Hello visitor   |   Register  |   Forgotton username/password?
Username:  Password: 
  • Bookmark and Share


  • Races 2007

    Stage races
       't Hoogeland, Junioren
       500 Millas del Norte
       Østfold 2-dagers
       Østfold 2-dagers (V)
       Österreich-Rundfahrt
       Aarhus (b)
       Aarhus (V)
       Adare, Elite/U23
       Afxentia, Mountainbike, Elite/U23
       Albstadt (V)
       Aluksne
       Arden Challenge
       Ascensión a los Nevados de Chillán
       Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen
       Australian Cycling Grand Prix
       Australian Cycling Grand Prix (V)
       Azerbaïjan Tour
       Badland's Classic
       Ballinrobe
       Baltyk-Karkonosze-Tour
       Bay Classic (V)
       Bay Cycling Classic
       Bayern Rundfahrt
       BDO Tour of Northland
       Beijing
       Benelux Tour
       Benicarló
       Beograd
       Berlin, U23
       Bermuda GP
       Bermuda GP (V)
       Bidasoa Itzulia
       Bizkaiko Bira
       Blue Cross Cycle
       Boekel (V)
       Bordeaux - Saintes
       Boucle du Coton
       Boucles de la Mayenne
       Brandenburg Rundfahrt
       Brasília (a)
       Brescia, Junioren
       Brindabella
       Brixia Tour
       Calingasta
       Campeonato Novatos +18
       Campo de Criptana
       Canberra Tour
       Canberra Tour (V)
       Cascade Classic
       Cascade Classic (V)
       Casut-Cimolais 3 Giorni in Friuli, Junioren
       Celebrity Classic Criterium
       Celebrity Classic Criterium (V)
       Central Valley Classic
       Central Valley Classic (V)
       Cepa Tour
       Cheshire (V)
       Ciclismo Triple 100
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Lorraine
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Ardennes
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit des Plages Vendéennes
       Circuit Franco-Belge
       Circuito Montañés
       Clásica Ciudad de Girardot
       Clásica Club Deportivo Boyacá
       Clásica de Fusagasugá
       Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
       Clásica Marinilla
       Clásica Nacional Ciudad de Anapoima
       Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
       Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
       Clásico RCN
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
       Clasica Camarasa
       Clasica de Chimazat
       Clasica de Guarné
       Clasica del Meta
       Clasica Independencia Ciudad de Flandes
       Clasico Ciclistico Banfoandes
       Clasico Pedro Infante
       Cliffs
       Copa Cero de Oro
       Copa Iberica
       Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
       Cougar Mountain
       Coupe de la Paix
       Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
       Critérium du Dauphiné
       Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
       Critérium International
       Criterium International Feminin (V)
       De Bortoli Tour
       Delta
       Delta (V)
       Deutschland Tour
       Doble Bragado
       Doble Chepes
       Doble Copacabana GP Fides
       Doble Melo
       Doble San Francisco-Miramar
       Donetsk
       Dongen (a)
       Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
       Drei Etappenfahrt International Weilburg, Nieuwelingen
       Drei Länder Tour
       Driedaagse van Axel, Junioren
       Driedaagse van De Panne
       Driedaagse van West-Vlaanderen
       Edgar Soto Memorial
       Edgar Soto Memorial (V)
       Eidsvollrittet
       Eidsvollrittet (V)
       Emakumeen Euskal Bira (V)
       Essor Breton
       Etoile de Bessèges
       Euskal Bizikleta
       Expo San Isidro Labrador
       Falu 2-dagars
       Fana Sykkelfestival, Elite/U23
       Fana Sykkelfestival, Elite/U23 (V)
       Fayettville Stage Race
       Festival Olimpico
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Friedens und Freundschaftstour
       Gateway Cup
       Geelong Tour (V)
       Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
       Giro d'Abruzzo
       Giro d'Italia
       Giro d'Italia Donne (V)
       Giro del Capo
       Giro del Friuli Venezia Giulia
       Giro del Trentino
       Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
       Giro del Veneto e delle Dolomiti
       Giro della Lunigiana, Junioren
       Giro della Toscana Int. Femminile (V)
       Giro della Toscana, Junioren
       Giro della Toscana, U23
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Giro di Basilicata, Junioren
       Giro di San Marino (V)
       Girona
       Girvan
       Gjøvik GP
       Gjøvik GP (V)
       GP Abimota
       GP Barbot
       GP Chantal Biya
       GP Costa Etrusca (V)
       GP CTT Correios de Portugal
       GP Cycliste de Gemenc
       GP de Portugal
       GP Général Patton, Junioren
       GP Gondomar
       GP Guillaume Tell
       GP Rüebliland, Junioren
       GP Rota dos Móveis
       GP Sochi
       GP Vila-Real
       GP Vinhos da Estremadura
       Gracia Orlova (V)
       Grande Boucle Féminine Internationale (V)
       Green Mountain Stagerace
       Green Mountain Stagerace (V)
       Greenville
       Grenland GP
       Grenland GP (V)
       Grudziądz, Junioren
       Hana Tour, Elite/U23
       Herald Sun Tour
       Hero Petit Prix (V)
       High Uintas Classic
       Ho Chi Minh City
       Holland Ladies Tour (V)
       Hotter 'N Hell Hundred
       Ibig Cycling Challenge
       Independence Day Classic, Elite/U23
       International Cycling Classic
       International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
       International Paths of Victory Tour
       International Presidency Turkey Tour
       Irish Sea Tour of the North
       Jæren Sykkelfestival
       Jæren Sykkelfestival (V)
       Jadranska Magistrala
       Jelajah Malaysia
       Jessheim, Elite/U23
       Jessheim, Elite/U23 (V)
       Jewel in the wilderness Stage Race
       Joe Martin Stage Race
       Joe Martin Stage Race (V)
       K.A.P. Doğu Karadeniz Kupasý
       K.A.P. Taçettin Özsavaş Kupası
       København, Ploegkoers, Junioren
       Kalisz - Konin
       Kazantzakia
       Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
       Kerman Tour
       Košice - Tatry - Košice
       Krasna Lipa Tour Féminine (V)
       Kreiz Breizh Elite
       Kroz Istru
       Kroz Srbiju
       Kushanya
       La Tropicale Amissa Bongo
       Lørenskog Bula Petit Prix (V)
       Laxå 3-dagars (V)
       Le Tour du Grand Montréal (V)
       Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
       Les 3 Jours de Vaucluse
       Liège - La Gleize, Junioren
       Lidice
       Lima - Wakama - Lima
       Lleida
       Münsterland Tour, Junioren
       Madera County Stage Race
       Mainfranken-Tour, U23
       Malopolski Wyscig Gorski
       Malveira, Achtervolging, Junioren
       Malveira, Achtervolging, Nieuwelingen
       Malveira, Puntenkoers, Junioren
       Malveira, Puntenkoers, Nieuwelingen
       Mekong Delta Cycling Cup
       Melaka
       Memorial Battle of Crete
       Memorial George Koev
       Merced
       Merced, U23 (V)
       Mersey Roads Two Day
       Mersey Valley Tour
       Mineira
       Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
       Mississippi GP
       Montjuich
       Moscou (a)
       Mount Hood Classic
       Mount Hood Classic (V)
       Muswellbrook
       Napoleoncup, Junioren
       National Sports Commission NSC Independence Stage Race
       Nature Valley Grand Prix
       Nature Valley Grand Prix (V)
       New Zealand Cycle Classic
       Niedersachsen Rundfahrt
       Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
       Nienburg
       Nieuwegein (a)
       Nieuwegein (c)
       Nieuwegein (d)
       Nieuwegein (e)
       Nieuwegein (f)
       Nieuwegein (g)
       Norsk Sykle Festival
       Odessa
       OECS Cycling Challenge
       Olympia's Tour
       OZ Wielerweekend
       Paris - Corrèze
       Paris - Nice
       Paths of King Nikola
       Perlis Open
       Picsi
       Pirmenybiu, Junioren
       Po Stajerski, Junioren
       Poas
       Polska - Ukraina
       Portaferry
       Post Danmark Rundt
       Pre-Vuelta Independencia
       Premio Agustin Alcantara
       Quatre jours de Dunkerque
       Quindío (V)
       Rás Tailteann
       Rás Tailteann
       RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
       Ras Mumhan
       Ras na mBan (V)
       Redlands Bicycle Classic
       Redlands Bicycle Classic (V)
       Regio Tour International
       Return to Truong Son Race, Elite/U23
       Rhône-Alpes Isère Tour
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt
       Ringerike
       River Gorge Omnium
       Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
       Ronde de l'Oise
       Ronde des Vallées, Junioren
       Ronde van Antwerpen, Junioren
       Ronde van België
       Ronde van de Provincie Antwerpen
       Ronde van Vlaams-Brabant
       Ronde Vlaamse Ardennen, Junioren
       Route de France Féminine (V)
       Route de l'Avenir
       Route du Sud
       Rutas de America
       Rutas del Vino, Junioren
       Söderhamns 3-dagars
       Söderhamns 3-dagars (V)
       Saaremaa Velotuur
       Sachsen Tour
       Sacrifice Race, Elite/U23
       San Dimas Stage Race
       San Dimas Stage Race (V)
       Scandinavian Week
       Schermbeck
       Schwanenstadt (b)
       Semana Aragonesa
       Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
       Skane
       Southern Revolution Tour
       Steiermark Rundfahrt
       Ster Elektrotoer
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren
       Sucre
       Surrey League 5 Days
       Szlakiem Grodow Piastowskich
       Szlakiem walk mjr. Hubala
       Tønsberg (V)
       Taftan Tour
       Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
       Thüringen-Rundfahrt, U23
       Thonon-les-Bains
       Tirreno-Adriatico
       TNTC Race Weekend
       Tobago International
       Top End Tour
       Torneio de Verão
       Torneo Todos contra Todos
       Torres Vedras
       Tour Alsace
       Tour Ciclístico de Panamá
       Tour d'Egypte
       Tour de Beauce
       Tour de Boland
       Tour de Bretagne
       Tour de Bretagne (V)
       Tour de Café
       Tour de Commewijne
       Tour de Corse
       Tour de France
       Tour de Franche Comté Cycliste
       Tour de Georgia
       Tour de Gironde
       Tour de Guinée
       Tour de Hokkaido
       Tour de Hongrie
       Tour de Korea
       Tour de Kumano
       Tour de l'Abitibi, Junioren
       Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
       Tour de l'Ardèche (V)
       Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
       Tour de l'Avenir
       Tour de l'Est International
       Tour de l'Or Blanc
       Tour de la Dordogne
       Tour de la Guadeloupe
       Tour de la Guyane Française
       Tour de la Manche
       Tour de la Martinique
       Tour de la Nouvelle-Calédonie
       Tour de la Pharmacie Centrale
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de la Région Wallonne
       Tour de la Réunion
       Tour de Langkawi
       Tour de Louisiana
       Tour de Luxembourg
       Tour de Madagascar
       Tour de Mato Grosso
       Tour de Maurice
       Tour de Moselle
       Tour de Nez
       Tour de Normandie
       Tour de Pécs
       Tour de Perth
       Tour de Perth (V)
