Stage races
   500 Millas del Norte
   Österreich-Rundfahrt
   Albacete (a)
   Albstadt (V)
   Another Dam Race
   Arden Challenge
   Azerbaïjan Tour
   Baby Giro
   Baltyk-Karkonosze-Tour
   Bay Classic (V)
   Bay Cycling Classic
   Bayern Rundfahrt
   Berlin, U23
   Berlin, U23
   Beuvry, Cyclocross
   Bidasoa Itzulia
   Bizkaiko Bira
   Blue Cross Cycle
   Boekel (V)
   Boucles de la Mayenne
   Brandenburg Rundfahrt
   Brixia Tour
   Calingasta
   Canberra Tour
   Cascade Classic
   Cascade Classic (V)
   Central Valley Classic
   Chums Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Lorraine
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Circuito Montañés
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásica Nacional Ciudad de Anapoima
   Clásico RCN
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
   Clasica Alcaldía de Pasca
   Clasica de la Feria
   Clasica del Meta
   Clasico Ciclistico Banfoandes
   Clasico Mundo Ciclistico
   Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
   Critérium International
   Cyclefest
   Deutschland Tour
   Doble Bragado
   Doble Chepes
   Doble Copacabana GP Fides
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Dongen (a)
   Dookola Mazowska
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
   Driedaagse van De Panne
   Driedaagse van West-Vlaanderen
   Eko Tour Dookola Polski (V)
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Etoile Morgienne
   Euskal Bizikleta
   Fana Sykkelfestival, Elite/U23
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Gateway Cup
   Georgia Labour Day
   Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
   Giro d'Italia
   Giro d'Italia Donne (V)
   Giro del Capo
   Giro del Trentino
   Giro Della Liguria
   Giro della Provincia di Lucca
   Giro della Toscana Int. Femminile (V)
   Giro della Toscana, U23
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro della Valsesia
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro Riviera Ligure Pomente
   GP Abimota
   GP CTT Correios de Portugal
   GP Cycliste de Gemenc
   GP du Midi-Libre
   GP Erik Breukink
   GP Guillaume Tell
   GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
   GP Mosqueteiros - Rota do Marquês
   Gracia Orlova (V)
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Grande Prémio do Minho
   Green Mountain Stagerace
   Guldensporentweedaagse
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Heuvelland Tweedaagse
   Holland Ladies Tour (V)
   Inter. Course 4 Asy Fiata Autopoland
   International Cycling Classic
   International Presidency Turkey Tour
   Inverness
   Jadranska Magistrala
   Joe Martin Stage Race
   Junior Tour Of Ireland
   Kansas City
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Košice - Tatry - Košice
   Kranj
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Srbiju
   Le Tour du Grand Montréal (V)
   Le Transalsace International, U23
   Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
   Lidice
   Lleida
   Münsterland Tour, Junioren
   Madera County Stage Race
   Mainfranken-Tour, U23
   Malopolski Wyscig Gorski
   Merced, Criterium
   Millionairsrace
   Montjuich
   Moscou (a)
   Nature Valley Grand Prix
   New Zealand Cycle Classic
   Niedersachsen Rundfahrt
   Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
   Nieuwegein (a)
   Nieuwegein (a)
   Nieuwegein (c)
   Nieuwegein (d)
   Nieuwegein (e)
   Nieuwegein (f)
   Nieuwegein (g)
   Nieuwegein (g)
   Nieuwrode, Amateurs
   Okolo Slovenska
   Olympia's Tour
   OZ Wielerweekend
   Paris - Corrèze
   Paris - Nice
   Paths of King Nikola
   Perlis Open
   Pohar Hlas Ludu
   Porto - Lisboa
   Post Danmark Rundt
   Postgirot Open
   Quatre Jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
   Ras Mumhan
   Red River Classic
   Redlands Bicycle Classic
   Redlands Bicycle Classic (V)
   Regio Tour International
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt
   Ringerike
   Ringsted
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België
   Ronde van de Provincie Antwerpen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van Vlaams-Brabant
   Ronde van Zuid-Oost-Vlaanderen
   Route du Sud
   Ruban Granitier Breton
   Rutas de America
   Saaremaa Velotuur
   Sachsen Tour
   San Dimas Stage Race
   San Juan
   Sea Otter Classic
   Semana Aragonesa
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Solano Bicycle Classic
   Steiermark Rundfahrt
   Ster Elektrotoer
   Surrey League 5 Days
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Thüringen-Rundfahrt, U23
   Tirreno-Adriatico
   Tobago International
   Torneio de Verão
   Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
   Tour d'Egypte
   Tour de Beauce
   Tour de France
   Tour de Franche Comté Cycliste
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de Hongrie
   Tour de Korea
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Est International
   Tour de la Dordogne
   Tour de la Guadeloupe
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Région Wallonne
   Tour de Langkawi
   Tour de Louisiana
   Tour de Luxembourg
   Tour de Maurice
   Tour de Moselle
   Tour de Normandie
   Tour de Pécs
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Ribas
   Tour de Romandie
   Tour de Santa Catarina
   Tour de Snowy
   Tour de Snowy (V)
   Tour de Suisse
   Tour de Toona
   Tour de Toona (V)
   Tour do Rio
   Tour Down Under
   Tour du Faso
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
   Tour du Mali
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour du Sénégal
   Tour du Togo
   Tour Méditerranéen
   Tour of Albania
   Tour of Anchorage
   Tour of Beijing
   Tour of Bulgaria
   Tour of China
   Tour of Eritrea
   Tour of Ghana
   Tour of Greece
   Tour of Japan
   Tour of Northumberland
   Tour of Ohio
   Tour of Qatar
   Tour of Qinghai Lake
   Tour of Rhodes, Elite/U23
   Tour of Saudi-Arabia
   Tour of Slovenia
   Tour of South China Sea
   Tour of Southland
   Tour of Sunraysia
   Tour of Tasmania
   Tour of the Gila (V)
   Triptyque Ardennaise
   Triptyque des Barrages, U23
   Troféu Joaquim Agostinho
   Trofeo Karlsberg, Junioren
   Trophée d'Or Féminin (V)
   Tucson
   Tweedaagse van de Gaverstreek
   Uniqa Classic
   Valley of the Sun Stage Race
   Veurne, Amateurs
   Violay
   Volta a Catalunya de l'Avenir
   Volta a Coruña
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta a Portugal do Futuro
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Volta Ciclistica de Porto Alegre
   Volta del Llagostí
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Ávila
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Bramón
   Vuelta a Chiriquí
   Vuelta a Cienfuegos
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Costa Rica
   Vuelta a Costa Rica (V)
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a Guatemala
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Palencia
   Vuelta a Salamanca
   Vuelta a Santa Cruz de Mora
   Vuelta a Tenerife
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Venezuela
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Bajo Aragón, Nieuwelingen
   Vuelta al Chaná
   Vuelta al Estado Zulia
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Tolima
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Castilla y Leon (V)
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Leon
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia, U23
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Gobernacion Norte de Santander
   Vuelta Leandro N. Alem
   Vysočina
   Wendy's International Cycling Classic
   Wervershoof (V)
   Wingersheim (V)
   Women's Challenge (V)
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru
Other races
   's-Heer-Abtskerke, Amateurs
   's-Heer-Arendskerke, Amateurs
   's-Heerenberg
   's-Heerenberg (V)
   's-Heerenhoek, Amateurs
   Šenčur
   A Travers le Morbihan
   Aachen
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalter (a)
   Aarhus
   Aarhus (b)
   Aarschot - Boutersem
   Aarschot, Amateurs
   Aartselaar
   Aartselaar (a)
   Aci Catena
   Adinkerke, Elite/U23
   Adria
   Affligem
   Affoltern am Albis
   Aguçadoura
   Aguçadoura, Junioren
   Aguçadoura, Nieuwelingen
   Aguascalientes, Zesdaagse
   Aichach
   Aigle, Cyclocross
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alblasserdam (V)
   Alcalá de Henares
   Alcantarilla
   Alcobaça
   Alcochete
   Alcudia
   Alcudia (a)
   Aldeia de Paio Pires, Junioren
   Aldeia de Paio Pires, Nieuwelingen
   Alfafar, Junioren
   Alfeizerão, Elite/U23
   Allerød
   Almelo
   Almelo, Cyclocross
   Almelo, Cyclocross (V)
   Almería
   Alpiarça, Nieuwelingen
   Altenkirchen
   Altheim
   Altstadt-Retz
   Alzano Scrivia
   Amarante, Nieuwelingen
   Amerika
   Amerika (V)
   Amersfoort, Cyclocross
   Amersfoort, Cyclocross (V)
   Amorebieta
   Amorebieta (b)
   Amstel Curaçao Race
   Amstel Gold Race
   Amstel Gold Race (V)
   Amsterdam (c)
   Amsterdam (V)
   Amsterdam, Zesdaagse
   Anderson Stage Race General Classification
   Annemasse - Bellegarde et retour
   Antime, Nieuwelingen
   Antwerpen, Dernycriterium
   Anzuola
   Überherrn
   Apeldoorn (a)
   Appelscha
   Arbeiza
   Ardooie, Cyclocross
   Arezzo (b)
   Argoncilhe
   Arlington
   Arlington, Criterium
   Armagh
   Armilla
   Arona
   Ascain - Hendaye
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Asian Games, Baan, 1 km
   Asian Games, Baan, 500 m (V)
   Asian Games, Baan, Achtervolging
   Asian Games, Baan, Achtervolging (V)
   Asian Games, Baan, Keirin
   Asian Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Asian Games, Baan, Ploegkoers
   Asian Games, Baan, Ploegsprint, Elite
   Asian Games, Baan, Puntenkoers
   Asian Games, Baan, Puntenkoers (V)
   Asian Games, Baan, Sprint
   Asian Games, Baan, Sprint (V)
   Asian Games, Mountainbike, Downhill, Elite
   Asian Games, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Asian Games, Op de weg
   Asian Games, Op de weg (V)
   Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit
   Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
   Asti
   Asti, U23
   Świebodzice
   Athens (V)
   Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Elite/U23, Griekenland
   Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
   Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Griekenland
   Athens, Criterium
   Atina
   Atlanta (b)
   Atlanta (c)
   Auburn Hills
   Auburn, Cyclocross
   Augsburg
   Avidos, Nieuwelingen
   Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
   Azeitão, Nieuwelingen
   Böblingen
   Bétheny, Chrono
   Bétheny, Chrono (V)
   Bühl
   Büttgen, Criterium
   Bützberg, Cyclocross
   Baal, Cyclocross
   Baboszewo
   Backnang - Waldrems
   Bad Homburg
   Bad Saulgau
   Badiola
   Baião, Nieuwelingen
   Bakel, Cyclocross
   Bakel, Cyclocross (V)
   Balkan Championships, Op de weg, Beloften
   Balkan Championships, Op de weg, Elite
   Baltimore
   Bamberg
   Banská Bystrica, Cyclocross
   Barberton
   Barcelos, Nieuwelingen
   Barendrecht (V)
   Barroselas
   Bassano del Grappa
   Bavikhove, Criterium
   Baw Baw
   Bayonne - Pamplona
   Bear Mountain
   Beckum
   Begijnendijk, Amateurs
   Belize City
   Bellinzona
   Bellinzona (a)
   Bellinzona (V)
   Belmopan
   Beloeil
   Belsele (a)
   Belsele (V)
   Belsele (V) (a)
   Belzele, Elite zonder contract
   Benešov
   Beograd - Čačak
   Bergara (a)
   Bergara (d)
   Berkel (V)
   Berkel, Elite/U23
   Berlare
   Berlare, Amateurs
   Berlin, Criterium
   Berlin, Cyclocross
   Berlin, Zesdaagse
   Berloz
   Bern
   Bern (b)
   Bern (V)
   Bern (V) (a)
   Bertem
   Beselare, Amateurs
   Betzdorf
   Beuvry-la-Forêt
   Bevagna
   Beveren
   Beveren (V)
   Beveren-Waas (c)
   Biassono
   Biervliet, Amateurs
   Binderveld
   Binghamton
   Binghamton, Criterium
