Hello visitor   |   Register  |   Forgotton username/password?
Username:  Password: 
  • Bookmark and Share


  • Races 2004

    Stage races
       500 Millas del Norte
       Österreich-Rundfahrt
       Albacete (a)
       Arden Challenge
       Azerbaïjan Tour
       Baby Giro
       Baltyk-Karkonosze-Tour
       Bay Classic (V)
       Bay Cycling Classic
       Bayern Rundfahrt
       Benicarló
       Berlin, U23
       Bidasoa Itzulia
       Bizkaiko Bira
       Blue Cross Cycle
       Boekel (V)
       Boucles de la Mayenne
       Boulder Stage Race
       Brixia Tour
       Cache Classic Logan
       Calingasta
       Canberra Tour
       Cascade Classic
       Cascade Classic (V)
       Central Valley Classic
       Cinq jours des As de Provence
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Lorraine
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Ardennes
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit des Plages Vendéennes
       Circuit Franco-Belge
       Circuito Montañés
       Clásica Ciudad de Girardot
       Clásica Club Deportivo Boyacá
       Clásica de Fusagasugá
       Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
       Clásica La Libertad
       Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
       Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
       Clásico RCN
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
       Clasica Alcaldía de Pasca
       Clasica Ciclo Acosta-Bello
       Clasico Ciclistico Banfoandes
       Clasico El Colombiano
       Colorado Classic
       Copa Cidade Cançao
       Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
       Critérium du Dauphiné
       Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
       Critérium International
       Criterium des Espoirs
       Cyclefest
       Damesronde van Drenthe (V)
       Dan Bolig Cup
       De Bortoli Tour
       Deutschland Tour
       Doble Bragado
       Doble Chepes
       Doble Copacabana GP Fides
       Doble Melo
       Doble San Francisco-Miramar
       Dongen (a)
       Dookola Mazowska
       Driedaagse van De Panne
       Driedaagse van West-Vlaanderen
       Eko Tour Dookola Polski (V)
       Emakumeen Euskal Bira (V)
       Essor Breton
       Etoile de Bessèges
       Euskal Bizikleta
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Friedens und Freundschaftstour
       Gateway Cup
       Geelong Tour (V)
       Giro Ciclistico della Provincia di Cosenza
       Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
       Giro d'Abruzzo
       Giro d'Italia
       Giro d'Italia Donne (V)
       Giro del Capo
       Giro del Friuli Venezia Giulia
       Giro del Trentino
       Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
       Giro Della Liguria
       Giro della Provincia di Lucca
       Giro della Toscana Int. Femminile (V)
       Giro della Toscana, U23
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro della Valsesia
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Girona
       Girvan
       GP Abimota
       GP Barbot
       GP Cootranspensilvania
       GP CTT Correios de Portugal
       GP Cycliste de Gemenc
       GP do Minho
       GP du Midi-Libre
       GP Estremadura - RTP
       GP Gondomar, Elite/U23
       GP Guillaume Tell
       GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
       GP Mundo Ciclistico
       GP Veckan
       GP Vila-Real
       Gracia Orlova (V)
       Grand Prix de la Somme
       Green Mountain Stagerace
       Greenville
       Guanare
       Herald Sun Tour
       Hessen Rundfahrt
       Ho Chi Minh City
       Holland Ladies Tour (V)
       Ibagué
       International Cycling Classic
       International Presidency Turkey Tour
       Irish Sea Tour of the North
       Jadranska Magistrala
       Joe Martin Stage Race
       Joe Martin Stage Race (V)
       Junior Tour Of Ireland
       Kalisz - Konin
       Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
       Košice - Tatry - Košice
       Kreiz Breizh Elite
       Kroz Srbiju
       Le Tour du Grand Montréal (V)
       Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
       Lidice
       Lima - Wakama - Lima
       Lleida
       Münsterland Tour, Junioren
       Madera County Stage Race
       Mainfranken-Tour, U23
       Malopolski Wyscig Gorski
       Maltonic International Tour of Nigeria
       Merced
       Merced, U23 (V)
       Mercy Celebrity Classic
       Mississippi GP
       Montjuich
       Moscou (a)
       Mount Hood Classic
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
       Nature Valley Grand Prix
       New Zealand Cycle Classic
       Niedersachsen Rundfahrt
       Nieuwegein (a)
       Nieuwegein (c)
       Nieuwegein (d)
       Nieuwegein (e)
       Nieuwegein (f)
       Nieuwegein (g)
       Olympia's Tour
       OZ Wielerweekend
       Paris - Corrèze
       Paris - Nice
       Paths of King Nikola
       Pijnacker, Cyclocross
       Pijnacker, Cyclocross (V)
       Pijnacker, Cyclocross, Junioren
       Pijnacker, Cyclocross, U23
       Pomona Valley Stage Race
       Pomona Valley Stage Race (V)
       Pomona Valley Stage Race (V)
       Post Danmark Rundt
       Prix de la Slantchev Brjag
       Quatre jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       Rás Tailteann
       RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
       Ras Mumhan
       Redlands Bicycle Classic
       Redlands Bicycle Classic (V)
       Regio Tour International
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt
       Ringerike
       Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
       Ronde van België
       Ronde van de Provincie Antwerpen
       Ronde van Nederland
       Ronde van Vlaams-Brabant
       Roserittet DNV GP
       Route de l'Avenir
       Route du Sud
       Ruban Granitier Breton
       Rutas de America
       Rutas del Vino
       Saaremaa Velotuur
       Sachsen Tour
       San Dimas Stage Race
       San Dimas Stage Race (V)
       Sea Otter Classic
       Sea Otter Classic (V)
       Semana Aragonesa
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Silkeborg Viborg Hammel (V)
       Steiermark Rundfahrt
       Ster Elektrotoer
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren
       Sucre
       Surhuisterveen, Cyclocross
       Surhuisterveen, Cyclocross (V)
       Surrey League 5 Days
       Szlakiem Grodow Piastowskich
       Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
       Thüringen-Rundfahrt, U23
       Tirreno-Adriatico
       Tobago International
       Torneio de Verão
       Torres Vedras
       Tour Alsace
       Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
       Tour d'Egypte
       Tour d'Indonesia
       Tour de Bénin
       Tour de Beauce
       Tour de Bretagne (V)
       Tour de France
       Tour de Franche Comté Cycliste
       Tour de Georgia
       Tour de Gironde
       Tour de Hokkaido
       Tour de Hongrie
       Tour de Korea
       Tour de l'Abitibi, Junioren
       Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
       Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
       Tour de l'Avenir
       Tour de la Guadeloupe
       Tour de la Manche
       Tour de la Martinique
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de la Région Wallonne
       Tour de Langkawi
       Tour de Lanka
       Tour de Louisiana
       Tour de Luxembourg
       Tour de Moselle
       Tour de Nez
       Tour de Niger
       Tour de Normandie
       Tour de Pécs
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Ribas
       Tour de Romandie
       Tour de Santa Catarina
       Tour de Slovénie
       Tour de Slovaquie
       Tour de Suisse
       Tour de Temecula
       Tour de Toona
       Tour de Toona (V)
       Tour de Tunisie
       Tour de Vineyards
       Tour de White Rock
       Tour del Sol
       Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