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Pologne Feminin (V)
       Tour de Prince Edward Island (V)
       Tour de Ribas
       Tour de Romandie
       Tour de Rwanda
       Tour de San Luis
       Tour de Santa Catarina
       Tour de Slovénie
       Tour de Slovaquie
       Tour de Suisse
       Tour de Taiwan
       Tour de Toona
       Tour de Toona (V)
       Tour de Vineyards
       Tour de Vineyards (V)
       Tour de White Rock
       Tour des Aéroports
       Tour des Pays de Savoie
       Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
       Tour do Rio
       Tour Down Under
       Tour du Cameroun
       Tour du Faso
       Tour du Gévaudan
       Tour du Haut Anjou, U23
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Maroc
       Tour du Pays de Vaud, Junioren
       Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
       Tour du Sénégal
       Tour du Togo
       Tour du Val d'Orge, Cyclocross (m)
       Tour du Valromey, Junioren
       Tour Féminin en Limousin (V)
       Tour Méditerranéen
       Tour Nivernais Morvan
       Tour of Albania
       Tour of Anchorage
       Tour of Belize
       Tour of Bright
       Tour of Bright (V)
       Tour of Britain
       Tour of Bulawayo, Elite/U23
       Tour of Bulgaria
       Tour of California
       Tour of Canterbury
       Tour of Cebu, Elite/U23
       Tour of Chongming Island (V)
       Tour of Croatia
       Tour of East Java
       Tour of Egat Kanchanaburi
       Tour of Elk Grove
       Tour of Eritrea
       Tour of Gippsland
       Tour of Hainan
       Tour of Ireland
       Tour of Islamabad
       Tour of Jamaica
       Tour of Japan
       Tour of Libya
       Tour of Mashonaland, Elite/U23
       Tour of Mevlana
       Tour of Milad du Nour
       Tour of Missouri
       Tour of Murrieta
       Tour of Negri Sembilan
       Tour of New Zealand (V)
       Tour of Ohio
       Tour of Olancho
       Tour of Pakistan
       Tour of Praslin
       Tour of Qatar
       Tour of Qinghai Lake
       Tour of San Fernando, Elite/U23
       Tour of Siam
       Tour of South China Sea
       Tour of Southern Grampians (V)
       Tour of Southland
       Tour of Szeklerland, Elite/U23
       Tour of Taranaki
       Tour of Tasmania
       Tour of Terengganu
       Tour of Thailand
       Tour of the Bahamas
       Tour of the Bitterroot
       Tour of the Black Sea
       Tour of the Gila
       Tour of the Gila (V)
       Tour of the Murray River
       Tour of the Philippines
       Tour of the Southern Grampians
       Tour of Ulster
       Tour of Virginia
       Tour of Walla Walla
       Tour ta'Malta
       Trøndelag GP
       Tre Giorni Orobica
       Tri-Peaks Challenge (V)
       Tri-Peaks Challenge Arkansas
       Triptyque Ardennaise
       Triptyque des Barrages, U23
       Trittico del Veneto, Junioren
       Trofeo Diputacion de Alicante
       Trofeo Karlsberg, Junioren
       Trophée Centre Morbihan, Junioren
       Trophée d'Or Féminin (V)
       Tucson
       Tulsa
       Turul Dobrogei
       Turul României
       Tweedaagse van de Gaverstreek
       U6 Cycle Tour Tidaholm
       U6 Cycle Tour Tidaholm (V)
       Ullensaker/Hero Grand Prix
       Ullensaker/Hero Grand Prix (V)
       UniSA Women's Criterium Series (V)
       USA Crits Series Speed Week
       Valdepeñas, Junioren
       Valladolid
       Valladolid, Junioren
       Valley of the Sun Stage Race
       Velo-Tek GP
       Vodelée (V)
       Volta à Madeira
       Volta a Albufeira
       Volta a Coruña
       Volta a Galicia
       Volta a la Safor, Junioren
       Volta a Portugal
       Volta a Portugal do Futuro
       Volta a Portugal, Junioren
       Volta a Tras os Montes e Alto Douro
       Volta ao Alentejo
       Volta ao Algarve
       Volta ao Distrito de Santarém
       Volta ao Sotavento Algarvio
       Volta Ciclista a Catalunya
       Volta Ciclista Provincia Tarragona
       Volta Ciclistica Internacional do Paraná
       Volta da Ascension
       Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
       Volta de Goias
       Volta del Llagostí
       Volta Provincia de Castello
       Vuelta a Alicante
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Ávila
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Bramón
       Vuelta a Chiriquí
       Vuelta a Cienfuegos
       Vuelta a Cochabamba
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Costa Rica
       Vuelta a Costa Rica (V)
       Vuelta a Cuba
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a El Salvador
       Vuelta a España
       Vuelta a Guanajuato
       Vuelta a Guatemala
       Vuelta a Imbabura
       Vuelta a la Independencia Nacional
       Vuelta a la Laguna
       Vuelta a les Comarces de Castello, Junioren
       Vuelta a Mendoza
       Vuelta a Mexicali
       Vuelta a Nicaragua
       Vuelta a Palencia
       Vuelta a Peru
       Vuelta a Piura
       Vuelta a Puebla
       Vuelta a Salamanca
       Vuelta a San Carlos
       Vuelta a San Luis Potosi
       Vuelta a San Rafael
       Vuelta a Segovia
       Vuelta a Sucre
       Vuelta a Tamaulipas
       Vuelta a Tenerife
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Trujillo de Peru
       Vuelta a Venezuela
       Vuelta a Yacambu-Lara
       Vuelta a Zamora
       Vuelta al Besaya, Junioren
       Vuelta al Chaná
       Vuelta al Estado de Oaxaca
       Vuelta al Estado Portuguesa
       Vuelta al Estado Yaracuy
       Vuelta al Estado Zulia
       Vuelta al Goierri
       Vuelta al Lago Uru Uru
       Vuelta al Oriente
       Vuelta al Táchira
       Vuelta al Tolima
       Vuelta al Valle
       Vuelta al Valle del Cauca
       Vuelta al Valle del Cibao
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Chihuahua Internacional
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
       Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
       Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Leon
       Vuelta Ciclista a Murcia
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista a Talavera, Junioren
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
       Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
       Vuelta Ciclista Lider al Sur
       Vuelta Ciclista Pontevedra, Junioren
       Vuelta Ciclista Vegas de Granada, Junioren
       Vuelta de Atacama
       Vuelta de Bisbee
       Vuelta de Bisbee (V)
       Vuelta de Chile Laboral
       Vuelta de Higuito
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta de la Juventud Costa Rica
       Vuelta de la Juventud Guatemala
       Vuelta de la Peruanidad
       Vuelta de Lavalle Mendoza
       Vuelta de San Juan
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta Gobernacion Norte de Santander
       Vuelta Internacional al Estado Trujillo
       Vuelta Leandro N. Alem
       Vuelta Mazatlán
       Vuelta Pamplona, Junioren
       Vuelta Serial a Nuevo León
       Vuelta Sierra Norte, Junioren
       Vysočina
       Way to Pekin
       West Indies versus the World
       West-Brabantse Pijl, Junioren
       Wolfsberg
       Wyscig Dookola Mazowska
       Yangon - Pyay - Mandalay - Yangon
       YNLI Pancake Race
       Závod Míru, Junioren
    Other races
       's Gravenwezel, Dernycriterium
       100 Km de la Republica Argentina
       Šenčur
       Šid
       Ödenwald
       Épenoy, Cyclocross
       þingvellir
       Aabenraa
       Aalborg (a)
       Aalburg (V)
       Aalst
       Aalst (V)
       Aalst, Criterium
       Aalst, Junioren
       Aarhus
       Aarhus (a)
       Aarschot - Boutersem
       Aarschot (V)
       Aartrijke (V)
       Aartselaar
       Abergavenny, Cyclocross
       Abergavenny, Cyclocross (V)
       Accra
       Achkarren
       Achtkarspelen (V)
       Acquanegra sul Chiese
       Adana, Mountainbike, Elite/U23
       Adelaide
       Adinkerke (V)
       Adria
       Aduard (V)
       Affligem
       Affligem (V)
       Affligem, Nieuwelingen
       Affoltern am Albis
       Afrikaans Kampioenschap, Mountainbike, Junioren
       Afrikaans Kampioenschap, Mountainbike, Junioren (V)
       Afrikaans Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Afrikaans Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
       Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Agen (V)
       Aguascalientes, Zesdaagse
       Aichach
       Aids Bicycle Challenge
       Aigle
       Aigle
       Aigle, 500 m (V)
       Aigle, Achtervolging
       Aigle, Achtervolging (V)
       Aigle, Afvalrace (V)
       Aigle, Cyclocross
       Aigle, Cyclocross (V)
       Aigle, Keirin
       Aigle, Keirin (V)
       Aigle, Puntenkoers
       Aigle, Sprint
       Aix-en-Provence, Criterium
       Alanya, Mountainbike
       Alanya, Mountainbike (V)
       Alba Adriatica
       Albany (V)
       Alblasserdam (V)
       Alcalá de Henares
       Alcantarilla
       Alcobaça
       Alcudia
       Aldeia da Piedade, Nieuwelingen
       Aldeia de Paio Pires, Nieuwelingen
       Aldergrove
       Alenquer
       Alexándria, Elite/U23 part a
       Alexándria, Elite/U23 part b
       Alexándria, Elite/U23 part c
       Alexándria, Elite/U23 General Classification
       Alginet, Cyclocross
       Allenvale
       Allenvale (V)
       Allerød
       Allerød (V)
       Almagro
       Almelo
       Almelo, Cyclocross
       Almelo, Cyclocross (V)
       Almenno San Bartolomeo
       Almería
       Alpheus Williams Classic
       Alta Padovana Tour
       Altdorf
       Altheim
       Altheim (V)
       Altzo
       Alzano Scrivia
       Amézaga, Cyclocross
       Amager Fælled
       Amares, Nieuwelingen
       Amerika (V)
       Amersfoort
       Amersfoort, Cyclocross
       Amersfoort, Cyclocross (V)
       Ametzaga de Zuya, Cyclocross
       Amiens (a)
       Amorebieta
       Amstel Curaçao Race
       Amstel Gold Race
       Amsterdam (c)
       Amsterdam, U23
       Amsterdam, Zesdaagse
       Aniversario Paraguay Cycles Club
       Ankara, Mountainbike (V)
       Ankara, Mountainbike, Elite/U23
       Annemasse - Bellegarde et retour
       Anniston
       Anniston (V)
       Antwerpen, Cyclocross
       Antwerpen, Cyclocross
       Antwerpen, Cyclocross (V)
       Antwerpen, Cyclocross (V)
       Antwerpen, Dernycriterium
       Anzegem (b)
       Anzegem, Elite/U23
       Apeldoorn (V)
       Arab Clubs' cycling championship, Op de weg, Elite
       Arab Clubs' cycling championship, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Elite
       Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Ploegentijdrit
       Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Ploegentijdrit, U21
       Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit
       Arandelovac, Elite/U23
       Arcade
       Ardooie (V)
       Ardooie, Cyclocross
       Ards
       Arendonk (V)
       Arezzo
       Arezzo (b)
       Argenton
       Arlington
       Arlington (c)
       Arlington (V)
       Armagh
       Armilla (a)
       Arona
       Ascain - Hendaye
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Asian Junior Games, Op de weg
       Asian Junior Games, Op de weg (V)
       Asian Junior Games, Op de weg, Ind. tijdrit
       Asian Junior Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
       Assen
       Astarria, Cyclocross
       Asteasu
       Asteasu, Cyclocross
       Asti, U23