   Binghamton, Criterium (V)
   Bioul
   Bladel, Cyclocross
   Bladel, Cyclocross (V)
   Boa Vista
   Boavista, Nieuwelingen
   Bochum
   Bochum (a)
   Bochum (V)
   Boise, Criterium
   Bojanov
   Boksburg
   Bologna
   Bologna - Passo della Raticosa
   Bologna (f)
   Bolzano, Cyclocross
   Bombarral
   Boom, Dernycriterium
   Boom, Dernycriterium (V)
   Borculo
   Bordeaux - Caudéran
   Bordeaux - Saintes
   Bornem, Amateurs (a)
   Borsbeek, Elite zonder contract
   Borsele (V)
   Borsele, Amateurs
   Bottelaere, Elite zonder contract
   Boucles de l'Océan
   Boulder
   Boulder, Cyclocross
   Boussac (a)
   Bowil - Chuderhüsi
   Boxmeer, Criterium
   Boxtel, Cyclocross
   Boxtel, Cyclocross (V)
   Brøndby Strand
   Brüggen
   Brabantse Pijl
   Braga (a)
   Brasília (a)
   Brasschaat (V)
   Braunschweig (a)
   Braunschweig (b)
   Braunschweig (c)
   Bray
   Breckenridge
   Bredene, Amateurs
   Breendonk, Amateurs
   Breezand (V)
   Breganze
   Breite, Criterium
   Bremen, Zesdaagse
   Bremgarten
   Bremgarten (a)
   Brescia
   Brest - Pont-de-Buis (V)
   Brezno, Cyclocross
   Bridel, Cyclocross
   Brisbane (a)
   Brissago
   Brno (b)
   Brno, Cyclocross
   Bruckmühl
   Brussel/Bruxelles - Ingooigem
   Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles (a)
   Buchholz
   Buchholz in der Nordheide
   Buenos Aires (b)
   Buggenhout
   Burcht (V)
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Burgsteinfurt
   Burlada
   Burlingame
   Burlington, Criterium
   Buscate
   Buxton (a)
   Cézac
   Caerano di San Marco
   Caivano
   Cala Millor
   Calais, Criterium
   Calvatone
   Calviá
   Camaiore
   Cambo
   Camors
   Camors, Cyclocross
   Campi Bisenzio (a)
   Campo dos Goytacazes
   Canberra (a)
   Canberra (V)
   Caneva
   Canosa di Puglia
   Cantua Creek
   Capilla del Senor
   Caracas, Elite/U23
   Carlow
   Carnago
   Carnegie
   Carnetin, Cyclocross
   Carrara
   Carraroe (a)
   Carteret
   Casal de Comba, Junioren
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castel d'Ario
   Castelfidardo
   Castelfidardo (a)
   Castelvecchio Pascoli, Cyclocross
   Castiglione Fibocchi
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Cavriago
   Ceglie Messapico
   Cento (V)
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, 1 km
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Achtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Keirin
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Ploegkoers
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Ploegsprint
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Puntenkoers
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Scratch
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Sprint
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ind. tijdrit
   Cepagatti, Criterium
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Château-Bernard, Cyclocross
   Châteaulin
   Châteauroux
   Chaam (V)
   Chaam, Amateurs
   Chaam, Criterium
   Challenge Mallorca General Classification
   Cham
   Chanteloup-les-Vignes
   Charlottenlund
   Chattanooga (a)
   Chaumeil
   Cheltenham, Cyclocross
   Cheltenham, Cyclocross (V)
   Cheshire (V)
   Chiasso
   Chocen
   Cholet
   Christchurch - Akaroa
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chrono des Herbiers, Junioren
   Chrono des Herbiers, U23
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Ciriè (a)
   Città di Castello
   Cittadella
   Cittiglio (V)
   Civaux
   Clásica de Fusagasugá
   Clásica de Fusagasugá General Classification
   Classique des Alpes
   Clubchampionships, Op de weg, Beloften, Australië
   Clubchampionships, Op de weg, Elite, Australië
   Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
   Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
   Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië
   Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Australië
   Clubchampionships, Op de weg, Junioren, Australië
   Clubchampionships, Op de weg, Nieuwelingen, Australië
   Clusone, Cyclocross
   Codognè
   Colchester (a)
   Colle Umberto
   Collecchio
   Colorado Springs
   Comano
   Comines (V)
   Commonwealth Games, Baan, 1 km
   Commonwealth Games, Baan, 500 m (V)
   Commonwealth Games, Baan, Achtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Achtervolging (V)
   Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Ploegsprint, Elite
   Commonwealth Games, Baan, Puntenkoers
   Commonwealth Games, Baan, Puntenkoers (V)
   Commonwealth Games, Baan, Scratch
   Commonwealth Games, Baan, Sprint
   Commonwealth Games, Baan, Sprint (V)
   Commonwealth Games, Mountainbike
   Commonwealth Games, Mountainbike (V)
   Commonwealth Games, Op de weg
   Commonwealth Games, Op de weg (V)
   Commonwealth Games, Op de weg, Ind. tijdrit
   Commonwealth Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
   Compton, Criterium
   Concesio
   Concord
   Conegliano
   Contern, Cyclocross
   Contres, Cyclocross (a)
   Copa de España, Elite/U23 General Classification
   Coppa Caduti Sant'Alluccio
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa San Geo
   Copperopolis
   Cornuda, Cyclocross
   Coromandel
   Corréa
   Corral Hollow
   Corridonia
   Cottbus, U23
   Cours-La-Ville
   Cranfield
   Cremona (a)
   Cripple Creek
   Cuéllar
   Cuba, Junioren
   Cuba, Nieuwelingen
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dachau
   Dagmersellen, Cyclocross
   Dagmersellen, Cyclocross (V)
   Daly City
   Damesronde van Drenthe (V)
   Danbury
   Darmsheim
   Dassow
   Davenport, Criterium
   Davis
   De Panne, Mountainbike
   De Pinte (V)
   Den Haag
   Den Haag (V) (a)
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Denville
   Dercy, Cyclocross
   Desselgem
   Destelbergen, Amateurs
   Deurne, Dernycriterium
   Deux-Acren
   Diegem, Cyclocross
   Diessenhofen
   Diessenhofen (a)
   Differdange, Cyclocross
   Dijon (b)
   Dijon, Criterium
