Elit1
1 55 Kuba Ronald Brigetio KSE Férfi Hosszú Elit1 3:12:32
2 137 Varga Kornél Acélvakond Cycling Team Férfi Hosszú Elit1 3:13:32
3 37 Kopácsi Attila Superior MTB Team Férfi Hosszú Elit1 3:16:07
4 185 Darányi Bence BTS SE Férfi Hosszú Elit1 3:18:40
5 95 Apró Csaba Acélvakond Cycling Team Férfi Hosszú Elit1 3:18:48
6 149 Urbán Jakab Kőbányai Torna Club Férfi Hosszú Elit1 3:18:52
7 124 Sashalmi Richárd Bringabanda SC Férfi Hosszú Elit1 3:19:07
8 191 Gérnyi Balázs Superion Racing Team Férfi Hosszú Elit1 3:19:58
9 13 Osterling Ádám MASH Racing Team Férfi Hosszú Elit1 3:19:59
10 164 Sasvári Dániel ZENGŐ SE Férfi Hosszú Elit1 3:24:59
11 82 Hugauf Marcell Fillari Team Budaörs Férfi Hosszú Elit1 3:25:41
12 111 Koloszár Péter Nincs csapatom Férfi Hosszú Elit1 3:25:58
13 170 Varga Péter Sárvár Racing Team Férfi Hosszú Elit1 3:26:40
14 104 Grunda Dávid BDFGV Férfi Hosszú Elit1 3:26:48
15 130 Szarvas Balázs MRCC Férfi Hosszú Elit1 3:27:32
16 179 Lisonczki Máté Tamási Bringa Sport Férfi Hosszú Elit1 3:30:02
17 190 Csányi Hunor Férfi Hosszú Elit1 3:30:18
18 49 Héregi Péter Brigetio KSE Férfi Hosszú Elit1 3:33:59
19 26 Zeley Csaba Roprint Racing Team Férfi Hosszú Elit1 3:36:23
20 108 Éger Áron MRCC Férfi Hosszú Elit1 3:36:29
21 24 Csaplár Viktor Férfi Hosszú Elit1 3:38:33
22 45 dr.Madarász Ádám Brigetio KSe Férfi Hosszú Elit1 3:40:40
23 96 Dombi Gábor Acélvakond Cycling Team Férfi Hosszú Elit1 3:43:31
24 139 Vida Attila Férfi Hosszú Elit1 3:43:41
25 35 Gréczi Gergő Férfi Hosszú Elit1 3:45:50
26 113 Kovács Martin Férfi Hosszú Elit1 3:58:59
27 107 Csík Róbert MRCC Férfi Hosszú Elit1 4:05:11
28 81 Horváth Márton Fillari Team Budaörs Férfi Hosszú Elit1 4:06:06
29 57 Madarász Áron Brigetio KSE Férfi Hosszú Elit1 4:10:14
30 100 Duba Gergely Férfi Hosszú Elit1 4:20:20
31 47 Gombás Péter Nincs csapatom Férfi Hosszú Elit1 4:26:41
32 3 Asztahov Márk Férfi Hosszú Elit1 4:44:42
DNF 140 Püspöki Dániel ZENGŐ SE Férfi Hosszú Elit1 DNF
DNF 162 Juhász Zsombor ZENGŐ SE Férfi Hosszú Elit1 DNF
DNF 25 Horváth Szilárd Férfi Hosszú Elit1 DNF
DNF 14 Szilágyi Áron Férfi Hosszú Elit1 DNF
DNF 121 Oros Dániel Green Riders Férfi Hosszú Elit1 DNF
DNF 154 Molnár Tamás Polythlon ETK Férfi Hosszú Elit1 DNF
DNF 39 Papp Gábor Férfi Hosszú Elit1 DNF
DNF 106 Bakucz Bálint Acélvakond Cycling Team Férfi Hosszú Elit1 DNF
DNF 53 Túri Dániel Green Riders Férfi Hosszú Elit1 DNF
Elit2
1 129 Süle Róbert Delta MTB Sopron Férfi Hosszú Elit2 3:15:07
2 131 Tajthy Ferenc Acélvakond Cycling Team Férfi Hosszú Elit2 3:15:14
3 78 Gecse Dániel Fillari Team Budaörs Férfi Hosszú Elit2 3:20:00
4 117 Miranda Felipe MRCC Férfi Hosszú Elit2 3:20:09