       Athens (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Elite/U23, Griekenland (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Griekenland (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Scratch, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Scratch, Elite/U23, Griekenland (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Scratch, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
       Athens, Criterium
       Atina
       Atlanta (g)
       Atlanta (V)
       Auburn
       Auburn Hills
       Auckland
       Augsburg
       Austin
       Austin (V)
       Avedøre
       Avidos, Nieuwelingen
       Avilés, Cyclocross
       Avilés, Cyclocross (a)
       Azkoitia
       Azpeitia
       Bétheny (V)
       Bétheny, Chrono
       Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
       Bützberg, Cyclocross
       Baal, Cyclocross
       Babadag, Mountainbike, Elite/U23
       Backnang - Waldrems
       Bad Ischl
       Bad Lauterberg
       Bad Radkersburg
       Bad Sachsa
       Baden
       Badiola
       Bagnolo di Nogarole
       Baião, Nieuwelingen
       Bakel, Cyclocross
       Bakel, Cyclocross (V)
       Balaton Maraton
       Balbriggan
       Balkan Championship XC, Mountainbike
       Balkan Championship XC, Mountainbike (V)
       Balkan Championship XC, Mountainbike, Beloften
       Balkan Championship XC, Mountainbike, Junioren
       Balkan Championships, Op de weg, Elite
       Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
       Balkan Championships, Op de weg, Junioren
       Balkan Championships, Op de weg, Nieuwelingen
       Ballarat
       Balmaz Nagydij
       Baltimore
       Baltimore (V)
       Baltimore, Cyclocross
       Banbridge
       Barberton
       Barcelos, Nieuwelingen
       Bareggio
       Bassano - Monte Grappa
       Bassano del Grappa
       Bassano del Grappa, Cyclocross
       Batelco Cycling Challenge
       Bavikhove, Criterium
       Baw Baw
       Bayonne - Pamplona
       Bełchatów
       Bear Mountain
       Beasain
       Beaufort (V)
       Beaufort, Criterium
       Beauplan
       Beijing, 1 km
       Beijing, 500 m (V)
       Beijing, Achtervolging
       Beijing, Achtervolging (V)
       Beijing, Keirin
       Beijing, Keirin (V)
       Beijing, Ploegenachtervolging
       Beijing, Ploegenachtervolging (V)
       Beijing, Ploegkoers
       Beijing, Ploegsprint
       Beijing, Ploegsprint (V)
       Beijing, Puntenkoers
       Beijing, Puntenkoers (V)
       Beijing, Scratch
       Beijing, Scratch (V)
       Beijing, Sprint
       Beijing, Sprint (V)
       Bela Bela
       Belgotex Classic
       Belize City
       Bellheim
       Belmopan
       Belsele (a)
       Belsele (V)
       Belsele (V) (a)
       Bend, Cyclocross
       Bendals
       Bendigo
       Bendigo, Ploegkoers
       Benešov
       Beograd - Čačak
       Beograd - Banja Luka I
       Beograd - Banja Luka II
       Beograd (a)
       Berazategui
       Bergara (a)
       Bergara (c)
       Bergara, Cyclocross
       Berkel (V)
       Berkel, Elite/U23
       Berlare
       Berlare (V)
       Berlin (e)
       Berlin (g)
       Berlin, Criterium
       Berlin, U23 (a)
       Berlin, Zesdaagse
       Bermeo, Cyclocross
       Bern
       Bern (c)
       Bern (V)
       Bern (V) (c)
       Bern (V) (d)
       Bernareggio
       Berrechid
       Berriatúa
       Bertem
       Betzdorf
       Beuvry-la-Forêt
       Bevagna
       Beveren (V)
       Beveren-Waas (c)
       Beverwijk
       Beyne-Heusay (a)
       Biassono
       Bibano
       Bierbeek, Nieuwelingen
       Bilbao (V)
       Binago
       Binghamton (V)
       Binghamton, Criterium
       Bischofhofen
       Bivigliano
       Blackpool (b)
       Blackpool, Criterium
       Bladel, Cyclocross
       Bladel, Junioren 1 º stage
       Bladel, Junioren 2 º stage
       Bladel, Junioren 4 º stage
       Bladel, Junioren General Classification
       Bladel, Junioren 3 º stage
       Blanchland
       Blangy
       Bleiswijk
       Bleiswijk (V)
       Blenheim
       Bloemfontein
       Boa Vista
       Bochum
       Bochum (V)
       Bochum, Dernycriterium
       Boekhoute (a)
       Boezinge (V)
       Boise
       Boise (V)
       Boksburg
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (a)
       Bologna (f)
       Boltiere
       Bolzano, Cyclocross
       Bonsall
       Bonyhád
       Boom, Dernycriterium
       Borculo
       Bordeaux - Caudéran
       Borgo Valsugana, Cyclocross
       Borgosesia, Cyclocross
       Borlo, Chrono (V)
       Bornem (V)
       Bornheim
       Borsele (V)
       Botticino
       Boucle du Riz
       Boucles de la Marne
       Boulder, Cyclocross
       Boulder, Cyclocross (a)
       Boulder, Cyclocross (V)
       Bourbonne-les-Bains (V)
       Bourg-lès-Valence (V)
       Boussac (a)
       Boutersem (b)
       Bowness
       Bowness, Criterium
       Boxmeer, Criterium
       Boxtel, Cyclocross
       Boxtel, Cyclocross (V)
       Bozzolo
       Brøndby Strand
       Brabantse Pijl
       Bradford, Cyclocross (d)
       Bradford, Cyclocross (V)
       Brakpan
       Brasília
       Brasília (a)
       Brasschaat (V)
       Brasschaat (V) (a)
       Brasschaat, Dernycriterium
       Braunschweig (a)
       Braunschweig (b)
       Braunschweig (V)
       Bray
       Brea
       Bredene, Mountainbike
       Breezand (V)
       Breganze
       Breisach
       Breite, Criterium
       Bremen, U23
       Bremen, Zesdaagse
       Brescia
       Bridgeton City Park, Cyclocross
       Bridgeton City Park, Cyclocross (V)
       Briey, Cyclocross
       Briga
       Brisbane (a)
       Brisbane (V)
       Brissago (V)
       Brno (b)
       Brouch, Elite/U23
       Bruckmühl
       Brugnera
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Buchholz
       Buchten (V)
       Bucine
       Buckow
       Bucuresti
       Budrio
       Buenos Aires (a)
       Buja, Cyclocross
       Bunde
       Burcht (V)
       Burgdorf
       Burgh-Haamstede, Amateurs
       Burgum
       Burlada
       Burleigh
       Burlingame
       Burlington, Criterium
       Burmistrza Borku Wielkopolskiego
       Burnaby
       Burnaby (V)
       Burnaby, Zesdaagse
       Burnie
       Burnie (V)
       Burseryd
       Burseryd (V)
       Burseryd (V) (a)
       Buscate
       Buxerolles, Cyclocross
       Buyukada Cup XCO, Mountainbike (V)
       Buyukada Cup XCO, Mountainbike, Elite/U23
       Bytów
       Cézac
       Cómbita
       Cabrela, Nieuwelingen
       Cadrezzate, Cyclocross
       Caerano di San Marco
       Caivano
       Calais
       Calan (V)
       Calvatone
       Calviá
       Camaiore
       Cambo
       Cambre, Cyclocross
       Cambridge
       Cameroon Cycling Cup
       Camors
       Camors, Cyclocross
       Camp Hill, Cyclocross (a)
       Campeonato de ruta Honduras
       Campi Bisenzio (a)
       Campionat Social
       Campo de Criptana, Nieuwelingen
       Camponogara
       Caneva
       Canobbio, Cyclocross
       Canosa di Puglia
       Cantalice
       Cantanhede, Nieuwelingen
       Caonado, Cyclocross
       Capannole
       Capannoli
       Capilla del Senor
       Capitan Sarmiento
       Caracas, Elite/U23
       Carlisle, Cyclocross (V) (b)
       Carlow
       Carmignano
       Carnago
       Carnetin, Cyclocross
       Carrara
       Carraroe
       Carribean Championships, Op de weg, Elite
       Carribean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Casacalenda
       Casalecchio di Reno
       Casalnoceto
       Casentino
       Castel d'Ario
       Castelcucco
       Castelfidardo
       Castelfidardo (b)
       Castelfranca di Sopra
       Castelfranco di Sopra
       Castello di Brianza
       Castelnuovo de' Sabbioni (V)
       Castelnuovo Scrivia
       Castelnuovo, Cyclocross (a)
       Castelo Branco, Nieuwelingen
       Castelo da Maia, Junioren
       Castelo da Maia, Nieuwelingen
       Castiglion Fibocchi
       Castiglion Fiorentino
       Castiglione Fibocchi
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Cavriago
       Cavriago (a)
       Ceglie Messapico
       Cenoví
       Cergy (V)
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Châlette-sur-Loing
       Châteaudun (V)
       Châteaulin
       Châteauroux
       Chaam (V)
       Chaam, Amateurs
       Chaam, Criterium
       Challenge Mallorca General Classification
       Cham
       Cham (V)
       Chambéry-le-Vieux (V)
       Chambord
       Chamical
       Champery, Mountainbike
       Champery, Mountainbike (V)
       Champion of the Hills
       Championat de Tunésie aux Points
       Changi, Chrono
       Chaniá, Elite/U23
       Chaniá, Elite/U23
       Chanteloup-les-Vignes
       Chardonnay
       Charlotte, Criterium
       Charlotte, Criterium (V)
       Charlottenlund
       Cheung Pak Shan
       Chiasso
       Chişinău, Junioren
       Chico (V)
       Chieti - Block Haus
       Chociez, Mountainbike
       Chociez, Mountainbike, U23
       Cholet
       Cholet (V)
       Cholonge (V)
       Chongming (V)
       Christchurch - Akaroa
       Chrono des Herbiers
       Chrono des Herbiers (V)
       Chrono des Herbiers, Junioren
       Chrono des Herbiers, U23
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Cincinnati, Cyclocross
       Cincinnati, Cyclocross (V)
       Cinquale, Junioren
       Circuit du Champs de Mars
       Circuit du Hainaut
       Circuit du Morbihan
       Circuit du Nord
       Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
       Città di Castello
       Cittadella
       Cittadella (a)
       Cittiglio (V)
       City Bikes
       Civaux
       Clássica de Amarante
       Clasica de Occidente General Classification
       Clasica San Antonio
       Clasico Corre Por La Vida
       Classic Chlorophylle
       Classica dos Túneis
       Classique des Alpes, Junioren
       Clitheroe
       Codognè
       Colchester (a)
       Colindres, Cyclocross
       Colindres, Cyclocross, Elite/U23
       Colle di Compito
       Collecchio
       Colne, Criterium
       Comano
       Comines (V)
       Concesio
       Concord
       Conegliano
       Contern, Cyclocross
       Copa America de Ciclismo (V)
       Copa Cidade Cançao
       Copa da Republica de Ciclismo, Elite/U23
       Copa de ciclismo de Moçambique
       Copa de España, Elite/U23 General Classification
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa San Geo
       Corniola, Cyclocross
       Coromandel
       Corréa
       Corréa (a)
       Corralejo, Criterium
       Corrida Macapá Verao
       Corridonia
       Corsanico
       Costa Masnaga, Cyclocross
       Cottbus
       Cottbus, U23
       Coupe du Trône
       Course l'Hôtel Excellence
       Crawley
       Crema (V)
       Cronulla (V)
       Cronulla, Criterium
       Crystal City Classic (V)
       CSSC Challenge Cup
       Cuéllar
       Cuba, Nieuwelingen
       Cubura
       Cup Danmark Slutklassement, Omnium, Elite/U23
       Cupra Marittima
       Cursa Ciclista de Llobregat
       Custoza
       Częstochowa
       Döhlau, Cyclocross
       Dübendorf, Cyclocross
       Düren
       Dachau
       Dagmersellen, Cyclocross
       Dagmersellen, Cyclocross (V)
       Dahme
       Daix, Cyclocross
       Daly City
       Damesronde van Drenthe (V)
       Dana Point
       Darfield
       Darwendale, Elite/U23
       Dassow, Cyclocross
       Davao
       Davis
       De Klinge (V)