   Dijon, Cyclocross
   Dilsen-Stokkem (V)
   Dinuba, Criterium
   Dobratsch
   Dommeldange, Cyclocross
   Donostia/San Sebastián
   Dortmund (c)
   Dortmund (h)
   Dortmund (k)
   Dortmund (m)
   Dortmund, Zesdaagse
   Dottignies (V)
   Dottignies, Cyclocross
   Dottignies, Cyclocross (V)
   Dourges
   Dr. Foots Race
   Drieslinter, Amateurs
   Drongen, Cyclocross, Elite zonder contract
   Dubnica
   Dubnica (a)
   Dubnica (b)
   Dubnica (c)
   Duisburg
   Duisburg, Dernycriterium
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Durach, Criterium
   Durango
   Durango (V)
   Durtol
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Dworp, Amateurs
   East Aurora
   Edegem, Junioren
   Edermünde
   Eeklo (c)
   Eeklo, Cyclocross
   Eernegem, Cyclocross
   Egmond aan Zee, Mountainbike
   Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
   Eibar (a)
   Eindhoven (V)
   Eine, Elite/U23
   Einhausen
   Einhausen (a)
   Elgóibar
   Elorrio
   Elva
   Elva (a)
   Elva Rattamaraton, Mountainbike (a)
   Emakumeen Euskal Bira (V) General Classification
   Emmaste, Mountainbike
   Emmeloord
   Emmen
   Empoli
   Empoli
   Enkhuizen (V)
   Epe (V)
   Erandio
   Erfurt
   Ermúa
   Erp (V)
   Erp, Cyclocross
   Erp, Cyclocross (V)
   Erpe-Mere, Cyclocross
   Esbjerg
   Essen
   Essen, Cyclocross
   Essen, Junioren
   Este
   Estella (c)
   Estella (e)
   Estonian Cup, Mountainbike (b)
   Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Militairen
   Eymoutiers, Cyclocross
   Fabbrica, Junioren
   Fafe, Nieuwelingen
   Fafe, Nieuwelingen
   Fafe, Nieuwelingen (b)
   Farmington, Cyclocross (e)
   Farmington, Cyclocross (V) (e)
   Felino
   Ferla
   Fermo
   Figline Valdarno
   Figline Valdarno (a)
   Filderstadt
   Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
   Firenze - Empoli
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Fisherman Friendsløbet
   Fitchburg Longsjo Classic (V)
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flèche Wallonne (V)
   Florida
   Folignano
   Fontenay-le-Comte
   Fort William, Mountainbike (V)
   Fouhren, Cyclocross
   Fourmies
   Fourmies, Cyclocross
   Frankfurt am Main
   Frankfurt am Main, Cyclocross
   Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
   Frankfurt am Main, U23
   Frauenfeld
   Fredericia, Cyclocross
   Freiburg
   Freising
   Frenchton
   Frenkendorf, Cyclocross
   Frenkendorf, Cyclocross (V)
   Fresno
   Fribourg
   Fucecchio (a)
   Gärtringen
   Gütersloh
   Gaisberg
   Gansingen
   Gardone Val Trompia
   Gavere, Cyclocross
   Gavere, Cyclocross (V)
   Gavere, Cyclocross, Junioren
   Gavere, Cyclocross, U23
   Geel, Amateurs
   Geel, Junioren
   Geel, U23
   Geetbets, Amateurs
   Gehrden
   Geldrop (V)
   Gelsenkirchen
   Gelsenkirchen (a)
   Gemunde, Junioren
   Genève
   Genève (c)
   Gendringen
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Gersau
   Gersau (V)
   Gessate, Elite/U23
   Getxo
   Gião, Nieuwelingen
   Gieten, Cyclocross
   Gieten, Cyclocross (V)
   Gippingen
   Giro del Friuli
   Giro del Friuli Venezia Giulia General Classification
   Giro del Lazio
   Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) General Classification
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti General Classification
   Giro della Lunigiana, Junioren General Classification
   Giro della Romagna
   Giro della Toscana
   Giro della Toscana, Junioren General Classification
   Giro delle Regioni, U23 General Classification
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren General Classification
   Giro di Lombardia
   Gits, Amateurs
   Glabbeek, Junioren
   Gladbeck, Criterium
   Gladstone
   Gleisdorf
   Gloucester, Cyclocross
   Gloucester, Cyclocross (V)
   Goes, Amateurs (a)
   Goetsenhoven, Amateurs
   Golães, Elite/U23
   Gold Coast
   Golden
   Gondar, Nieuwelingen
   Goodwood
   GP Campagnolo
   GP Castilla y Leon (V)
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cinelune
   GP Costa degli Etruschi
   GP de Wallonie
   GP Der Tiroler Tageszeitung
   GP Général Patton, Junioren General Classification
   GP Gondomar, Elite/U23
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Istria 3
   GP Istria 4
   GP Jægerspris
   GP Jyske Bank
   GP Ostrowca Swietokrzyskiego
   GP Pavie (V)
   GP Raphael Levy
   GP Suisse Féminin (V)
   GP Théo Mulheims
   GP Weltour
   Grafenbach
   Grafenort
   Grafton - Inverell
   Gran Premio Site
   Granby
   Grand Prix de la Somme
   Grand Prix des Nations
   Grand Rapids (a)
   Graz
   Grazen, Junioren
   Grenaa
   Grenoble, Zesdaagse
   Grez-Doiceau
   Grimma
   Groningen
   Groningen - Münster
   Groningen (a)
   Grouse Mountain, Mountainbike
   Grouse Mountain, Mountainbike (V)
   Grudziądz, Junioren
   Guernica, Cyclocross (a)
   Guimarães, Nieuwelingen
   Gullegem
   Hürth - Kendenich
   Haaften (V)
   Haanja, Mountainbike
   Haarsteeg (V)
   Haasdonk (V)
   Haasrode
   Hadersfeld
   Haderslev
   Hadsten, Criterium
   Haid - Ansfelden
   Halen, Amateurs
   Halfweg
   Hamburg (b)
   Hamilton
   Hamilton City (V)
   Hamm
   Hamme-Zogge, Cyclocross
   Hammel
   Hamont-Achel
   Hannover
   Hannover (b)
   Hanstholm, Elite/U23
   Hansweert, Amateurs
   Harderwijk
   Harderwijk (V)
   Harderwijk, Cyclocross
   Harderwijk, Cyclocross (V)
   Harelbeke
   Harelbeke
   Harelbeke (a)
   Harnes, Cyclocross
   Hart van Brabant Trofee
   Hasselt (a)
   Havant
   Heerlen
   Heerlen, Cyclocross
   Heerlen, Cyclocross (V)
   Hegi
   Heinkenszand, Amateurs
   Heist-op-den-Berg (V)
   Hel van het Mergelland
   Hendrik-Ido-Ambacht
   Hengelo, Criterium
   Herenthout, Elite/U23
   Herford
   Herford, Cyclocross
   Herk-de-Stad, Amateurs
   Hernani
   Herning
   Herning, Criterium (a)
   Hertford, Chrono
   Hesperange, Cyclocross
   Heusden
   Hillingdon, Cyclocross
   Hillingdon, Cyclocross (a)
   Hilversum, Cyclocross
   Hilversum, Cyclocross (V)
   Hingene, Amateurs
   Hittnau, Cyclocross
   Hittnau, Mountainbike
   Hittnau, Mountainbike (V)
   Hoboken
   Hobro, Elite/U23
   Hoeilaart, Amateurs
   Hofstade, Cyclocross
   Hofstade, Cyclocross (V)
   Holé Vrchy, Cyclocross
   Hollain
   Hombrechtikon, Cyclocross
   Hombrechtikon, Cyclocross (V)
   Homenaje Ruben Ifran
   Hoogerheide, Cyclocross
   Hoogerheide, Cyclocross (V)
   Hoogstraten (V)
   Hornsby - Swansea
   Hornsyld
   Horsens, Elite/U23
   Horsens, Elite/U23 (a)
   Hotton
   Houffalize, Mountainbike
   Houffalize, Mountainbike (V)
   Hradec Kralove
   Huijbergen, Cyclocross
   Huijbergen, Cyclocross (V)
   Hulshout (a)
   Hulshout, Junioren
   Humbeek, Junioren
   Hungerburg
   Huntsville
   Hurky
   Ibagué
   Ichtegem (d)
   Iddergem (V)
   Igorre, Cyclocross
   Imola - San Marino
   Incourt, Amateurs
   Ingleton, Chrono
   Innsbruck (b)
   Iowa City
   Iowa City, Cyclocross
   Ipswich, Cyclocross (a)
   Irache
   Isbergues
   Isle of Man
   Isola della Scala
   Ispáster, Cyclocross
   Itsasondo, Cyclocross
   Ivanic-Grad, Elite/U23
   Izegem
   Jülich
   Jabbeke, Elite/U23
   Jedlicze - Zdroj
   Jelajah Malaysia 1 º stage
   Jelajah Malaysia General Classification
   Jenbach
   Jevicko
   Jindrichuv Hradec
   Jovim, Nieuwelingen
   Judendorf
   Judendorf
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (b)
   Köln
   Köln - Frechen
   Köln - Frechen (V)
   Köln (a)
   Köln (d)
   Köln (e)
   Köln (f)
   Köln (g)
   Köln (i)
   Kalmthout, Cyclocross
   Kalmthout, Cyclocross (V)
   Kampen (V)
   Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
   Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Elite, Spanje
   Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
   Kamyk
   Kapelle-op-den-Bos, Junioren
   Kapellen, Amateurs
   Kaprun, Mountainbike (V)
   Karbach
   Karlsruhe
   Kartung
   Kassel (a)
   Kayl, Cyclocross
   Kõrve Rattasõit, Mountainbike (c)
   Kempen
   Kemzeke
   Kemzeke, Amateurs
   Kerkdriel
   Kerkrade
   Kettler Classic-Südkärnten
   Kieldrecht, Elite zonder contract
   Kildare (b)
   Kildare, Criterium
   Kirchheim unter Teck
   Kirdford
   Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)part a
   Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)part b
   Kláštor pod Znievom
   Kláštor pod Znievom, Cyclocross
   Kladruby
   Kladruby (a)
   Klein-Engersdorf
   Kleve
   Klingnau
   Knysna
   Koewacht
   Kohlscheid
   Koksijde, Cyclocross
   Kontich, Amateurs
   Koolskamp
   Koppenberg, Cyclocross
   Koppenberg, Cyclocross (V)
   Kortemark
   Kortrijk, Criterium
   Krefeld
   Kreiz Breizh Elite General Classification
   Kruibeke
   Kruiningen, Amateurs
   Krupina
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kuurne, Junioren
   Kwadendamme, Amateurs
   Kwintsheul
   L'Hospitalet de Llobregat, Criterium
   La California
   La Haie-Fouassière
   La Roue Tourangelle
   Lüdenscheid
   Laarne (a)
   Lage Zwaluwe (V)
   Laigueglia
   Lake Nona Circuit Race
   Lamporecchio
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancaster, Cyclocross (l)
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Langnau i.E
   Lannilis
   Lapalisse, Cyclocross
   Lapalisse, Cyclocross (V)
   Larciano
   Lardosa, Junioren
   Larrabezúa
   Lasarte
   Launceston (a)
   Lausanne
   Lauwe, Elite/U23
   Lazkao
   Le Samyn
   Lede
   Ledegem, Junioren
   Leesville
   Leeuwergem (V)
   Legazpia
   Legnano
   Legnano (b)
   Leicester, Cyclocross (b)
   Leioa
   Leiria, Nieuwelingen
   Lekeitio
   Lekeitio, Cyclocross
   Lekkerkerk (V)
   Les Boucles de l'Artois
   Les Boucles du Sud Ardèche
   Les Gets, Mountainbike
   Les Herbiers, U23
   Les Monts Luberon - Trophée Luc Leblanc
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven
   Lewedorp, Amateurs
   Liège
   Liège - La Gleize, Junioren General Classification
   Liège, U23
   Liedekerke
   Lieshout, Cyclocross
   Lieshout, Cyclocross (V)
   Lille, Cyclocross
   Lillers
   Limelette (b)
   Lincoln
   Linden, Amateurs
   Linden, Elite zonder contract
   Linköping
   Linköping, Elite/U23 (V)
   Linz
   Lippiano
   Lisberg
   Lisieux, Criterium
   Lissone
   Lissone (a)
   Livermore
   Liverpool (a)
   Livraga
   Lizarza
   Llodio
   Llodio (b)
   Llodio (c)
   Locarno
   Loenhout, Cyclocross
   Loenhout, Cyclocross (V)
   Lombardsijde (V)
   Londerzeel (c)
   Londerzeel, Amateurs
   Londerzeel, Amateurs (a)
   London
   London (a)
   London (o)
   Lorient (a)
   Loro Ciuffenna
   Los Gatos
   Lostice, Cyclocross
   Lousa, Nieuwelingen
   Lousada, Elite/U23
   Lousada, Junioren
   Lousada, Junioren (a)
   Lousada, Nieuwelingen
   Lovendegem (V)
   Lovendegem, Elite zonder contract
   Lubelski Wyscig 3-Majowy
   Lugano
   Lugo
   Lusignan-Petit
   Luxembourg (b)
   Luxembourg, Criterium
   Luz, Junioren
   Luz, Nieuwelingen
   Lyon (d)
   Lyss
   Mönchengladbach, Criterium
   Mühlenbach, Cyclocross
   Mülheim
   Mülheim am Rhein
   München, Zesdaagse
   Münster
   Maarheeze
   Maartensdijk (V)
   Maastricht
   Made (V)
   Made, Criterium
   Madrid, Mountainbike
   Mafra, Nieuwelingen
   Magalluf
   Magnago
   Malè - Fondo
   Malacky
   Maleizen, Elite zonder contract
   Malveira
   Malveira, Junioren
   Manhattan Beach
   Manhattan Beach (V)
   Manizales
   Manlleu
   Mannheim
   Mantegazza
   Maplewood
   Marcallo con Casone
   Marciana
   Marcolès, Criterium
   Mareno di Piave
   Margraten
   Maria-Aalter (V)
   Mariekerke, Amateurs
   Marielyst
   Marigny
   Marquette-lez-Lille
   Marquina
   Marseille
   Martigny - Mauvoisin
   Massa (a)
   Matlock, Cyclocross
   Mauren, Criterium
   Media Agua
   Medvode, Criterium
   Meerhout, Elite zonder contract
   Meerkerk
   Meerkerk (V)
   Meilen, Cyclocross
   Meise (a)
   Meise, Amateurs
   Melbourne - Warrnambool
   Melle
   Melzo
   Memorial Andrzeja Kaczyny i Andrzeja Malinowskiego
   Memorial Romana Regorowicza
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio (a)
   Menen
   Menton - Savona
   Mercatale Valdarno
   Mercedes
   Merchtem, Amateurs (b)
   Mere
   Merksem
   Merrymack, Cyclocross (q)
   Merzig
   Mestre
   Mettmann
   Metzingen
   Meulebeke (a)
   Meux, Amateurs
   Mexico City, Zesdaagse
   Meyrin
   Mezzana Bigli
   Mezzano Inferiore
   Michelstadt
   Middelburg - Goes
   Middelkerke, Cyclocross
   Middleton
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano, Cyclocross (a)
   Milano, Cyclocross (V)
   Milevsko
   Milheirós, Junioren
   Milicz
   Miragaia
   Missoula
   Mlada Boleslav, Cyclocross
   Mlada Boleslav, Cyclocross (a)
   Modena (c)
   Moerbeke, Elite/U23
   Moergestel, Cyclocross
   Moergestel, Cyclocross (V)
   Moita
   Mol
   Molino dei Torti
   Mollem (V)
   Monein
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
   Montalbano
   Montanino
   Montecassiano
   Montecatini Terme
   Montemuro
   Monterrey, 1 km
   Monterrey, 500 m (V)
   Monterrey, Achtervolging
   Monterrey, Achtervolging (V)
   Monterrey, Keirin
   Monterrey, Keirin (V)
   Monterrey, Ploegkoers
   Monterrey, Ploegsprint
   Monterrey, Puntenkoers
   Monterrey, Puntenkoers (V)
   Monterrey, Scratch
   Monterrey, Scratch (V)
   Monterrey, Sprint
   Monterrey, Sprint (V)
   Monteveglio
   Montezuma's Revenge, Mountainbike (h)
   Montijo
   Montjuich, Elite/U23
   Montluçon (g)
   Montmarault
   Montréal (b)
   Montréal (c)
   Montréal (V)
   Monza (a)
   Moorslede (V)
   Mortágua, Elite/U23
   Mortágua, Junioren
   Morteau - Pontarlier
   Moscou, 1 km
   Moscou, 500 m (V)
   Moscou, Achtervolging
   Moscou, Achtervolging (V)
   Moscou, Keirin
   Moscou, Keirin (V)
   Moscou, Ploegenachtervolging
   Moscou, Ploegkoers
   Moscou, Ploegsprint
   Moscou, Puntenkoers (a)
   Moscou, Puntenkoers (V)
   Moscou, Scratch
   Moscou, Scratch (V) (a)
   Moscou, Sprint (V)
   Moscou, Zesdaagse
   Mount Evans
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Washington
   Mulgi, Mountainbike
   Mumbai
   Mundberra Citris Capital Criterium
   Mynämäen Ajot
   Nürnberg
   Nürnberg (V)
   Nafarros
   Napa
   Napa, Cyclocross
   Naranco
   Narva
   Nassach
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/Open, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Open, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Joegoslavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Senegal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bolivia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ivoorkust
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, België
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
   National Racing Calendar General Classification
   National Road Series
   Negrar
   Neheim
   Nerviano
   Neunkirchen
   Neuss, Criterium
   Nevada City
   Nevele
   Nevele, Elite zonder contract
   New York City (c)
   Niederbipp - Schwengimatt
   Niel, Amateurs
   Niel, Cyclocross
   Nienburg
   Nieuwerkerken, Amateurs
   Nieuwkerken-Waas (a)
   Nieuwmoer (a)
   Nijverdal
   Ninove (a)
   Niwot
   Noeux-les-Mines, Cyclocross
   Nogent-sur-Oise
   Nogueira do Cravo, Junioren
   Nokere
   Nommay, Cyclocross
   Nommay, Cyclocross (V)
   Nontron (V)
   Noosa, Criterium
   Nordhorn
   Norsk Sykle Festival 3 º stage
   Northampton, Cyclocross
   Nossa Senhora da Ajuda
   Nossa Senhora da Ajuda, Junioren
   Nossa Senhora da Ajuda, Nieuwelingen
   Nouméa, Zesdaagse
   Nouvion - Mers-les-Bains, U23
   Novi Ligure (a)
   Novo Mesto
   Oñate
   Oakfield
   Oakland
   Obdam (V)
   Oberhausen
   Oberriet
   Oberwart
   Obornikach Wroclaw
   Ochten (V)
   Odder
   Odder (a)
   Odense
   Oetingen
   Oggiono
   Olen (V)
   Olen, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
   Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
   Oostduinkerke (V)
   Oosteeklo
   Oostende, Cyclocross
   Oostmalle (V)
   Oostmalle, Cyclocross
   Oostrozebeke, Criterium
   Oostrozebeke, Elite zonder contract
   Oostvoorne
   Oostvoorne (V)
   Oplinter, Junioren
   Opocno
   Opstal, Elite zonder contract
   Orio, Cyclocross
   Orlando
   Oschersleben
   Osimo
   Osnabrück
   Osnabrück, Dernycriterium
   Ossendrecht, Dernycriterium (V)
   Ostelsheim, Cyclocross
   Otegem, Cyclocross
   Oteiza (a)
   Otepää, Mountainbike
   Ottawa
   Ottawa (a)
   Ottawa, Criterium
   Ottergem (V)
   Ottikon, Cyclocross
   Oud-Gastel (V)
   Oud-Heverlee, Amateurs
   Oud-Vossemeer (V)
   Oudelande, Amateurs
   Oudenburg (a)
   Ourique, Junioren
   Outeiro, Nieuwelingen
   Outrijve (V)
   Overijse
   Overijse, Cyclocross
   Overijse, Cyclocross (V)
   Ovezande, Amateurs
   Pérenchies
   Pétange
   Pétange, Cyclocross
   Pärnu
   Póvoa de Varzim
   Paderno
   Paderno (a)
   Palazzolo Milanese
   Palazzolo sull'Oglio
   Palma de Mallorca
   Palma de Mallorca (c)
   Palmeira, Junioren
   Pamplona, Criterium
   Pan American Championships, Op de weg, Beloften
   Pan American Championships, Op de weg, Elite
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Panóias
   Parabiago (b)
   Parabiago (c)
   Pardubice
   Paredes, Nieuwelingen
   Paris - Auxerre
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert
   Paris - Chauny
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Tours, U23
   Paris - Troyes
   Parma - La Spezia
   Pau
   Peccioli
   Pechão, Junioren
   Pechão, Nieuwelingen
   Peer, Criterium
   Pegões, Nieuwelingen
   Pelham
   Penafiel, Junioren
   Penafiel, Nieuwelingen
   Penna
   Pescadero
   Pescara
   Pescara, Elite/U23
   Pfaffnau
   Philadelphia
   Philadelphia (V)
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs (a)
   Pičin
   Piemonte
   Pijnacker
   Pijnacker, Cyclocross
   Pijnacker, Cyclocross (V)
   Pilltown
   Pistoia - Fiorano Modenese
   Pittem (a)
   Piubega
   Plainview
   Plava Laguna (a)
   Plouay (a)
   Plouay (V)
   Plzen
   Plzen (a)
   Plzen (b)
   Plzen (c)
   Plzen (d)
   Plzen (e)
   Plzen (f)
   Plzen, Cyclocross
   Podborany, Cyclocross
   Poggiana
   Poggio a Caiano (a)
   Poggio alla Cavalla
   Polignano a Mare
   Pomona Valley Stage Race General Classification
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Pontchâteau, Cyclocross
   Pontedecimo
   Pontevedra
   Pontinha, Nieuwelingen
   Ponton (a)
   Porec
   Porec (a)
   Porec (b)
   Porrentruy
   Port Elizabeth
   Port Talbot (a)
   Portland (a)
   Portland, Cyclocross
   Portland, Cyclocross (a)
   Portland, Cyclocross (V)
   Prémio Alves Barbosa, Nieuwelingen
   Prémio de Abertura
   Praha
   Praha (a)
   Prato
   Pretola
   Pribram
   Primavera Rosa
   Prix d'Armorique
   Prix de la Mi-Août
   Prix des Blés d'Or
   Prix des Flandres Françaises
   Prix du Léon
   Prostejov
   Prova Abertura Esperanças
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Pszczyna
   Pugliola
   Puivelde, Amateurs
   Pujols (V)
   Putte-Kapellen
   Putte-Kapellen (V)
   Puttershoek
   Puurs, Amateurs (a)
   Quad Cities, Criterium (V)
   Quillan
   Radevormwald
   Rainham, Cyclocross
   Rakke, Mountainbike
   Rakvere, Mountainbike
   Ramalde, Junioren
   Ramalde, Nieuwelingen
   Randers
   Ras Connachta General Classification
   Rõuge, Mountainbike
   Reda
   Redondo, Junioren
   Regionaal Kampioenschap Van de Noordelijke Regio, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
   Regionaal Kampioenschap van Regio Zuid, Op de weg, Junioren, Portugal
   Regionaal Kampioenschap van Regio Zuid, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
   Reith
   Rendufe, Nieuwelingen
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Retie, Junioren
   Reusel, Cyclocross
   Reusel, Cyclocross (V)
   Reute
   Rhede
   Rhede (a)
   Rhede, Dernycriterium
   Rieti
   Rijkevorsel, Cyclocross
   Rijkevorsel, Junioren
   Rijssen
   Rio de Mouro, Nieuwelingen
   Rio Meão, Elite/U23
   Rio Saliceto
   Riom
   Ritter Classic
   Rocca Canavese
   Rock Island
   Roma, U23
   Romford (b)
   Romsée
   Ronde de l'Oise
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Limburg
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Roosendaal
   Roosendaal (V)
   Rosendal
   Roserittet DNV GP General Classification
   Roskilde
   Roswell, Criterium
   Rotterdam (V)
   Rotterdam (V) (b)
   Route de l'Amitié
   Route du Pays Basque
   Ruban Nivernais Morvan
   Rucphen
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Ruggell
   Rumelange, Cyclocross
   Sáles
   São Domingos de Rana, Nieuwelingen
   São João de Vêr, Elite/U23
   São Paio de Oleiros
   São Paio de Oleiros, Nieuwelingen
   São Paulo
   São Paulo (a)
   São Paulo (b)
   São Paulo (c)
   São Pedro de Avioso, Junioren
   Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint Helens
   Saint-Estève
   Saint-Etienne
   Saint-Eutrope - Quimper
   Saint-Jude
   Saint-Junien-les-Combes, Cyclocross
   Saint-Saulge, Cyclocross
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Salt Lake City
   Salt Lake City, Cyclocross
   Salta
   San Ardo
   San Francisco
   San Francisco (a)
   San Ignacio (a)
   San Mateo, Cyclocross (a)
   San Secondo Parmense
   Sandnes
   Sanford
   Sant'Ermete
   Sant'Urbano
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santa Maria della Versa
   Santa Marta de Portuzêlo, Nieuwelingen
   Santa Nella
   Santander
   Santander (a)
   Santiago-Mendi
   Santo Stefano Lodigiano
   Saran
   Sassoferrato, Cyclocross
   Saulxures-sur-Moselotte, Cyclocross
   Schönaich
   Schattdorf
   Schellebelle, Amateurs
   Schoten (a)
   Schriek, Dernycriterium
   Schwenningen (a)
   Sea Otter Classic (V) General Classification
   Seattle, Cyclocross
   Sedan, Cyclocross
   Sedan, Cyclocross (V)
   Segura (b)
   Seixal, Elite/U23
   Seixal, Junioren
   Seixal, Nieuwelingen
   Semco Løbet
   Serra de El-Rei, Elite/U23
   Serskamp, Amateurs
   Setúbal (a)
   Setúbal, Nieuwelingen
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Silenen - Bristen
   Silveira, Nieuwelingen
   Sinaai (V)
   Sinaai, Elite/U23
   Sindelfingen
   Sint Geertruid
   Sint Michielsgestel, Cyclocross
   Sint-Katelijne-Waver, Elite zonder contract
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Niklaas, Cyclocross
   Sinzig
   Sion - Vercorin
   Skive
   Smithville
   Snelling
   Soissons
   Solano Bicycle Classic (V) 1 º stage
   Solbiate Arno, Junioren
   Sollerön
   Somerset
   Somerville
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   Sommerville
   Sona
   Sondrio
   Sonora
   Sora (a)
   Sorgenfri
   Souderton
   South American Games, Op de weg, Elite
   South American Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   South Kingston, Cyclocross
   Southwick
   Sovizzo
   Spijkenisse (a)
   Stadtlohn
   Stamfordham
   Stamullin (a)
   Steenbergen (V)
   Steenhuffel, Amateurs
   Steenhuize-Wijnhuize - Hekelgem, Amateurs
   Steenwijk, Criterium
   Steinmaur, Cyclocross
   Steinmaur, Cyclocross (V)
   Stekene
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren General Classification
   Stinson Beach
   Stinson Beach (V)
   Stiphout
   Stiphout (V)
   Stokenchurch
   Stolberg
   Stolberg (a)
   Straelen
   Strasswalchen
   Strasswalchen (a)
   Stresa
   Strijpen (V)
   Strombeek-Bever
   Stuttgart
   Stuttgart (d)
   Stuttgart, Zesdaagse
   Sucha Beskidzka
   Sulz
   Superprestige, Cyclocross
   Surfers Paradise
   Surhuisterveen
   Surhuisterveen (V)
   Surhuisterveen, Cyclocross
   Surhuisterveen, Cyclocross (V)
   Svendborg
   Sydney
   Sydney, 1 km
   Sydney, 500 m (V)
   Sydney, Achtervolging
   Sydney, Achtervolging (V)
   Sydney, Keirin
   Sydney, Keirin (V)
   Sydney, Ploegenachtervolging
   Sydney, Ploegkoers
   Sydney, Ploegsprint
   Sydney, Ploegsprint (V)
   Sydney, Puntenkoers
   Sydney, Puntenkoers (V)
   Sydney, Scratch
   Sydney, Scratch (V)
   Sydney, Sprint
   Sydney, Sprint (V)
   Szlakiem walk mjr. Hubala
   Tétange, Cyclocross
   Tabor, Cyclocross
   Tacoma, Cyclocross (a)
   Tallinn
   Tallinn (b)
   Tallinn, Mountainbike
   Tarei, Nieuwelingen
   Tartu
   Tartu (b)
   Tartu, Mountainbike
   Taupo
   Tavira
   Tavira, Junioren
   Tavira, Nieuwelingen
   Temse (V)
   Teralfene
   Terhagen, Amateurs
   The Childers
   The Manago
   Thimister (V)
   Thun
   Thy
   Tielen
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen (b)
   Tjejtrampet (V)
   Top-Trophy General Classification
   Torino, Zesdaagse
   Torneo Euskaldun General Classification
   Torredonjimeno
   Toulouse (b)
   Tour de Corse General Classification
   Tour de l'Abitibi, Junioren General Classification
   Tour de la Nouvelle-Calédonie General Classification
   Tour de Lorraine, Junioren General Classification
   Tour de Nez General Classification
   Tour de Okinawa
   Tour de Taiwan 3 º stage
   Tour de Tunisie General Classification
   Tour de Vendée
   Tour des Aéroports General Classification
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos General Classification
   Tour des Seychelles General Classification
   Tour du Haut-Var
   Tour du Labourd
   Tour du Lac Léman
   Tour Féminin en Limousin (V)
   Tour Nord-Isère General Classification
   Tour of Achaia 999 º stage
   Tour of the Gila General Classification
   Tour of the North - Easter Three Day General Classification
   Tour of the Philippines General Classification
   Tour of the Reservoir
   Tour of the Southern Grampians
   Tour of the Tamar
   Tour of Ulster General Classification
   Tourinnes-Saint-Lambert, Amateurs
   Tours, Cyclocross (a)
   Tralee
   Tre Valli Varesine
   Tres Cantos
   Treviso (a)
   Triberg
   Triberg (V)
   Trofa, Nieuwelingen
   Trofee der Vlaamse Ardennen, Junioren
   Trofeo Broglia Marzé Quintino
   Trofeo Caduti Soprazocco
   Trofeo Citta di Rosignano / Giro Frazioni (V)
   Trofeo Egidio Bedogni
   Trofeo Maurizio e Bruno Stagni
   Trofeo Paolin Fornero
   Trofeo Scolari
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg General Classification
   Trophée Centre Morbihan, Junioren General Classification
   Trophée des Grimpeurs (V)
   Trucios-Turtzioz
   Tucson (b)
   Tuolumne City
   Turbigo (a)
   Turcifal, Nieuwelingen
   Turnhout (V)
   Turul României General Classification
   UCI Road Ranking
   UCI Road Ranking, U23
   Ulverstone
   Unicov, Cyclocross
   Unna
   Uppsala, Elite/U23
   Uster, Cyclocross
   Utrecht
   Utsunomiya-shi
   Uzès - Marseille
   Uzwil, Criterium
   Vårgårda, Elite/U23
   Valencia
   Valencia
   Valencia, Criterium
   Valperga, U23
   Vancouver
   Varennes-Vauzelles
   Varginha
   Varignana (a)
   Varik (V)
   Vayrac
   Veendam
   Veenendaal
   Vejen, Cyclocross
   Velbert
   Veldegem, Cyclocross
   Veldhoven
   Veldhoven (V)
   Velm
   Venhuizen (V)
   Vergt
   Veurne (V)
   Viane
   Viborg (a)
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vigevano
   Vigo (a)
   Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
   Vila Nova de Cacela, Junioren
   Vila Nova de Cacela, Nieuwelingen
   Viljandi, Criterium
   Villa d'Alme
   Villa di Villa
   Villach
   Villafranca de Ordizia
   Villatuerta
   Villava (a)
   Villers-Cotterêts
   Vilvoorde
   Vilvoorde (a)
   Vincenza, U23
   Vinci
   Vitré
   Vittoria Cup (V) General Classification
   Vittorio Veneto (a)
   Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
   Vlezenbeek, Amateurs
   Vlijmen
   Volta a Barbanza
   Volta al Valles, Nieuwelingen
   Volta ao Conselho de Tavira
   Vorselaar, Cyclocross
   Vougy
   Vuelta al Valle General Classification
   Vuelta al Valle del Cauca General Classification
   Vuelta Ciclista Lider al Sur General Classification
   Vuelta de Higuito General Classification
   Vuelta de la Juventud Guatemala General Classification
   Vuelta de la Juventud Uruguay General Classification
   Vuelta de San Juan General Classification
   Waddinxveen (V)
   Walhain-Saint-Paul, Elite zonder contract
   Wanfercée-Baulet
   Wangen
   Wanzele
   Waregem, U23
   Warszawa (a)
   Wasmuel
   Wateringen
   Watsonville
   Waver - Rijmenam
   Weibern
   Weil am Rhein
   Wels
   Wels, Criterium
   Wemeldinge, Amateurs
   Wemmel (V)
   Wereldbeker, Cyclocross, Elite
   Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldbeker, Op de weg, Elite
   Wereldbeker, Op de weg, Elite (V) General Classification
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Masters 40-49 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-59 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Werther
   Wervershoof
   Wervik (a)
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westerbeek (V)
   Westkapelle, Amateurs
   Westmalle, Junioren
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wetzikon, Cyclocross (V)
   Wichita
   Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
   Wielsbeke
   Wielsbeke (V)
   Wien (b)
   Wijk bij Duurstede (V)
   Willebringen, Amateurs
   Willebroek (a)
   Willebroek (V)
   Wilmington, Cyclocross
   Wilmington, Cyclocross (a)
   Wilrijk, Dernycriterium
   Windhoek (b)
   Winfield
   Wingene
   Winters
   Wissekerke, Amateurs
   Witten
   Witten (a)
   Woerden, Cyclocross
   Woerden, Cyclocross (a)
   Woerden, Cyclocross (V) (a)
   Worcester, Cyclocross
   Wortegem, Cyclocross (a)
   Wuppertal
   Wuustwezel, Junioren
   Wyscig kolarski o Puchar Trzech Miast
   Wyscig Pasmen Gor Swietokryskich
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren General Classification
   Zürich
   Zürich, Cyclocross
   Zanè - Monte Cengio
   Zand en Veen Rondomme, Elite/U23
   Zarautz
   Zeddam, Cyclocross
   Zeddam, Cyclocross (V)
   Zedelgem (c)
   Zegliacco, Cyclocross
   Zele (b)
   Zele, Amateurs
   Zelenec, Cyclocross
   Zellik - Galmaarden
   Zemst-Laar, Junioren
   Zevenbergen (V)
   Zierikzee, Amateurs
   Zilina
   Zingem (V)
   ZLM Tour
   Zoetermeer (V)
   Zottegem
   Zwaag (V)
   Zwevegem
   Zwevegem (V)
   Zwevezele (a)
   Zwijndrecht
   Zwijndrecht (V)
   Zwolle
   Zwolle (a)