1. VERBEKE Grace Lotto Belisol Ladiesteam (ZC/SC) 02:13:00
2. BELLETER Veronique WIELERCLUB GALMAARDEN SPORTIEF :23
3. VAN RIE An Lotto Belisol Ladiesteam (ZC/SC)
4. GELDHOF Ilse K.S.V. - DEERLIJK - GAVERZICHT
5. NOBUS Anja WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
6. VAN PETEGHEM Caroline TEAM COGEE SAAR
7. STERCKX Kathleen WV EEMLAND
8. NOBELS Natasja WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
9. STICKER Lindsey NEW HEEBRA CYCLING TEAM
10. SELS Loes Vlaanderen Capri-Sonne T-Interim (MC/AC)
11. DECROIX LIESELOT KSV DEERLIJK GAVERZICHT
12. DE VUYST Sofie Lotto Belisol Ladiesteam (ZC/SC)
13. STEENSSENS NANA LA ROYALE PEDALE SAINT MARTIN
14. VERDONCK Sofie K.S.V. - DEERLIJK - GAVERZICHT
15. KLEP INGE RESTORE CYCLING
16. BEYEN Lien K.S.V. - DEERLIJK - GAVERZICHT
17. VAN DAMME Charlotte KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
18. JOHANSSON Emma HARNOSANDS
19. DE CLERCQ Mieke K.S.V. - DEERLIJK - GAVERZICHT
20. WYMAN HELEN TEAM FBUK
21. DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
22. DE VOCHT Liesbet Lotto Belisol Ladiesteam (ZC/SC)
23. BAX MARION WV BREDA KNOOPPUNT
24. POTUMS Carine BENELUX TEAM
25. MEUR Dorothée VELO CLUB BLANCS GILETS GREZ-DOICEAU
26. BEYEN Ine K.S.V. - DEERLIJK - GAVERZICHT
27. MELYS Laurence ORBAIS CYCLISTE - ORBAIS
28. VAN LEUVEN Annick EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM
29. GOOSSENS Lore SCOTT USA CYCLING TEAM
30. VANDERMEULEN Cindy WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
31. VAN DEN BERGH An W.S.C. JONGE RENNERS-BOOISCHOT
32. WINKELMANS Kim W.C. DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN
33. WANNIJN Ine Vlaanderen Capri-Sonne T-Interim (MC/AC)
34. DE NYS Sofie BENELUX TEAM
35. DE VOS Greetje BENELUX TEAM
36. DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
37. DEVESTELE Adeline WK NOORD WEST BRABANT
38. FLAGOTHIER Mélissa Prov.Afd./Sect.Prov. Liège
39. RENDERS Eveline K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
40. FIERS Ilse WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
41. CLAES Ines BENELUX TEAM
42. WYNANTS Julie WK NOORD WEST BRABANT
43. JONES-DAVIS Emma Vlaanderen Capri-Sonne T-Interim (MC/AC)
44. WERNER Audrey WK NOORD WEST BRABANT
45. KONINKX Lieve 2MEGA - SAECO HEIST O/D BERG
46. FLOHIMONT Allyson C.T. EDL - PROLACON MAR - DJ.MATIC
47. DE BIE-LEYTEN Nicolle W.S.C. JONGE RENNERS-BOOISCHOT
48. DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
49. LEENAERTS Dominique KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
50. MOORTGAT Karen K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
51. THYS Patricia BENELUX TEAM
Close