       De Panne, Mountainbike
       De Pinte (V)
       Decatur
       Decatur (V)
       Deinze, U23
       Del Mar
       Del Mar (a)
       Del Mar (b)
       Delbrück
       Delta Bike Tour
       Den Hout
       Denain
       Denain, Cyclocross
       Dentergem
       Derby, Cyclocross
       Derby, Cyclocross (V)
       Desaguadero
       Dessau
       Desselgem
       Deurne (V)
       Deux-Acren
       Diamond
       Diegem, Cyclocross
       Diegem, Cyclocross, Junioren
       Diegem, Cyclocross, U23
       Diessenhofen
       Diessenhofen (V)
       Diex
       Diex (a)
       Differdange, Cyclocross
       Dijon (b)
       Dijon, Criterium
       Dijon, Cyclocross
       Diksmuide, Criterium
       Dippach
       Doble Viale
       Donnerberg
       Donostia/San Sebastián
       Dordrecht (V)
       Dordrecht, Cyclocross
       Dordrecht, Cyclocross (V)
       Dortmund (b)
       Dortmund (n)
       Dortmund (o)
       Dortmund, U23
       Dortmund, Zesdaagse
       Dottignies (V)
       Douala
       Dourges
       Drachten
       Dresden (a)
       Dubai (a)
       Dudzele, Cyclocross
       Dugny, Cyclocross
       Dun-le-Palestel, Criterium
       Dundee
       Dungarvan
       Durach, Criterium
       Durana
       Durango
       Durango (V)
       Durango, Cyclocross
       Durango, Cyclocross (V)
       Durban
       Durban (a)
       Durbanville (a)
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Dwingelo (V)
       Dzierżoniów
       Ecowas Cycling Challenge
       Ecowas cycling challenge Liberia
       Edenvale
       Edermünde
       Edmonton, Cyclocross
       Edmonton, Cyclocross (a)
       Edmonton, Cyclocross (V)
       Eeklo, Cyclocross
       Eernegem, Cyclocross
       Egelsbach
       Eglosheim
       Egmond aan Zee, Mountainbike
       Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
       Eibar (a)
       Eindhoven, Chrono
       El Colchonero Gonzalez circuito, Elite/U23
       El Jumeal
       Elgg, Criterium (V)
       Ellwang
       Elorrio, Cyclocross
       Elva
       Elva (a)
       Elva Rattamaraton, Mountainbike (a)
       Emmaste, Mountainbike
       Emmeloord
       Emmen
       Emmen (V)
       Emmerich 2 º stage
       Emmerich 3 º stage
       Emmerich 1 º stage
       Empfingen
       Empoli
       Enkhuizen
       Enschede (V)
       Entega City Cross Cup, Cyclocross (b)
       Epe (V)
       Erandio
       Ereño
       Erfurt
       Erondegem (V)
       Erpe-Mere, Cyclocross
       Erzgebirgs Rundfahrt
       Esbjerg
       Esbjerg (V)
       Essen, Cyclocross
       Este
       Estella (c)
       Estella (e)
       Estella (V)
       Estonian Cup, Mountainbike (b)
       Etobicoke, Cyclocross
       Etobicoke, Cyclocross (a)
       Etobicoke, Cyclocross (V)
       Etobicoke, Cyclocross (V) (a)
       Etten-Leur, Criterium
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen
       Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
       Evergem (V)
       Exeter
       Exeter (V)
       Exeter (V) (a)
       Exloo (V)
       Eymoutiers, Cyclocross
       Fürth, Cyclocross
       Faè, Cyclocross
       Faè, Cyclocross (V)
       Fabbrica, Junioren
       Fafe, Nieuwelingen
       Fafe, Nieuwelingen (a)
       Falun (V)
       Farmington, Cyclocross (e)
       Farmington, Cyclocross (V) (e)
       Faro
       Farum, Elite/U23
       Fast One
       Fehraltorf, Cyclocross
       Fehraltorf, Cyclocross (V)
       Feira de Santana
       Felino
       Fermo
       Figline Valdarno
       Figline Valdarno (a)
       Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
       Firenze - Empoli
       Firenze - Modena
       Firenze - Pistoia
       Firenze - Viareggio
       Fitero
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Flèche Wallonne (V)
       Fleurus (V)
       Flobecq (V)
       Folignano
       Fourmies
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main, Cyclocross
       Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
       Fredericia
       Fresno
       Frezza Challenge Cup
       Fully (V)
       Fully, Elite zonder contract
       Fully, Junioren
       Fusagasuga
       Günzach
       Gaborone
       Gaisberg
       Galenberg, Cyclocross
       Gandra, Nieuwelingen
       Gansingen
       Gardone Val Trompia
       Garlasco
       Gavardo (a)
       Gavardo (b)
       Gavere, Cyclocross
       Gavere, Cyclocross (V)
       Gavere, Cyclocross, Junioren
       Gavere, Cyclocross, U23
       Gazet van Antwerpen Trofee
       Gaziantep, Mountainbike (V)
       Gaziantep, Mountainbike, Elite/U23
       Geel (V)
       Geel, U23
       Geelong (V)
       Gehrden
       Geldrop (V)
       Gelenau, Cyclocross
       Gelsen-Net Tour 1 º stage
       Gelsen-Net Tour 2 º stage
       Gelsen-Net Tour 3 º stage
       Gelsenkirchen
       Geluwe
       Gent - Ieper
       Gent - Menen, Junioren
       Gent - Staden
       Gent - Wevelgem
       Gent, U23
       Gent, Zesdaagse
       Gepida - velo.hu Kupa
       Geraardsbergen
       Geraardsbergen, Junioren
       Gerenzago
       Gersau
       Gersau (V)
       Gessate
       Gessate, Elite/U23
       Gestion de la Lotérie Cogelo
       Getxo
       Geyserville
       Gieten, Cyclocross
       Gieten, Cyclocross (V)
       Gieten, Cyclocross, Junioren
       Gieten, Cyclocross, U23
       Ginez Cycling Cup
       Gippingen
       Giro dei Comuni Ribardella-Montescudaio (V)
       Giro del Friuli Donne (V)
       Giro del Lazio
       Giro del Veneto
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro della Valsesia
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Festina (V)
       Giro di Lombardia
       Gladsaxe, Elite/U23
       Gladstone
       Gloucester, Cyclocross
       Gloucester, Cyclocross (a)
       Gloucester, Cyclocross (V)
       Gloucester, Cyclocross (V) (a)
       Gmünd
       Goes, Amateurs (a)
       Goiânia
       Gold Coast (a)
       Gondar, Nieuwelingen
       Gooik (a)
       Goulburn - Sydney
       GP Art. Sediai e Mobiliere di Grosso
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP Costa degli Etruschi
       GP de Wallonie
       GP des Vins du Brulhois
       GP Hydraulika Mikolasek
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Kooperativa
       GP Onatel
       GP P-Nivo
       GP Palma
       GP Raiffeisen (V)
       GP Rualje, Junioren
       GP Théo Mulheims
       GP von Beta, Cyclocross (c)
       Grafenbach
       Grafenstein
       Grafenstein, Chrono (V)
       Grafton - Inverell
       Gran Carrera, Mountainbike-Marathon
       Gran Carrera, Mountainbike-Marathon (V)
       Gran Premio Site
       Grand Bahama Cycling Classic, Elite/U23
       Grand Prix de la Somme
       Grand Prix du Ministère de la Jeunesse
       Grasshopper
       Gravelines, Cyclocross
       Graz
       Greensboro
       Greenwood
       Greenwood (V)
       Greetsiel
       Grembergen (V)
       Grenaa
       Grenoble, Zesdaagse
       Greve
       Greve (V)
       Grevesmühlen
       Grezzana
       Grießen
       Groningen (a)
       Gruffy (V)
       Guadiana
       Guanare
       Guatemala City
       Guazzora, Elite/U23
       Gullegem
       Hármas Csapat OB
       Höhnstedt
       Hürth - Kendenich
       Haardt
       Haarlemmerliede
       Haasdonk (V)
       Haderslev
       Hadsten, Criterium
       Hakendover (a)
       Hakendover, Nieuwelingen
       Halle - Ingooigem
       Hamburg (b)
       Hamburg (c)
       Hamburg, Cyclocross
       Hamburg, Cyclocross (a)
       Hamburg, Cyclocross (b)
       Hamme-Zogge, Cyclocross
       Hamme-Zogge, Cyclocross (V)
       Hamme-Zogge, Cyclocross, Junioren
       Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
       Hammel
       Hammel (V)
       Hamont-Achel
       Handzame (V)
       Hanes
       Hanes (V)
       Hanford
       Hannover
       Hansweert, Amateurs
       Hapert (V)
       Harare
       Harderwijk
       Harderwijk (V)
       Harderwijk, Cyclocross
       Harderwijk, Cyclocross (V)
       Harelbeke
       Harelbeke
       Haren (V)
       Harris & Harris Midweek Points Race
       Hartbeespoort
       Harzrundfahrt
       Hasle - Rüegsau
       Hasselt
       Hasselt, Cyclocross
       Hasselt, Cyclocross (a)
       Hasselt, Cyclocross, Junioren
       Hasselt, Cyclocross, U23
       Hasselt, Zesdaagse
       Hazerswoude-Dorp (V)
       Hedex Race
       Heerenveen (V)
       Heerenveen, Dernycriterium (V)
       Heerhugowaard, Amateurs
       Heerlen
       Heerlen, Cyclocross
       Heinkenszand, Amateurs
       Heinsberg
       Heist-op-den-Berg (e)
       Heist-op-den-Berg, Dernycriterium
       Hel van het Mergelland
       Helfaut (V)
       Hell of the Marianas
       Hellemmes
       Hendersonville, Cyclocross
       Hendersonville, Cyclocross (a)
       Hendersonville, Cyclocross (V)
       Hendersonville, Cyclocross (V) (a)
       Henefer
       Hengelo (V)
       Hengelo, Criterium
       Henleyville
       Hennuyères (V)
       Herentals, Criterium
       Herford
       Herford (V)
       Herning
       Herning (a)
       Herning, Criterium (a)
       Herning, Elite/U23 (V)
       Hertford (a)
       Heusden
       Heusden-Zolder (V)
       Highland Park, Cyclocross (i)
       Highland Park, Cyclocross (V) (f)
       Hillerød
       Hillingdon (e)
       Hilversum (V)
       Hilversum, Cyclocross
       Hilversum, Cyclocross (V)
       Hittnau, Cyclocross
       Hlinsko, Cyclocross
       Hlinsko, Cyclocross (V)
       Ho
       Hoboken
       Hobro, Elite/U23
       Hoeleden (V)
       Hofstade, Cyclocross
       Hofstade, Cyclocross (V)
       Hofstade, Cyclocross, Junioren
       Hofstade, Cyclocross, U23
       Hofweier
       Hohenems, Criterium
       Hohenstein-Ernstthal
       Hohenstein-Ernstthal (a)
       Hollister
       Homenaje Jornada Ideologica Camilo-Ché, Elite/U23
       Homenaje Ruben Ifran
       Hong Kong (c)
       Hong Kong (d)
       Hoogerheide, Cyclocross
       Hoogerheide, Cyclocross (V)
       Hoogerheide, Cyclocross, Junioren
       Hoogerheide, Cyclocross, U23
       Hoogeveen (V)
       Hoogstraten (V)
       Hoogstraten, Cyclocross
       Horgen
       Horgen (V)
       Horsens, Elite/U23 (a)
       Horsens, Elite/U23 (V)
       Hotton
       Houffalize, Mountainbike
       Houffalize, Mountainbike (V)
       Houffalize, Mountainbike, Junioren
       Houffalize, Mountainbike, Junioren (V)
       Houtvenne (V)
       Hove, U23
       Huambo
       Huddinge, Elite/U23
       Huijbergen (V)
       Huijbergen, Cyclocross
       Huijbergen, Cyclocross (V)
       Hulshout (a)
       Ibagué
       Ibagué (a)
       Ichtegem (d)
       ICR on ECR International Cycle Race
       Igorre, Cyclocross
       Imola - San Marino
       Inca
       Inca (a)
       Indaiatuba
       Independence Day Classic
       Indio
       Indio (V)
       Ingleton
       Inter-Guiana Games, Op de weg, Junioren
       Iowa City, Cyclocross
       Iowa City, Cyclocross (a)
       Iowa City, Cyclocross (V)
       Iowa City, Cyclocross (V) (a)
       Ipswich, Cyclocross
       Ipswich, Cyclocross (V)
       Iraeta, Cyclocross
       Irschenberg
       Isbergues
       Isola della Scala
       Isola Vicentina
       Ispáster, Cyclocross
       Israël Cup, Mountainbike (V) (a)
       Itsasondo, Cyclocross
       Ivanic-Grad, Elite/U23
       Ivrea, Junioren
       Izegem
       Izmir, Mountainbike (V)