5 17 Abraham Gergely Férfi Hosszú Elit2 3:20:11
6 83 Huszti Gábor Fillari Team Budaörs Férfi Hosszú Elit2 3:25:08
7 173 Duzucz Miklós Epronex Hunagry Férfi Hosszú Elit2 3:25:20
8 146 Szabó Viktor Buruczki Training System BTS Férfi Hosszú Elit2 3:26:15
9 4 Dobi Dániel Imperátor-PTE-PEAC Férfi Hosszú Elit2 3:26:21
10 84 Hűvösvölgyi Márton Fillari Team Budaörs Férfi Hosszú Elit2 3:28:19
11 80 Hoffer Márton Fillari Team Budaörs Férfi Hosszú Elit2 3:33:43
12 7 Gali Tibor LOTUS TEAM Férfi Hosszú Elit2 3:34:15
13 193 Matyovszki Mihály BDFGV Férfi Hosszú Elit2 3:35:43
14 30 Jely Gyula Roprint Racing Team Férfi Hosszú Elit2 3:36:21
15 16 Skuba Ákos Brigetio KSE Férfi Hosszú Elit2 3:38:10
16 147 Vass István BTS SE Férfi Hosszú Elit2 3:38:43
17 91 Szvatkó Péter Vinibike KSE Férfi Hosszú Elit2 3:40:19
18 90 Szontágh Dániel Fillari Team Budaörs Férfi Hosszú Elit2 3:40:22
19 125 Schier-Juhász Tamás Acélvakond Cycling Team Férfi Hosszú Elit2 3:40:24
20 136 Vanyek Zsolt Pierre Baguette Férfi Hosszú Elit2 3:40:30
21 105 Hegedűs Miklós Férfi Hosszú Elit2 3:42:19
22 62 Oláh Gábor Szingo Se Férfi Hosszú Elit2 3:42:26
23 142 Faragó Tamás Férfi Hosszú Elit2 3:43:30
24 6 Tukora B. Csaba Mátra Biker Sport Club Férfi Hosszú Elit2 3:44:41
25 133 Topán Máté Szekszárdi Kerékpáros S. E. Férfi Hosszú Elit2 3:45:55
26 72 Botrágyi Attila Férfi Hosszú Elit2 3:48:21
27 5 Mészáros Gergely Mátra Biker SC Férfi Hosszú Elit2 4:01:14
28 110 Hetyei Tamas Szingo SE Férfi Hosszú Elit2 4:01:15
29 195 Kostrna Marek Férfi Hosszú Elit2 4:01:23
30 28 Jáger Péter Triatlon Baráti Egyesület Férfi Hosszú Elit2 4:03:50
31 135 Vanyek Roland Brigetio kse Férfi Hosszú Elit2 4:04:00
32 20 Szabó Dániel Férfi Hosszú Elit2 4:08:10
33 151 Baranyai Ákos Férfi Hosszú Elit2 4:10:57
34 85 Lisz Dániel Fillari Team Budaörs Férfi Hosszú Elit2 4:13:55
35 176 Chamayon Etienne Rueil AC Férfi Hosszú Elit2 4:18:50
36 22 Schifferer András Tribe Triatlon Férfi Hosszú Elit2 4:25:09
37 169 Skublics Bertalan Férfi Hosszú Elit2 4:25:50
38 27 Biczó Ádám Férfi Hosszú Elit2 4:28:11
39 29 Jani Sándor BME Cycling Férfi Hosszú Elit2 4:36:15
DNF 183 Kovács Tamás Epronex Hunagry Férfi Hosszú Elit2 DNF
DNF 115 Maursky Peter Pierre Baguette Férfi Hosszú Elit2 DNF
DNF 19 Toldi Tibor Férfi Hosszú Elit2 DNF
DNF 11 Dékány Géza Nincs csapatom Férfi Hosszú Elit2 DNF
Master
1 175 Burgermeister Balázs Cube-Csomor Férfi Hosszú Master 3:13:37
2 152 Buruczki Szilárd BTS SE Férfi Hosszú Master 3:15:04
3 114 Lipka Balázs Merida Maraton Team-CST Férfi Hosszú Master 3:17:54
4 9 Vinnai Gellért HOTE Sportegyesület Férfi Hosszú Master 3:20:06
5 87 Antal Attila MERIDA CST Road Team Férfi Hosszú Master 3:20:06
6 77 Farkas Tibor Nincs csapatom Férfi Hosszú Master 3:20:08
7 99 Dr Nagy Ákos Acélvakond Cycling Team Férfi Hosszú Master 3:20:09
8 58 Makács Gábor Szerpentin K.E. Férfi Hosszú Master 3:20:12
9 41 Arany Gábor Szingo Se Férfi Hosszú Master 3:20:20
10 141 dr. Kovács Kristóf Kőbányai Torna Club SE Férfi Hosszú Master 3:27:05
11 122 Petró Károly ASE Kerékpár Férfi Hosszú Master 3:32:20
12 194 Dr Haller Ákos Fillari Férfi Hosszú Master 3:32:49
13 94 Albert Gergely Sólyom Team SE Férfi Hosszú Master 3:33:47
14 188 Hermann Róbert Fehérvár Cycling Team Férfi Hosszú Master 3:34:15
15 52 Kapornai József Biondo Bike Club Férfi Hosszú Master 3:35:15
16 61 Norbert Nyikus Szingo Se Férfi Hosszú Master 3:35:27
17 186 Okányi Szabolcs Férfi Hosszú Master 3:37:37
18 65 Petrik Csaba Szerpentin K.E. Férfi Hosszú Master 3:38:48
19 79 Gregó Zoltán Epronex – Hungary Cycling Team Férfi Hosszú Master 3:40:15
20 75 Dr. Sélley Csaba Roprint Racing Team Férfi Hosszú Master 3:40:24
21 174 Molnár Gergely Bringabanda SC Férfi Hosszú Master 3:40:30
22 101 Finta Attila Férfi Hosszú Master 3:40:30
23 15 Zádori Sándor Fehérvár Cycling Team Férfi Hosszú Master 3:40:40
24 184 Horváth Gábor Team Havy Pedál Férfi Hosszú Master 3:41:04
25 12 Tóth L. Krisztián Férfi Hosszú Master 3:43:58
26 97 Domnánits József Bakony Racing Team Férfi Hosszú Master 3:43:58
27 155 Nagy Tibor Nincs csapatom Férfi Hosszú Master 3:48:10
28 76 Egervári Gergely Pannonhalma LOLAND Stelvio Project Férfi Hosszú Master 3:51:08
29 68 Skoff Gábor Szingo Se Férfi Hosszú Master 3:52:08
30 156 Ondi Levente Triatlon Baráti Egyesület (Tribe) Férfi Hosszú Master 3:55:58
31 134 Vadócz Máté Szingo SE Férfi Hosszú Master 3:56:10
32 31 Farkas Lajos Zsolt Roprint Racing Team Férfi Hosszú Master 3:56:19
33 46 Földesi Bánk Férfi Hosszú Master 4:02:23
34 187 Albrecht Viktor Márk Férfi Hosszú Master 4:07:12
35 86 Losonczi Laszlo Támadááás! Férfi Hosszú Master 4:09:41
36 172 Lamm Péter Férfi Hosszú Master 4:10:13
37 88 Magyar Péter Férfi Hosszú Master 4:17:59
38 64 Ormai László Férfi Hosszú Master 4:29:47
39 59 Mátrai Ádám Férfi Hosszú Master 4:35:52
40 132 Tarján Zoltán Férfi Hosszú Master 4:42:22
41 32 Tatár László Maxtend Férfi Hosszú Master 5:10:29
42 98 Dósa Márton Vitalitás SE Férfi Hosszú Master 5:17:35
43 358 Sándor János Férfi Hosszú Master 5:26:05
DNF 89 Popovics Gergely Nincs csapatom Férfi Hosszú Master DNF
DNF 357 Szalai Gábor Zengő Férfi Hosszú Master DNF
DNF 126 Soós Ernő Esztergomi Triatlon Klub Férfi Hosszú Master DNF
DNF 118 Müllner Zoltán Férfi Hosszú Master DNF
Close