Tour de France 2001 etappe 18


France
Datum: 27-07-2001
18e etappe
Afstand: 61 km
Road – Individual Time Trial
Start:Montluçon (Auvergne), France
Aankomst: Saint-Amand-Montrond (Centre), France

Uitslag

1Lance Armstrong USA in 01h 14m 16s
2Igor González De Galdeano Aranzabal ESP op 01m 24s
3Jan Ullrich GER op 01m 39s
4Didier Rous FRA op 02m 25s
5Marcos Antonio Serrano Rodríguez ESP op
6Joseba Beloki Dorronsoro ESP op 02m 32s
7Bobby Julich USA op 02m 37s
8Santiago Botero Echeverry COL op 02m 43s
9Alexandre Vinokourov KAZ op 02m 57s
10José Enrique Gutiérrez Cataluña ESP op 03m 01s
11Andreas Klöden GER op 03m 17s
12Iñigo Chaurreau Bernadez ESP op 03m 24s
13Francisco Mancebo Pérez ESP op 04m 07s
14Rubens Bertogliati SUI op 04m 28s
15Óscar Miguel Sevilla Rivera ESP op 04m 35s
16Álvaro González De Galdeano Aranzabal ESP op 04m 38s
17Andrei Kivilev KAZ op 04m 40s
18Jens Voigt GER op 04m 49s
19Laurent Brochard FRA op 04m 57s
20Roberto Laiseka Jaio ESP op 05m 02s
21Carlos Sastre Candil ESP op 05m 19s
22Jörg Jaksche GER op 05m 36s
23Raivis Belohvosciks LAT op
24Tomasz Brożyna POL op 05m 40s
25Michele Bartoli ITA op 06m 11s
26Stéphane Heulot FRA op 06m 20s
27Michael Boogerd NED op 06m 23s
28Nicolas Jalabert FRA op 06m 25s
29François Simon FRA op 06m 28s
30Anthony Morin FRA op 06m 33s
31Erik Zabel GER op 06m 42s
32Wladimir Belli ITA op 06m 47s
33Michael Blaudzun DEN op 06m 49s
34Ludovic Auger FRA op
35Mario Aerts BEL op 07m
36Marco Pinotti ITA op
37Luis Pérez Rodríguez ESP op 07m 02s
38Gilles Maignan FRA op 07m 06s
39Victor Hugo Peña Grisales COL op 07m 31s
40Antonio Tauler Llull ESP op 07m 34s
41Eddy Seigneur FRA op 07m 35s
42Sylvain Chavanel FRA op 07m 39s
43Rolf Sørensen DEN op 07m 48s
44Laurent Jalabert FRA op 07m 49s
45Alexandre Botcharov RUS op 07m 50s
46Tyler Hamilton USA op 07m 53s
47Félix Manuel García Casas ESP op 07m 59s
48Denis Menchov RUS op
49Nico Mattan BEL op 08m 08s
50Stefano Garzelli ITA op 08m 11s
51Sébastien Talabardon FRA op 08m 19s
52Emmanuel Magnien FRA op 08m 27s
53Romans Vainsteins LAT op
54Stéphane Goubert FRA op 08m 27s
55Paul Van Hyfte BEL op 08m 40.00:s
56Rik Verbrugghe BEL op 08m 43s
57Roberto Heras Hernández ESP op 08m 44s
58Alexei Sivakov RUS op 08m 46s
59Stuart O'Grady AUS op
60Jon Odriozola Mugarza ESP op 08m 47s
61Christopher Jenner NZL op 08m 50s
62Unai Etxebarria Arana VEN op
63Christophe Capelle FRA op 08m 52s
64Jakob Storm Piil DEN op 08m 55.00:s
65Ján Svorada CZE op 08m 58s
66Sven Teutenberg GER op 08m 59s
67Daniel Atienza Urendez ESP op 09m 03s
68José Luis Rubiera Vigil ESP op 09m 05s
69Damien Nazon FRA op
70Christophe Agnolutto FRA op 09m 07s
71David Etxebarria Alkorta ESP op 09m 09s
72Stive Vermaut BEL op 09m 12s
73Marco Serpellini ITA op 09m 15s
74Thierry Gouvenou FRA op 09m 16s
75Sébastien Hinault FRA op 09m 25s
76Erik Dekker NED op 09m 31s
77Guillaume Auger FRA op 09m 32s
78Servais Knaven NED op 09m 33s
79Matteo Frutti ITA op 09m 34s
80Florent Brard FRA op 09m 37s
81Fabio Baldato ITA op 09m 38s
82Johan Verstrepen BEL op 09m 42s
83Massimiliano Lelli ITA op 09m 49s
84Davide Bramati ITA op 09m 51s
85Viatcheslav Ekimov RUS op 09m 58s
86Franck Renier FRA op 09m 59s
87Guido Trentin ITA op 10m
88Jimmy Casper FRA op 10m 07s
89Nicki Sørensen DEN op 10m 09s
90Axel Merckx BEL op 10m 21s
91Jacky Durand FRA op 10m 22s
92Serge Baguet BEL op 10m 28s
93Stéphane Bergès FRA op 10m 29s
94Javier Pascual Llorente ESP op 10m 32s
95Javier Pascual Rodríguez ESP op 10m 35s
96Frédéric Bessy FRA op 10m 42s
97Jean-Cyril Robin FRA op 10m 45s
98Frédéric Guesdon FRA op 10m 46s
99Enrico Cassani ITA op 10m 51s
100Jérôme Bernard FRA op 10m 53s
101Giuseppe Guerini ITA op 10m 53s
102Sébastien Démarbaix BEL op 10m 54s
103Marcelino García Alonso ESP op 10m 57s
104Pascal Chanteur FRA op 10m 57s
105Maarten Den Bakker NED op 10m 58s
106George Hincapie Garcés USA op 11m
107Gilles Bouvard FRA op 11m 02s
108Steffen Kjærgaard NOR op 11m 04s
109Kevin Livingston USA op 11m 06s
110Haimar Zubeldia Aguirre ESP op 11m 11s
111Bradley McGee AUS op 11m 14s
112Daniele Nardello ITA op 11m 15s
113Max Van Heeswijk NED op 11m 22s
114Christophe Mengin FRA op 11m 24s
115Geert Verheyen BEL op 11m 26s
116Mikel Pradera Rodríguez ESP op 11m 16s
117Félix Rafael Cárdenas Ravalo COL op 11m 17s
118Marc Lotz NED op 11m 32s
119Nicolas Vogondy FRA op 11m 38s
120Paolo Bettini ITA op 11m 39s
121Piotr Wadecki POL op 11m 40s
122Christophe Oriol FRA op
123Guennadi Mikhailov RUS op 11m 41s
124Francisco Javier Cerezo Perales ESP op
125Udo Bölts GER op 11m 56s
126David Moncoutié FRA op 11m 59s
127Pascal Lino FRA op 12m 14s
128José Ángel Vidal Martínez ESP op 12m 24s
129Olivier Perraudeau FRA op 12m 27s
130Laurent Roux FRA op
131Daniel Schnider SUI op 12m 31s
132Ángel Castresana del Val ESP op 12m 44s
133Franck Bouyer FRA op 12m 45s
134Alberto López De Munain Ruiz De Gauna ESP op 12m 49s
135José Iván Gutiérrez Palacios ESP op 13m 01s
136Patrice Halgand FRA op 13m 02s
137Nicola Loda ITA op 13m 21s
138Eladio Jiménez Sánchez ESP op 13m 25s
139Iñigo Cuesta López de Castro ESP op 13m 29s
140Benoit Salmon FRA op 13m 33s
141Ludovic Turpin FRA op 13m 37s
142Matteo Tosatto ITA op 14m 04s
143Alessandro Petacchi ITA op 14m 13s
144Walter Bénéteau FRA op 14m 37s
145Leonardo Piepoli ITA op 14m 59s
Complete uitslag en klassementen |