       Izmir, Mountainbike, Elite/U23
       Jaén
       Jaén (a)
       Jacksonville
       Jacksonville (V)
       Jamestown
       Jedlicze - Zdroj
       Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Elite
       Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Ind. tijdrit
       Jevicko
       Jin Mao Climb
       Jindrichuv Hradec
       John Taylor Memorial
       Juegos del Alba, Op de weg
       Juegos del Alba, Op de weg, Ind. tijdrit
       Juegos Interandinos, Op de weg, Elite
       Juegos Interandinos, Op de weg, Ind. tijdrit
       Juegos Nacionales Venezuela, Op de weg, Elite, Venezuela
       Juegos Nacionales Venezuela, Op de weg, Ind. tijdrit, Venezuela
       Jugon
       Junior Tour Of Ireland General Classification
       Juriš na Vršič
       Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken
       Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
       Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
       Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
       København, Cyclocross, Elite/U23
       København, Cyclocross, Elite/U23 (V)
       København, Ploegkoers, Junioren
       København, U23
       København, Zesdaagse
       København, Zesdaagse (b)
       Køge
       Køge (V)
       Köln - Frechen
       Köln - Frechen (V)
       Köln (a)
       Köln (b)
       Köln (f)
       König Pilsener - BSR Night
       Kärnten Viper GP
       Küpen Demokracia, Elite/U23
       Kadota Cup, U23
       Kalas Cup/Norgescup General Classification
       Kalas Cup/Norgescup (V) General Classification
       Kalmthout, Cyclocross
       Kalmthout, Cyclocross (V)
       Kalmthout, Cyclocross, Junioren
       Kalmthout, Cyclocross, U23
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Elite, Spanje
       Kampioenschap van Punjab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Pakistan
       Kampioenschap van Punjab, Op de weg, Pakistan
       Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, Elite, België
       Kangarilla
       Kansai, Cyclocross (b)
       Kansai, Cyclocross (V)
       Karbach (V)
       Karrantza, Cyclocross
       Kasterlee, Cyclocross (V)
       Kayl, Cyclocross
       Kemzeke
       Kerala, Op de weg, Elite, India
       Kerala, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India
       Kessel, Cyclocross, Elite/U23
       Kessel, Cyclocross, Junioren
       Kessel, Cyclocross, Nieuwelingen
       Kieldrecht (V)
       Kirchheim unter Teck
       Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)
       Kitchener
       Kláštor pod Znievom
       Klein-Engersdorf
       Klein-Engersdorf (V)
       Kleinmachnow, Cyclocross
       Kleinmachnow, Cyclocross (a)
       Kleve
       Knokke-Heist, Cyclocross
       Knokke-Heist, Cyclocross (V)
       Knokke, Mountainbike
       Knysna
       Kocaeli, Mountainbike (V)
       Kocaeli, Mountainbike, Elite/U23
       Koewacht
       Koksijde, Cyclocross
       Koksijde, Cyclocross (V)
       Koksijde, Cyclocross, U23
       Kolín, Cyclocross
       Kolding, Elite/U23
       Kolding, Elite/U23 (V)
       Kolsassberg
       Komen Central Georgia Cycle for the Cure (V)
       Koningshooikt, Cyclocross, Elite/U23
       Koningshooikt, Cyclocross, Junioren
       Koningshooikt, Cyclocross, Nieuwelingen
       Konstantin
       Kontich (V)
       Koolskamp
       Koppenberg, Cyclocross
       Koppenberg, Cyclocross (V)
       Koppenberg, Cyclocross, Junioren
       Koppenberg, Cyclocross, U23
       Korbeek-Lo, Junioren
       Kormorandt Cycling Classic
       Kortemark
       Kortrijk, Criterium
       Kraków
       Kranj
       Krapina
       Kruševac
       Krugersdorp (b)
       Kruibeke
       Kruiningen, Amateurs
       Krupina
       Kuresaare, Criterium
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kuurne, Junioren
       Kwadendamme, Amateurs
       Kwintsheul
       Kyjov
       L'Hospitalet de Llobregat, Criterium
       La Côte Picarde, U23
       La California
       La Grange
       La Haie-Fouassière
       La Mirada
       La Roue Tourangelle
       La Torre
       Lárissa (V)
       Lárissa, Junioren
       Lárissa, Nieuwelingen
       Löhne, Cyclocross
       Laarne (a)
       Laarne (V)
       Lac Anosy
       Ladys Berry Classic`s Indre (V)
       Laigueglia
       Lake View Terrace, Cyclocross
       Lake View Terrace, Cyclocross (V)
       Lakewood, Cyclocross (k)
       Lakewood, Cyclocross (V) (g)
       Lamporecchio
       Land Marine Road Race
       Langdorp, Mountainbike, Elite/U23 (V)
       Langdorp, Mountainbike, Junioren
       Langdorp, Mountainbike, Junioren (V)
       Langdorp, Mountainbike, Nieuwelingen
       Langendreer
       Lannilis
       Lansac, Cyclocross (g)
       Larciano
       Lardosa, Junioren
       Las Vegas
       Las Vegas (V)
       Las Vegas, Cyclocross
       Las Vegas, Cyclocross (V)
       Laterina
       Launceston (b)
       Lauri Aus Memorial
       Lausanne (V)
       Lazkao
       Le Bizet (V)
       Le Cap d'Agde, Cyclocross
       Le Pré-Saint-Gervais (V)
       Le Quesnoy, Cyclocross
       Le Samyn
       Lebbeke, Cyclocross
       Lebbeke, Cyclocross (V)
       Lede
       Ledegem, Junioren
       Leelanau Schools
       Leelanau Schools (V)
       Leeuwarden
       Legazpia
       Legnano
       Legnano (b)
       Legnano (c)
       Leicestershire, Cyclocross
       Leicestershire, Cyclocross (V)
       Leiderdorp (V)
       Leipzig, Criterium
       Lekkerkerk (a)
       Lekkerkerk (V)
       Leonding
       Lerín
       Les Boucles de l'Artois
       Les Boucles du Sud Ardèche
       Leudelange
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Liège
       Liège, U23
       Lichtervelde
       Lierop
       Lierop, Cyclocross
       Lierop, Cyclocross (V)
       Lieshout, Cyclocross
       Lille, Cyclocross
       Lille, Cyclocross (V)
       Lillebonne
       Lillers
       Limoges, Cyclocross
       Lincoln
       Linköping, Elite/U23
       Linköping, Elite/U23 (V)
       Lint, Nieuwelingen
       Linz
       Lippiano
       Lisieux, Criterium
       Lissone
       Lissone (a)
       Listowel
       Livermore
       Livermore (a)
       Liverpool
       Livraga
       Lizarza
       Llodio
       Llodio (b)
       Loborika
       Loenhout, Cyclocross
       Loenhout, Cyclocross (V)
       Lombardia Tour
       Lommel, Criterium
       London
       London
       Long Beach
       Long Beach (a)
       Lonigo
       Loro Ciuffenna
       Lorsch
       Los Angeles
       Los Angeles (a)
       Los Angeles, 1 km
       Los Angeles, 500 m (V)
       Los Angeles, Achtervolging
       Los Angeles, Achtervolging (V)
       Los Angeles, Keirin
       Los Angeles, Keirin (V)
       Los Angeles, Ploegenachtervolging
       Los Angeles, Ploegkoers
       Los Angeles, Ploegsprint
       Los Angeles, Ploegsprint (V)
       Los Angeles, Puntenkoers
       Los Angeles, Puntenkoers (V)
       Los Angeles, Scratch
       Los Angeles, Scratch (V)
       Los Angeles, Sprint
       Los Angeles, Sprint (V)
       Los Gatos
       Loudun (V)
       Louisville, Cyclocross
       Louisville, Cyclocross (a)
       Louisville, Cyclocross (V)
       Louisville, Cyclocross (V) (a)
       Loulé (a)
       Loulé (e)
       Louny, Cyclocross
       Louny, Cyclocross (V)
       Loures, Nieuwelingen
       Lousada, Nieuwelingen
       Lucinico, Cyclocross
       Ludwigshafen (b)
       Ludwigshafen (c)
       Lugano
       Luglie
       Lugny (V)
       Lugo
       Luque
       Lurago d'Erba
       Lurago d'Erba, Cyclocross
       Luxembourg, Criterium
       Lyon (d)
       Lyon (V) (b)
       Lys-lès-Lannoy
       Mönchengladbach, Criterium
       Mühlenbach, Cyclocross
       Mülheim
       Mülheim am Rhein
       München, U23
       München, Zesdaagse
       Münster (a)
       Maarheeze
       Maarheeze (V)
       Maastricht
       Maastricht, Omnium (V)
       Macerata (a)
       Machados, Nieuwelingen
       Made (V)
       Made, Criterium
       Madrid, Junioren
       Magdeburg
       Magnago
       Magstadt, Cyclocross
       Magstadt, Cyclocross (V)
       Malè - Fondo
       Malacky
       Maldegem, Cyclocross
       Malmö
       Malmö (V)
       Malveira
       Malveira, Junioren
       Malveira, Sprint, Junioren
       Malveira, Sprint, Nieuwelingen
       Manavgat, Mountainbike-Marathon
       Manavgat, Mountainbike-Marathon (V)
       Manchester, 1 km
       Manchester, 500 m (V)
       Manchester, Achtervolging
       Manchester, Achtervolging (V)
       Manchester, Keirin
       Manchester, Keirin (a)
       Manchester, Keirin (V)
       Manchester, Ploegenachtervolging
       Manchester, Ploegkoers
       Manchester, Ploegsprint
       Manchester, Ploegsprint (V)
       Manchester, Puntenkoers
       Manchester, Puntenkoers (V)
       Manchester, Scratch
       Manchester, Scratch (V)
       Manchester, Sprint
       Manchester, Sprint (V)
       Mandra, Mountainbike, Elite/U23 (c)
       Mandra, Mountainbike, Elite/U23 (d)
       Mandra, Mountainbike, Elite/U23 (V) (a)
       Mandra, Mountainbike, Elite/U23 (V) (b)
       Mandra, Mountainbike, Junioren (V)
       Manhattan Beach
       Manhattan Beach (V)
       Marcallo con Casone
       Marciana
       Marco Pantani Memorial
       Marcolès, Criterium
       Mareno di Piave
       Maribor, Mountainbike
       Maribor, Mountainbike (V)
       Marigny
       Marle, Cyclocross
       Marquette-lez-Lille
       Marrakech
       Marseille
       Marseille (h)
       Martigny - Mauvoisin
       Martinez
       Martinez (V)
       Massa (a)
       Massemen (V)
       Mastromarco
       Mauléon
       Mauren, Criterium
       Mechelen (V)
       Mechelen, Junioren (V)
       Mechelen, Nieuwelingen (V)
       Meckenbeuren
       Media Agua
       Medina de Pomar, Cyclocross
       Medvode, Criterium
       Meerkerk
       Meilen, Cyclocross
       Meilen, Cyclocross (V)
       Meiningen
       Melbourne - Warrnambool
       Melle
       Melzo
       Memorial Andrzeja Trochanowskiego
       Memorial Julio Lino Latorre
       Memorial Philippe Van Coningsloo
       Memorial R. Brousse
       Memorial Riesco (V)
       Memorial Romana Regorowicza
       Memorial Vittime del Vajont
       Memorial Vlastmila Ružičku
       Memorialu Janusza Hinca
       Memorijal Nevio Valčić
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Mercatale Valdarno
       Merced (a)
       Mercedes
       Merchtem (V)
       Merdingen (V)
       Mere
       Merksem
       Metz-Tessy (V)
       Meulebeke (a)
       Meulebeke, Junioren
       Mexico City, Elite/U23
       Mexico City, Zesdaagse
       Mezzana Bigli
       Mezzano Inferiore
       Michelstadt
       Middelburg - Goes
       Middelkerke, Cyclocross
       Middletown, Cyclocross (r)
       Middletown, Cyclocross (V) (j)
       Milan
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Torino
       Milano - Tortona
       Milano (i)
       Milano, Cyclocross (V)
       Milano, Cyclocross, Junioren
       Milano, Cyclocross, U23
       Milazzo (a)
       Milharado, Nieuwelingen
       Milton
       Misano Adriatico
       Modena (a)
       Modena (c)
       Modena, Cyclocross
       Moerdijk
       Moergestel, Cyclocross
       Moergestel, Cyclocross (V)
       Moeskroen, Cyclocross
       Mogliano Veneto, Cyclocross
       Moita
       Mol (a)
       Molina
       Monaco (b)
       Monein
