Hello visitor   |   Register  |   Forgotton username/password?
Username:  Password: 
  • Bookmark and Share


  • Races 2003

    Stage races
       500 Millas del Norte
       Österreich-Rundfahrt
       Albacete (a)
       Arden Challenge
       Azerbaïjan Tour
       Baby Giro
       Baltyk-Karkonosze-Tour
       Bay Cycling Classic
       Bayern Rundfahrt
       Benicarló
       Berlin, U23
       Bidasoa Itzulia
       Bizkaiko Bira
       Blue Cross Cycle
       Boekel (V)
       Boucles de la Mayenne
       Brandenburg Rundfahrt
       Brixia Tour
       Brno 500+1 Kolo
       Cache Classic Logan
       Calingasta
       Cascade Classic
       Cascade Classic (V)
       Cascade-Lounge Bar Nothern Tour
       Central Valley Classic
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Lorraine
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Ardennes
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit des Plages Vendéennes
       Circuit Franco-Belge
       Circuito Montañés
       Clàsica Gobernacion de Casanare
       Clásica de Fusagasugá
       Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
       Clásica Nacional Ciudad de Anapoima
       Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
       Clásico RCN
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
       Clasica Alcaldía de Pasca
       Clasica del Meta
       Clasica Integración de la Guadua-Gobernación de Risaralda
       Clasico Ciclistico Banfoandes
       Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
       Critérium du Dauphiné
       Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
       Critérium International
       Criterium des Espoirs
       Cyclefest
       Cykeltouren
       Damesronde van Drenthe (V)
       Dan Bolig Cup
       Delta
       Deutschland Tour
       Doble Bragado
       Doble Chepes
       Doble Copacabana GP Fides
       Doble Melo
       Doble San Francisco-Miramar
       Dongen (a)
       Dookola Mazowska
       Driedaagse van De Panne
       Driedaagse van West-Vlaanderen
       Ecology Center Classic Montana
       Eko Tour Dookola Polski (V)
       Elkhorn Classic
       Essor Breton
       Estes Cycling Challenge Colorado
       Etoile de Bessèges
       Eugene Celebration Classic Stage Race
       Euskal Bizikleta
       Everest Challenge Stage Race
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Gateway Cup
       Geelong Tour (V)
       Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
       Giro d'Abruzzo
       Giro d'Italia
       Giro d'Italia Donne (V)
       Giro del Capo
       Giro del Friuli Venezia Giulia
       Giro del Trentino
       Giro del Veneto e delle Dolomiti
       Giro Della Liguria
       Giro della Provincia di Lucca
       Giro della Toscana, U23
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro della Valsesia
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Girona
       Girvan
       GP Abimota
       GP Cantanhede
       GP CTT Correios de Portugal
       GP Cycliste de Gemenc
       GP da Póvoa de Varzim
       GP des Laurentides
       GP Erik Breukink
       GP Gondomar
       GP Guillaume Tell
       GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
       GP Mosqueteiros - Rota do Marquês
       GP Mundo Ciclistico
       GP Rota dos Móveis
       GP Vila-Real
       Grafenort
       Grand Prix de la Somme
       Green Mountain Stagerace
       Hammarö 3-dagars
       Herald Sun Tour
       Hessen Rundfahrt
       Holland Ladies Tour (V)
       Inter. Course 4 Asy Fiata Autopoland
       International Cycling Classic
       International Presidency Turkey Tour
       Irish Sea Tour of the North
       Jadranska Magistrala
       Jelajah Malaysia
       Joe Martin Stage Race
       Joe Martin Stage Race (V)
       Junior Tour Of Ireland
       Kalisz - Konin
       Kansas City
       Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
       Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)
       Krasna Lipa Tour Féminine (V)
       Kristiansand
       Kroz Srbiju
       Le Tour du Grand Montréal (V)
       Le Transalsace International, U23
       Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
       Lidice
       Lima - Wakama - Lima
       Linz - Passau - Budweis
       Lleida
       Malopolski Wyscig Gorski
       Merced
       Merced, U23 (V)
       Mississippi GP
       Montjuich
       Morgantown, Omnium
       Moscou (a)
       Multi Laser GP
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Italië (V)
       Nature Valley Grand Prix
       New Zealand Cycle Classic
       Niederbronn - Trophée des Sources
       Niedersachsen Rundfahrt
       Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
       Nieuwegein (a)
       Nieuwegein (c)
       Nieuwegein (d)
       Nieuwegein (e)
       Nieuwegein (f)
       Nieuwegein (g)
       Olympia's Tour
       Oslo
       OZ Wielerweekend
       Paris - Corrèze
       Paris - Nice
       Paths of King Nikola
       Perth (a)
       Polska - Ukraina
       Pomona Valley Stage Race
       Pomona Valley Stage Race (V)
       Porto (b)
       Post Danmark Rundt
       Proctor Classic
       Quatre jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       Rás Tailteann
       RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
       Rapport Tour de Eden
       Ras Mumhan
       Redlands Bicycle Classic
       Redlands Bicycle Classic (V)
       Regio Tour International
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt
       Ringerike
       Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
       Ronde van Antwerpen, Junioren
       Ronde van België
       Ronde van de Provincie Antwerpen
       Ronde van Limburg, Amateurs
       Ronde van Nederland
       Ronde van Vlaams-Brabant
       Ronde van Zuid-Oost-Vlaanderen
       Roserittet DNV GP
       Route de l'Avenir
       Route du Sud
       Ruban Granitier Breton
       Rutas de America
       Rutas del Vino
       Saaremaa Velotuur
       Sachsen Tour
       San Dimas Stage Race
       Sea Otter Classic
       Sea Otter Classic (V)
       Semana Aragonesa
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Solano Bicycle Classic
       Solano Bicycle Classic (V)
       Steiermark Rundfahrt
       Ster Elektrotoer
       Sucre
       Syracuse Race Weekend
       Szlakiem Grodow Piastowskich
       Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
       Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
       Thüringen-Rundfahrt, U23
       Tirreno-Adriatico
       Tobago International
       Torres Vedras
       Tour d'Egypte
       Tour de Beauce
       Tour de France
       Tour de Franche Comté Cycliste
       Tour de Gap
       Tour de Georgia
       Tour de Gironde
       Tour de Hokkaido
       Tour de Hongrie
       Tour de Korea
       Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
       Tour de l'Ardèche (V)
       Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
       Tour de l'Avenir
       Tour de la Dordogne
       Tour de la Guadeloupe
       Tour de la Manche
       Tour de la Martinique
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de la Région Wallonne
       Tour de Langkawi
       Tour de Louisiana
       Tour de Luxembourg
       Tour de Moselle
       Tour de Normandie
       Tour de Pécs
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Ribas
       Tour de Romandie
       Tour de Santa Catarina
       Tour de Slovénie
       Tour de Slovaquie
       Tour de Suisse
       Tour de Taiwan
       Tour de Toona
       Tour de Toona (V)
       Tour de Vineyards
       Tour de White Rock
       Tour des Landes
       Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
       Tour des Seychelles
       Tour do Rio
       Tour Down Under
       Tour du Faso
       Tour du Genevois (V)
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
       Tour du Sénégal
       Tour du Togo
       Tour du Val d'Orge, Cyclocross (m)
       Tour Méditerranéen
       Tour Nord-Isère
       Tour of Achaia
       Tour of Albania
       Tour of Beijing
       Tour of Bulgaria
       Tour of China
       Tour of Christiana
       Tour of Connecticut
       Tour of Croatia, Junioren
       Tour of Eritrea
       Tour of Greece
       Tour of Northumberland
       Tour of Ohio
       Tour of Pakistan
       Tour of Qatar
       Tour of Qinghai Lake
       Tour of Queensland
       Tour of Rhodes, Elite/U23
       Tour of Shenandoah
       Tour of South China Sea
       Tour of Southland
       Tour of Sunraysia
       Tour of the Gila
       Tour of the Gila (V)
       Tour of Ulster
       Tourinnes-Saint-Lambert, Amateurs
       Tri-Peaks Challenge Arkansas
       Triptyque Ardennaise
       Triptyque des Barrages, U23
       Trofeo Diputacion de Alicante
       Trois Jours de Cherbourg
       Tucson
       Turul României
       Tweedaagse van de Gaverstreek
       Uniqa Classic
       Västeras (a)
       Valladolid
       Valley of the Sun Stage Race
       Veurne, Amateurs
       Vlezenbeek, Amateurs
       Volta a Coruña
       Volta a Galicia
       Volta a Portugal
       Volta a Portugal do Futuro
       Volta às Terras de Santa Maria Feira
       Volta ao Alentejo
       Volta ao Algarve
       Volta Ciclista a Catalunya
       Volta Ciclista Provincia Tarragona
       Volta Ciclistica de Porto Alegre
       Volta de Goias
       Volta del Llagostí
       Volta Provincia de Castello
       Vuelta a Alicante
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Ávila
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Cantabria
       Vuelta a Chiriquí
       Vuelta a Cienfuegos
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Costa Rica
       Vuelta a Costa Rica (V)
       Vuelta a Cuba
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a España
       Vuelta a Guatemala
       Vuelta a la Independencia Nacional
       Vuelta a la Montana Central de Asturias
       Vuelta a las Americas
       Vuelta a Mendoza
       Vuelta a Palencia
       Vuelta a Salamanca
       Vuelta a Salnes
       Vuelta a San Rafael
       Vuelta a Segovia
       Vuelta a Sinaloa
       Vuelta a Tenerife
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Uraba
       Vuelta a Venezuela
       Vuelta a Zamora
       Vuelta al Bajo Aragón, Nieuwelingen
       Vuelta al Campo de Gibraltar
       Vuelta al Chaná
       Vuelta al Estado Zulia
       Vuelta al Goierri
       Vuelta al Táchira
       Vuelta al Tolima
       Vuelta al Valle
       Vuelta al Valle del Cauca
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Castilla y Leon (V)
       Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
       Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Leon
       Vuelta Ciclista a Murcia
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
       Vuelta de Bisbee
       Vuelta de Bisbee (V)
       Vuelta de Higuito
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta de la Paz
       Vuelta de San Juan
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta Gobernacion Norte de Santander
       Vysočina
       Wendy's International Cycling Classic
       Wetzikon, Cyclocross
       Wetzikon, Cyclocross (V)
       Ytong Bohemia Tour
       Yuma
       Závod Míru
    Other races
       's Gravenwezel, Dernycriterium
       's-Heer-Abtskerke, Amateurs
       's-Heer-Arendskerke, Amateurs
       's-Heerenberg
       's-Heerenberg (V)
       's-Heerenhoek, Amateurs
       Šenčur
       A Travers le Morbihan
       Örebro
       Óssa, Junioren
       Óssa, Nieuwelingen
       Aalst
       Aalst, Criterium
       Aalter (a)
       Aarhus
       Aarhus (b)
       Aarschot - Boutersem
       Aartselaar
       Abadiño, Cyclocross
       Acquanegra sul Chiese
       Acropolis Cup, Elite/U23
       Adria
       Affligem
       Aguascalientes, 1 km
       Aguascalientes, Achtervolging
       Aguascalientes, Keirin
       Aguascalientes, Ploegenachtervolging
       Aguascalientes, Ploegkoers
       Aguascalientes, Puntenkoers
       Aguascalientes, Scratch
       Aguascalientes, Sprint
       Agurain
       Aichach
       Aigle
       Aigle, Cyclocross
       Aigle, Cyclocross (V)
       Aiken
       Aix-en-Provence, Criterium
       Alblasserdam (V)
       Albstadt (V) General Classification
       Alcalá de Henares
       Alcantarilla
       Alcobaça
       Alcudia
       Alcudia (a)
       Aldergrove
       Alexándria, Elite/U23
       Alexándria, Junioren
       Alexándria, Nieuwelingen
       Allerød
       Almaty
       Almelo
       Almería
       Alta Padovana Tour
       Altheim
       Altheim (a)
       Altzo
       Alzano Scrivia
       American Airlines Pro-Am Challenge
       Amerika (V)
       Amorebieta
       Amorebieta (b)
       Amstel Curaçao Race
       Amstel Gold Race
       Amstel Gold Race (V)
       Amsterdam (c)
       Amsterdam (V) (a)
       Amsterdam, U23
       Amsterdam, Zesdaagse
       Anderson
       Annemasse - Bellegarde et retour
       Anniston
       Antwerpen, Dernycriterium
       Anzuola
       Apeldoorn (a)
       Apeldoorn (V)
       Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Elite
       Arcade
       Ardooie, Cyclocross
       Arezzo
       Arezzo (b)
       Argoncilhe
       Arlington
       Arlington (a)
       Arlington (b)
       Arlington (V)
       Armagh
       Armilla
       Arona
       Ascain - Hendaye
       Ascheffel, Elite/U23
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Astarria, Cyclocross
       Asteasu
       Asteasu, Cyclocross
       Asti, U23
       Athína, Elite/U23
       Athína, Junioren (a)
       Athée-sur-Cher, Cyclocross
       Athée-sur-Cher, Cyclocross (V)
       Athens (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, 1 km, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
       Athens, Criterium
       Atina
       Atlanta
       Atlanta (a)
       Atlanta (e)
       Atlantique Manche Feminine (V)
       Attendorn
       Attleboro
       Auburn, Cyclocross
       Auenstein - Heilbronn
       Bétheny (V)
       Bétheny, Chrono
       Bühl
       Büttgen
       Büttgen (V)
       Baal, Cyclocross
       Baardegem, Amateurs
       Backnang - Waldrems
       Bad Hofgastein
       Bad Homburg
       Bad Saarow
       Bad Sachsa
       Badiola
       Bakel, Cyclocross
       Bakel, Cyclocross (V)
       Balkan Championship XC, Mountainbike
       Balkan Championship XC, Mountainbike (V)
       Balkan Championship XC, Mountainbike, Beloften
       Balkan Championship XC, Mountainbike, Junioren
       Ballyboughal
       Baltimore
       Banteer
       Barberton
       Barcelos, Nieuwelingen
       Barendrecht (V)
       Barroselas
       Basking Ridge
       Bassano - Monte Grappa
       Bassano del Grappa
       Bautzen
       Bavikhove, Criterium
       Baw Baw
       Baw Baw (a)
       Bayonne - Pamplona
       Bełchatów
       Beasain (a)
       Beauvechain
       Beckum
       Bela Bela
       Belgotex Classic
       Belize City
       Bellinzona
       Bellinzona (V)
       Belmopan
       Beloeil
       Belsele (a)
       Belvaux, Cyclocross, Cat. A
       Benešov
       Beograd - Čačak
       Bergara (a)
       Bergara (b)
       Bergara (c)
       Berkel (V)
       Berkel, Elite/U23
       Berkeley Hills
       Berlare
       Berlin (g)
       Berlin, Cyclocross
       Berlin, Cyclocross (a)
       Berlin, Zesdaagse
       Bern (b)
       Bern (V)
       Bern (V) (a)
       Berriatúa
       Bertem
       Betekom, Amateurs
       Bethel
       Bethlehem
       Betzdorf
       Beuvry-la-Forêt
       Bevagna
       Beveren
       Beveren-Waas (c)
       Beyne-Heusay (a)
       Biassono
       Bierbeek, Junioren
       Biervliet, Amateurs
       Bikes at the Beach - Urban Street Series, Criterium
       Binderveld
       Binghamton
       Binghamton (V)
       Binghamton, Criterium
       Bischofhofen
       Bloomington
       Boa Vista
       Bochum
       Bochum - Steinkuhl
       Bochum - Wiemelhausen
       Bochum (V)
       Bogense
       Boksburg
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (f)
       Boltiere
       Bolzano, Cyclocross
       Bombarral
       Bonsall
       Booischot, Amateurs
       Boom, Dernycriterium
       Borculo
       Bordeaux - Caudéran
       Bordeaux - Saintes
       Borgå
       Borgt, Amateurs
       Bornem, Amateurs (a)
       Borsele (V)
       Borssele, Amateurs
       Boulder
       Boulder - Roubaix
       Boulder (a)
       Boulder (b)
       Boulder (c)
       Boulder (g)
       Bound Brook
       Boussac (a)
       Boxmeer, Criterium
       Boxtel, Cyclocross
       Boxtel, Cyclocross (V)
       Bozzolo
       Brøndby Strand
       Brabantse Pijl
       Brasília (a)
       Braunau
       Braunau (a)
       Braunschweig (b)
       Braunschweig (c)
       Braunschweig (d)
       Bray
       Brea
       Breezand (V)
       Breganze
       Breite, Criterium
       Bremen, Zesdaagse
       Bremgarten
       Bremgarten (a)
       Brentwood
       Brescia
       Breyell
       Bridel, Cyclocross
       Bridgewater
       Briga
       Brisbane (a)
       Brisbane, Cyclocross
       Brissago
       Brno (b)
       Bronson
       Brooklyn
       Brooks
       Bruckmühl
       Brugnera
       Bruinisse, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Brussel/Bruxelles (a)
       Buchholz
       Budingen, Amateurs
       Budweis
       Buenos Aires (a)
       Buggenhout
       Buggenhout, Amateurs (a)
       Buggenhout, Amateurs (b)
       Builth Wells, Cyclocross
       Burgdorf
       Burggen
       Burgh-Haamstede, Amateurs
       Burleigh
       Burlingame
       Burlington
       Burlington, Criterium
       Buscate
       Buxton
       Bydgoszcz
       Bystra
       Cézac
       Cómbita
       Cadolzburg
       Caerano di San Marco
       Caivano
       Cala Millor
       Calais
       Calvatone
       Calviá
       Camaiore
       Cambo
       Camors
       Camors, Cyclocross
       Camp Hill, Cyclocross (a)
       Camp Hill, Cyclocross (V) (a)
       Camponogara
       Canberra (a)
       Caneva
       Canosa di Puglia
       Cantua Creek
       Capannole
       Cape Town
       Cape Town, 1 km
       Cape Town, Achtervolging
       Cape Town, Keirin
       Cape Town, Ploegenachtervolging
       Cape Town, Ploegkoers
       Cape Town, Ploegsprint
       Cape Town, Puntenkoers
       Cape Town, Scratch
       Cape Town, Sprint
       Capilla del Senor
       Cappella Maggiore, Cyclocross
       Carnago
       Carrara
       Carraroe
       Carrick
       Carrick-on-Suir
       Carter Lake
       Casalecchio di Reno
       Casentino
       Castel d'Ario
       Castelfidardo
       Castelfidardo (a)
       Castelfranca di Sopra
       Castelvecchio Pascoli, Cyclocross
       Castenaso (V)
       Castiglione Fibocchi
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Cavriago
       Ceglie Messapico
       Cento (V)
       Cepagatti
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Ceska Lipa, Cyclocross
       Cessange, Cyclocross
       Château-Bernard, Cyclocross
       Châteaulin
       Châteauroux
       Chaam (V)
       Chaam, Amateurs
       Chaam, Criterium
       Challenge Mallorca General Classification
       Cham
       Chambéry-le-Vieux (V)
       Chanteloup-les-Vignes
       Charlottenlund
       Cheltenham, Cyclocross
       Cheltenham, Cyclocross (V)
       Chemnitz - Einsiedel
       Cheshire (V)
       Chiasso
       Chicago
       Chieti - Block Haus
       Chippenham
       Chocen
       Cholet
       Christchurch
       Christchurch - Akaroa
       Chrono des Herbiers
       Chrono des Herbiers (V)
       Chrono des Herbiers, Junioren
       Chrono des Herbiers, U23
       Chrzastowice
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Cincinnati, Cyclocross
       Cincinnati, Cyclocross (V)
       Circuit des Quatre cantons
       Circuit du Hainaut
       Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
       Circuito Restaurante Alpendre, U23
       Ciriè (a)
       Città di Castello
       Cittadella
       Cittiglio (V)
       City Bikes
       Civaux
       Clásica Santiago en Cos
       Claremont
       Clasica Independencia Ciudad de Flandes
       Clasico Corre Por La Vida
       Classique des Alpes
       Classique des Alpes, Junioren
       Clubchampionships, Op de weg, Beloften, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Elite, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Junioren, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Nieuwelingen, Australië
       Clusone, Cyclocross
       Codognè
       Coesfeld
       Colavita Bolla Cup Florida
       Colbuccaro (a)
       Colchester (a)
       Collecchio
       Collooney
       Columbus
       Columbus
       Comano
       Concord
       Conegliano
       Contern, Cyclocross
       Contres, Cyclocross (a)
       Copa America de Ciclismo (V)
       Copa de España, Elite/U23 General Classification
       Coppa Cantina Valtidone
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa San Geo
       Copperopolis
       Cordoba General Classification
       Coromandel
       Corréa
       Corral Hollow
       Corridonia
       Corsier
       Cottbus
       Cottbus, U23
       Country Kitchen Great Falls Criterium
       Cras-Avernas
       Croc Cycle Tour
       Cuéllar
       Cupra Marittima
       Cursa Ciclista de Llobregat
       Cycling Essex Country Cherry Blossom Tour
       Częstochowa (a)
       Częstochowa, Chrono
       Düren
       Düren - Merken
       Düsseldorf
       Düsseldorf (a)
       Dachau
       Dachau, Cyclocross
       Dade City
       Dagmersellen, Cyclocross
       Dagmersellen, Cyclocross (V)
       Daly City
       Darfield
       Dassow
       Davis
       Dayton
       De Panne, Amateurs
       De Panne, Mountainbike
       Den Grønne Partid
       Den Haag (V) (a)
       Den Hout
       Denain
       Dentergem
       Desselgem
       Deux-Acren
       Diamond
       Diegem, Cyclocross
       Diessenhofen
       Diessenhofen (a)
       Diex
       Differdange, Cyclocross
       Dijon, Criterium
       Dinuba, Criterium
       Dippach, Cyclocross
       Districtskampioenschap Zuid-West-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Dobratsch
       Dominguez Hills, Criterium
       Dommeldange, Cyclocross
       Donostia/San Sebastián
       Donostia/San Sebastián (c)
       Dornbirn
       Dortmund (b)
       Dortmund (c)
       Dortmund (d)
       Dortmund (e)
       Dortmund (f)
       Dortmund (g)
       Dortmund (h)
       Dortmund (j)
       Dortmund (l)
       Dortmund, U23
       Dortmund, Zesdaagse
       Dottignies, Cyclocross
       Dourges
       Drongen, Cyclocross, Elite zonder contract
       Dublin (c)
       Dublin (d)
       Dubnica
       Dudince
       Dudzele, Cyclocross
       Dun-le-Palestel, Criterium
       Dunedin
       Durana
       Durango
       Durango
       Durango (V)
       Durango, Cyclocross
       Durban
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Early Bird, Criterium
       ECV Time Trial Series, Chrono
       Edegem, Junioren
       Eden Valley
       Edermünde
       Eeklo, Cyclocross
       Eernegem, Cyclocross
       Egmond aan Zee, Mountainbike
       Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
       Eibar (a)
       Eindhoven, Cyclocross
       Eindhoven, Cyclocross (V)
       Einhausen (a)
       Einsiedeln
       Elati Mtn.Koziakas, Elite/U23
       Elati Mtn.Koziakas, Junioren
       Elati Mtn.Koziakas, Nieuwelingen
       Elgóibar
       Elgin
       Elorrio, Cyclocross
       Elva
       Elva (a)
       Elva Rattamaraton, Mountainbike (a)
       Elwood
       Emakumeen Euskal Bira (V) General Classification
       Emmaste, Mountainbike
       Emmeloord
       Emmen
       Emmen (V)
       Empoli
       Enumclaw General Classification
       Eola
       Epe (V)
       Erandio
       Erfurt
       Ermúa
       Ermúa, Cyclocross
       Erp (V)
       Erpe-Mere, Cyclocross
       Esbjerg
       Eslövs Varvlopp
       Esparto, Chrono
       Essen
       Essen, Cyclocross
       Este
       Estella (c)
       Estella (e)
       Estonian Cup, Mountainbike (b)
       Eureka
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen
       Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
       Everest Challenge
       Eymoutiers, Cyclocross
       Fabbrica, Junioren
       Fafe, Junioren
       Fall River
       Faluloppet
       Farmersville
       Farmington, Cyclocross (e)
       Farmington, Cyclocross (V) (e)
       Faro
       Felino
       Fermo
       Figline Valdarno
       Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
       Firenze - Empoli
       Firenze - Pistoia
       Firenze - Viareggio
       Fischeln
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Flèche Wallonne (V)
       Flirsch
       Florida
       Floyd Bennett Field Tuesday Night Racing Series
       Fohnsdorf
       Folignano
       Fort Benning
       Fort Lauderdale
       Fort Ord
       Fort William, Mountainbike
       Fort William, Mountainbike (V)
       Fouhren, Cyclocross
       Fourmies
       Fourmies, Cyclocross
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main, Cyclocross
       Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
       Frankfurt am Main, U23
       Frauenfeld
       Freienbrink
       Freilassing
       Fremont
       Fremont (a)
       Fremont (b)
       Frenkendorf, Cyclocross
       Fresno
       Görlitz
       Gärtringen
       Günzach
       Gütersloh
       Gütersloh, Dernycriterium
       Górliz
       Gainesville
       Gaisberg
       Gansingen
       Gardone Val Trompia
       Gavardo (a)
       Gavere, Cyclocross
       Gavere, Cyclocross (V)
       Gavere, Cyclocross, Junioren
       Gavere, Cyclocross, U23
       Geel, Junioren
       Geel, U23
       Geelong (V)
       Geetbets, Amateurs
       Gehrden
       Geldrop (V)
       Gelsenkirchen
       Gelsenkirchen (a)
       Geluwe
       Genève (b)
       Gendringen
       Gent - Ieper
       Gent - Menen, Junioren
       Gent - Staden
       Gent - Wevelgem
       Gent, U23
       Gent, Zesdaagse
       Gera
       Geraardsbergen
       Gessate, Elite/U23
       Getxo
       Gießen
       Gieten, Cyclocross
       Gieten, Cyclocross (V)
       Gippingen
       Gippingen (a)
       Giro del Friuli
       Giro del Lazio
       Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) General Classification
       Giro del Veneto
       Giro della Lunigiana, Junioren General Classification
       Giro della Provincia di Reggio Calabria
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro della Toscana, Junioren General Classification
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Basilicata, Junioren General Classification
       Giro di Lombardia
       Gits, Amateurs
       Glabbeek, Junioren
       Gladbeck
       Gladstone
       Gleisdorf
       Glenvale
       Glenvale (a)
       Glenvale (b)
       Gloucester, Cyclocross
       Gloucester, Cyclocross (V)
       Goes, Amateurs (a)
       Gordexola, Cyclocross
       Gouda (V)
       Gouden Fiets Eddy Merckx
       GP Campagnolo
       GP Castilla y Leon (V)
       GP Chantal Biya General Classification
       GP Costa degli Etruschi
       GP de Wallonie
       GP des Nations
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Istria 1
       GP Istria 2
       GP Istria 3
       GP Istria 4
       GP Jyske Bank
       GP Palma
       GP Théo Mulheims
       GP Weltour
       Grândola
       Grândola (a)
       Gracia Orlova (V) General Classification
       Grafenbach
       Grafenbach (a)
       Gran Premio Site
       Grandglise, Amateurs
       Graz
       Grazen, Junioren
       Great Northern Aurora
       Greenville
       Greenville
       Greenwood
       Grenaa
       Grenoble, Zesdaagse
       Grevenbicht
       Großwaltersdorf
       Groesbeek, Mountainbike
       Groningen - Münster
       Groningen (a)
       Grouse Mountain, Mountainbike
       Grouse Mountain, Mountainbike (V)
       Grudziądz, Junioren
       Guazzora, Elite/U23
       Gullegem
       Hürth - Kendenich
       Haanja, Mountainbike
       Haarsteeg (V)
       Hadsten, Criterium
       Haid - Ansfelden
       Halfweg
       Halle - Zoersel, Junioren
       Halle (a)
       Hamburg (b)
       Hamm
       Hamme-Zogge, Cyclocross
       Hammel
       Hamont-Achel
       Hannover
       Hannover (b)
       Hannover (d)
       Hansweert, Amateurs
       Harderwijk
       Harderwijk (V)
       Harderwijk, Cyclocross
       Harderwijk, Cyclocross (V)
       Harelbeke
       Harelbeke
       Harelbeke (a)
       Harlem
       Harnes, Cyclocross
       Harrisburg
       Hartford (a)
       Harzrundfahrt
       Hasselt
       Havant
       Heerlen
       Heerlen, Cyclocross
       Heerlen, Cyclocross (V)
       Hegi
       Heide, Amateurs
       Heide, Junioren
       Heinersbrück
       Heinkenszand, Amateurs
       Hel van het Mergelland
       Helkijn, Amateurs
       Henefer
       Hengelo, Criterium
       Hennuyères, Amateurs
       Hensies, Amateurs
       Herderen, Junioren
       Herenthout (b)
       Herford
       Herford, Cyclocross
       Herford, Cyclocross (V)
       Herk-de-Stad, Amateurs
       Herning
       Hertford (a)
       Hesperange, Cyclocross
       Heusden
       Highland Park
       Highland Park, Cyclocross (i)
       Highland Rim Classic 3 º stage
       Hillerød
       Hilversum, Cyclocross
       Hilversum, Cyclocross (V)
       Hittnau, Cyclocross
       Hittnau, Cyclocross (V)
       Hlinsko, Cyclocross
       Hluhluwe Pineapple Festival Cycle Tour
       Hoboken
       Hoeleden, Amateurs
       Hoeleden, Junioren
       Hofstade, Cyclocross
       Hofstade, Cyclocross (V)
       Holé Vrchy, Cyclocross
       Hollain
       Holzkirchen
       Homenaje Ruben Ifran
       Hoogerheide, Cyclocross
       Hoogerheide, Cyclocross (V)
       Hooglede, Cyclocross
       Hoogstraten, Cyclocross
       Horsens, Elite/U23
       Horsens, Elite/U23 (a)
       Horsham
       Hotton
       Huijbergen, Cyclocross
       Huijbergen, Cyclocross (V)
       Hulshout (a)
       Hulst, Amateurs
       Hungerburg
       Ibagué
       Ichtegem (d)
       Idiazábal, Cyclocross
       Igorre, Cyclocross
       Imola - San Marino
       Inca
       Indaiatuba
       Ingleton
       Innsbruck
       Ipswich, Cyclocross
       Irache
       Isbergues
       Isle of Man
       Isle of Man
       Isola della Scala
       Ispáster, Cyclocross
       Itsasondo, Cyclocross
       Izegem
       Jaén
       Jedlicze - Zdroj
       Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Ploegentijdrit
       Jevicko
       Johannesburg
       Jovim, Nieuwelingen
       Judendorf
       Köfering
       Köln
       Köln - Frechen
       Köln - Frechen (V)
       Köln (a)
       Köln (e)
       Köln (g)
       Kaarst, Zesdaagse
       Kaatsheuvel (V)
       Kalmthout, Cyclocross
       Kalmthout, Cyclocross (V)
       Kampen (V)
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Vizcaya, Op de weg, Beloften, Spanje
       Kampioenschap van Vizcaya, Op de weg, Elite, Spanje
       Kansai, Cyclocross (b)
       Kaprun, Mountainbike
       Kaprun, Mountainbike (V)
       Karbach
       Karlsruhe
       Karrantza, Cyclocross
       Kassel
       Kętrzyn
       Kayl, Cyclocross
       Kõrve Rattasõit, Mountainbike (c)
       Keene
       Keerbergen, Amateurs
       Keerbergen, Junioren
       Kempen
       Kemzeke
       Kerkdriel
       Kimberley
       Kirchheim unter Teck
       Kláštor pod Znievom
       Klasyk im. Wincentego Witosa
       Klein-Engersdorf
       Kleve
       Klingnau
       Klingnau (a)
       Knysna
       Koewacht
       Kohlscheid
       Koksijde, Cyclocross
       Koksijde, Cyclocross (V)
       Koolskamp
       Koppenberg, Cyclocross
       Korbeek-Lo, Junioren
       Korfantow
       Kormorandt Cycling Classic
       Kortemark
       Kortrijk, Criterium
       Kraków
       Kranj
       Krefeld
       Kreiz Breizh Elite General Classification
       Kreuzberg
       Kruibeke
       Kruiningen, Amateurs
       Krupina
       Kryterium uliczne w Tychach
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kuurne, Junioren
       Kuusalu
       Kwadendamme, Amateurs
       Kwintsheul
       L'Hospitalet de Llobregat, Criterium
       La Côte Picarde, U23
       La California
       La Haie-Fouassière
       La Mirada
       La Roue Tourangelle
       La Torre
       Löhne
       Lüdenscheid
       Laarne (a)
       Laigueglia
       Lamballe
       Lamporecchio
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancaster, Cyclocross (l)
       Lancy
       Landivisiau (b)
       Langemark, Cyclocross
       Lannilis
       Larciano
       Larrabezúa
       Las Rozas
       Lasarte
       Latrobe
       Lauf
       Laukiz
       Launceston - Ross
       Launceston (a)
       Lausanne
       Layer de la Haye
       Lazkao
       Le Samyn
       Lede
       Ledegem, Junioren
       Leesville
       Legazpia
       Legionowo - Radzymin
       Legnano
       Legnano (b)
       Leicester, Cyclocross (a)
       Leioa
       Leipzig
       Lekeitio
       Lekkerkerk (V)
       Lemke
       Les Boucles de l'Artois
       Les Boucles du Sud Ardèche
       Les Monts Luberon - Trophée Luc Leblanc
       Leudelange (a)
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Lewedorp, Amateurs
       Liège
       Liège - La Gleize, Junioren General Classification
       Liège, U23
       Liévin, Cyclocross
       Liévin, Cyclocross
       Liévin, Cyclocross (V)
       Liévin, Cyclocross (V)
       Lichtenstein
       Lichtervelde
       Liedekerke
       Lille, Cyclocross
       Lille, Cyclocross (V)
       Lillebonne
       Lillers
       Lincoln
       Lincoln
       Linköping, Elite/U23
       Linköping, Elite/U23 (V)
       Linz
       Lippiano
       Lisieux, Criterium
       Lissone
       Lissone (a)
       Littleton
       Livermore
       Liverpool
       Lizarza
       Llodio
       Lochristi, Junioren
       Loenhout, Cyclocross
       Loenhout, Cyclocross (V)
       Loenhout, Junioren
       Logan
       Londerzeel (c)
       Londerzeel, Amateurs
       Londerzeel, Amateurs (a)
       London
       London
       Loro Ciuffenna
       Los Angeles
       Los Angeles (b)
       Los Gatos
       Lostice, Cyclocross
       Loulé (a)
       Loulé (c)
       Loulé (g)
       Loulé, U23
       Lousada
       Lousada, Nieuwelingen
       Lubelski Wyscig 3-Majowy
       Ludwigsburg-Eglosheim
       Lugano
       Lurago d'Erba, Cyclocross
       Lusignan-Petit
       Luxembourg (b)
       Luxembourg, Criterium
       Lyon (d)
       Lyss
       Lyss (a)
       Märstetten
       Mühlenbach, Cyclocross
       Mülheim
       München, U23
       München, Zesdaagse
       Münster
       Maarheeze
       Maartensdijk (V)
       Maastricht
       Macerata
       Macerata (a)
       Made, Criterium
       Magstadt, Cyclocross
       Malè - Fondo
       Malacky
       Malmö
       Malveira
       Malveira (a)
       Malveira, Junioren
       Manhattan Beach
       Manhattan Beach (V)
       Marcallo con Casone
       Marciana
       Marcolès, Criterium
       Maribor
       Marigny
       Marquette-lez-Lille
       Marquina
       Marseille
       Martigny - Mauvoisin
       Mason
       Mason (a)
       Mason, Criterium
       Massa (a)
       Matlock, Cyclocross
       Mauenheim
       Mauléon
       Mauren, Criterium
       Meckenbeuren
       Media Agua
       Medvode, Criterium
       Meerkerk
       Meerkerk (V)
       Meeswijk - Maasmechelen, Junioren
       Meilen, Cyclocross
       Meise, Amateurs
       Melbourne - Warrnambool
       Melle
       Melzo
       Memorial Andrzeja Trochanowskiego
       Memorial Philippe Van Coningsloo
       Memorial Romana Regorowicza
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Menton - Savona
       Mercatale Valdarno
       Merced (a)
       Mercedes
       Mere
       Merksem
       Merrimack, Cyclocross
       Mestre
       Meulebeke, Junioren
       Mezzana Bigli
       Mezzano Inferiore
       Michelstadt
       Middelburg - Goes
       Middelfart
       Middelkerke, Cyclocross
       Midrand
       Midway, Cyclocross
       Mijnsheerenland, Junioren (V)
       Milano - Busseto
       Milano - San Remo
       Milano - Torino
       Milano - Tortona
       Milano, Cyclocross (a)
       Milano, Cyclocross (V)
       Milton
       Mineira
       Miragaia
       Mlada Boleslav, Cyclocross
       Modena (c)
       Moergestel, Cyclocross
       Moergestel, Cyclocross (V)
       Moira-Nutts Corner
       Moita
       Momignies (a)
       Monein
       Monmouthshire, Cyclocross
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
       Montanino
       Montappone
       Monte de Bois
       Monte Urano
       Montecassiano
       Montecatini Terme
       Monteveglio
       Montijo
       Montluçon (g)
       Montmagny
       Montréal
       Montréal (b)
       Montréal (c)
       Montréal (V)
       Monza (a)
       Mortágua
       Morteau - Pontarlier
       Moscou, 1 km
       Moscou, Achtervolging
       Moscou, Keirin
       Moscou, Ploegenachtervolging
       Moscou, Ploegkoers
       Moscou, Ploegsprint
       Moscou, Puntenkoers
       Moscou, Scratch
       Moscou, Sprint (a)
       Moscou, Zesdaagse
       Mottarone
       Mount Evans
       Mount Hamilton
       Mount Joy
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Mount Washington
       Mulgi, Mountainbike
       Mulgrave
       Mumbai
       Murraysville
       Muxika, Cyclocross
       Mynämäen Ajot
       Nürnberg
       Nürnberg (a)
       Nürnberg (V)
       Nafarros
       Napa
       Naranco
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/Open, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Open, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Joegoslavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mali
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Joegoslavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mauritius
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
       National Racing Calendar General Classification
       National Road Series
       NatWest Island Games, Op de weg
       NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit
       Neerlinter, Amateurs
       Negrar
       Neheim
       Nenzing
       Nerviano
       Neuss, Criterium
       Neuwied
       Nevada City
       Nevele
       New Bridge Union GP
       New Plymouth
       New York City (a)
       New York City (b)
       New York City (c)
       Newark
       Newark (a)
       Niederbipp - Schwengimatt
       Niel, Cyclocross
       Nieuwerkerken, Amateurs
       Nieuwkerken-Waas (a)
       Nieuwmoer (a)
       Nieuwrode, Junioren
       Nijverdal
       Ninove (a)
       Nispen (V)
       Nogent-sur-Oise
       Nokere
       Noordwijk (V)
       Noosa
       Nordfyn Bank's Gadeløb
       Nordhorn
       Northampton
       Northampton, Cyclocross (a)
       Norwood
       Nouméa, Zesdaagse
       Noupoort
       Novi Ligure (a)
       Novo Mesto
       Nylstroom Classic
       Nynäshamn
       Oñate
       Obdam (V)
       Obergösgen, Cyclocross
       Oberhausen
       Oberriet
       Oberwart
       Oberwart, Criterium
       Ochten (V)
       Odense
       Oetingen
       Offenburg
       Oggiono
       Okinawa (V)
       Olazagutía
       Olympia, Mountainbike, Elite/U23 (e)
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
       Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
       Ontario
       Ontur
       Oosteeklo
       Oostende, Cyclocross
       Oostmalle, Cyclocross
       Oostmalle, Cyclocross (V)
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne
       Oostvoorne (V)
       Oplinter, Amateurs
       Orbe
       Orlando
       Orsago
       Osimo
       Osnabrück
       Ostelsheim, Cyclocross
       Otegem, Cyclocross
       Otepää, Mountainbike
       Ottawa
       Ouagadougou
       Oud-Gastel (V)
       Oud-Heverlee, Amateurs
       Oud-Vossemeer (V)
       Oudelande, Amateurs
       Oudenburg (a)
       Ourique
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Overijse, Cyclocross (V)
       Overland City to City Classic
       Ovezande, Amateurs
       Pérenchies
       Pétange
       Pétange, Cyclocross
       Pärnu
       Póvoa de Varzim
       Padborg
       Paderno
       Palazzolo Milanese
       Palazzolo sull'Oglio
       Palma de Mallorca
       Palmeira, Junioren
       Palmerston North
       Pamplona (b)
       Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Elite
       Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
       Pan American Games, Baan, 1 km
       Pan American Games, Baan, Achtervolging
       Pan American Games, Baan, Keirin (V)
       Pan American Games, Baan, Sprint
       Pan American Games, Op de weg
       Pan American Games, Op de weg (V)
       Pan American Games, Op de weg, Ind. tijdrit
       Parabiago (b)
       Parabiago (c)
       Pardubice
       Paris - Ézy
       Paris - Auxerre
       Paris - Bourges
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Chauny
       Paris - Mantes
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Tours, U23
       Paris - Troyes
       Park Forest
       Park Ridge
       Parma - La Spezia
       Přerov
       Patterson
       Pau
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Pelham
       Penafiel, Junioren
       Penna
       Peoria
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Pessina Cremonese
       Petřvald
       Pfullendorf
       Philadelphia
       Philadelphia (V)
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Philipsburg
       Piemonte
       Pijnacker
       Pijnacker (V)
       Pijnacker, Cyclocross
       Pijnacker, Cyclocross (V)
       Pistoia - Fiorano Modenese
       Pittem (a)
       Plava Laguna
       Plettenbergbaai
       Plouay (a)
       Plouay (V)
       Plymouth
       Plzen
       Plzen (a)
       Plzen (b)
       Plzen (d)
       Podborany, Cyclocross
       Poggiana
       Poggio a Caiano (a)
       Polignano a Mare
       Polsbroek (V)
       Polynormand
       Pommeroeul, Junioren
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pontecurone
       Pontedecimo
       Ponton (a)
       Pordenone
       Porec
       Porec (a)
       Porrentruy
       Port Elizabeth
       Port Louis
       Port Melbourne
       Port Talbot
       Portland
       Portland, Cyclocross (a)
       Portland, Cyclocross (V)
       Porto - Lisboa
       Prémio Colbat
       Praha (a)
       Prato
       Pretola
       Pretoria (a)
       Pribram
       Prievidza
       Primavera Rosa
       Prix d'Armorique
       Prix des Blés d'Or
       Prix des Flandres Françaises
       Prix des Moissons
       Prix du Léon
       Providence (a)
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
       Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Junioren, België
       Proving Grounds
       Pszczyna
       Pugliola
       Puivelde, Amateurs
       Pujols (V)
       Purgstall
       Purgstall (a)
       Purgstall (b)
       Putte-Kapellen
       Puurs, Amateurs
       Quad Cities, Criterium
       Quad Cities, Criterium (V)
       Quadrath-Ichendorf
       Quakertown
       Quillan
       Quistello (a)
       Rüti, Cyclocross (a)
       Rüti, Cyclocross (V)
       Rabbit Mountain
       Race for Victory
       Radevormwald
       Radic
       Radikovice
       Rakke, Mountainbike
       Rakvere, Mountainbike
       Ramalde, Nieuwelingen
       Ras Connachta General Classification
       Rõuge, Mountainbike
       Reda
       Redmond, Cyclocross (w)
       Refrath
       Regents Park
       Reith
       Remouchamps, Junioren
       Remscheid (a)
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Rennes
       Reno, Cyclocross
       Reusel, Cyclocross
       Reusel, Cyclocross (V)
       Rhede
       Rhede (a)
       Rhede, Dernycriterium
       Rheinbach
       Richards Bay
       Richmond
       Richmond (V)
       Ried
       Rieti
       Rijkevorsel, Cyclocross
       Rijssen
       Rio Saliceto
       Riom, Cyclocross
       Riversands
       Rivesaltes, Amateurs
       Robina
       Rochester
       Rochester Hills, Cyclocross
       Rochlitz
       Roden (V)
       Rokycany
       Roma, U23
       Romsée
       Ronde de l'Oise
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Rooiwal
       Roosendaal
       Roosendaal (V)
       Rosendal
       Roswell, Criterium
       Rotselaar, Junioren
       Rotterdam (V)
       Rotterdam (V) (b)
       Route du Pays Basque
       Rovato, Cyclocross
       Rucphen
       Ruddervoorde
       Ruddervoorde, Cyclocross
       Ruddervoorde, Cyclocross, U23
       Rumbeke, Amateurs
       Rumelange, Cyclocross
       Russikon, Cyclocross
       São Domingos de Rana, Nieuwelingen
       São João de Vêr
       São Paulo
       São Paulo (a)
       São Paulo (b)
       São Paulo (c)
       São Salvador
       Saalfelden
       Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
       Sacrifice Race, Elite/U23
       Saint Kilda
       Saint-Amand-Mont-Rond (V)
       Saint-Estève
       Saint-Etienne
       Saint-Quentin (b)
       Saint-Saulge, Cyclocross
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Salt Lake City
       Salt Lake City (a)
       Salzburg (a)
       San Ardo
       San Bernardino (b)
       San Bruno, Cyclocross
       San Daniele del Friuli
       San Diego
       San Fausto
       San Francisco
       San Francisco (a)
       San Francisco (b)
       San Ignacio
       San Martino di Lupari
       San Mateo, Cyclocross
       San Mateo, Cyclocross (a)
       San Rafael
       San Secondo Parmense
       Sandown Park
       Sankt Johann in Tirol
       Sankt Johann in Tirol (V)
       Sankt Pölten, Cyclocross
       Sankt Peter am Wallersberg
       Sankt Wendel, Cyclocross
       Sankt Wendel, Cyclocross (V)
       Sankt Wendel, Mountainbike
       Sankt Wendel, Mountainbike (V)
       Sant'Ermete
       Sant'Urbano
       Santa Barbara
       Santa Croce sull' Arno
       Santa Cruz
       Santa Cruz (a)
       Santa Nella
       Santander (a)
       Santo Stefano Lodigiano
       Saulheim
       Sauvenière, Amateurs
       Schattdorf
       Schoten
       Schriek, Dernycriterium
       Schrobenhausen
       Schwabach
       Schwanenstadt
       Schwanenstadt (a)
       Schwaz
       Schwenningen (a)
       Seattle
       Sebnitz
       Sedan, Cyclocross
       Sedan, Cyclocross (V)
       Senec
       Serra de El-Rei
       Shelby
       Sierra de Guadarrama
       Sierre - Loye
       Sinaai, Amateurs
       Sindelfingen (a)
       Sint Michielsgestel, Cyclocross
       Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Niklaas, Cyclocross
       Sint-Truiden, Amateurs
       Siteki
       Skive
       Slottskogen
       Smithville
       Snelling
       Snohomish
       Sobešlav, Criterium
       Sobotka
       Solbiate Arno, Junioren
       Soldvarvi GP
       Solleröloppet
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Sommacampagna
       Sonora
       Sons-et-Ronchères, Cyclocross
       Sora (a)
       Souderton
       South Kingston, Cyclocross
       South-East Asian Games, Op de weg, Elite
       South-East Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Southend Cycles Levin Tour
       Southport
       Sovizzo
       Spijkenisse (a)
       Spisšká Nová Ves
       Spisšká Nová Ves, Chrono
       Spreetal
       Stadtlohn
       Stamfordham
       Stamullin
       Star and Garter's Tuesday Blast Criterium
       Steenwijk (V)
       Steenwijk, Criterium
       Steinfurt
       Steinmaur, Cyclocross
       Steinmaur, Cyclocross (V)
       Stekene
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren General Classification
       Stinson Beach
       Stinson Beach (V)
       Stiphout
       Stiphout (V)
       Stirling
       Stolberg
       Stolberg (a)
       Straelen
       Strasswalchen
       Strasswalchen (a)
       Strombeek-Bever
       Strombeek-Bever (a)
       Stuttgart (d)
       Stuttgart, Zesdaagse
       Sucha Beskidzka
       Suisun City
       Sulz
       Supercycling Challenge
       Superior
       Superprestige, Cyclocross
       Surany
       Surany (a)
       Surfers Paradise
       Surhuisterveen
       Surhuisterveen (V)
       Surhuisterveen, Cyclocross
       Surhuisterveen, Cyclocross (V)
       Swier, Cyclocross (V)
       Sydney
       Sydney (a)
       Sydney, 1 km
       Sydney, 500 m (V)
       Sydney, Achtervolging
       Sydney, Achtervolging (V)
       Sydney, Keirin
       Sydney, Keirin (V)
       Sydney, Ploegenachtervolging
       Sydney, Ploegkoers
       Sydney, Ploegsprint
       Sydney, Puntenkoers
       Sydney, Puntenkoers (V)
       Sydney, Scratch
       Sydney, Scratch (V)
       Sydney, Sprint
       Sydney, Sprint (V)
       Szlakiem walk mjr. Hubala
       Szydlowiec
       Tønder
       Tétange, Cyclocross
       Tacoma, Cyclocross
       Tallinn
       Tallinn (a)
       Tallinn, Mountainbike
       Tampere
       Tartu
       Tartu (b)
       Tartu, Mountainbike
       Taupo
       Tavira
       Te Awamutu
       Thun
       Tielen
       Tielt-Winge, Junioren
       Tienen (b)
       Tjejtrampet (V)
       Tongerlo, Junioren
       Torino - Biella
       Torino, Cyclocross
       Torino, Cyclocross (V)
       Torino, Zesdaagse
       Torneo Euskaldun General Classification
       Torredonjimeno
       Tour de Bénin General Classification
       Tour de Bretagne (V) General Classification
       Tour de Corse General Classification
       Tour de l'Abitibi, Junioren General Classification
       Tour de l'Est International General Classification
       Tour de la Nouvelle-Calédonie General Classification
       Tour de Leyte
       Tour de Lorraine, Junioren General Classification
       Tour de Nez
       Tour de Okinawa
       Tour de Tunisie General Classification
       Tour de Vendée
       Tour des Aéroports General Classification
       Tour du Cameroun General Classification
       Tour du Finistère
       Tour du Haut-Var
       Tour du Labourd
       Tour Lefleur
       Tour of Algeria General Classification
       Tour of Belize General Classification
       Tour of Botany
       Tour of Michigan
       Tour of the Otway Ranges (a)
       Tour of the Philippines General Classification
       Tour of the Tamar
       Tralee
       Tre Valli Varesine
       Trebaseleghe, Cyclocross
       Trento
       Tres Cantos
       Treviso (a)
       Triberg
       Trofee der Vlaamse Ardennen, Junioren
       Trofeo Caduti Soprazocco
       Trofeo Citta di Rosignano / Giro Frazioni (V)
       Trofeo dell'Etna
       Trofeo Don Luigi Tengattini
       Trofeo Egidio Bedogni
       Trofeo Karlsberg, Junioren General Classification
       Trofeo Maurizio e Bruno Stagni
       Trofeo Pantalica
       Trofeo Paolin Fornero
       Trofeo Pietra d'Oro
       Trofeo Pina e Mario Bazzigallupi
       Trofeo Riviera Della Versilia (V)
       Trognée
       Trophée Centre Morbihan, Junioren General Classification
       Trophée d'Or Féminin (V) General Classification
       Trophée des Grimpeurs (V)
       Troyes - Dijon
       Trutnov
       Tucson (b)
       Tuesday Twilight Racing Series
       Tuolumne City
       Turbigo (a)
       Turcifal, Nieuwelingen
       Turkey Hill Country Classic
       Tuta
       UCI Road Ranking
       UCI Road Ranking, U23
       Unicov, Cyclocross
       Unna (a)
       Untereisesheim
       Uppsala, Elite/U23
       Usery Pass, Chrono
       Usquert (V)
       Utrecht
       Utsunomiya-shi
       Uzès - Marseille
       Västeras
       Vårgårda, Elite/U23
       Valencia
       Valencia, Criterium
       Valencia, Cyclocross
       Valkenburg aan de Geul (a)
       Valle Orco e Soana, Cyclocross (f)
       Valperga, U23
       Vancouver
       Vandenberg Village
       Varennes-Vauzelles
       Varignana (a)
       Varik (V)
       Vayrac
       Vechta, Cyclocross
       Veendam
       Veenendaal
       Vejen
       Veldegem, Cyclocross
       Veldhoven
       Veldhoven (V)
       Veldhoven, Cyclocross
       Velm
       Vergt
       Viane
       Viborg
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Vienne, U23
       Vieux-Condé
       Vigevano
       Vigo (a)
       Vigonza
       Viljandi, Criterium
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villatuerta
       Villers-Cotterêts
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Violay
       Vitré
       Vittoria Cup (V) General Classification
       Vittorio Veneto (a)
       Vittorio Veneto (b)
       Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
       Volta a Barbanza
       Volta al Valles, Nieuwelingen
       Volta ao Conselho de Tavira
       Vorden, Cyclocross
       Vorden, Cyclocross (V)
       Vorselaar, Cyclocross
       Vossem, Cyclocross
       Vossem, Cyclocross (V)
       Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador General Classification
       Vuelta Ciclista Lider al Sur General Classification
       Vuelta de Chile Laboral General Classification
       Vuelta de la Juventud Guatemala General Classification
       Vuelta de la Juventud Uruguay General Classification
       Waardamme, Amateurs
       Waddinxveen (V)
       Walterboro, Criterium
       Wangen
       Wanzele
       Waregem, U23
       Wasmuel
       Wateringen
       Watsonville
       Wels
       Wels, Criterium
       Wemeldinge, Amateurs
       Wereldbeker, Cyclocross, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldbeker, Op de weg, Elite General Classification
       Wereldbeker, Op de weg, Elite (V) General Classification
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Masters 40-49 (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Masters 40-49 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite B
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite B
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
       Werelduurrecord (V)
       Werningerode
       Wervershoof
       Wervershoof (V)
       Wervik (a)
       West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
       Westdorpe, Amateurs
       Westkapelle, Amateurs
       Westport
       Westport (a)
       Westrozebeke
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon
       Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
       Wien
       Wien
       Wien - Lassnitzhöhe
       Wien (b)
       Wijk bij Duurstede (V)
       Willebringen, Junioren
       Willebroek (a)
       Wilmington, Cyclocross (a)
       Wilrijk, Dernycriterium
       Wilro 100
       Winchester
       Windhoek (b)
       Winfield
       Winters
       Wissahickon, Cyclocross
       Wissekerke, Amateurs
       Witten (b)
       Wołomin
       Woerden, Cyclocross
       Woerden, Cyclocross (V)
       Wolfsberg
       Wolfsberg (a)
       Wolfsburg
       Wolvertem, Amateurs
       Wolvertem, Amateurs (a)
       Wolvertem, Amateurs (b)
       Wolvertem, Amateurs (d)
       Wommersom, Amateurs
       Wommersom, Junioren
       Worcester, Cyclocross
       Worker's Day Challenge
       Wortegem, Cyclocross (a)
       Worthington
       Wuppertal
       Wuppertal (b)
       Wuustwezel, Junioren
       Wyscig kolarski o Puchar Trzech Miast
       Wyscig Pasmen Gor Swietokryskich
       Yorkshire, Cyclocross
       Yverdon
       Závod Míru, Junioren General Classification
       Zürich
       Zanè - Monte Cengio
       Zand en Veen Rondomme, Elite/U23
       Zeberio, Cyclocross
       Zeddam, Cyclocross
       Zeddam, Cyclocross (V)
       Zegama
       Zele (b)
       Zele, Amateurs
       Zellik - Galmaarden
       Zemst-Laar, Junioren
       Zephyrhills
       Zierikzee, Amateurs
       ZLM Tour
       Zolder, Cyclocross
       Zonhoven, Cyclocross, Elite zonder contract
       Zonnebeke, Cyclocross
       Zottegem
       Zusmarshausen
       Zwevegem
       Zwevezele
       Zwijndrecht (V)
       Zwolle
       Zwolle (a)

    rss

    Members online: