00 Apr
|
|
|
|
Cheshire (F) Cheshire Classic |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Ingleton, Chrono Circuit of the Dales - Mountain Time Trial |
NE |
|
GBR | |
01 Apr
|
|
|
|
2º stage Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
1º stage Tour de Snowy (F) |
NE |
|
AUS | |
|
|
|
1º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.6 |
|
GRE | |
02 Apr
|
|
|
|
3º stage part b Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
3º stage part a Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
2º stage Tour de Snowy (F) |
NE |
|
AUS | |
|
|
|
2º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.6 |
|
GRE | |
03 Apr
|
|
|
|
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Greece |
CN |
|
GRE | |
|
|
|
3º stage Tour de Snowy (F) |
NE |
|
AUS | |
|
|
|
3º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.6 |
|
GRE | |
|
|
|
Vitré Route Adélie de Vitré |
1.4 |
Race |
FRA | |
04 Apr
|
|
|
|
Hel van het Mergelland Volta Limburg Classic |
1.5 |
Race |
NED | |
|
|
|
Sabadell Trofeu Joan Escolá |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
4º stage Tour de Snowy (F) |
NE |
|
AUS | |
|
|
|
4º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.6 |
|
GRE | |
05 Apr
|
|
|
|
Amorebieta (b) Premio Primavera |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Milano - Tortona |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Port Elizabeth VW Herald |
NE |
Race |
RSA | |
|
|
|
Puyricard GP du Pays d'Aix |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
Ronde van Vlaanderen |
CDM/H |
|
BEL | |
|
|
|
5º stage Tour de Snowy (F) |
NE |
|
AUS | |
|
|
|
6º stage Tour de Snowy (F) |
NE |
|
AUS | |
|
|
|
Tour du lac Léman |
1.5 |
Race |
SUI | |
|
|
|
5º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.6 |
|
GRE | |
|
|
|
Wiesbaden (F) |
NE |
|
GER | |
07 Apr
|
|
|
|
1º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
6º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.6 |
|
GRE | |
08 Apr
|
|
|
|
2º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
Gent - Wevelgem |
1.HC |
Race |
BEL | |
|
|
|
Santa Cruz |
NE |
|
USA | |
|
|
|
7º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.6 |
|
GRE | |
09 Apr
|
|
|
|
3º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
10 Apr
|
|
|
|
5º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
8º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.6 |
|
GRE | |
11 Apr
|
|
|
|
Amerika Ronde van het Ronostrand |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Amerika (F) Ronde van het Ronostrand |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Merchtem, Amateurs (a) Peisegem Merchtem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Milton |
NE |
|
USA | |
|
|
|
9º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.6 |
|
GRE | |
|
|
|
1º stage Tweedaagse van de Gaverstreek |
2.6 |
|
BEL | |
|
|
|
Wasmuel GP Pino Cerami |
1.3 |
Race |
BEL | |
12 Apr
|
|
|
|
Affligem GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Amorebieta Klasika Primavera |
1.3 |
Race |
ESP | |
|
|
|
Paris - Roubaix |
CDM/H |
|
FRA | |
|
|
|
10º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.6 |
|
GRE | |
|
|
|
2º stage Tweedaagse van de Gaverstreek |
2.6 |
|
BEL | |
13 Apr
|
|
|
|
Kumtich, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Lede (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Schepdaal, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Unna, Amateurs Osterrennen, Rund durch Unna |
1.5 |
|
GER | |
|
|
|
Vlijmen (F) (a) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Waddinxveen (F) |
NE |
|
NED | |
14 Apr
|
|
|
|
1º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
15 Apr
|
|
|
|
Flèche Wallonne Waalse Pijl |
1.HC |
Race |
BEL | |
|
|
|
Flèche Wallonne (F) Waalse Pijl |
1.9.2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
16 Apr
|
|
|
|
1º stage Kalisz - Konin Energa Tour |
NE |
|
POL | |
|
|
|
3º stage part a Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
3º stage part b Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
1º stage Ster der Beloften |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
Veenendaal Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic |
1.2 |
Race |
NED | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
17 Apr
|
|
|
|
2º stage part B Kalisz - Konin Energa Tour |
NE |
|
POL | |
|
|
|
2º stage part A Kalisz - Konin Energa Tour |
NE |
|
POL | |
|
|
|
4º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
2º stage Ster der Beloften |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
18 Apr
|
|
|
|
Emmen, Juniors (F) Omloop door het Land van Kleine Hein |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Górliz Trofeo Lehendakari, Gran Premio Gorliz |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Giro del Friuli (F) |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
3º stage Kalisz - Konin Energa Tour |
NE |
|
POL | |
|
|
|
5º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
Oteiza Circuito de Pascuas |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Silves, Mountainbike (F) |
CDM |
XCO |
POR | |
|
|
|
3º stage Ster der Beloften |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
4º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
19 Apr
|
|
|
|
Affligem (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Cavriè (F) |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Eberdingen - Hochdorf (F) |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Liège Luik - Bastenaken - Luik |
CDM/H |
|
BEL | |
|
|
|
Lissone (a) Piccola Coppa Agostoni, Trofeo Meroni |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
6º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
Nogent-sur-Oise |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
Silves, Mountainbike |
CDM |
XCO |
POR | |
|
|
|
4º stage Ster der Beloften |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
5º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
Zellik - Galmaarden |
1.5 |
Race |
BEL | |
20 Apr
|
|
|
|
7º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
21 Apr
|
|
|
|
8º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
22 Apr
|
|
|
|
3º stage International Presidency Turkey Tour |
2.6 |
|
TUR | |
|
|
|
9º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
Schoten (a) Scheldeprijs |
1.1 |
Race |
BEL | |
23 Apr
|
|
|
|
4º stage International Presidency Turkey Tour |
2.6 |
|
TUR | |
|
|
|
10º stage part a Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
10º stage part b Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
24 Apr
|
|
|
|
1º stage GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
Rieti Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi |
NE |
Race |
ITA | |
25 Apr
|
|
|
|
Amstel Gold Race |
CDM/H |
|
NED | |
|
|
|
Crema (F) GP Liberazione |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
2º stage GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
Heerenveen (F) Batavus Zomerrace/Voorjaarsrace |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Mynämäen Ajot |
NE |
Race |
FIN | |
|
|
|
Nerviano Coppa Caduti Nervianesi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Outer (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Prologue Vuelta a Colombia |
2.5 |
|
COL | |
26 Apr
|
|
|
|
Appelscha Ronde van Zuid-Oost Friesland |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Asti, U23 Coppa Citta' di Asti |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Atlanta (c) First Union Classic |
1.3 |
Race |
USA | |
|
|
|
Atlanta (d) First Union Grand Prix |
1.3 |
Race |
USA | |
|
|
|
Bern (F) Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
Düren Rund um Düren |
1.5 |
Race |
GER | |
|
|
|
3º stage GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
Haasrode Gouden Pijl Haasrode, Interclub |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Koewacht Wim Hendriks Trofee |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Lazkao Lazkaoko Proba |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Tour de Vendée Ronde van de Vendée |
1.3 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Utrecht (F) (a) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Vertemate con Minoprio (F) |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Vicenza - Bionde |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Colombia |
2.5 |
|
COL | |
|
|
|
Wortel (F) |
NE |
Race |
BEL | |
27 Apr
|
|
|
|
1º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Colombia |
2.5 |
|
COL | |
28 Apr
|
|
|
|
2º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
Vitoria (f) Premio San Prudencio |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Colombia |
2.5 |
|
COL | |
29 Apr
|
|
|
|
3º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage Volta ao Alentejo |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
4º stage Vuelta a Colombia |
2.5 |
|
COL | |
30 Apr
|
|
|
|
4º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Volta ao Alentejo |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
5º stage Vuelta a Colombia |
2.5 |
|
COL | |
|
|
|
1º stage Vuelta Ciclista a la Rioja Ronde van Rioja |
2.5 |
|
ESP | |