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
       Montalbano
       Montanino
       Montappone
       Monte Urano
       Montecasino 100 cycle race
       Montecassiano
       Montecatini Terme
       Montegranaro
       Montegranaro (a)
       Montenaken (V)
       Montes Claros
       Monteveglio
       Montjuich, Elite/U23
       Montréal (b)
       Montréal (V)
       Montrevel, Cyclocross
       Monza
       Monza (a)
       Mopti
       Morbegno, Cyclocross
       Morbegno, Cyclocross (V)
       Morteau - Pontarlier
       Moscou
       Moscou (b)
       Moscou, U23
       Mount Evans
       Mount Maunganui (V)
       Mount Maunganui, Criterium
       Mount Parnitha (V)
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Mount Parnitha, Junioren
       Mount William
       Muldersdrif
       Mulgi, Mountainbike
       Mumbai
       Murcia (a)
       Mutterstadt
       Muxika, Cyclocross
       Næstved
       Nýmfai, Mountainbike, Elite/U23
       Nürnberg
       Nürnberg (V)
       Nafarros
       Naleczow, Mountainbike
       Naleczow, Mountainbike, U23
       Nantes (V)
       Napa
       Naranco
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 250 m, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/Open, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/Open, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Open, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Open, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Open, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Malta (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Turkije
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Chili
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Chili (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, China
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Hongkong
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Ierland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederlandse Antillen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Roemenië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, San Marino
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Turkije
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Turkije (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Turkije
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Turkije (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Turkije
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Turkije
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Belarus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Hongkong
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Estland General Classification
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite B, Burkina Faso
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahama's
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bosnië en Herzegovina
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Egypte
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Honduras
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Jamaica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libanon
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Liechtenstein
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Madagaskar
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mali
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederlandse Antillen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederlandse Antillen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nicaragua
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noord-Korea
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Pakistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Trinidad en Tobago
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Uruguay
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Vietnam
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zambia (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Angola
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bolivia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Egypte
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Honduras
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ivoorkust
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Jamaica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Libanon
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Libië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Liechtenstein
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Madagaskar
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederlandse Antillen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederlandse Antillen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noord-Korea
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Peru
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Vietnam
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Honduras
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Cyprus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Honduras
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, Nederland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
       Nationaal record, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
       National Racing Calendar General Classification
       National Road Series
       National Sports Festival Japan, Op de weg, Elite, Japan
       NatWest Island Games, Op de weg
       NatWest Island Games, Op de weg (V)
       NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit
       NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
       Navia, Cyclocross
       Nederzwalm-Hermelgem (V)
       Neeroeteren (V)
       Neeroeteren, Chrono, Elite/U23 (V)
       Neeroeteren, Chrono, Junioren
       Neeroeteren, Chrono, Junioren (V)
       Neeroeteren, Chrono, Nieuwelingen
       Neeroeteren, Chrono, Nieuwelingen (V)
       Neerpelt, Cyclocross
       Negrar
       Neheim
       Nenzing
       Nerviano
       Neuss, Criterium
       Neuville-les-Dames (V)
       Nevada City
       Nevele
       New Hampshire
       New York City (b)
       Newport, Criterium
       Niel, Cyclocross
       Niel, Cyclocross, Junioren
       Nienburg
       Nieul, Cyclocross
       Nieuw-Vossemeer (V)
       Nieuwkerken-Waas (a)
       Nieuwkuijk, Cyclocross
       Nieuwkuijk, Cyclocross (V)
       Nieuwmoer (a)
       Nijverdal
       Ninove (a)
       Nispen (V)
       Nogent-sur-Oise
       Nokere
       Nommay, Cyclocross
       Nommay, Cyclocross
       Nommay, Cyclocross (V)
       Nommay, Cyclocross (V)
       Noordhorn (V)
       Noordwijk (V)
       Noosa
       Noosa (V)
       Nordhorn
       Northampton, Cyclocross (a)
       Northampton, Cyclocross (V)
       Nossa Senhora da Ajuda, Nieuwelingen
       Nove (V)
       Novi Ligure (a)
       Novi Sad
       Nykøbing Falster
       Obdam (V)
       Oberhausen
       Oberschlierbach, Cyclocross
       Oberschlierbach, Cyclocross (a)
       Oberwart
       Obornikach Wroclaw
       Oceania Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
       Oceania Cycling Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
       Oceania Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite (V)
       Oceania Cycling Championships, Baan, Keirin, Junioren
       Oceania Cycling Championships, Baan, Omnium, Elite
       Oceania Cycling Championships, Baan, Omnium, Junioren
       Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
       Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
       Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
       Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
       Oceania Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
       Oceania Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Oceania Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Oceania Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Oceania Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite
       Oceania Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
       Oceania Cycling Championships, Baan, Scratch, Junioren
       Oceania Cycling Championships, Baan, Scratch, Junioren (V)
       Oceania Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite
       Oceania Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
       Oceania Cycling Championships, Baan, Sprint, Junioren
       Oceania Cycling Championships, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Beloften
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
       Oceania Games, Mountainbike, Elite
       Oceania Games, Mountainbike, Elite (V)
       Oceania Games, Op de weg, Beloften
       Oceania Games, Op de weg, Elite (V)
       Oceania Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Oceania Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Ochten (V)
       Odense
       Oetingen
       Offenburg, Mountainbike
       Offenburg, Mountainbike (V)
       Oggiono
       Oisans, Mountainbike-Marathon
       Oisans, Mountainbike-Marathon (V)
       Ojai
       Ojai (V)
       Okinawa (V)
       Olen (V)
       Olten (V)
       Olveston (V)
       Olympik Trnava
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop Het Nieuwsblad (V)
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
       Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
       One Life 80.4
       Ontario
       Oostduinkerke (V)
       Oostende, Mountainbike
       Oosterbeek
       Oosterbeek (V)
       Oosterzele (V)
       Oostmalle (V)
       Oostmalle, Cyclocross
       Oostmalle, Cyclocross (V)
       Oostmalle, Cyclocross, Junioren
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne
       Oostvoorne (V)
       Opfingen
       Oplinter (a)
       Oradour-sur-Vayres, Cyclocross
       Ordrup
       Orfu, Mountainbike, Elite/U23
       Ornago
       Orosi
       Orsago
       Osimo
       Osteria Grande
       Osteria Grande (a)
       Osterweddingen
       Ostrava
       Otegem, Cyclocross
       Otepää, Mountainbike
       Ouagadougou
       Oud-Vossemeer (V)
       Oud-Vossemeer, Amateurs
       Oudenbosch (V)
       Oudenburg (a)
       Outrijve (V)
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Overijse, Cyclocross (V)
       Ovezande, Amateurs
       Pélussin (V)
       Pérenchies
       Pétange
       Pétange, Cyclocross
       Pétange, Cyclocross (V)
       Pärnu
       Püha Loomaaia Rattaralli
       Póvoa de Varzim
       Paarl
       Padborg
       Padborg (V)
       Paderborn
       Paderno
       Paderno (a)
       Pagéas, Cyclocross
       Palazzolo
       Palazzolo Milanese
       Palazzolo sull'Oglio (a)
       Palma de Mallorca
       Palmeira, Junioren
       Pamplona (e)
       Pamplona (V)
       Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg (V)
       Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Elite
       Pan American Championships, Baan, 1 km, Elite
       Pan American Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
       Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Keirin, Elite
       Pan American Championships, Baan, Keirin, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Omnium
       Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Pan American Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
       Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
       Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
       Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Scratch, Elite
       Pan American Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite
       Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
       Pan American Championships, Mountainbike, XC, Elite
       Pan American Championships, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Pan American Championships, Mountainbike, XC, U23
       Pan American Championships, Op de weg, Elite
       Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
       Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Pan American Games, Mountainbike, XC, Elite
       Pan American Games, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Pan American Games, Op de weg
       Pan American Games, Op de weg (V)
       Pan American Games, Op de weg, Ind. tijdrit
       Pan American Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
       Pan Arabische Spelen, Op de weg, Elite
       Pan Arabische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Parabiago (b)
       Parabiago (c)
       Paramaribo
       Paramount
       Paris - Ézy
       Paris - Auxerre
       Paris - Bourges
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Chauny
       Paris - Mantes-la-Jolie
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, Junioren
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Tours, U23
       Paris - Troyes
       Parma - La Spezia
       Parma (V)
       Passendale (V)
       Pau
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Pegasus Subway Classic
       Penafiel, Junioren
       Penna
       Pero Pinheiro, Nieuwelingen
       Pescadero
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Pessano con Bornago (a)
       Pessina Cremonese
       Philadelphia (a)
       Philadelphia (V)
       Philadelphia, Cyclocross (V)
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Pičin
       Pierrelatte (V)
       Pieve a Presciano, Cyclocross
       Pieve del Cairo
       Pijnacker
       Pijnacker (a)
       Pijnacker (V)
       Pijnacker, Cyclocross
       Pijnacker, Cyclocross (V)
       Pijnacker, Cyclocross, Junioren
       Pijnacker, Cyclocross, U23
       Pinerolo
       Pinswang
       Piombino Dese
       Pistoia - Fiorano Modenese
       Pittem (a)
       Piubega
       Plédran
       Plouay (a)
       Plouay (V)
       Plougasnou, Cyclocross
       Plumelec (a)
       Plzen, Cyclocross
       Plzen, Cyclocross (V)
       Pobes, Cyclocross
       Podborany, Cyclocross
       Podenzano
       Poggiana
       Poggio a Caiano (a)
       Poggio alla Cavalla
       Polignano a Mare
       Polonez, Mountainbike (V)
       Polonez, Mountainbike, Elite/U23
       Polynormand
       Pommeroeul, Junioren (a)
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pontecurone
       Pontedecimo
       Pontevedra
       Ponton
       Ponton (a)
       Porcupine
       Pordenone
       Porec
       Porrentruy
       Port Elizabeth
       Port Louis
       Portland, Cyclocross (a)
       Portland, Cyclocross (b)
       Portland, Cyclocross (V)
       Portland, Cyclocross (V) (a)
       Porvoo
       Porvoo, Chrono, Elite/U23
       Possenta
       Post Cup, Elite/U23 General Classification
       Pozzonovo
       Praha
       Praha (e)
       Prato
       Pratomagno
       Pregnana Milanese
       Preis der Creditreform J.D. Neuhaus
       Premier Calendar Road Series General Classification
       Pretola
       Pribram
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
       Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Beloften, België
       Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Elite, België
       Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Junioren, België
       Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Beloften, België
       Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
       Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
       Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters A, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters B, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters C, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Beloften, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Elite zonder contract, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Junioren, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belgi
       Puchar Prezydenta Miasta Ruda Slaska, Criterium, Elite/U23
       Pugliola
       Pujols (V)
       Pulheim
       Pune - Baramati
       Punggol, Criterium, Elite/U23
       Purgstall
       Purgstall (a)
       Purgstall (b)
       Putevima Vukovog kraja
       Putte-Kapellen
       Putte-Kapellen (V)
       Puttershoek
       Pyhäjärvi
       Qormi, Chrono
       Quad Cities, Criterium
       Quad Cities, Criterium (V)
       Quelneuc, Cyclocross
       Quelneuc, Cyclocross (V)
       Quillan
       Quindío (V)
       Quistello (a)
       Rödenbach
       Race 1
       Rad-Tage Salzkammergut (V)
       Radevormwald
       Rakke, Mountainbike
       Rakvere, Mountainbike
       Raleigh
       Raleigh (V)
       Ramalde, Nieuwelingen
       Randers
       Ranshofen
       Ranshofen (a)
       Rastatt
       Ratingen
       Ravensburg
       Rõuge, Mountainbike
       Reading
       Reading (V)
       Reckange, Criterium, Elite/U23
       Reda
       Redlands, Criterium
       Redmond, Cyclocross (V) (k)
       Redmond, Cyclocross (w)
       Reggello, Elite/U23
       Rendufe, Nieuwelingen
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Rennaz, Cyclocross
       Rennaz, Cyclocross (V)
       Rennes
       Renwick (a)
       Reston, Cyclocross
       Reston, Cyclocross (V)
       Reusel, Cyclocross
       Reusel, Cyclocross (V)
       Reute
       Reykjavík, Criterium
       Rezzato
       Rheda-Wiedenbrück
       Rheda-Wiedenbrück, Dernycriterium
       Rhede
       Rhede (a)
       Rheinbach
       Rheinberg 1 º stage
       Rheinberg 2 º stage
       Rheinfelden
       Rhode Island, Cyclocross (x)
       Richmond
       Riga
       Rijsoord (V)
       Rijssen
       Rijssen (V)
       Ringsted
       Rio Meão, Nieuwelingen
       Riom, Cyclocross
       Rivalta
       Rivarolo del Re
       Riversands
       Rochester
       Rochester (V)
       Rochlitz
       Roden (V)
       Roeselare (V)
       Rogno, Chrono
       Rogno, Chrono (V)
       Roma, U23
       Romsée
       Romsée (V)
       Ronde du Pays Basque
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Limburg
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen (V)
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Roosendaal
       Roosendaal (V)
       Roriz, Nieuwelingen
       Rosà
       Rosendal
       Rosenheim
       Rostock
       Roswell (V)
       Roswell, Criterium
       Rotterdam, U23
       Rotterdam, Zesdaagse
       Roubaix, Cyclocross
       Rovigo
       Royat (V)
       Rozebeke, Junioren
       Ruban Nivernais Morvan
       Rucphen
       Ruddervoorde
       Ruddervoorde, Cyclocross
       Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren
       Ruddervoorde, Cyclocross, U23
       Ruggell
       Ruien (V)
       Ruisbroek (a)
       Rund um den Ebertpark
       Rund um die Schafshöhe
       Rutland - Melton
       Sønderborg, Elite/U23
       Sáles
       São Domingos de Rana, Nieuwelingen
       São João de Vêr
       São Paulo
       São Paulo (a)
       São Paulo (b)
       São Paulo (c)
       São Salvador
       Saargau
       Sabiñánigo (a)
       Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
       Saint Albans
       Saint Louis (a)
       Saint-Amand-Mont-Rond
       Saint-Amand-Mont-Rond (V)
       Saint-Estève
       Saint-Etienne
       Saint-Félicien, Mountainbike
       Saint-Félicien, Mountainbike (V)
       Saint-Félix-de-Foncaude, Cyclocross
       Saint-Jean-de-Monts
       Saint-Junien-les-Combes, Cyclocross
       Saint-Maurice-le-Girard
       Saint-Nabord, Cyclocross
       Saint-Quentin (b)
       Saint-Quentin, Cyclocross
       Saint-Salvy-de-la-Balme (V)
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Sainte-Menehould
       Sakhir, Junioren
       Sale
       Salgótarján
       Salta
       Salzkammergut-Giro
       San Bernardino
       San Bernardino (b)
       San Cristóbal Norte
       San Daniele del Friuli
       San Diego
       San Diego
       San Donà di Piave
       San Donà di Piave (a)
       San Francisco (a)
       San Francisco, Cyclocross
       San Giovanni Valdarno
       San Giustino, Cyclocross
       San Gottardo
       San Ignacio
       San Isidro de Albatera (V)
       San Luigi
       San Marcos
       San Martino al Cimino
       San Martino di Lupari
       San Mateo, Cyclocross (a)
       San Michele di Piave
       San Pedro
       San Sebastián de los Reyes, Cyclocross
       San Secondo Parmense
       San Stino di Livenza, Cyclocross
       San Vendemiano
       San Vito
       Sankt Johann in Tirol
       Sankt Johann in Tirol (V)
       Sannazzara de' Burgondi, Elite/U23
       Sant'Ermete
       Sant'Urbano
       Santa Ana (V)
       Santa Clarita (V)
       Santa Croce sull' Arno
       Santa Cruz
       Santa Cruz (b)
       Santa Cruz (V)
       Santa Maria
       Santa Marta de Portuzêlo, Nieuwelingen
       Santander (a)
       Santarém, Nieuwelingen
       Santarém, Nieuwelingen
       Santo Stefano Lodigiano
       Sarrebourg, Cyclocross
       Sarrebourg, Cyclocross (V)
       Schönaich
       Schönaich (V)
       Schäferberg
       Schaffen, U23
       Schattdorf
       Schenkendöbern
       Scheveningen, Mountainbike
       Scheveningen, Mountainbike (V)
       Schiavon
       Schlierbach, Cyclocross
       Schmerikon, Cyclocross
       Schmerikon, Cyclocross (V)
       Schoten
       Schwabach
       Schwaz
       Schwaz (V)
       Schwenningen (a)
       Scorzè, Cyclocross
       Sea Otter Classic
       Seano
       Sebnitz
       Secunda
       Seixal, Nieuwelingen
       Serreira, Nieuwelingen
       Setúbal, Nieuwelingen
       Sevilla (V)
       Seynod, Cyclocross
       Sharm el-Sheikh
       Sierra de Guadarrama
       Sierre - Loye
       Silkeborg
       Silkeborg (V)
       Silvano
       Silveira, Nieuwelingen
       Simon Bolivar Cup
       Sinaai (V)
       Singen
       Sint-Katelijne-Waver (V)
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Niklaas, Cyclocross
       Sinzig
       Sion, Cyclocross
       Sion, Cyclocross (V)
       Siteki
       Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
       Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
       Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
       Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
       Skive
       Skive, Elite/U23 (V)
       Smithville
       Sneek (V)
       Snelling
       Solares, Cyclocross (f)
       Soldvarvi GP
       Soldvarvi GP (V)
       Soligo, Cyclocross
       Solleröloppet
       Solleröloppet (V)
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Sommacampagna
       Sona
       Sopelana
       Sora (a)
       Sorø (a)
       Sorø (V)
       Sorbiers (V)
       Souderton
       Souderton, Criterium
       South Kingston, Cyclocross
       South Kingston, Cyclocross (V)
       South-East Asian Games, Op de weg, Elite
       South-East Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Southampton, Cyclocross (f)
       Southampton, Cyclocross (h)
       Southampton, Cyclocross (V) (a)
       Southampton, Cyclocross (V) (b)
       Southwick
       Sovizzo
       Sparkassen Giro, Criterium (V)
       Spartanburg, Criterium
       Spartanburg, Criterium (V)
       Spijkenisse (b)
       Spring Cycle Classic
       Springfield, Cyclocross
       Springfield, Cyclocross (a)
       Springfield, Cyclocross (V)
       Springfield, Cyclocross (V) (a)
       Stabroek, Cyclocross, Elite/U23
       Stabroek, Cyclocross, Junioren
       Stabroek, Cyclocross, Nieuwelingen
       Stadtlohn
       Stagno Lombardo
       Stainz
       Stallavena
       Stamfordham
       Steenbergen
       Steenokkerzeel (V)
       Steenwijk (V)
       Steenwijk, Criterium
       Steinfurt
       Steinhagen
       Steinmaur, Cyclocross
       Steinmaur, Cyclocross (V)
       Stekene
       Stellenbosch
       Sterling, Cyclocross
       Sterling, Cyclocross (V)
       Stinson Beach
       Stinson Beach (V)
       Stiphout
       Stiphout (V)
       Strade Bianche
       Strausberg
       Stresa
       Strijen (V)
       Strijpen (V)
       Strombeek-Bever
       Strovolos, Mountainbike, Elite/U23
       Strullendorf, Cyclocross
       Stuttgart
       Stuttgart (d)
       Stuttgart, U23
       Stuttgart, Zesdaagse
       Suarez, Elite/U23
       Sucha Beskidzka
       Sumbe
       Sun City
       Superprestige, Cyclocross
       Surfers Paradise
       Surfers Paradise (V)
       Surhuisterveen
       Surhuisterveen (V)
       Surhuisterveen, Cyclocross
       Surhuisterveen, Cyclocross (V)
       Surján-Völgye kupa
       Sutherland
       Suzuka
       Svendborg (V)
       Svenska Landsvägscupen General Classification
       Svenska Landsvägscupen (V) General Classification
       Svogerslev
       Svogerslev (V)
       Sydney
       Sydney (b)
       Sydney, 1 km
       Sydney, 500 m (V)
       Sydney, Achtervolging
       Sydney, Achtervolging (V)
       Sydney, Keirin
       Sydney, Keirin (V)
       Sydney, Ploegenachtervolging
       Sydney, Ploegenachtervolging (V)
       Sydney, Ploegkoers
       Sydney, Ploegsprint
       Sydney, Ploegsprint (V)
       Sydney, Puntenkoers
       Sydney, Puntenkoers (V)
       Sydney, Scratch
       Sydney, Scratch (V)
       Sydney, Sprint
       Sydney, Sprint (V)
       Szczawno-Zdroj, Mountainbike
       Szczawno-Zdroj, Mountainbike, U23
       Szolnok
       Szydlowiec
       Tønder
       Tønder (V)
       Tétange, Cyclocross
       Tabor, Cyclocross
       Tallinn
       Tallinn (a)
       Tanaré - Chepo - Cerro Azul
       Tartu (a)
       Tartu (b)
       Tartu, Mountainbike
       Taupo
       Taupo (a)
       Tavira
       Tchibo Cup
       Templeuve (a)
       Tenkodogo
       Terra Cotta, Elite/U23
       The Valley
       Thorsager
       Three Village Tour
       Thun
       Thun (V)
       Tielt-Winge (a)
       Tielt-Winge (V)
       Tielt, Nieuwelingen
       Tielt, U23
       Tienen
       Tikøb
       Tjejtrampet (V)
       Tochni, Mountainbike, Elite/U23
       Tochni, Mountainbike, Elite/U23 (V)
       Todo Competidor del Giro Nacional, Elite/U23
       Tombolo
       Torhout, Cyclocross
       Torino - Biella
       Torino, Zesdaagse
       Torneo Euskaldun General Classification
       Torredonjimeno
       Tour de Grandview 1 º stage
       Tour de Györmrõ
       Tour de Okinawa
       Tour de Vendée
       Tour des communes de la vallée du Bedat
       Tour du Finistère
       Tour du Haut-Var
       Tour du Labourd
       Tours
       Tracy
       Tralee
       Tre Ponti
       Tre Valli Varesine
       Trebaseleghe, Cyclocross
       Trebeniče
       Trento
       Trento - Monte Bondone
       Trenton, Cyclocross (V) (n)
       Trenton, Cyclocross (z)
       Tres Cantos
       Tres de Febrero
       Trevenzuolo
       Treviso (a)
       Triberg
       Troféu Sergio Paulinho
       Trofee der Vlaamse Ardennen, Junioren
       Trofei Montenegro, Mountainbike
       Trofej Sajamskih Gradova, Junioren
       Trofej UČKA
       Trofeo Alvaro Bacci
       Trofeo Banca Credito Cooperativo del Metauro
       Trofeo Broglia Marzé Quintino
       Trofeo Caduti Soprazocco
       Trofeo Fernando Escartin, Junioren
       Trofeo Junta de Comunidades, Junioren
       Trofeo Memorial Marco Pantani, Amateurs
       Trofeo Paolin Fornero
       Trofeo Suministros Monjardin
       Trofeul Primaverii1 º stage
       Trofeul Primaverii2 º stage
       Trognée
       Trois Jours de Cherbourg General Classification
       Trophée des Grimpeurs (V)
       Troyes - Dijon
       Tshware
       Tubize, Mountainbike, Elite/U23
       Tubize, Mountainbike, Elite/U23 (V)
       Tubize, Mountainbike, Junioren
       Tubize, Mountainbike, Junioren (V)
       Tubize, Mountainbike, Nieuwelingen
       Tubize, Mountainbike, U23
       Tucson (b)
       Tulsa, Criterium
       Tunis
       Turbigo (a)
       Turcifal, Junioren
       Turcifal, Nieuwelingen
       Tuta
       Twin Peaks Tour
       Tychy (V)
       Tyskie Kryterium Fiata
       UCI ProTour
       Uedem
       UIV Cup, U23
       Unicov, Cyclocross
       Unicov, Cyclocross (V)
       Union Race Open
       Union Race Open (V)
       Unna (a)
       Uppsala (V)
       Uppsala, Elite/U23
       Uppsala, Elite/U23 (V)
       US Cycling Open
       USA Open (V)
       USAC Road Festival Road Race
       USAC Road Festival Time Trial
       Usquert (V)
       Uster, Cyclocross
       Uster, Cyclocross (V)
       Utrecht
       Utrka u magli
       Utsunomiya-shi
       Utsunomiya-shi (V)
       Värnamo
       Värnamo (a)
       Vårgårda (V)
       Vårgårda, Elite/U23
       Vacaville
       Valdivia
       Valencia
       Valencia, Cyclocross
       Valkenburg aan de Geul (V)
       Vall de Uxó
       Valongo
       Valperga, U23
       Vancouver
       Vancouver (V)
       Varennes-Vauzelles
       Varginha
       Varignana (a)
       Võru
       VDO Lady Cup (V) General Classification
       Vechta, Cyclocross
       Veenendaal
       Veghel, Cyclocross
       Veghel, Cyclocross (V)
       Veghel, Cyclocross, Junioren
       Veghel, Cyclocross, U23
       Vejen
       Vejen (V)
       Velbert
       Veldhoven
       Veldhoven (V)
       Veldhoven, Cyclocross
       Venado Tuerto
       Vendin, Cyclocross
       Venturina, Cyclocross
       Verbania, Cyclocross
       Verbania, Cyclocross (V)
       Vergt
       Vertova, Junioren
       Veurne (V)
       Viana do Castelo, Nieuwelingen
       Viane
       Viborg
       Viborg (V)
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Victoria
       Vieniba
       Vienne, U23
       Vieux Condé
       Vieux Fort
       Vigevano
       Vigevano (a)
       Vigo
       Vigo (a)
       Vigonza
       Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
       Vila Real, Nieuwelingen
       Vilafranca de Panades, Cyclocross
       Viljandi, Criterium
       Villa d'Alme
       Villa di Villa
       Villabassa, Mountainbike-Marathon
       Villabassa, Mountainbike-Marathon (V)
       Villafranca de Ordizia
       Villapourçon
       Villarcayo, Cyclocross
       Villatuerta
       Villava (a)
       Villingen-Schwenningen (V)
       Villorba
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Vinci
       Violay
       Virasoro
       Visalia
       Visp (V)
       Vitolini
       Vitré
       Vittorio Veneto
       Vittorio Veneto (a)
       Vittorio Veneto (b)
       Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
       VN HiFi-Color Studio, Elite/U23
       Voerendaal
       Vojvodina MTB Trophy, Mountainbike, Elite/U23
       Volta a Barbanza
       Vorden, Cyclocross
       Vorden, Cyclocross (V)
       Voroklini, Mountainbike, Elite/U23
       Vorselaar, Cyclocross
       Vorselaar, Cyclocross, Junioren
       Vorselaar, Cyclocross, U23
       Vuelta de la Juventud Uruguay General Classification
       Vuelta de la Leche
       Vuelta del Distrito Federal General Classification
       Wädenswil, Cyclocross
       Wädenswil, Cyclocross (V)
       Würselen
       Wageningen
       Waging
       Waidhofen an der Ybbs
       Walterboro (V)
       Walterboro, Criterium
       Wangen
       Wanzele
       Waregem
       Waregem, U23
       Warwick, Criterium
       Warwick, Cyclocross
       Warwick, Cyclocross (V)
       Wasmuel
       Wateringen
       Watsonville
       Wegberg
       Weiach (V)
       Weiach, Criterium
       Weilheim
       Wellinghofen
       Wels
       Wels, Criterium
       Wemeldinge, Amateurs
       Wenduine (V)
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldbeker, Op de weg, Elite (V) General Classification
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, BMX (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite B
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-54 (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite B
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
       Wervershoof
       Wervik (a)
       Wesel
       Wesel (a)
       West Windsor, Cyclocross (ad)
       West Windsor, Cyclocross (V) (q)
       Westchester
       Westchester (V)
       Westdorpe, Amateurs
       Westkapelle, Amateurs
       Westkerke (V)
       Westrozebeke
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon
       Wetzikon (V)
       Wetzikon, Cyclocross
       Wetzikon, Cyclocross (V)
       Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
       Wien - Lassnitzhöhe
       Wien (e)
       Wien (V)
       Wien, Cyclocross
       Wierden
       Wileroltigen
       Willebroek (a)
       Wilmington (a)
       Wilmington, Cyclocross
       Wilmington, Cyclocross (V)
       Wilrijk, Dernycriterium
       Wilro 100
       Windhoek (a)
       Windhoek (b)
       Windsor
       Windsor
       Wingene
       Winterslag, Mountainbike, Elite/U23
       Winterslag, Mountainbike, Elite/U23 (V)
       Winterslag, Mountainbike, Junioren
       Winterslag, Mountainbike, Junioren (V)
       Winterslag, Mountainbike, Nieuwelingen
       Winterslag, Mountainbike, U23
       Wissahickon, Cyclocross
       Witten
       Witten (a)
       Witten (c)
       Wittenberg
       Woerden, Cyclocross
       Woerden, Cyclocross (a)
       Woerden, Cyclocross (V)
       Woerden, Cyclocross (V) (a)
       Wolfsberg (a)
       Wolfsberg (b)
       Wolvertem, Criterium
       Woodland Hills
       Wortegem, Junioren
       Wuppertal (c)
       Wuustwezel, Junioren
       Yalova, Mountainbike (V)
       Yalova, Mountainbike, Elite/U23
       Yam Festival Road Race
       Ybbs, Chrono (V)
       Yermasoyia, Mountainbike
       Yermasoyia, Mountainbike (V)
       Yermasoyia, Mountainbike, U23
       Yolo
       Yorkshire (a)
       Zürich, Elite/U23
       Zürich, Zesdaagse
       Zagreb
       Zanè - Monte Cengio
       Zandvoort
       Zaventem, Criterium, Elite/U23
       Zeddam, Cyclocross
       Zeddam, Cyclocross (V)
       Zedtlitz
       Zele (b)
       Zellik - Galmaarden
       Zemst-Laar, Junioren
       Zevenbergen
       Zierikzee, Amateurs
       Zillebeke
       Zingem (V)
       ZLM Tour
       Zonhoven, Cyclocross
       Zonnebeke (V)
       Zonnebeke, Cyclocross
       Zottegem
       Zuid-Nederlands kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Zuidlaren, Zesdaagse
       Zunzgen (V)
       Zwenkau
       Zwenkau (a)
       Zwevegem
       Zwevegem (V)
       Zwevezele
       Zwickau
       Zwijndrecht (V)
       Zwolle
       Zwolle (a)

    rss

    Members online: