Hello visitor.
Username:   Password:  
Register | Forgotton username/password?
      Bookmark and Share

 


Cyclists
Teams
Races
News
Members
Forum
Games
About us



   Results today |  Races now |  Event calendar |  Today's birthdays |  Added today |  Audio/Video |  Links | 

'Ronde van België erg belangrijk voor Silence'


Photo: courtesy
Hugo Tack

Photo: courtesy
Hugo Tack

27-05-2009 00:16:15
Woensdag gaat in Tervuren de Ronde van België van start. "Dit is een zeer belangrijke rittenkoers voor Silence-Lotto", zegt tweede ploegleider Marc Wauters. Bij Quick-Step moet Kevin De Weert met het nummer 13 vertrekken.

Wauters licht het belang voor zijn team van de vijfdaagse rittenkoers door ons land toe. ""Als Belgisch ProTour-team verwachten de mensen sowieso veel van ons."

"Het is alvast onze bedoeling om een ritoverwinning weg te kapen en voor een goed eindklassement te gaan. Ik reken daarbij op Greg Van Avermaet (vorig jaar tweede, red) en Jürgen Roelandts, die een spurt kunnen rijden."

En het team heeft nog een ijzer in het vuur. "Thomas Dekker is zeer goed op dreef. Hij kan het een en ander uitrichten in de afsluitende individuele tijdrit", is Marc Wauters hoopvol voor zijn ploeg.

Rik Van Slijcke is van de partij met Quick-Step. "In de eerste rit kan al een enorme afscheiding komen. Hoewel, veel ploegen hebben spurters in de gelederen en zullen de boel wel proberen te controleren en aansturen op een massaspurt."

"Daar kunnen wij met Wouter Weylandt dan op inspelen", zegt de ploegleider. "Met Sébastien Rosseler gaan we voor een goed eindklassement." Vorig jaar won Quick-Step de ronde met Stijn Devolder, maar die doet dit jaar niet mee. Net zoals Tom Boonen.

    Source: sporza.be

  • To Kevin De Weert
  • To Quick Step
  • To Ronde van België 2009

More news

    27-05-2009
  • Arndt Returns to Racing in Montreal World Cup
  • Greipel Takes First Stage and Leader's Jersey in Bayern

  • DCU-etapeløb for damer i Pinsen.
  • Sergej Ivanov vom Team Kathusa gewinnt sein 2. Rennen.
  • Mercedes Sprinter mit Armstrong Bild
  • Franco Pellizotti stärker als Ivan Basso
  • Chieti nach BLockhaus 17 Tappa 27. Maggio
  • Horrillo, en situación estable
  • Pellizotti le come el terreno a Sastre
  • 5e boucle du coton : Saïdou Tall s’offre l’or blanc
  • Greipel sprint Caethoven en co uit het wiel
  • Pellizotti verovert Blockhaus, Mensjov houdt stand
  • Ivanov blijft sprintende kopgroep net voor
  • UCI: 'Waarom zou Boonen Tour niet rijden?'
  • UCI is niet geïnteresseerd in Bernhard Kohl
  • 'Ronde van België erg belangrijk voor Silence'
  • Il Giro: 'Armstrong kon al vijfde staan'
  • Horrillo mag wellicht volgende week naar Spanje





Visitors online: 329.

Members online:     ChessMaster ·   Jo de vlo · 

© 1998-2013 de Wielersite - All rights reserved

RSS Feed · Contact · Advertise · Commemorations · the Cyclingmuseum · Colofon

· dedicated hosting: zylon|internet ·