       Tour des Seychelles
       Tour do Rio
       Tour Down Under
       Tour du Brabant Wallon
       Tour du Cameroun
       Tour du Faso
       Tour du Languedoc-Rousillon
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Maroc
       Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
       Tour du Sénégal
       Tour du Tarn-et Garonne
       Tour du Togo
       Tour du Val d'Orge, Cyclocross (m)
       Tour Méditerranéen
       Tour Nord-Isère
       Tour of Albania
       Tour of Anchorage
       Tour of Bright
       Tour of Britain
       Tour of Bulgaria
       Tour of China
       Tour of Connecticut
       Tour of Eritrea
       Tour of Ghana
       Tour of Greece
       Tour of Japan
       Tour of Ohio
       Tour of Qatar
       Tour of Qinghai Lake
       Tour of Queensland
       Tour of South China Sea
       Tour of Southland
       Tour of Sri Lanka
       Tour of Sunraysia
       Tour of the Gila
       Tour of the Gila (V)
       Tour of the Southern Grampians
       Tour of Ulster
       Tour ta'Malta
       Triptyque Ardennaise
       Triptyque des Barrages, U23
       Troféu Millennium
       Troféu PAD
       Trofeo Diputacion de Alicante
       Trois Jours de Cherbourg
       Trophée d'Or Féminin (V)
       Tucson
       Tweedaagse van de Gaverstreek
       UAE International Emirates Post Tour
       Uniqa Classic
       Valladolid
       Valley of the Sun Stage Race
       Valley of the Sun Stage Race (V)
       Volta a Coruña
       Volta a Galicia
       Volta a Portugal
       Volta a Portugal do Futuro
       Volta às Terras de Santa Maria Feira
       Volta a Tras os Montes e Alto Douro
       Volta ao Alentejo
       Volta ao Algarve
       Volta ao Conselho de Tavira
       Volta Ciclista a Catalunya
       Volta Ciclista Provincia Tarragona
       Volta Ciclistica de Porto Alegre
       Volta Ciclistica Internacional do Paraná
       Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
       Volta del Llagostí
       Volta Provincia de Castello
       Vuelta a Alicante
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Ávila
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Cantabria
       Vuelta a Cienfuegos
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Cordoba
       Vuelta a Costa Rica
       Vuelta a Costa Rica (V)
       Vuelta a Cuba
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a El Salvador
       Vuelta a España
       Vuelta a Guatemala
       Vuelta a la Independencia Nacional
       Vuelta a la Montana Central de Asturias
       Vuelta a Mendoza
       Vuelta a Palencia
       Vuelta a Quintana Roo
       Vuelta a Salamanca
       Vuelta a Salnes
       Vuelta a San Rafael
       Vuelta a Santa Cruz de Mora
       Vuelta a Segovia
       Vuelta a Sucre
       Vuelta a Tenerife
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Uraba
       Vuelta a Venezuela
       Vuelta a Zamora
       Vuelta al Chaná
       Vuelta al Estado Zulia
       Vuelta al Táchira
       Vuelta al Tolima
       Vuelta al Valle del Cauca
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Castilla y Leon (V)
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
       Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Leon
       Vuelta Ciclista a Murcia
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
       Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
       Vuelta Ciclista Lider al Sur
       Vuelta de Bisbee
       Vuelta de Bisbee (V)
       Vuelta de Higuito
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta de la Paz
       Vuelta de Lavalle Mendoza
       Vuelta de San Juan
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vysočina
       Ytong Bohemia Tour
       Závod Míru
    Other races
       's Gravenpolder, Amateurs
       's Gravenwezel, Dernycriterium
       's-Heer-Abtskerke, Amateurs
       's-Heer-Arendskerke, Amateurs
       's-Heerenberg
       's-Heerenhoek, Amateurs
       Šenčur
       A Travers le Morbihan
       Aachen
       Aachen (a)
       Aalst
       Aalst, Criterium
       Aalter, Cyclocross
       Aarhus
       Aarhus (b)
       Aarhus, Cyclocross
       Aartselaar
       Abadiño, Cyclocross
       Achtkarspelen
       Adria
       Aduard (V)
       Affligem
       Affoltern am Albis
       Afxentia, Mountainbike, Elite/U23
       Aguçadoura
       Aguçadoura, Junioren
       Aguascalientes, 1 km
       Aguascalientes, Achtervolging
       Aguascalientes, Keirin
       Aguascalientes, Ploegenachtervolging
       Aguascalientes, Ploegkoers
       Aguascalientes, Ploegsprint
       Aguascalientes, Puntenkoers
       Aguascalientes, Scratch
       Aguascalientes, Sprint
       Aichach
       Aigle
       Aix-en-Provence, Criterium
       Aizarnazábal, Cyclocross
       Alanya, Mountainbike
       Alblasserdam (V)
       Albstadt (V) General Classification
       Alcalá de Henares
       Alcantarilla
       Alcobaça
       Alcudia
       Alcudia (a)
       Aldergrove
       Alenquer
       Alfafar, Junioren
       Allerød
       Almelo
       Almelo, Cyclocross
       Almería
       Alsasua
       Alta Padovana Tour
       Altheim
       Altzo
       Alzano Scrivia
       Alzingen, Cyclocross
       American Airlines Pro-Am Challenge
       Amerika (V)
       Amersfoort, Cyclocross (V)
       Amorebieta
       Amstel Curaçao Race
       Amstel Gold Race
       Amsterdam (c)
       Amsterdam, U23
       Amsterdam, Zesdaagse
       Andora
       Annemasse - Bellegarde et retour
       Anniston
       Antelope Island
       Antwerpen, Dernycriterium
       Apeldoorn (V)
       Ararat
       Arcade
       Ardooie, Cyclocross
       Arendtsville
       Arezzo
       Arezzo (b)
       Arlington
       Arlington (a)
       Arlington (V)
       Armagh
       Armilla
       Arnao, Cyclocross
       Arnstadt
       Arona
       Arona (a)
       Arona (b)
       Arvika
       Ascain - Hendaye
       Asian Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
       Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
       Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
       Asian Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite
       Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite
       Asian Cycling Championships, Mountainbike, XC, Elite
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Asian Junior Games, Baan, 1 km
       Asian Junior Games, Baan, Achtervolging
       Asian Junior Games, Baan, Keirin
       Asian Junior Games, Baan, Puntenkoers
       Asian Junior Games, Baan, Scratch
       Asian Junior Games, Baan, Sprint
       Asian Junior Games, Op de weg
       Asian Junior Games, Op de weg, Ind. tijdrit
       Askøy
       Astarria, Cyclocross
       Asteasu
       Asteasu, Cyclocross
       Asti, U23
       Athens (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, 1 km, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland (V)
       Athens, Criterium
       Atina
       Atlanta
       Atlanta (a)
       Atlantique Manche Feminine (V)
       Attleboro
       Auburn, Cyclocross
       Auenstein - Heilbronn
       Austerlitz, Criterium, Amateurs
       Azpeitia
       Bétheny (V)
       Bétheny, Chrono
       Bühl (a)
       Bühl (V)
       Bühler
       Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
       Bützberg, Cyclocross
       Baal, Cyclocross
       Backnang - Waldrems
       Bad Dürkheim
       Bad Fischau, Cyclocross
       Bad Harzburg
       Bad Hofgastein
       Bad Homburg
       Bad Ischl
       Bad Köstritz
       Bad Lauterberg
       Bad Radkersburg
       Bad Säckingen
       Bad Sachsa
       Baden-Baden - Steinbach
       Badiola
       Bagnolo di Nogarole
       Bakel, Cyclocross
       Bakel, Cyclocross (V)
       Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Baltimore
       Banbridge
       Bannock
       Barberton
       Barcelos, Nieuwelingen
       Barendrecht (V)
       Bassano - Monte Grappa
       Bassano del Grappa
       Bassano del Grappa, Cyclocross
       Bavikhove, Criterium
       Baw Baw
       Baw Baw (a)
       Bayonne - Pamplona
       Bełchatów
       Bear Mountain
       Beckum
       Bela Bela
       Belfeld, Cyclocross
       Belize City
       Bellignies
       Bellinzona
       Bellinzona (V)
       Belmopan
       Beloeil
       Belsele (a)
       Bendigo
       Bendigo, Ploegkoers
       Benešov
       Beograd - Čačak
       Bera de Bidasoa, Cyclocross
       Berazategui
       Bergara (a)
       Bergara (c)
       Bergara (d)
       Bergen General Classification
       Bergen (a)
       Bergen op Zoom, Amateurs
       Berkel (V)
       Berkel, Elite/U23
       Berlare
       Berlin - Reinickendorf
       Berlin (g)
       Berlin, Criterium
       Berlin, Cyclocross
       Berlin, U23 (a)
       Berlin, Zesdaagse
       Bern
       Bern (a)
       Bern (V)
       Bern (V) (a)
       Bernareggio
       Berriatúa
       Bertem
       Betzdorf
       Beuvry-la-Forêt
       Beuvry, Cyclocross
       Bevagna
       Beveren-Waas (c)
       Beyne-Heusay (a)
       Biassono
       Bibano
       Biervliet, Amateurs
       Binago
       Binghamton
       Binghamton (V)
       Binghamton, Criterium
       Bischofhofen
       Bloemfontein
       Boa Vista
       Bocholt
       Bochum
       Bochum - Steinkuhl
       Bochum - Wiemelhausen
       Bochum (a)
       Bochum (b)
       Bochum (V)
       Bochum, Dernycriterium
       Boise
       Boksburg
       Bolanden
       Bollène, Cyclocross
       Bollène, Cyclocross (V)
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (f)
       Bombarral
       Bonnencontre, Cyclocross
       Bonsall
       Boom, Dernycriterium
       Boortmeerbeek, Amateurs
       Borculo
       Bordeaux - Caudéran
       Bordeaux - Saintes
       Borgo Valsugana, Cyclocross
       Borsele (V)
       Bottrop
       Bottrop - Kirchhellen
       Boulder - Roubaix
       Boulder (c)
       Boulder (d)
       Boulder (e)
       Boulder (f)
       Boulder (g)
       Boussac (a)
       Boxmeer, Criterium
       Boxtel, Cyclocross
       Boxtel, Cyclocross (V)
       Bozzolo
       Brabantse Pijl
       Brakpan
       Brasília (a)
       Braunau
       Braunschweig (b)
       Braunschweig (c)
       Bray
       Brea
       Breezand (V)
       Breganze
       Bremen, Zesdaagse
       Brescia
       Breyell
       Bridgeton City Park, Cyclocross
       Briga
       Brisbane (a)
       Brissago
       Brixlegg
       Brno (b)
       Broni
       Broni, Chrono
       Bruckmühl
       Brugnera
       Bruinisse, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Brussel/Bruxelles (a)
       Bryan Park
       Buchholz
       Buenos Aires (a)
       Buggenhout
       Burgh-Haamstede, Amateurs
       Burlada
       Burleigh
       Burlingame
       Burlington, Criterium
       Burnie
       Buscate
       Bydgoszcz
       Cézac
       Caerano di San Marco
       Caivano
       Cala Millor
       Calais
       Calgary, Mountainbike (V)
       California Sports Supercuts circuit
       California Sports Supercuts, Criterium
       Calvatone
       Calviá
       Camaiore
       Cambo
       Camors
       Camors, Cyclocross
       Camp Hill, Cyclocross (V) (a)
       Campo de Criptana
       Campo dos Goytacazes
       Camponogara
       Caneva
       Cantua Creek
       Capannole
       Cape Town
       Capilla del Senor
       Capitan Sarmiento
       Caracas, Elite/U23
       Carlow
       Carnago
       Carnetin, Cyclocross
       Carrara
       Carraroe
       Carribean Championships, Op de weg, Elite
       Carribean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Carteret
       Casal de Comba, Junioren
       Casalecchio di Reno
       Casentino
       Cassina de' Bracchi, Cyclocross
       Castel d'Ario
       Castelfidardo
       Castelfidardo (a)
       Castelfranca di Sopra
       Castelfranco di Sopra
       Castelnuovo Scrivia
       Castelvecchio Pascoli, Cyclocross
       Castiglion Fibocchi
       Castiglione Fibocchi
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Castle Rock
       Cavriago
       Ceglie Messapico
       Celano
       Cento (V)
       Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Keirin
       CEOS Cycle Challenge
       Cepagatti
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Ceska Lipa, Cyclocross
       Cessange, Cyclocross
       Château-Bernard, Cyclocross
       Châteaubriant, Dernycriterium
       Châteaulin
       Châteauroux
       Chaam (V)
       Chaam, Amateurs
       Chaam, Criterium
       Challenge Mallorca General Classification
       Chambéry-le-Vieux (V)
       Chanteloup-les-Vignes
       Chardonnay
       Charlotte, Criterium
       Cheltenham, Cyclocross
       Cheltenham, Cyclocross (V)
       Cheshire (V)
       Chiasso
       Chişinău, Junioren
       Chieti - Block Haus
       Cholet
       Cholet (V)
       Christchurch - Akaroa
       Chrono des Herbiers
       Chrono des Herbiers (V)
       Chrono des Herbiers, Junioren
       Chrono des Herbiers, U23
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Cincinnati
       Cincinnati, Cyclocross
       Cincinnati, Cyclocross (V)
       Circuit du Hainaut
       Circuit du Morbihan
       Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
       Ciriè (a)
       Città di Castello
       Cittadella
       Cittiglio (V)
       City Bikes
       Civaux
       Clàsica Gobernacion de Casanare General Classification
       Classic Chlorophylle
       Classique des Alpes
       Classique des Alpes, Junioren
       Cloppenburg
       Clubchampionships, Op de weg, Beloften, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Elite, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Junioren, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Nieuwelingen, Australië
       Clusone, Cyclocross
       Coal Miners
       Codognè
       Coesfeld
       Colbuccaro
       Colbuccaro (a)
       Colchester (b)
       Colle Umberto
       Collecchio
       Colne, Criterium
       Columbia
       Comano
       Commonwealth Games, Baan, Sprint
       Commonwealth Youth Championships, Baan, 1 km
       Commonwealth Youth Championships, Baan, Achtervolging
       Commonwealth Youth Championships, Baan, Puntenkoers
       Commonwealth Youth Championships, Baan, Scratch
       Commonwealth Youth Championships, Op de weg
       Commonwealth Youth Championships, Op de weg, Ind. tijdrit
       Concesio
       Concord
       Conegliano
       Contern, Cyclocross
       Contres, Cyclocross (a)
       Copa de España, Elite/U23 General Classification
       Coppa Cantina Valtidone
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa San Geo
       Coromandel
       Corréa
       Corridonia
       Corsa Italia GP
       Corsanico
       Costa Masnaga, Cyclocross
       Cottbus
       Cottbus, U23
       Cras-Avernas
       Crema (V)
       Cup Danmark Slutklassement, Omnium, Elite/U23
       Cupra Marittima
       Cursa Ciclista de Llobregat
       Częstochowa (a)
       Düren
       Düren - Merken
       Dachau
       Dagmersellen, Cyclocross
       Dagmersellen, Cyclocross (V)
       Dahme
       Daix, Cyclocross
       Darfield
       Davis
       De Panne, Mountainbike
       De Pere
       Dead Sea Bike Race, Mountainbike (V)
       Dead Sea Bike Race, Mountainbike, Elite/U23
       Dear Trail
       Deer Valley
       Den Hout
       Denain
       Denderwindeke
       Dentergem
       Denver City, Criterium
       Descartes, Dernycriterium
       Dessau
       Desselgem
       Deutschlandberg
       Deux-Acren
       Diamond
       Diegem, Cyclocross
       Diegem, Cyclocross, Junioren
       Diegem, Cyclocross, U23
       Diex
       Differdange, Cyclocross
       Dijon (b)
       Dijon, Criterium
       Dijon, Cyclocross
       Dijon, Cyclocross (a)
       Dinuba, Criterium
       Districtskampioenschap Zuid-West-Nederland, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Districtskampioenschap Zuid-West-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Doha
       Dominguez Hills, Criterium
       Donaueschingen
       Donostia/San Sebastián
       Donostia/San Sebastián (c)
       Dookola Jeziora Lutrzanskiego
       Dordrecht, Cyclocross
       Dordrecht, Cyclocross (V)
       Dortmund (c)
       Dortmund (d)
       Dortmund (e)
       Dortmund (f)
       Dortmund (g)
       Dortmund (h)
       Dortmund (i)
       Dortmund (k)
       Dortmund (l)
       Dortmund, U23
       Dortmund, Zesdaagse
       Dottignies, Cyclocross
       Dourges
       Drachten
       Dresden (a)
       Drongen, Cyclocross, Elite zonder contract
       Dudley, Cyclocross
       Dudzele, Cyclocross
       Duisburg
       Duisburg, Dernycriterium
       Dun-le-Palestel, Criterium
       Dungarvan
       Durana
       Durango
       Durango
       Durango (V)
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Edermünde
       Eecloo
       Eeklo, Cyclocross
       Eernegem, Cyclocross
       Egmond aan Zee, Mountainbike
       Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
       Eibar (a)
       Eibergen, Cyclocross
       Eindhoven, Cyclocross
       Eindhoven, Cyclocross (V)
       Einhausen
       Einhausen (a)
       Eisenhüttenstadt
       El Camp de Mirra, Cyclocross
       Elliot Lake
       Elorrio, Cyclocross
       Elva
       Elva (a)
       Elva Rattamaraton, Mountainbike (a)
       Emmaste, Mountainbike
       Emmeloord
       Emmen
       Emmen (V)
       Empoli
       Epe (V)
       Eppenhain
       Erandio
       Erbusco, Cyclocross
       Ereño
       Erembodegem
       Erfurt
       Ermúa, Cyclocross
       Erondegem
       Erpe-Mere, Cyclocross
       Esparto, Chrono
       ESPI Nesca Classic
       Essen
       Essen, Cyclocross
       Este
       Estella (c)
       Estella (e)
       Estonian Cup, Mountainbike (b)
       European Police Championship, Op de weg
       European Police Championship, Op de weg (V)
       European Police Championship, Op de weg, Ind. tijdrit
       European Police Championship, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 40-44 (V)
       Eymoutiers, Cyclocross
       Fürth
       Faè, Cyclocross
       Faaborg
       Fabbrica, Junioren
       Fafe, Junioren
       Faluloppet
       Fana Sykkelfestival, Elite/U23 General Classification
       Farmington, Cyclocross (e)
       Farmington, Cyclocross (V) (e)
       Faro
       Felino
       Ferixa Nagusuaren Saria
       Fermo
       Figline Valdarno
       Figline Valdarno (a)
       Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
       Firenze - Empoli
       Firenze - Pistoia
       Firenze - Viareggio
       Fischeln
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Flèche Wallonne (V)
       Florida
       Fohnsdorf
       Folignano
       Fontaine
       Fort Ord
       Fort William, Mountainbike
       Fort William, Mountainbike (V)
       Fouhren, Cyclocross
       Fourmies
       Fourmies, Cyclocross
       Fréjus, Mountainbike-Marathon, Elite/U23
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main (b)
       Frankfurt am Main, Cyclocross
       Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
       Frankfurt am Main, U23
       Freilassing
       Fremont
       Frenkendorf, Cyclocross
       Fresno
       Fyllingsdalrittet
       Göllheim
       Görlitz
       Günzach
       Gütersloh
       Gainesville
       Gaisberg
       Gansingen
       Gardone Val Trompia
       Gavardo (a)
       Gavardo (b)
       Gavere, Cyclocross
       Gavere, Cyclocross (V)
       Gavere, Cyclocross, Junioren
       Gavere, Cyclocross, U23
       Gear Works Baystate - Central Massachusetts, Cyclocross (g)
       Geel, U23
       Geelong (V)
       Gehrden
       Geldrop (V)
       Gelsenkirchen
       Gelsenkirchen (a)
       Geluwe
       Gendringen
       Genk, Cyclocross
       Gent - Ieper
       Gent - Menen, Junioren
       Gent - Staden
       Gent - Wevelgem
       Gent, U23
       Gent, Zesdaagse
       Geraardsbergen
       Gernelle, Cyclocross
       Gersau
       Gersau (V)
       Gessate, Elite/U23
       Getxo
       Gieten, Cyclocross
       Gieten, Cyclocross (V)
       Gieten, Cyclocross, Junioren
       Gieten, Cyclocross, U23
       Gippingen
       Giro del Friuli
       Giro del Lago Maggiore - GP Knorr (V)
       Giro del Lazio
       Giro del Veneto
       Giro della Lunigiana, Junioren General Classification
       Giro della Provincia di Reggio Calabria
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro della Toscana, Junioren General Classification
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Basilicata, Junioren General Classification
       Giro di Lombardia
       Gistel (a)
       Gits, Amateurs
       Gladbeck
       Gladsaxe, Elite/U23
       Gladstone
       Gloucester, Cyclocross
       Gloucester, Cyclocross (a)
       Gloucester, Cyclocross (V)
       Gloucester, Cyclocross (V) (a)
       Gmünd
       Goedereede, Amateurs
       Goes, Amateurs (a)
       Gomaringen
       Gondar, Nieuwelingen
       Gooik
       Gouden Fiets Eddy Merckx
       GP Campagnolo
       GP Castilla y Leon (V)
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP Costa degli Etruschi
       GP de Wallonie
       GP des Nations
       GP des Nations (V)
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Jægerspris
       GP Jyske Bank
       GP Kooperativa
       GP Onatel
       GP Palma
       GP Théo Mulheims
       Grafenbach
       Grafenbach (a)
       Grafton - Inverell
       Gran Premio Site
       Grand View
       Graz
       Green Mountain Stagerace (V) General Classification
       Greenwood
       Grenoble, Zesdaagse
       Grezzana
       Groß Dölln
       Großwaltersdorf
       Groningen - Münster
       Groningen (a)
       Grove City
       Grudziądz, Junioren
       Guazzora, Elite/U23
       Gullegem
       Hürth - Kendenich
       Haanja, Mountainbike
       Haßloch, Criterium
       Haderslev
       Haid - Ansfelden
       Hallein
       Hamburg (b)
       Hamburg, Cyclocross
       Hamm
       Hamme-Zogge, Cyclocross
       Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
       Hammel
       Hanford
       Hannover
       Hannover (b)
       Hanstholm, Elite/U23
       Hansweert, Amateurs
       Harderwijk
       Harderwijk (V)
       Harderwijk, Cyclocross
       Harderwijk, Cyclocross (V)
       Harelbeke
       Harelbeke
       Harelbeke (a)
       Haren (V)
       Harnes, Cyclocross
       Harnes, Cyclocross, U23
       Harris & Harris Midweek Points Race
       Hartbeespoort
       Harworth (a)
       Harzrundfahrt
       Hasselt
       Hauteville-lès-Dijon, Cyclocross
       Havant
       Heerlen
       Heide, Nieuwelingen
       Heinersbrück
       Heinkenszand, Amateurs
       Hel van het Mergelland
       Hellemmes
       Hengelo, Criterium
       Heppenheim
       Herford
       Herford, Cyclocross
       Herford, Cyclocross (V)
       Herning
       Herning (a)
       Herning, Criterium
       Herning, Criterium (a)
       Heusden
       High Bridge
       Highland Park
       Highland Park, Cyclocross (i)
       Hillegom (V)
       Hillingdon (e)
       Hilversum, Cyclocross
       Hilversum, Cyclocross (V)
       Hittnau, Cyclocross
       Hittnau, Cyclocross (V)
       Hlinsko, Cyclocross
       Hluhluwe Pineapple Festival Cycle Tour
       Hoboken
       Hobro, Elite/U23
       Hofstade, Cyclocross
       Hofstade, Cyclocross (V)
       Hohenstein-Ernstthal
       Hohenstein-Ernstthal (a)
       Holé Vrchy, Cyclocross
       Holbæk (V)
       Hollain
       Hombrechtikon, Cyclocross
       Homenaje Ruben Ifran
       Hong Kong (b)
       Honselersdijk (V)
       Hoogerheide, Cyclocross
       Hoogerheide, Cyclocross (V)
       Hooglede, Cyclocross
       Hoogstraten, Cyclocross
       Hoorn (V)
