gainan Saidchushin
06-05 4º stage Gottwaldov (Zlinsky Kraj) - Krakow (Małopolskie) 225 km
   Manfred Weissleder
07-05 5º stage Krakow (Małopolskie) - Katowice (Śląskie) 93 km
   Stanisław Gazda
08-05 6º stage Katowice (Śląskie) - Łódź ( Łódzkie) 208 km
   Egon Adler
09-05 7º stage Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 134 km
   Manfred Weissleder
10-05 8º stage Warszawa (Mazowieckie) - Poznań (Wielkopolskie) 177 km
   Manfred Weissleder
12-05 9º stage Poznań (Wielkopolskie) - Frankfurt an der Oder (Brandenburg) 184 km
   Egon Adler
13-05 10º stage Frankfurt an der Oder (Brandenburg) 205 km
   Manfred Weissleder
14-05 11º stage - Lipsk (Sachsen) 200 km
   Erich Hagen
15-05 12º stage part a Lipsk (Sachsen) 40 km
   Willy Vanden Berghen
15-05 12º stage part b 85 km
   Gustav-Adolf Schur
16-05 13º stage - Berlin (Berlin) 184 km
   Erich Hagen
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Berlin (Berlin) 2295 km
   Erich Hagen
1959
02-05 1º stage Berlin (Berlin) - Berlin (Berlin) 119 km
   Yury Afanasyevich Melikhov
03-05 2º stage Berlin (Berlin) - Magdeburg (Sachsen-Anhalt) 170 km
   René Vanderveken
04-05 3º stage Magdeburg (Sachsen-Anhalt) - Lipsk (Sachsen) 150 km
   Boris Biebienin
05-05 4º stage part A Lipsk (Sachsen) - Halle (Sachsen-Anhalt) 40 km
   Romeo Venturelli
05-05 4º stage part B Halle (Sachsen-Anhalt) - Karl-Marx-Stadt (Sachsen) 143 km
   Mario Bampi
07-05 5º stage Karl-Marx-Stadt (Sachsen) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 137 km
   Egon Adler
08-05 6º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 175 km
   Roger Vindevogel
09-05 7º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 225 km
   Egon Adler
10-05 8º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Zlin (Zlinsky Kraj) 137 km
   Romeo Venturelli
11-05 9º stage Zlin (Zlinsky Kraj) - Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) 140 km
   Henri De Wolf
12-05 10º stage Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) - Cracovie (Kraków) (Małopolskie) 190 km
   Giuseppe Tonucci
13-05 11º stage Cracovie (Kraków) (Małopolskie) - Katowice (Śląskie) 132 km
   Roger Vindevogel
15-05 12º stage part A Siewierz (Śląskie) - Czestochowka (Śląskie) 44 km
   Romeo Venturelli
15-05 12º stage part B Częstochowa (Śląskie) - Luban (Dolnośląskie) 127 km
   Livio Trapè
16-05 13º stage Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 132 km
   Gabriel Moiceanu
Mountains classification Berlin (Berlin) - Warszawa (Mazowieckie)
   Brian Haskell
General Classification Berlin (Berlin) - Warszawa (Mazowieckie) 2061 km
   Gustav-Adolf Schur
1958
00-00 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 110 km
   Mino Bariviera
00-00 2º stage Warszawa (Mazowieckie) - Wrocław (Dolnośląskie) 140 km
   Viktor Kapitonov
00-00 3º stage Łódź ( Łódzkie) - Katowice (Śląskie) 215 km
   Piet Damen
00-00 4º stage Katowice (Śląskie) - Wrocław (Dolnośląskie) 181 km
   Gustav-Adolf Schur
00-00 5º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Görlitz (Sachsen) 193 km
   Viktor Kapitonov
00-00 6º stage Görlitz (Sachsen) - Berlin (Berlin) 231 km
   Egon Adler
00-00 7º stage Berlin (Berlin) - Lipsk (Sachsen) 207 km
   Raymond Mastrotto
00-00 8º stage part a Lipsk (Sachsen) - Lipsk (Sachsen) 40 km
   Gustav-Adolf Schur
00-00 8º stage part b Lipsk (Sachsen) - Chemnitz (Sachsen) 143 km
   Yevgeny Pyotrovich Klevtsov
00-00 9º stage Chemnitz (Sachsen) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 141 km
   René Vanderveken
00-00 10º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Tabor (Jihocesky Kraj) 207 km
   Zbigniew Głowaty
00-00 11º stage Tabor (Jihocesky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 177 km
   Bill Bradley
00-00 12º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 225 km
   Viktor Kapitonov
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 2210 km
   Piet Damen
1957
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 224 km
   Axel Öhgren
00-00 2º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Tabor (Mazowieckie) 177 km
   Stan Brittain
00-00 3º stage Tabor (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 160 km
   Nentcho Christov
00-00 4º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 174 km
   Louis Proost
00-00 5º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Chemnitz (Sachsen) 140 km
   Louis Proost
00-00 6º stage Chemnitz (Sachsen) - Lipsk (Sachsen) 161 km
   Vlastimil Růžička
00-00 7º stage Lipsk (Sachsen) - Berlin (Berlin) 207 km
   Guillaume Van Tongerloo
00-00 8º stage Berlin (Berlin) - Görlitz (Sachsen) 225 km
   Willy Butzen
00-00 9º stage Zgorzelec (Dolnośląskie) - Wrocław (Dolnośląskie) 188 km
   Stan Brittain
00-00 10º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Katowice (Śląskie) 190 km
   Willy Butzen
00-00 11º stage Katowice (Śląskie) - Łódź ( Łódzkie) 215 km
   Louis Proost
00-00 12º stage Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 140 km
   Anatoli Tcherepovitch
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Warszawa (Mazowieckie) 2201 km
   Nentcho Christov
1956
02-05 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 110 km
   Dino Bruni
03-05 2º stage Warszawa (Mazowieckie) - Łódź ( Łódzkie) 140 km
   Gustav-Adolf Schur
04-05 3º stage Łódź ( Łódzkie) - Stalinograd (Śląskie) 214 km
   Dino Bruni
05-05 4º stage Stalinograd (Śląskie) - Wrocław (Dolnośląskie) 185 km
   Nikolai Kolumbet
07-05 5º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Görlitz (Sachsen) 190 km
   Gustav-Adolf Schur
08-05 6º stage Görlitz (Sachsen) - Berlin (Berlin) 228 km
   Lothar Meister I
09-05 7º stage Berlin (Berlin) - Lipsk (Sachsen) 206 km
   Martin Wolfs
10-05 8º stage Lipsk (Sachsen) - Chemnitz (Sachsen) 190 km
   Stanisław Królak
12-05 9º stage Chemnitz (Sachsen) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 141 km
   Arend Van Den Hof
13-05 10º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Tabor (Mazowieckie) 207 km
   Don Sanderson
14-05 11º stage Tabor (Mazowieckie) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 177 km
   Gustav-Adolf Schur
15-05 12º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 224 km
   Yevgeny Pyotrovich Klevtsov
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 2212 km
   Stanisław Królak
1955
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 120 km
   Maurice Boeckx
00-00 2º stage Kolín (Stredocesky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 185 km
   Jan Kubr
00-00 3º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Tabor (Jihocesky Kraj) 175 km
   Zdenek Klich
00-00 4º stage Tabor (Jihocesky Kraj) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 215 km
   Josef Křivka
00-00 5º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 175 km
   Jozef Verhelst
00-00 6º stage - Chemnitz (Sachsen) 103 km
   Pierre Gouget
00-00 7º stage Chemnitz (Sachsen) - Lipsk (Sachsen) 206 km
   Gustav-Adolf Schur
00-00 8º stage Lipsk (Sachsen) - Berlin (Berlin) 200 km
   Benno Funda
00-00 9º stage Berlin (Berlin) - Cottbus (Brandenburg) 126 km
   Jan Veselý
00-00 10º stage Zgorzelec (Dolnośląskie) - Wrocław (Dolnośląskie) 174 km
   Jan Veselý
00-00 11º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Katowice (Śląskie) 200 km
   Maurice Vandendaele
00-00 12º stage Katowice (Śląskie) - Łódź ( Łódzkie) 205 km
   Gustav-Adolf Schur
00-00 13º stage Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 130 km
   Jozef Verhelst
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Warszawa (Mazowieckie) 2214 km
   Gustav-Adolf Schur
1954
02-05 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 110 km
   Mieczysław Wilczewski
03-05 2º stage Warszawa (Mazowieckie) - Łódź ( Łódzkie) 130 km
   Mieczysław Wilczewski
04-05 3º stage Łódź ( Łódzkie) - Katowice (Śląskie) 173 km
   Władysław Klabiński
05-05 4º stage Katowice (Śląskie) - Wrocław (Dolnośląskie) 167 km
   Vlastimil Růžička
07-05 5º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Görlitz (Sachsen) 171 km
   Eluf Dalgaard
08-05 6º stage Cottbus (Brandenburg) - Berlin (Berlin) 182 km
   René Van Meenen
09-05 7º stage Berlin (Berlin) - Lipsk (Sachsen) 204 km
   Jan Veselý
11-05 8º stage Lipsk (Sachsen) - Chemnitz (Sachsen) 144 km
   Edouard Klabinski
12-05 9º stage Chemnitz (Sachsen) - Bad Schandau (Sachsen) 114 km
   Edouard Klabinski
14-05 10º stage Decin (Ustecky Kraj) - Pardubice (Pardubicky Kraj) 186 km
   Stanisław Królak
15-05 11º stage Pardubice (Pardubicky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 137 km
   Fernand Picot
16-05 12º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Tabor (Jihocesky Kraj) 160 km
   René Van Meenen
17-05 13º stage Tabor (Jihocesky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 160 km
   Vlastimil Růžička
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 2038 km
   Eluf Dalgaard
1953
00-00 1º stage Bratislava (Bratislava) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 170 km
   Albert Eloot
00-00 2º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 224 km
   Christian Pedersen
00-00 3º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) 173 km
   Franz Deutsch
00-00 4º stage Karlovy Vary (Karlovarsky Kraj) - Decin (Ustecky Kraj) 160 km
   Vlastimil Růžička
00-00 5º stage Bad Schandau (Sachsen) - Karl-Marx-Stadt (Sachsen) 195 km
   Boyan Kotsev
00-00 6º stage Karl-Marx-Stadt (Sachsen) - Leipzig (Sachsen) 187 km
   Miroslav Málek
00-00 7º stage Leipzig (Sachsen) - Berlin (Berlin) 199 km
   Hans Edmund Andresen
00-00 8º stage Berlin (Berlin) - Görlitz (Sachsen) 226 km
   Bernhard Trefflich
00-00 9º stage Zgorzelec (Dolnośląskie) - Wroclaw (Dolnośląskie) 162 km
   Stanisław Królak
00-00 10º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Stalinograd (Śląskie) 198 km
   Mieczysław Wilczewski
00-00 11º stage Stalinogorod (Śląskie) - Łódź ( Łódzkie) 206 km
   Alexandre Pawlisiak
00-00 12º stage Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 139 km
   Stanisław Królak
General Classification - Warszawa (Mazowieckie) 2239 km
   Christian Pedersen
1952
30-04 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 105 km
   Gustaaf Verschuren
01-05 2º stage Warszawa (Mazowieckie) - Łódź ( Łódzkie) 139 km
   Stanislav Svoboda
02-05 3º stage Łódź ( Łódzkie) - Chorzów (Śląskie) 223 km
   Jean Stablinski
03-05 4º stage Chorzów (Śląskie) - Wrocław (Dolnośląskie) 189 km
   Dimitar Bobchev
04-05 5º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Görlitz (Sachsen) 180 km
   Milko Dimov
06-05 6º stage Bautzen (Sachsen) - Berlin (Berlin) 208 km
   Franz Deutsch
07-05 7º stage Berlin (Berlin) - Lipsk (Sachsen) 205 km
   Jan Kuznicki
08-05 8º stage Lipsk (Sachsen) - Chemnitz (Sachsen) 212 km
   Raymond Vanhoven
09-05 9º stage Chemnitz (Sachsen) - Bad Schandau (Sachsen) 117 km
   Jan Veselý
11-05 10º stage Hrensko (Liberecky Kraj) - Plzen (Plzensky Kraj) 210 km
   Jean Stablinski
12-05 11º stage Plzen (Plzensky Kraj) - Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) 152 km
   Daan de Groot
13-05 12º stage Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 195 km
   Josef Skořepa
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 2135 km
   Ian Steel
1951
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 165 km
   Wacław Wójcik
00-00 2º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) 168 km
   Milko Dimov
00-00 3º stage Ceské Budéjovice (Jihocesky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 222 km
   Jan Veselý
00-00 4º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Zlin (Zlinsky Kraj) 140 km
   Vlastimil Růžička
00-00 5º stage Zlin (Zlinsky Kraj) - Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) 115 km
   Vlastimil Růžička
00-00 6º stage Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) - Katowice (Śląskie) 179 km
   Kaj Allan Olsen
00-00 7º stage Katowice (Śląskie) - Wrocław (Dolnośląskie) 185 km
   Jan Veselý
00-00 8º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Łódź ( Łódzkie) 218 km
   Vlastimil Růžička
00-00 9º stage Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 143 km
   Vlastimil Růžička
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Warszawa (Mazowieckie) 1535 km
   Kaj Allan Olsen
1950
00-00 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Warszawa (Mazowieckie) 143 km
   Jan Veselý
00-00 2º stage Warszawa (Mazowieckie) - Łódź ( Łódzkie) 183 km
   Bronislaw Klabinski
00-00 3º stage Łódź ( Łódzkie) - Wrocław (Dolnośląskie) 218 km
   Vlastimil Růžička
00-00 4º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Chorzów (Śląskie) 183 km
   Vlastimil Růžička
00-00 5º stage Chorzów (Śląskie) - Cieszyn (Śląskie) 216 km
   Willy Emborg
00-00 6º stage Cieszyn (Śląskie) - Zlin (Zlinsky Kraj) 161 km
   Vlastimil Růžička
00-00 7º stage Zlin (Zlinsky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 148 km
   Bronislaw Klabinski
00-00 8º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Pardubice (Pardubicky Kraj) 143 km
   Vlastimil Růžička
00-00 9º stage Pardubice (Pardubicky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 162 km
   Jan Veselý
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 1557 km
   Willy Emborg
1949
00-00 1º stage Praha (Pardubicky Kraj) - Pardubice (Pardubicky Kraj) 143 km
   Jan Veselý
00-00 2º stage Pardubice (Pardubicky Kraj) - Brno (Jihomoravsky Kraj) 137 km
   Jan Veselý
00-00 3º stage Brno (Jihomoravsky Kraj) - Zlin (Zlinsky Kraj) 140 km
   Marian Rzeźnicki
00-00 4º stage Zlin (Zlinsky Kraj) - Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) 111 km
   Jan Veselý
00-00 5º stage Ostrava (Moravskoslezsky Kraj) - Katowice (Śląskie) 147 km
   Charles Riegert
00-00 6º stage Katowice (Śląskie) - Wrocław (Dolnośląskie) 184 km
   Jan Veselý
00-00 7º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Łódź ( Łódzkie) 212 km
   Jan Veselý
00-00 8º stage Łódź ( Łódzkie) - Warszawa (Mazowieckie) 185 km
   Lucjan Pietraszewski
General Classification Praha (Pardubicky Kraj) - Warszawa (Mazowieckie) 1259 km
   Jan Veselý
1948
01-05 1º stage Warszawa (Mazowieckie) - Łódź ( Łódzkie) 190 km
   Jan Veselý
02-05 2º stage Łódź ( Łódzkie) - Wrocław (Dolnośląskie) 219 km
   August Prosenik
03-05 3º stage Wrocław (Dolnośląskie) - Jelenia Góra (Dolnośląskie) 143 km
   Lucjan Pietraszewski
04-05 4º stage Jelenia Góra (Dolnośląskie) - Liberec (Liberecky Kraj) 84 km
   Jan Veselý
05-05 5º stage Liberec (Liberecky Kraj) - Praha (Pardubicky Kraj) 236 km
   Jan Veselý
General Classification Warszawa (Mazowieckie) - Praha (Pardubicky Kraj) 872 km
   August Prosenik

Stats Závod Míru

Final classifications by country
Germany 8
Poland 8
USSR 7
German Democratic Republik 6
Denmark 5
Switzerland 5
Czech Republic 4
Czechoslovakia 3
France 2
Italy 2
Russia 2
Bulgaria 1
The Netherlands 1
Belgium 1
Yugoslavia 1
Ukraine 1
Great Britain 1
Final classifications by cyclist
Wesemann, Steffen   SUI 5
Ampler, Uwe   GER 4
Szurkowski, Ryszard Jan   POL 4
Ludwig, Olaf   GER 2
Schur, Gustav-Adolf   GDR 2
Soukhoroutchenkov, Sergei   RUS 2
Ampler, Klaus   GDR 1
Averin, Aleksandr   URS 1
Barinov, Yuri   URS 1
Bílek, Jaroslav   CZE 1
Boden, Falk   GER 1
Cheula, Giampaolo   ITA 1
Christov, Nentcho   BUL 1
Dalgaard, Eluf   DEN 1
Damen, Piet   NED 1
Danguillaume, Jean-Pierre   FRA 1
Emborg, Willy   DEN 1
Guyot jr., Bernard   FRA 1
Hagen, Erich   GDR 1
Hartnick, Hans-Joachim   GDR 1
Królak, Stanisław   POL 1
Lebediev, Guennadi   URS 1
Maes, Marcel   BEL 1
Melikhov, Yury Afanasyevich   URS 1
Moravec, Vlastimil   TCH 1
Olsen, Kaj Allan   DEN 1
Padrnos, Pavel   CZE 1
Pedersen, Christian   DEN 1
Peschel, Axel   GDR 1
Piasecki, Lech   POL 1
Piil, Jakob   DEN 1
Pikkuus, Aavo   URS 1
Prosenik, August   YUG 1
Rjaksinski, Viktor   UKR 1
Saidchushin, Gainan   URS 1
Scarponi, Michele   ITA 1
Smolík, Jan   TCH 1
Sosenka, Ondřej   CZE 1
Steel, Ian   GBR 1
Svorada, Ján   CZE 1
Szozda, Stanisław   POL 1
Veselý, Jan   TCH 1
Voigt, Jens   GER 1
Wadecki, Piotr   POL 1
Zagretdinov, Charkid   URS 1
Victories/Stages by country
Poland 110
Germany 110
USSR 78
German Democratic Republik 64
Czechoslovakia 63
Belgium 49
Italy 45
France 27
Czech Republic 23
The Netherlands 22
Switzerland 20
Bulgaria 13
Romania 12
Denmark 11
Russia 8
Great Britain 7
Uzbekistan 6
Estonia 6
Australia 5
Sweden 4
Ukraine 4
Lithuania 4
Hungary 4
United States of America 3
Latvia 3
Yugoslavia 3
Norway 2
Cuba 2
Austria 2
Spain 2
Morocco 2
Slovakia 2
Slovenia 1
Belarus 1
West-Germany 1
Victories/Stages by cyclist
Ludwig, Olaf   GER 38
Wesemann, Steffen   SUI 18
Veselý, Jan   TCH 16
Szozda, Stanisław   POL 14
Szurkowski, Ryszard Jan   POL 13
Růžička, Vlastimil   TCH 12
Petrov, Alexei Stepanovitch   URS 11
Hondo, Danilo   GER 10
Likhatchov, Valery   URS 10
Ampler, Uwe   GER 9
Schur, Gustav-Adolf   GDR 9
Melikhov, Yury Afanasyevich   URS 8
Raab, Uwe   GER 8
Abduzhaparov, Djamolidine   UZB 6
Bartonicek, Antonin   TCH 6
Czechowski, Zenon   POL 6
Mickiewicz, Jacek   POL 6
Smolík, Jan   TCH 6
Zagretdinov, Charkid   URS 6
Adler, Egon   GDR 5
Ampler, Klaus   GDR 5
Dietz, Bert   GER 5
Mickein, Dieter   GDR 5
Padrnos, Pavel   CZE 5
Romaşcanu, Mircea   ROM 5
Sujka, Krzysztof   POL 5
Suun, Riho   EST 5
Tcherepovitch, Anatoli   URS 5
Averin, Aleksandr   URS 4
Drogan, Bernd   GDR 4
Gonschorek, Dieter   GDR 4
Hartnick, Hans-Joachim   GDR 4
Kapitonov, Viktor   URS 4
Klasa, Michal   TCH 4
Królak, Stanisław   POL 4
Liese, Thomas   GER 4
Piasecki, Lech   POL 4
Pollack, Olaf   GER 4
Saidchushin, Gainan   URS 4
Sosenka, Ondřej   CZE 4
Soukhoroutchenkov, Sergei   RUS 4
Tesař, Lubor   CZE 4
Trkal, František   CZE 4
Weissleder, Manfred   GDR 4
Augustin, Frank   GER 3
Duchemin, Marcel   FRA 3
Gazda, Stanisław   POL 3
Hagen, Erich   GDR 3
Hanusik, Zygmunt   POL 3
Heller, Ladislav   TCH 3
Jentzsch, Olaf   GER 3
Krzeszowiec, Zbigniew   POL 3
Lehmann, Lutz   GER 3
Magiera, Jan   POL 3
McEwen, Robbie   AUS 3
Milde, Michael   GDR 3
Moiceanu, Gabriel   ROM 3
Mytnik, Tadeusz   POL 3
Nazon, Damien   FRA 3
Osokin, Vladimir   URS 3
Peschel, Axel   GDR 3
Piil, Jakob   DEN 3
Pikkuus, Aavo   URS 3
Proost, Louis   BEL 3
Rumsas, Raimondas   LTU 3
Svorada, Ján   CZE 3
Venturelli, Romeo   ITA 3
Wilczewski, Mieczysław   POL 3
Zabel, Erik   GER 3
Zieliński, Rajmund   POL 3
Barinov, Yuri   URS 2
Bondariew, Bogdan   UKR 2
Brittain, Stan   GBR 2
Bruni, Dino   ITA 2
Brzeźny, Jan   POL 2
Butzen, Willy   BEL 2
Cavagnis, Oscar   ITA 2
Davidenko, Vassili   USA 2
Demeyer, Marc   BEL 2
Desvages, André   FRA 2
Deutsch, Franz   AUT 2
Dimov, Milko   BUL 2
Dolezel, Pavel   TCH 2
Draaijer, Johannes   NED 2
Gálik, Pavol   TCH 2
Gorelov, Nikolay Fyodorovich   URS 2
Guerra, Pietro   ITA 2
Issaev, Boris   URS 2
Khubenov, Venelin   BUL 2
Klabinski, Bronislaw   POL 2
Klabinski, Edouard   POL 2
Klevtsov, Yevgeny Pyotrovich   URS 2
Lebediev, Guennadi   URS 2
Marks, Rainer   GDR 2
Moravec, Vlastimil   TCH 2
Ozols, Dainis   LAT 2
Petermann, Andreas   GDR 2
Pietraszewski, Lucjan   POL 2
Regec, Josef   SVK 2
Schmeisser, Siegbert   GDR 2
Schoeters, Joseph   BEL 2
Schür, Frits   NED 2
Spruch, Zbigniew   POL 2
Stablinski, Jean   FRA 2
Staykov, Nentcho Dimitrov   BUL 2
Tagliani, Antonio   ITA 2
Tesselaar, Peter   NED 2
Van Meenen, René   BEL 2
Vanderveken, René   BEL 2
Verhelst, Jozef   BEL 2
Vindevogel, Roger   BEL 2
Zhdanov, Vasyl   RUS 2
Albonetti, Antonio Paolo   ITA 1
Allan, Donald   AUS 1
Andersson, Michael   SWE 1
Andreoli, Severino   ITA 1
Andresen, Hans Edmund   DEN 1
Andresen, Thorleif   NOR 1
Appler, Lothar   GDR 1
Aug, Andrus   EST 1
Balduzzi, Francisco   ITA 1
Ballardin, Fiorenzo   ITA 1
Bampi, Mario   ITA 1
Banos Garcia, Edel   CUB 1
Baranowski, Dariusz   POL 1
Bariviera, Mino   ITA 1
Barth, Thomas   GER 1
Beker, Józef   POL 1
Benfatto, Attilio   ITA 1
Bertolini, Denis   ITA 1
Bertolini, Alessandro   ITA 1
Biasci, Simone   ITA 1
Biebienin, Boris   URS 1
Bilsland, Billy   GBR 1
Bishop, William   USA 1
Bławdzin, Andrzej   POL 1
Blochwitz, Steffen   GER 1
Bobchev, Dimitar   BUL 1
Bodyk, Jacek   POL 1
Boeckx, Maurice   BEL 1
Boniecki, Stanisław   POL 1
Bottoia, Giovanni Paolo   ITA 1
Bracke, Ferdinand   BEL 1
Bradley, Bill   GBR 1
Bricaud, Thierry   FRA 1
Brożyna, Tomasz   POL 1
Cardet Llorente, Carlos   CUB 1
Casati, Giorgio   ITA 1
Chmielewski, Piotr   POL 1
Christov, Nentcho   BUL 1
Clivati, Walter   ITA 1
Conte, Biagio   ITA 1
Cooke, Baden   AUS 1
Cosma, Ion   ROM 1
Covens, Albert   BEL 1
Czubar, Anatoli   UKR 1
Dähne, Manfred   GDR 1
Dalgaard, Eluf   DEN 1
Damen, Piet   NED 1
Danguillaume, Jean-Pierre   FRA 1
De Breuker, Roger   BEL 1
De Clercq, Mario   BEL 1
de Groot, Daan   NED 1
De Wolf, Henri   BEL 1
Deenen, Piet   NED 1
Degano, Enrico   ITA 1
Dillen, René   BEL 1
Dockx, Theo   BEL 1
Ducreux, Daniel   FRA 1
Duma, Vladimir   UKR 1
Dumitrescu, Constantin   ROM 1
Eloot, Albert   BEL 1
Emborg, Willy   DEN 1
Eriksen, Thomas Bruun   DEN 1
Ferrero, Oscar   ITA 1
Fidanza, Giovanni   ITA 1
Fossato, Sante   ITA 1
Frelih, Drago   YUG 1
Funda, Benno   GDR 1
Gambirasio, Patrizio   ITA 1
Gębka, Marcin   POL 1
Genet, Jean-Pierre   FRA 1
Ghezzi, Giorgio   ITA 1
Głowaty, Zbigniew   POL 1
Gorez, Jean-Marie   BEL 1
Gottschling, Stephan   GER 1
Götze, Martin   GER 1
Gouget, Pierre   FRA 1
Grabsch, Ralf   GER 1
Grob, Hans   SUI 1
Guyot jr., Bernard   FRA 1
Hardy, Jacky   FRA 1
Harmeling, Rob   NED 1
Haskell, Brian   GBR 1
Hasman, Zdenek   TCH 1
Heintz, Henri   FRA 1
Henn, Christian   GER 1
Herety, John   GBR 1
Hoffmann, Günther   GDR 1
Höhne, Lothar   GDR 1
Højlund, Ole   DEN 1
Huschke, Thomas   GDR 1
Huzarski, Bartosz   POL 1
Hvastija, Martin   SLO 1
Jacquemin, Michel   BEL 1
Jankiewicz, Jan   POL 1
Jansen, Harm   NED 1
Juszko, Janos   HUN 1
Kaczmarek, Andrzej   POL 1
Kalis, Frantisek   TCH 1
Kanew, Krasimir   BUL 1
Klabiński, Władysław   POL 1
Klich, Zdenek   TCH 1
Klöden, Andreas   GER 1
Koersen, Egidus   NED 1
Kohut, Slawomir   POL 1
Kolumbet, Nikolai   URS 1
Konečný, Tomáš   CZE 1
Kotsev, Boyan   BUL 1
Koudriavtchev, Nicolai   RUS 1
Křivka, Josef   TCH 1
Kubr, Jan   TCH 1
Kudra, Jan Antoni   POL 1
Kuznicki, Jan   POL 1
Lademann, Christian   GER 1
Lammerts, Johan   NED 1
Latrach, Abdelwahed   MAR 1
Lemmens, François   BEL 1
Levati, Virginio   ITA 1
Loosli, David   SUI 1
Louvel, Eric   FRA 1
Lupeikis, Remigius   LTU 1
Madiot, Yvon   FRA 1
Makowski, Andrzej   POL 1
Málek, Miroslav   CZE 1
Martínez Heredia, Enrique   ESP 1
Mastrotto, Raymond   FRA 1
Matusiak, Wojciech   POL 1
Megyerdi, Antal   HUN 1
Meister I, Lothar   GDR 1
Mengin, Christophe   FRA 1
Meyer, Christian   GER 1
Mierzejewski, Andrzej   POL 1
Mitchenko, Ivan   URS 1
Moletta, Andrea   ITA 1
Montanari, Rino   ITA 1
Moral Arnaíz, Juan José   ESP 1
Morozov, Serguei   URS 1
Moskalev, Igor   URS 1
Nahly, Abdallah   MAR 1
Nelyubin, Vladislav   URS 1
Nijdam, Henk   NED 1
Novosad, Anton   CZE 1
Oberfranz, Karl-Heinz   GDR 1
Öhgren, Axel   SWE 1
Olsen, Kaj Allan   DEN 1
Omloop, Marcel   BEL 1
Ongarato, Franco   ITA 1
Paillier, Christian   FRA 1
Pavlic, Laszlo   YUG 1
Pawlisiak, Alexandre   FRA 1
Pedersen, Christian   DEN 1
Pedersen, Per   DEN 1
Perani, Domenico   ITA 1
Peron, Andrea   ITA 1
Peschel, Uwe   GER 1
Petrov, Petar   BUL 1
Picot, Fernand   FRA 1
Piva, Valerio   ITA 1
Poitschke, Enrico   GER 1
Poloni, Pietro   ITA 1
Prosenik, August   YUG 1
Przydział, Piotr   POL 1
Rich, Michael   GER 1
Riegert, Charles   FRA 1
Ripfel, Jupp   SWE 1
Rittsel, Martin   SWE 1
Romanov, Ivan   URS 1
Roques, Michel   FRA 1
Rzeźnicki, Marian   POL 1
Sæther, Morten   NOR 1
Sanderson, Don   GBR 1
Santambrogio, Giacinto   ITA 1
Scarponi, Michele   ITA 1
Scharafulin, Rinat   URS 1
Scheers, Willy   BEL 1
Schmidt, Torsten   GER 1
Schüler, Tilo   GER 1
Serpellini, Marco   ITA 1
Serpenti, Jan   NED 1
Shakharov, Youri   URS 1
Shumanov, Pavel   BUL 1
Siedler, Sebastian   GER 1
Sivtsov, Kanstantsin   BLR 1
Skořepa, Josef   TCH 1
Smit, Theo   NED 1
Spriet, Roger   BEL 1
Spruyt, Joseph   BEL 1
Stadler, Achim   GER 1
Staes, Eric   BEL 1
Starkov, Anatoliy   URS 1
Stauff, Werner   GER 1
Stec, Krzysztof   POL 1
Stępniewski, Leszek   POL 1
Stoica, Ion   ROM 1
Streel, Marc   BEL 1
Stumpf, Remig   GER 1
Svoboda, Stanislav   TCH 1
Szlipcsevics, István   HUN 1
Takács, András   HUN 1
Tesselaar, Hans   NED 1
Thijs, Erwin   BEL 1
Tonkov, Pavel   RUS 1
Tonucci, Giuseppe   ITA 1
Trapè, Livio   ITA 1
Trefflich, Bernhard   GDR 1
Trevellin, Luigi   ITA 1
Ugrumov, Piotr   LAT 1
van de Vin, Rober   NED 1
Van de Vyver, Arthur   BEL 1
Van Den Hof, Arend   NED 1
Van Der Linden, Ludo   BEL 1
van Middelkoop, André   NED 1
Van Neste, Willy   BEL 1
Van Sweevelt, Guido   BEL 1
Van Tongerloo, Guillaume   BEL 1
van Veenendaal, Frank   NED 1
Vanden Berghen, Willy   BEL 1
Vandendaele, Maurice   BEL 1
Vanhoven, Raymond   BEL 1
Vantyghem, Noël   BEL 1
Vasile, Teodor   ROM 1
Verhaegen, August   BEL 1
Vermeulen, Benjamin   BEL 1
Verschuren, Gustaaf   BEL 1
Verstraeten, Eddy   BEL 1
Wackernagel, Lars   GER 1
Weibel, Peter   FRG 1
Wenczel, Jan   TCH 1
Werner, Jürgen   GER 1
Wójcik, Wacław   POL 1
Wojtas, Arkadiusz   POL 1
Wolfs, Martin   NED 1
Wrona, Zdzisław   POL 1
Zaikov, Hristo   BUL 1
Zaradny, Piotr   POL 1
Zelenka, Jiri   TCH 1
Zeman, Dusan   TCH 1