       Horice
       Horsens, Elite/U23 (a)
       Hortes, Cyclocross
       Hotton
       Houffalize, Mountainbike
       Houffalize, Mountainbike (V)
       Hradec Kralove
       Huijbergen, Cyclocross
       Huijbergen, Cyclocross (V)
       Hulshout (a)
       Hulst, Amateurs
       Huntington
       Hyper to Hyper
       Ichtegem (d)
       Idiazábal, Cyclocross
       Igorre, Cyclocross
       Imola - San Marino
       Indaiatuba
       Ingleton
       Inzing
       Ipswich, Cyclocross
       Isbergues
       Isola della Scala
       Isola Vicentina
       Ispáster, Cyclocross
       Itsasondo, Cyclocross
       Izegem
       Jaén
       Jedlicze - Zdroj
       Jelajah Malaysia General Classification
       Jevicko
       Jindrichuv Hradec
       Jindrichuv Hradec (a)
       Jovim, Nieuwelingen
       Judendorf
       Køge
       Köln
       Köln - Frechen
       Köln - Frechen (V)
       Köln (a)
       Köln (e)
       Köln (f)
       Kalmthout, Cyclocross
       Kalmthout, Cyclocross (V)
       Kamen
       Kampen (V)
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Elite, Spanje
       Kangarilla
       Kansai, Cyclocross (b)
       Kansas City General Classification
       Karbach
       Karrantza, Cyclocross
       Katsuragawa, Cyclocross (c)
       Kayl, Cyclocross
       Kõrve Rattasõit, Mountainbike (c)
       Keerbergen, Amateurs
       Kempen
       Kemzeke
       Kildare (b)
       Kings Valley
       Kirchdorf, Cyclocross
       Kirchdorf, Cyclocross (a)
       Kirchheim unter Teck
       Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)
       Klasyk im. Wincentego Witosa
       Klein-Engersdorf
       Kleve
       Klingnau
       Knittelfeld
       Knysna
       Koewacht
       Koksijde, Cyclocross
       Koksijde, Cyclocross, U23
       Kolding, Elite/U23
       Kolsassberg
       Konitsa Maximum, Mountainbike-Marathon
       Koolskamp
       Koppenberg
       Koppenberg, Cyclocross
       Korbeek-Lo, Junioren
       Kortemark
       Kortrijk, Criterium
       Kos, Mountainbike, Elite/U23
       Kranj
       Krasna Lipa Tour Féminine (V) General Classification
       Kraubath
       Krebes
       Krefeld
       Kruibeke
       Kruiningen, Amateurs
       Krupina
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kuurne, Junioren
       Kwadendamme, Amateurs
       Kwintsheul
       La Côte Picarde, U23
       La California
       La Haie-Fouassière
       La Morgal, Cyclocross
       La Roue Tourangelle
       La Tenderina, Cyclocross (a)
       La Torre
       Löhne, Cyclocross
       Lützschena
       Laarne (a)
       Labin XC, Mountainbike, Elite/U23
       Lahti
       Laigueglia
       Lamballe
       Lamosano, Mountainbike
       Lamosano, Mountainbike (V)
       Lamosano, Mountainbike, Junioren
       Lamosano, Mountainbike, Junioren (V)
       Lamosano, Mountainbike, U23
       Lamporecchio
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancaster, Chrono
       Lancy
       Landivisiau (b)
       Langemark, Cyclocross
       Lannilis
       Larciano
       Larrabezúa
       Laterina
       Latrobe
       Launceston (a)
       Lausanne (V)
       Le Pertre, U23
       Le Samyn
       Lebbeke, Cyclocross
       Lede
       Ledegem, Junioren
       Leederville
       Leer
       Leeuwarden
       Legazpia
       Legnano
       Legnano (b)
       Leicester, Cyclocross (a)
       Lekkerkerk (V)
       Lemke
       Les Boucles de l'Artois
       Les Boucles du Sud Ardèche
       Les Gets, Mountainbike (V)
       Les Herbiers, U23
       Les Monts Luberon - Trophée Luc Leblanc
       Leudelange (a)
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Liège
       Liège - La Gleize, Junioren General Classification
       Liège, U23
       Lichtenstein
       Lichtervelde
       Liedekerke
       Lieshout, Cyclocross
       Lillebonne
       Lillers
       Lincoln
       Linköping, Elite/U23
       Linköping, Elite/U23 (V)
       Linz
       Lippiano
       Lisieux, Criterium
       Lisse (V)
       Lissone
       Lissone (a)
       Livermore
       Liverpool
       Livigno, Mountainbike
       Livigno, Mountainbike (V)
       Livraga
       Lizarza
       Llodio
       Lochristi
       Loenhout, Cyclocross
       Loenhout, Cyclocross (V)
       Londerzeel (c)
       London
       London (a)
       Long Beach
       Longmont
       Lonigo
       Lons-le-Saunier, Cyclocross
       Lons-le-Saunier, Cyclocross (V)
       Loro Ciuffenna
       Los Gatos
       Lostice, Cyclocross
       Loulé (a)
       Loulé (c)
       Lousada, Elite/U23
       Lousada, Nieuwelingen
       Lower Allen, Cyclocross
       Ludwigshafen (a)
       Lugano
       Luglie
       Lugo
       Lugones, Cyclocross
       Lurago d'Erba, Cyclocross
       Lusignan-Petit
       Luxembourg (b)
       Luxembourg, Criterium
       Luxembourg, Junioren
       Lyon (d)
       Lys-lès-Lannoy
       Mönchengladbach, Criterium
       Ménétreux-le-Pitois, Cyclocross
       Mühlenbach, Cyclocross
       Mühlhausen (V)
       Mülheim
       München, U23
       München, Zesdaagse
       Maarheeze
       Maastricht
       Macerata
       Macerata (a)
       Made (V)
       Made, Criterium
       Madrid, Mountainbike
       Madrid, Mountainbike (V)
       Magnago
       Magstadt, Cyclocross
       Magstadt, Cyclocross (V)
       Malè - Fondo
       Malacky
       Malveira
       Malveira, Junioren
       Manchester, 1 km
       Manchester, 500 m (V)
       Manchester, Achtervolging
       Manchester, Achtervolging (V)
       Manchester, Keirin
       Manchester, Keirin (V)
       Manchester, Ploegenachtervolging
       Manchester, Ploegkoers
       Manchester, Ploegsprint
       Manchester, Ploegsprint (V)
       Manchester, Puntenkoers
       Manchester, Puntenkoers (V)
       Manchester, Scratch
       Manchester, Scratch (V)
       Manchester, Sprint
       Manchester, Sprint (V)
       Manhattan Beach
       Manhattan Beach (V)
       Mansigné, Cyclocross
       Mantegazza
       Maplewood
       Marcallo con Casone
       Marciana
       Marco Pantani Memorial
       Marcolès, Criterium
       Mareno di Piave
       Marigny
       Marland, Criterium
       Marle, Cyclocross
       Maroubra
       Marquette-lez-Lille
       Marseille
       Marseille (h)
       Martigny - Mauvoisin
       Massa (a)
       Mastromarco
       Matlock, Cyclocross
       Mauléon
       Mauren, Criterium
       Mayrhofen
       Mechelen, Cyclocross (V)
       Meckenbeuren
       Medford
       Media Agua
       Medvode, Criterium
       Meerkerk
       Melbourne - Warrnambool
       Melle
       Melzo
       Memorial Andrzeja Trochanowskiego
       Memorial Jozefa Novosada
       Memorial Philippe Van Coningsloo
       Memorial Romana Regorowicza
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Menton - Savona
       Mercatale Valdarno
       Merced (a)
       Mercedes
       Mere
       Merksem
       Mestre
       Mettmann
       Meulebeke (a)
       Mezzana Bigli
       Mezzano Inferiore
       Michelstadt
       Middelburg - Goes
       Middelkerke, Cyclocross
       Midway, Cyclocross
       Miedzynarodowy 3-cio Majow Wyscig Kolarski w Lubinie
       Mijnsheerenland, Criterium, Nieuwelingen (V)
       Mijnsheerenland, Junioren (V)
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Torino
       Milano - Tortona
       Milano, Cyclocross (a)
       Milano, Cyclocross (V)
       Milazzo (a)
       Milton
       Mindelheim
       Mineira
       Misano Adriatico
       Mlada Boleslav, Cyclocross
       Mlada Boleslav, Cyclocross (a)
       Modena (a)
       Modena (c)
       Moergestel, Cyclocross
       Moergestel, Cyclocross (V)
       Mogliano Veneto, Cyclocross
       Moita
       Mol (a)
       Molina
       Molteno, Cyclocross
       Monein
       Monkey Mountain Cycle Challenge
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
       Montalbano
       Montanino
       Montappone
       Montdidier, Cyclocross
       Monte Urano
       Montecassiano
       Montecatini Terme
       Montegranaro
       Montegranaro (a)
       Montes de Elras, Cyclocross (c)
       Monteveglio
       Montjuich, Cyclocross
       Montluçon (g)
       Montréal (b)
       Montréal (V)
       Monza (a)
       Morbegno, Cyclocross
       Morristown
       Mortágua, Elite/U23
       Morteau - Pontarlier
       Moscou, 1 km
       Moscou, 500 m (V)
       Moscou, 500 m (V)
       Moscou, Achtervolging
       Moscou, Achtervolging (V)
       Moscou, Keirin
       Moscou, Keirin (V)
       Moscou, Keirin (V)
       Moscou, Ploegenachtervolging
       Moscou, Ploegkoers
       Moscou, Ploegsprint
       Moscou, Ploegsprint (V)
       Moscou, Puntenkoers
       Moscou, Puntenkoers (V)
       Moscou, Puntenkoers (V)
       Moscou, Scratch
       Moscou, Scratch (V)
       Moscou, Scratch (V)
       Moscou, Sprint (a)
       Moscou, Sprint (V)
       Moscou, Sprint (V)
       Moscou, U23
       Mottarone
       Mount Evans
       Mount Kuring-gai, Criterium
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Mount Washington
       Muizon, Cyclocross
       Mulgi, Mountainbike
       Multi Laser GP General Classification
       Mumbai
       Murraysville
       Murraysville (a)
       Muxika, Cyclocross
       Mynämäen Ajot
       Nürnberg
       Nürnberg (V)
       Nafarros
       Napa
       Naranco
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/Open, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Open, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite/U23, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederlandse Antillen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Hongkong
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Estland General Classification
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kameroen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Qatar
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongkong
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
       National Racing Calendar General Classification
       National Road Series
       Navia, Cyclocross
       Negrar
       Nenzing
       Nerviano
       Neunkirchen
       Neuss
       Neuss, Criterium
       Neustadt an der Weinstraße
       Nevada City
       Nevele
       New Britain
       New York City (a)
       Newark
       Niederbipp - Schwengimatt
       Niedersachsen Rundfahrt, Junioren 1 º stage
       Niedersachsen Rundfahrt, Junioren 2 º stage part b
       Niedersachsen Rundfahrt, Junioren 2 º stage part a
       Niedersachsen Rundfahrt, Junioren 3 º stage
       Niedersachsen Rundfahrt, Junioren General Classification
       Niel, Cyclocross
       Nienburg
       Nieuwkerken-Waas (a)
       Nieuwmoer (a)
       Nijverdal
       Nike Vision
       Ninove (a)
       Nispen (V)
       Nocne Kryterium Kolarskie w Mlawie
       Noeux-les-Mines, Cyclocross
       Nogent-sur-Oise
       Nogueira do Cravo, Junioren
       Nokere
       Nommay, Cyclocross
       Nommay, Cyclocross (V)
       Noordwijk (V)
       Noosa
       Nordhorn
       Northampton
       Northampton, Cyclocross (a)
       Notre-Dame-d'Oe, Cyclocross
       Novi Ligure (a)
       Novo Mesto
       Oñate
       Obdam (V)
       Obergartzem
       Oberhausen
       Oberwart
       Oberwart, Criterium
       Obornikach Wroclaw
       Oceania Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
       Oceania Games, Baan, 1 km
       Oceania Games, Baan, 1 km, Junioren
       Oceania Games, Baan, 500 m, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Oceania Games, Baan, Achtervolging, Elite
       Oceania Games, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Achtervolging, Junioren
       Oceania Games, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Oceania Games, Baan, Keirin, Elite
       Oceania Games, Baan, Keirin, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Oceania Games, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Oceania Games, Baan, Ploegsprint, Elite
       Oceania Games, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Elite
       Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Oceania Games, Baan, Scratch, Elite
       Oceania Games, Baan, Scratch, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Scratch, Junioren
       Oceania Games, Baan, Scratch, Junioren (V)
       Oceania Games, Baan, Sprint, Elite
       Oceania Games, Baan, Sprint, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Sprint, Junioren
       Oceania Games, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Oceania Games, Mountainbike, Elite
       Ochten (V)
       Odder
       Odense
       Odense (a)
       Oetingen
       Oggiono
       Ojai
       Ojai (V)
       Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
       Olympische Spelen, Baan, 500 m, Elite (V)
       Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Olympische Spelen, Baan, Keirin, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Ploegsprint, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Olympische Spelen, Baan, Sprint
       Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
       Olympische Spelen, Mountainbike
       Olympische Spelen, Mountainbike (V)
       Olympische Spelen, Op de weg, Elite
       Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
       Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
       Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
       Ontario
       Ontario
       Ontario (a)
       Ontur
       Oosteeklo
       Oostende, Cyclocross
       Oostende, Mountainbike
       Oostmalle, Cyclocross
       Oostmalle, Cyclocross (V)
       Oostmalle, Cyclocross, Junioren
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne
       Oostvoorne (V)
       Oplinter, Amateurs
       Oploo (V)
       Orlando
       Ormáiztegui, Cyclocross
       Ormes
       Ornago
       Orosi
       Orsago
       Osimo
       Osnabrück
       Ostelsheim, Cyclocross
       Osterweddingen
       Ostrava
       Otegem, Cyclocross
       Otepää, Mountainbike
       Ottawa
       Ouagadougou (a)
       Oud-Gastel (V)
       Oud-Vossemeer (V)
       Oud-Vossemeer, Amateurs
       Oudelande, Amateurs
       Oudenbosch (V)
       Oudenburg (a)
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Overijse, Cyclocross (V)
       Ovezande, Amateurs
       Płońsk
       Pérenchies
       Pétange
       Pétange, Cyclocross
       Pärnu
       Póvoa de Varzim
       Padborg
       Paderno
       Paderno (a)
       Palazzolo Milanese
       Palazzolo sull'Oglio
       Palma de Mallorca
       Palmeira, Junioren
       Pamplona (b)
       Pamplona (e)
       Pan American Championships, Baan, 1 km, Elite
       Pan American Championships, Baan, Keirin, Elite
       Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Pan American Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
       Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
       Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite
       Pan American Championships, Op de weg, Beloften
       Pan American Championships, Op de weg, Elite
       Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Parabiago (b)
       Parabiago (c)
       Pardubice
       Paris - Ézy
       Paris - Auxerre
       Paris - Bourges
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Mantes
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Tours, U23
       Paris - Troyes
       Paris - Yvetot
       Parma - La Spezia
       Pau
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Penafiel, Junioren (a)
       Penna
       Perth
       Perth (b)
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Pessina Cremonese
       Philadelphia
       Philadelphia (V)
       Philadelphia, Cyclocross
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Pičin
       Pick'n Pay Amashova Shova
       Piemonte
       Pieve del Cairo
       Pieve di Soligo, Junioren
       Pijnacker
       Pistoia - Fiorano Modenese
       Pittem (a)
       Piubega
       Platja de Palma
       Plouay (a)
       Plouay (V)
       Plymouth
       Plzen
       Plzen (a)
       Plzen (b)
       Plzen (c)
       Plzen (d)
       Plzen (e)
       Plzen (f)
       Plzen (g)
       Plzen, Cyclocross
       Podborany, Cyclocross
       Poggiana
       Poggio a Caiano (a)
       Poggio alla Cavalla
       Polynormand
       Pommeroeul, Junioren
       Pontecurone
       Pontedecimo
       Pontinha, Nieuwelingen
       Ponton (a)
       Pordenone
       Porec
       Porrentruy
       Porrentruy - Zürich
       Port Elizabeth
       Port Louis
       Portland, Cyclocross (a)
       Portland, Cyclocross (V)
       Porto - Lisboa
       Poughkeepsie
       Praha
       Praha (a)
       Praha (d)
       Prato
       Pratomagno
       Pretola
       Pribram
       Pribram (a)
       Primavera Rosa
       Prinzersdorf
       Prix d'Armorique
       Prix de la Mi-Août
       Prix des Blés d'Or
       Prix des Flandres Françaises
       Prix des Moissons
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Junioren, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Beloften, België
       Puchar Prezydenta Koszalina
       Puchar Prezydenta Rudy Slaskiej
       Pugliola
       Pujols (V)
       Purgstall
       Purgstall (a)
       Purgstall (b)
       Putte-Kapellen
       Puttershoek
       Quad Cities, Criterium
       Quad Cities, Criterium (V)
       Quadrath-Ichendorf
       Quillan
       Quinchães, Junioren
       Quistello (a)
       Rüti, Cyclocross (a)
       Rüti, Cyclocross (V)
       Race for Victory
       Radevormwald
       Radzymin
       Raismes, Cyclocross
       Rakke, Mountainbike
       Rakvere, Mountainbike
       Ramalde, Nieuwelingen
       Rancho Cordova
       Randers
       Rankweil
       Ras Connachta General Classification
       Ravensburg
       Rõuge, Mountainbike
       Reda
       Redlands
       Redmond, Cyclocross (w)
       Reggello, Elite/U23
       Reith
       Remscheid
       Remscheid (a)
       Rendufe, Nieuwelingen
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Rennes
       Reno
       Reno, Cyclocross
       Reston, Cyclocross
       Reston, Cyclocross (V)
       Reusel, Cyclocross
       Reusel, Cyclocross (V)
       Reute
       Rhede
       Rhede (a)
       Rhede, Dernycriterium
       Rheinbach
       Richmond
       Richmond (V)
       Rijeka, Mountainbike, Elite/U23
       Rijsoord
       Rijsoord (V)
       Rijssen
       Ringsted
       Rio Saliceto
       River Gorge Omnium
       Riversands
       Rochester
       Rock Island
       Roden (V)
       Rokycany
       Roma, U23
       Romsée
       Ronde de l'Oise
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen (V)
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Rooiwal
       Roosendaal
       Roosendaal (V)
       Rosendal
       Roswell, Criterium
       Rothernburg
       Rotterdam (V)
       Roveredo in Piano, Cyclocross
       Ruban Nivernais Morvan
       Ruddervoorde
       Ruddervoorde, Cyclocross
       Ruddervoorde, Cyclocross, U23
       Ruggell
       Rumelange, Cyclocross
       Russellville
       Sáles
       São Domingos de Rana, Nieuwelingen
       São João de Vêr, Elite/U23
       São Paulo
       São Paulo (a)
       São Paulo (b)
       São Paulo (c)
       Saalfelden
       Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
       Sacramento
       Sacrifice Race, Elite/U23
       Saint-Amand-Mont-Rond (V)
       Saint-Bernard, Cyclocross
       Saint-Estève
       Saint-Etienne
       Saint-Priest, Cyclocross (k)
       Saint-Quentin (b)
       Saint-Saulge, Cyclocross
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Sainte-Maure, Cyclocross
       Sale
       Salt Lake City
       Salt Lake City, Cyclocross
       Salzburg (a)
       Samacá
       Samobor, Mountainbike, Elite/U23
       San Ardo
       San Bernardino
       San Bernardino (b)
       San Daniele del Friuli
       San Diego
       San Donà di Piave (a)
       San Fausto
       San Francisco
       San Francisco (a)
       San Ignacio
       San Jose
       San Luigi
       San Martino di Lupari
       San Martino Silvelle, Cyclocross (d)
       San Mateo, Cyclocross
       San Mateo, Cyclocross (a)
       San Secondo Parmense
       Sankt Johann in Tirol
       Sankt Johann in Tirol (V)
       Sankt Pölten, Cyclocross
       Sankt Peter am Wallersberg
       Sankt Wendel, Mountainbike-Marathon
       Sannazzara de' Burgondi, Elite/U23
       Sant'Ermete
       Sant'Urbano
       Santa Croce sull' Arno
       Santa Cruz
       Santa Cruz (a)
       Santa Marta de Portuzêlo, Nieuwelingen
       Santa Nella
       Santander
       Santander (a)
       Santiago, Cyclocross (e)
       Santo Stefano Lodigiano
       Saulheim
       Schöna
       Schönaich
       Schattendorf
       Schermbeck
       Schifferstadt
       Schladming, Mountainbike
       Schladming, Mountainbike (V)
       Schlierbach, Cyclocross
       Schmerz
       Schoten
       Schriek, Dernycriterium
       Schwabach
       Schwanenstadt
       Schwanenstadt (a)
       Schwaz
       Schwenningen (a)
       Scorzè, Cyclocross
       Scottsdale
       Seaford, Cyclocross
       Seattle, Cyclocross
       Sebnitz
       Sedan, Cyclocross
       Sedan, Cyclocross (V)
       Serra de El-Rei, Elite/U23
       Seveso, Cyclocross
       Siebenlehn
       Sierra de Guadarrama
       Sierre - Loye
       Silenen - Bristen
       Silkeborg
       Silvano
       Silvella, Cyclocross
       Sinaai (a)
       Singen
       Sint Michielsgestel, Cyclocross
       Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
       Sint-Maria-Lierde (a)
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Niklaas, Cyclocross
       Sint-Pieters-Leeuw
       Sinzheim
       Sinzig
       Siteki
       Skive, Elite/U23 (V)
       Slagelse
       Slupska do Ustiki Pomorskim Klasyku
       Smithville
       Sneek (V)
       Snelling
       Sobešlav, Criterium
       Sobotka
       Solbiate Arno, Junioren
       Soligo, Cyclocross
       Solleröloppet
       Somerset
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Sommacampagna
       Sona
       Sonora
       Sora (a)
       Sorø
       Sorø (V)
       Soraluze
       Souderton
       Souderton, Criterium
       Souderton, Criterium (V)
       South Kingston, Cyclocross
       Southampton, Cyclocross
       Southport
       Southwick
       Sovizzo
       Spijkenisse (b)
       Stadtlohn
       Stamfordham
       Stamullin
       Star & Garter Wheelers
       Steenbergen
       Steenwijk (V)
       Steenwijk, Criterium
       Steinhagen
       Steinhude
       Steinmaur, Cyclocross
       Steinmaur, Cyclocross (V)
       Stekene
       Stinson Beach
       Stinson Beach (V)
       Stiphout
       Stiphout (V)
       Stockholm
       Stolberg
       Stolberg (a)
       Straelen
       Straelen (V)
       Strasswalchen
       Strasswalchen (a)
       Strausberg
       Strombeek-Bever
       Stuttgart (d)
       Stuttgart, U23
       Stuttgart, Zesdaagse
       Subles, Cyclocross
       Sucha Beskidzka
       Suippes, Cyclocross
       Suisun City
       Sun City
       Superprestige, Cyclocross
       Surfers Paradise
       Surhuisterveen
       Surhuisterveen (V)
       Surmont Mountain Bike Festival, Mountainbike, Elite/U23
       Swansea
       Sydney
       Sydney, 1 km
       Sydney, 500 m (V)
       Sydney, Achtervolging
       Sydney, Achtervolging (V)
       Sydney, Keirin
       Sydney, Keirin (V)
       Sydney, Ploegenachtervolging
       Sydney, Ploegkoers
       Sydney, Ploegsprint
       Sydney, Ploegsprint (V)
       Sydney, Puntenkoers
       Sydney, Puntenkoers (V)
       Sydney, Scratch
       Sydney, Scratch (V)
       Sydney, Sprint
       Sydney, Sprint (V)
       Szlakiem walk mjr. Hubala
       Szosami Zagłębia
       Szydlowiec
       T Mobile International (V)
       Tønder
       Tønder (V)
       Tabor, Cyclocross
       Tacoma, Cyclocross
       Tallinn
       Tallinn (a)
       Tallinn (b)
       Tartu (a)
       Tartu (b)
       Tartu, Mountainbike
       Taunton
       Taupo
       Tavira
       Teplice
       Terezin
       Tharandt
       Thermen GP
       Thousand Oaks, Cyclocross
       Thun
       Tielt, Nieuwelingen
       Tienen (b)
       Titz
       Tjejtrampet (V)
       Tommy Givan Memorial Race
       Torino - Biella
       Torino, Zesdaagse
       Torneo Euskaldun General Classification
       Torredonjimeno
       Tour d'Eure et Loir International Espoirs
       Tour de l'Ardèche (V) 999 º stage
       Tour de l'Est International General Classification
       Tour de la Nouvelle-Calédonie General Classification
       Tour de Lorraine, Junioren General Classification
       Tour de Madagascar General Classification
       Tour de Okinawa
       Tour de Vendée
       Tour du Finistère
       Tour du Haut-Var
       Tour du Labourd
       Tour du Lac Léman
       Tour du Mali 1 º stage
       Tour du Mali General Classification
       Tour of Belize General Classification
       Tour of Elk Grove
       Tour of Gippsland
       Tour of Shenandoah General Classification
       Tour of the North Professional Five Day 4 º stage
       Tour of the Philippines General Classification
       Tour of the Storm
       Tours
       Tours, Cyclocross
       Tracy
       Tralee
       Tre Ponti
       Tre Valli Varesine
       Trebeniče
       Trento
       Trento - Monte Bondone
       Tres Cantos
       Trevenzuolo
       Treviolo, Cyclocross
       Treviso (a)
       Triberg
       Trofee der Vlaamse Ardennen, Junioren
       Trofej UČKA
       Trofeo Androni Giocattoli
       Trofeo Broglia Marzé Quintino
       Trofeo Caduti Soprazocco
       Trofeo Citta di Rosignano / Giro Frazioni (V)
       Trofeo dell'Etna
       Trofeo Egidio Bedogni
       Trofeo Karlsberg, Junioren General Classification
       Trofeo Maurizio e Bruno Stagni
       Trofeo Menegali
       Trofeo Paolin Fornero
       Trofeo Pina e Mario Bazzigallupi
       Trofeo Riviera Della Versilia (V)
       Trognée
       Trophée Centre Morbihan, Junioren General Classification
       Trophée des Grimpeurs (V)
       Troyes - Dijon
       Tucson (a)
       Tucson (b)
       Turbigo (a)
       Turcifal, Nieuwelingen
       Turul României General Classification
       Tuta
       Tyskie Kryterium Fiata
       UCI Road Ranking
       UCI Road Ranking, U23
       UCSD Road Race
       UCSD Time Trial
       Uedem
       UIV Cup, U23
       Uliczne Sokolce
       Unicov, Cyclocross
       Union City, Criterium
       Unionvale
       Unna (a)
       Uppsala, Elite/U23
       Urgub, Mountainbike, Elite/U23
       Usquert (V)
       Uster, Cyclocross
       Utrecht
       Utsunomiya-shi
       Uzès - Marseille
       Uzwil, Criterium (V)
       Værløse
       Vårgårda, Elite/U23
       Valencia
       Valencia, Criterium
       Valkenburg aan de Geul (a)
       Valkenburg aan de Geul (V)
       Valladolid, Cyclocross
       Valperga, U23
       Vancouver
       Varde, Cyclocross
       Varennes-Vauzelles
       Varignana (a)
       Vayrac
       Veendam
       Veenendaal
       Vejle
       Vejle, Elite/U23 (V)
       Veldegem, Cyclocross
       Veldhoven
       Veldhoven (V)
       Veldhoven, Cyclocross
       Venusberg
       Vera de Bidasoa, Cyclocross
       Verbania, Cyclocross
       Vergt
       Vertova, Junioren
       Vertova, Junioren (a)
       Viane
       Viborg
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Vienne, U23
       Vieux-Condé
       Vigevano
       Vigo
       Vigo (a)
       Vigonza
       Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
       Vilanova I La Geltru, Cyclocross
       Viljandi, Criterium
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villarcayo, Cyclocross
       Villatuerta
       Villava (a)
       Villers-Cotterêts
       Villers-le-Lac, Cyclocross
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Vinci
       Violay
       Virasoro
       Vitoria
       Vitré
       Vittoria Cup (V) General Classification
       Vittorio Veneto (a)
       Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
       Vogtsburg, Cyclocross
       Voitsberg
       Voitsberg (a)
       Volta a Barbanza
       Vorden, Cyclocross
       Vorden, Cyclocross (V)
       Voroklini, Mountainbike, Elite/U23
       Voroklini, Mountainbike, Elite/U23 (a)
       Vorselaar, Cyclocross
       Vorselaar, Cyclocross, Junioren
       Vorselaar, Cyclocross, U23
       Vossem, Cyclocross
       Vuelta a Chiriquí General Classification
       Vuelta al Goierri 1 º stage
       Vuelta al Goierri 2 º stage
       Vuelta al Goierri 3 º stage
       Vuelta al Goierri General Classification
       Vuelta al Valle General Classification
       Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador General Classification
       Vuelta de la Juventud Guatemala General Classification
       Vuelta de la Juventud Uruguay General Classification
       Vuelta de la Juventud Venezuela General Classification
       Vuelta de la Leche
       Wörgl, Criterium
       Wörth
       Walterboro, Criterium
       Wangen
       Wanzele
       Waregem, U23
       Wasmuel
       Waterford Hills, Cyclocross (aa)
       Wateringen
       Waterworks, Criterium
       Watsonville
       WCS seri ke XI di Solo
       Weiach, Criterium
       Weinheim
       Wels
       Wels, Criterium
       Wereldbeker, Cyclocross, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldbeker, Op de weg, Elite
       Wereldbeker, Op de weg, Elite (V) General Classification
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, BMX (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 45-49 (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
       Werelduurrecord achter derny's
       Wervershoof
       Wervershoof (V)
       Wervik (a)
       West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
       Westdorpe, Amateurs
       Westerbeek (V)
       Westfield
       Westkapelle, Amateurs
       Westrozebeke
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon, Cyclocross
       Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
       Wien - Lassnitzhöhe
       Wien (b)
       Wiesbaden
       Wijk bij Duurstede (V)
       Wileroltigen
       Willebroek (a)
       Wilmington, Cyclocross (a)
       Wilrijk, Dernycriterium
       Wiltz, Junioren
       Windhoek (b)
       Wingene
       Winter MTB Cup, Mountainbike, Elite/U23
       Winter MTB Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)
       Winter MTB Cup, Mountainbike, Elite/U23 (b)
       Winterberg
       Winters
       Wissekerke, Amateurs
       Witten
       Witten (a)
       Witten (b)
       Wittenheim, Cyclocross
       Wołomin
       Woerden, Cyclocross
       Woerden, Cyclocross (a)
       Woerden, Cyclocross (V)
       Woerden, Cyclocross (V) (a)
       Wolfsberg
       Wolfsberg (a)
       Wolfsburg
       Woodland Hills
       Woodland Hills, Cyclocross (af)
       Wortegem, Cyclocross (a)
       Worthington
       Wrocław
       Wuppertal (a)
       Wuustwezel, Junioren
       Wyndham
       Yorkshire, Cyclocross
       Ysselsteyn, Cyclocross
       Závod Míru, Junioren General Classification
       Zürich
       Zanè - Monte Cengio
       Zegama
       Zele (b)
       Zellik - Galmaarden
       Zemst-Laar, Junioren
       Zephyrhills
       Zierikzee, Amateurs
       Zillebeke
       ZLM Tour
       Zoetermeer (V)
       Zoeterwoude (V)
       Zoeterwoude, Amateurs
       Zolder, Cyclocross
       Zonnebeke, Cyclocross
       Zottegem
       Zurzach
       Zusmarshausen
       Zwenkau
       Zwenkau (a)
       Zwevegem
       Zwevezele
       Zwijndrecht (V)
       Zwolle
       Zwolle (a)

    rss

    Members online: