Stage races
   500 Millas del Norte
   Østfold 3-dagers
   Østfold 3-dagers (V)
   Østfold 3-dagers, Junioren
   Østfold 3-dagers, Junioren (V)
   Österreich-Rundfahrt
   Afxentia, Mountainbike, Elite/U23
   Aguazul
   Albstadt (V)
   Alexándria, Elite/U23
   Alexándria, Elite/U23
   Almería
   Apple Race
   ARBÖ-Raiba ÖBV Radsporttage
   Ascensión a los Nevados de Chillán
   Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen
   Auksinių kopų
   Ausseer Radsporttage
   Australian Cycling Grand Prix
   Avery Trace Cycling Classic
   Azerbaïjan Tour
   Ballinrobe
   Baltyk-Karkonosze-Tour
   Bay Classic (V)
   Bay Cycling Classic
   Bayern Rundfahrt
   BDO Tour of Northland
   Belsele (a)
   Benchmark Homes Tour
   Benelux Tour
   Benicarló
   Berlin, U23
   Bermuda GP
   Bidasoa Itzulia
   Bikefest
   Bikes on Broadway
   Binh Duong TV Cup
   Bizkaiko Bira
   Bladel, Junioren
   Blue Cross Cycle
   Blue Mountain Time Trial Series
   Boekel (V)
   Bogotá (b)
   Bois Chéri Cycling Cup
   Borsele, Junioren (V)
   Boucle du Coton
   Boucles de la Mayenne
   Brandenburg Rundfahrt
   Brescia, Junioren
   Brian Hartford Mini-Tour
   Brixia Tour
   Bursa
   Cómbita
   Campeonato de Invierno CC Sanducero
   Carabobo
   Cascade Classic
   Cascade Classic (V)
   Cepa Tour
   Cepa Tour
   Chaniá, Elite/U23
   Charleville
   Cheshire (V)
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Lorraine
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit du Mené
   Circuit Franco-Belge
   Circuito Montañés
   Clásica Ciudad de Girardot
   Clásica Club Deportivo Boyacá
   Clásica de Fusagasugá
   Clásica Elite Bicimania
   Clásica Fundación de Aguadulce
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásica Marinilla
   Clásica Nacional Ciudad de Anapoima
   Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
   Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
   Clásico RCN
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
   Clasica Alcaldía de Pasca
   Clasica de Guarné
   Clasica de Occidente
   Clasica del Meta
   Clasica International de Tulcan
   Clasico Ciclistico Banfoandes
   Clasico Pedro Infante
   Copa Cero de Oro
   Copa Nacional Protecto
   Coupe de la Paix
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
   Critérium International
   Criterium Cuprum Cup
   Criterium Internacional
   Cupa Autoconstruct
   Cupa FRC
   Cycling Golden Jersy
   Delta
   Delta (V)
   Deutschland Tour
   Devo Spring Classics Stage Race
   Doble Bragado
   Doble Chepes
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Donetsk (a)
   Douala
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
   Driedaagse van Axel, Junioren
   Driedaagse van De Panne
   Driedaagse van West-Vlaanderen
   Easter GP
   Edgar Soto Memorial
   Eidsvollrittet
   Eidsvollrittet (V)
   Eidsvollrittet, Junioren
   Eidsvollrittet, Junioren (V)
   Elverum (V)
   Emakumeen Euskal Bira (V)
   Energitrampet, Elite/U23
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
   Euskal Bizikleta
   Festival Olímpico Internacional
   Festningsrittet, Elite/U23
   Fitchburg Longsjo Classic
   Fitchburg Longsjo Classic (V)
   Flèche du Sud
   French Broad
   Fucecchio
   Gateway Cup
   Gent, U23
   Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
   Giro d'Italia
   Giro d'Italia Donne (V)
   Giro del Capo
   Giro del Friuli Occidentale, Junioren
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
   Giro della Lunigiana, Junioren
   Giro della Provincia di Grosseto
   Giro della Provincia di Reggio Calabria
   Giro della Toscana Int. Femminile (V)
   Giro della Toscana, Junioren
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Basilicata, Junioren
   Giro di Jersey
   Girona
   Girvan
   Golija
   GP Abimota
   GP Alto Apure
   GP Barbot
   GP Chantal Biya
   GP Ciudad de Arequipa
   GP Consco
   GP Credito Agricola
   GP CTT Correios de Portugal
   GP Cycliste de Gemenc
   GP de l'Amitié Senegalo-Gambienne
   GP de Portugal
   GP Ensa
   GP Général Patton, Junioren
   GP Gondomar, Elite/U23
   GP Guillaume Tell
   GP Indépendance de la Côte d'Ivoire
   GP Rüebliland, Junioren
   GP Rota dos Móveis
   GP Sochi
   Gracia Orlova (V)
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Great Doherty Tour
   Green Mountain Stagerace
   Green Mountain Stagerace (V)
   Greens bMobile Cycling Event
   Greenville
   Grenland GP
   Grenland GP (V)
   Grenland GP, Junioren
   Grenland GP, Junioren (V)
   Grudziądz, Junioren
   Hammarö 3-dagars
   Hammarö 3-dagars (V)
   Hana Tour, Elite/U23
   Herald Sun Tour
   Herencia
   Hero Petit Prix (V)
   Hero Petit Prix, Junioren
   Hero Petit Prix, Junioren (V)
   Hessen Rundfahrt
   High Uintas Classic
   Ho Chi Minh City
   Hohenstein-Ernstthal (a)
   Holland Ladies Tour (V)
   Horten (V)
   Horten, Junioren
   Horten, Junioren (V)
   Hotter 'N Hell Hundred
   Huanuco - Tingo Maria
   Huntington (a)
   Independence Day Classic, Elite/U23
   International Cycling Classic
   International Cycling Classic (V)
   International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
   International Presidency Turkey Tour
   IV° Clasica Elite de Guatemala
   Jadranska Magistrala
   Jalapa
   Jelajah Malaysia
   Jessheim, Elite/U23
   Jessheim, Elite/U23 (V)
   Jewel in the wilderness Stage Race
   Joe Martin Stage Race
   Joe Martin Stage Race (V)
   Junior Tour Of Ireland
   K.A.P. Aksaray
   K.A.P. Taçettin Özsavaş Kupası
   København, Ploegkoers, Junioren
   Kalgoorlie
   Kalisz - Konin
   Kansas City
   Kazantzakia
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kerman Tour
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kreiz Breizh Elite
   Kroz Istru
   Kroz Srbiju
   Kruiningen, Amateurs
   Kuala Lumpur
   La Tropicale Amissa Bongo
   Lago Vista
   Laxå 3-dagars (V)
   Laxå 3-dagers
   Le Tour du Grand Montréal (V)
   Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
   Le Trophée de l´Essor
   Les 3 Jours de Vaucluse
   Les Boucles de l'Artois
   Lexington
   Liège - La Gleize, Junioren
   Lidice
   Linz - Passau - Budweis
   Lleida
   Long Crendon (a)
   München, U23
   Münsterland Tour, Junioren
   Macapá (b)
   Machecoul
   Madera County Stage Race
   Mainfranken-Tour, U23
   Malopolski Wyscig Gorski
   Malveira, Achtervolging, Junioren
   Malveira, Ploegenachtervolging, Junioren
   Malveira, Puntenkoers, Junioren
   Malveira, Sprint, Junioren
   Manicaland Cycle Challenge
   Mekong Delta Cycling Cup
   Melaka
   Memorial Battle of Crete
   Merced, Criterium
   Mersey Roads Two Day
   Mersey Valley Tour
   Mi-Aout-Bretonne
   Mini Clásica
   Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
   Mississippi GP
   Moscou (a)
   Mount Hood Classic
   Mount Hood Classic (V)
   Mumbai
   National Sports Commission NSC Independence Stage Race
   Nature Valley Grand Prix
   Nature Valley Grand Prix (V)
   New Zealand Cycle Classic
   Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
   Nieuwegein (a)
   Nieuwegein (c)
   Nieuwegein (d)
   Nieuwegein (e)
   Nieuwegein (f)
   Nieuwegein (g)
   Norsk Sykle Festival
   Okolo Slovenska
   Olympia's Tour
   Oslo, Elite/U23
   Oslo, Elite/U23 (V)
   Ovezande, Amateurs
   Paris - Corrèze
   Paris - Nice
   Paths of King Nikola
   Paysandú
   Pemberton
   Perlis Open
   Petaling Jaya
   Picsi
   Poas
   Polska - Ukraina
   Porky Gulch Stage Race
   Portaferry
   Post Danmark Rundt
   Pre-clasificatorio Tour of Belize
   Pre-Vuelta Independencia
   Premio Agustin Alcantara
   President Tour of Iran
   Priority Health Grand Cycling Challenge
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Quatre Jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
   Ras Connachta
   Ras Mumhan
   Ras na mBan (V)
   Redlands Bicycle Classic
   Redlands Bicycle Classic (V)
   Regio Tour International
   Rellingen
   Rhône-Alpes Isère Tour
   Ringerike
   Ringerike, Junioren
   River Gorge Omnium
   Rochester, Criterium
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde de l'Oise
   Ronde de l'Oise
   Ronde des Vallées, Junioren
   Ronde van Antwerpen, Junioren
   Ronde van België
   Ronde van de Provincie Antwerpen
   Ronde van de provincie Luxemburg
   Ronde van Vlaams-Brabant
   Ronde van Zeeland Seaports
   Rota do Vinho Verde
   Route de France Féminine (V)
   Route du Sud
   Rutas de America
   Rutas del Este
   São Paulo (d)
   Saaremaa Velotuur
   Sachsen Tour
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saguenay
   Salta
   San Dimas Stage Race
   San Dimas Stage Race (V)
   Scandinavian Week
   Semana Aragonesa
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Silkeborg Viborg Hammel (V)
   Singer Raja Rata Race
   Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
   Skane
   Smaalenene Skoda Petit Prix, Junioren
   Smaalenene Skoda Petit Prix, Junioren (V)
   Smith & Nephew/Marx & Bensdorf Gran Prix
   Southern Revolution Tour
   Stabroek
   Steiermark Rundfahrt
   Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
   Ster Elektrotoer
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren
   Strausberg
   Sucre
   Summit Center Classic
   Surrey League 5 Days
   Svanesund, Elite/U23
   Svanesund, Elite/U23 (V)
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Szlakiem walk mjr. Hubala
   T.B.M.M. Baskanlik kupasi
   Tønsberg
   Tønsberg (V)
   Tønsberg, Junioren
   Tønsberg, Junioren (V)
   Taftan Tour
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Thüringen-Rundfahrt, U23
   Thonon-les-Bains
   Tirreno-Adriatico
   Tobago International
   Torneio de Verão
   Totnes - Vire Stage Race
   Tour Alsace
   Tour Canario
   Tour Ciclístico de Panamá
   Tour d'Egypte
   Tour d'Eure et Loir International Espoirs
   Tour d'Indonesia
   Tour de Beauce
   Tour de Bowness Stage Race
   Tour de Bretagne
   Tour de Bretagne (V)
   Tour de Corse
   Tour de France
   Tour de Franche Comté Cycliste
   Tour de Georgia
   Tour de Gironde
   Tour de Grand Bahama
   Tour de Grandview
   Tour de Hokkaido
   Tour de Hongrie
   Tour de Korea
   Tour de Kumano
   Tour de l'Abitibi, Junioren
   Tour de l'Abitibi, Junioren
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
   Tour de l'Amitié de Tahiti
   Tour de l'Ardèche (V)
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Est International
   Tour de l'Or Blanc
   Tour de la Creuse
   Tour de la Dordogne
   Tour de la Guadeloupe
   Tour de la Guyane Française
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Nouvelle-Calédonie
   Tour de la Pharmacie Centrale
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Région de Lodz, Junioren
   Tour de la Région Wallonne
   Tour de la Réunion
   Tour de Langkawi
   Tour de Louisiana
   Tour de Luxembourg
   Tour de Madagascar
   Tour de Mato Grosso
   Tour de Maurice
   Tour de Moselle
   Tour de Nez
   Tour de Normandie
   Tour de Okinawa
   Tour de Pécs
   Tour de Perth
   Tour de Perth (V)
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Pologne Feminin (V)
   Tour de Prince Edward Island (V)
   Tour de Québec
   Tour de Ribas
   Tour de Romandie
   Tour de Rwanda
   Tour de San Luis
   Tour de Suisse
   Tour de Taiwan
   Tour de Vineyards
   Tour de Vineyards (V)
   Tour de White Rock
   Tour des Aéroports
   Tour des Deux Sèvres
   Tour des Pays de Savoie
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
   Tour Down Under
   Tour du Béarn
   Tour du Cameroun
   Tour du Canton de Saint-Ciers
   Tour du Faso
   Tour du Gévaudan
   Tour du Haut Anjou, U23
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
   Tour du Loiret
   Tour du Maroc
   Tour du Pays de Vaud, Junioren
   Tour du Pays Roannais
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour du Sénégal
   Tour du Togo
   Tour du Val d'Orge, Cyclocross (l)
   Tour du Valromey, Junioren
   Tour Féminin en Limousin (V)
   Tour Ivoirien de la Paix
   Tour Méditerranéen
   Tour ni Frank
   Tour Nivernais Morvan
   Tour of Albania
   Tour of Anchorage
   Tour of Arad
   Tour of Arkansas
   Tour of Belize
   Tour of Bright
   Tour of Bright (V)
   Tour of Britain
   Tour of Bulgaria
   Tour of California
   Tour of Canterbury
   Tour of Central Macedonia
   Tour of Chalkidiki
   Tour of Chongming Island (V)
   Tour of East Java
   Tour of Egat Kanchanaburi
   Tour of Elk Grove
   Tour of Eritrea
   Tour of Gippsland
   Tour of Hainan
   Tour of Ireland
   Tour of Jamaica
   Tour of Japan
   Tour of Libya
   Tour of Milad du Nour
   Tour of Missouri
   Tour of Murrieta
   Tour of Negri Sembilan
   Tour of New Zealand (V)
   Tour of Nyanga
   Tour of Ohio
   Tour of Pakistan
   Tour of Pennsylvania
   Tour of Qatar
   Tour of Qinghai Lake
   Tour of San Fernando, Elite/U23
   Tour of Slovenia
   Tour of Sochi
   Tour of South China Sea
   Tour of South-Africa
   Tour of Southern Grampians (V)
   Tour of Southland
   Tour of Szeklerland
   Tour of Taranaki
   Tour of Tasmania
   Tour of Thailand
   Tour of the AGCC Arab Gulf
   Tour of the Bahamas
   Tour of the Bitterroot
   Tour of the Gila
   Tour of the Gila (V)
   Tour of the Murray River
   Tour of the North - Easter Three Day
   Tour of the Southern Grampians
   Tour of Ulster
   Tour of Utah
   Tour of Walla Walla
   Tour of Whitehorse
   Trønderfestivalen
   Trønderfestivalen (V)
   Trønderfestivalen, Junioren
   Trønderfestivalen, Junioren (V)
   Tre Giorni Orobica
   Treinta y Tres
   Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
   Tres Dias Vargas
   Triptyque Ardennaise
   Triptyque des Barrages, U23
   Troféu Joaquim Agostinho
   Trofeo Karlsberg, Junioren
   Trofeo Miguel Manrubia, Junioren
   Trois Jours de Cherbourg
   Trophée Centre Morbihan, Junioren
   Trophée d'Or Féminin (V)
   Trophée de la Caribe
   Tucson
   Tulsa
   Turul Dobrogei
   Turul României
   Tweedaagse van de Gaverstreek
   U6 Cycle Tour Tidaholm
   U6 Cycle Tour Tidaholm (V)
   UAE International Emirates Post Tour
   Ullensaker Grand Prix, Elite/U23
   Ullensaker Grand Prix, Elite/U23 (V)
   Ullensaker Grand Prix, Junioren
   Ullensaker Grand Prix, Junioren (V)
   Valdepeñas, Junioren
   Valle Sagrado de los Incas
   Valley of the Sun Stage Race
   Velo-Tek GP
   Volta à Ilha de Santiago
   Volta à Madeira
   Volta à Madeira
   Volta a Albufeira
   Volta a Coruña
   Volta a Galicia
   Volta a la Safor, Junioren
   Volta a Portugal
   Volta a Portugal do Futuro
   Volta a Portugal, Junioren
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta ao Distrito de Santarém
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Volta Ciclistica de Porto Alegre
   Volta Ciclistica Internacional do Paraná
   Volta da Ascension
   Volta das Satélites
   Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
   Volta Provincia de Castello
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Ávila
   Vuelta a Bolivia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Bramón
   Vuelta a Chiapas
   Vuelta a Chiclayo
   Vuelta a Chiriquí
   Vuelta a Cienfuegos
   Vuelta a Cochabamba
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Costa Rica
   Vuelta a Costa Rica (V)
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a España Sub 23
   Vuelta a Guanajuato
   Vuelta a Guatemala
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a la Laguna
   Vuelta a los Valles de Tuy
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Mexicali
   Vuelta a Nicaragua
   Vuelta a Occidente (V)
   Vuelta a Palencia
   Vuelta a Piura
   Vuelta a Puebla
   Vuelta a Salamanca
   Vuelta a San Carlos
   Vuelta a San Luis Potosi
   Vuelta a San Rafael
   Vuelta a Segovia
   Vuelta a Tarija
   Vuelta a Tenerife
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Venezuela
   Vuelta a Yacambu-Lara
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Besaya, Junioren
   Vuelta al Carchí
   Vuelta al Chaná
   Vuelta al Estado de Oaxaca
   Vuelta al Estado Yaracuy
   Vuelta al Estado Zulia
   Vuelta al Goierri
   Vuelta al Lago Uru Uru
   Vuelta al Oriente
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Tolima
   Vuelta al Valle
   Vuelta al Valle del Cauca
   Vuelta al Valle del Cibao
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Chihuahua Internacional
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Leon
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
   Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
   Vuelta Ciclista Lider al Sur
   Vuelta Ciclista Vegas de Granada, Junioren
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de Bisbee (V)
   Vuelta de Higuito
   Vuelta de la Juventud Colombia, U23
   Vuelta de la Juventud Costa Rica
   Vuelta de la Juventud Ecuador
   Vuelta de la Juventud Guatemala
   Vuelta de Lavalle Mendoza
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Distrito Federal
   Vuelta del Huila
   Vuelta del Mayab
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Instituto Trabajadores de Nuevo Léon
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vuelta Leandro N. Alem
   Vuelta Madrid, U23
   Vuelta Maule Centro
   Vuelta Mazatlán
   Vuelta Pamplona, Junioren
   Vuelta Serial a Nuevo León
   Vuelta Soria, Junioren
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Vysočina
   Way to Pekin
   Welland
   West Indies versus the World
   West-Brabantse Pijl, Junioren
   Wyscig Dookola Mazowska
   Wyscig Etapowy - Zamosc Féminin (V)
   YNLI Pancake Race
   Závod Míru, Junioren
   Zollernalbkreis
Other races
   's Gravenwezel, Dernycriterium
   's-Heerenberg (a)
   100 Km de la Republica Argentina
   25 de Mayo
   5 Stage Preparatory Race General Classification
   Šenčur
   Šid
   Éteignières, Cyclocross
   þingvellir
   Aalborg (V)
   Aalborg, Elite/U23
   Aalburg (V)
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalst, Junioren
   Aarhus (b)
   Aarhus, Cyclocross, Elite/U23
   Aarhus, Cyclocross, Elite/U23 (V)
   Aarhus, Cyclocross, Junioren
   Aarhus, Elite/U23 (V)
   Aarschot - Boutersem
   Aarschot (V)
   Aartselaar
   Abensberg
   Abergavenny
   Abergavenny, Criterium
   Abergavenny, Cyclocross
   Abergavenny, Cyclocross (V)
   Achacachi
   Achtkarspelen (V)
   Acquanegra sul Chiese
   Adelaide
   Adria
   Aduard (V)
   Aegina
   Affligem
   Affligem (V)
   Affligem, Nieuwelingen
   Affoltern am Albis
   Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
   Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Agen (V)
   Agricola Village
   Ahrweiler (V)
   Ahuac
   Aigle
   Aigle
   Aiguillon
   Aix-en-Provence, Criterium
   Aizarnazábal, Cyclocross
   Ajdovščina, Criterium
   Al Khor
   Alanya, Mountainbike
   Alba Adriatica
   Alblasserdam (V)
   Albuquerque
   Alcalá de Henares
   Alcantarilla
   Alcobendas, Cyclocross
   Aldergrove
   Alfafar, Junioren
   Alken (a)
   Allentown (V)
   Allenvale
   Allerød
   Allerød (V)
   Allgäuer Straßenpreis (V)
   Almagro
   Almelo
   Almelo (V)
   Almelo, Cyclocross
   Almelo, Cyclocross (V)
   Almería
   Alpheus Williams Classic
   Alto Irpavi
   Altzo
   Alzano Scrivia
   Amézaga, Cyclocross
   Amager Fælled
   Ambazac, Cyclocross
   Amerika
   Amerika (V)
   Amersfoort
   Amersfoort, Cyclocross
   Amersfoort, Cyclocross (V)
   Amorebieta
   Amorebieta (b)
   Amstel Curaçao Race
   Amstel Gold Race
   Amsterdam (c)
   Amsterdam, U23
   Amsterdam, Zesdaagse
   Amsterdam, Zesdaagse (V)
   Andorra
   Andorra, Mountainbike
   Andorra, Mountainbike (V)
   Aniversario Carabineros de Chile
   Aniversario Coop Santímmo Redentor
   Ann Arbor (V)
   Annemasse - Bellegarde et retour
   Anninger Trophy
   Anniston
   Anniston (V)
   Antigua
   Antigua
   Antigua & Barbuda Season Opener
   Antwerpen, Cyclocross
   Antwerpen, Cyclocross (V)
   Antwerpen, Dernycriterium
   Anzegem (b)
   Anzuola
   Apeldoorn (V)
   Apertura Temporada del Uruguay
   Apertura Temporada Paraguay
   Appelscha
   Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Elite
   Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Elite
   Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
   Arcade
   Ardooie, Cyclocross
   Arendonk (V)
   Arezzo
   Arezzo (b)
   Argenton
   Arlington
   Arlington (b)
   Arlington (V)
   Armagh
   Arona
   Arona (a)
   Ascheffel (V)
   Ashdod
   Asheville
   Asian Cycling Championships, Mountainbike, Downhill, Elite
   Asian Cycling Championships, Mountainbike, XC, Elite
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Junioren
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
   Assen
   Astarria, Cyclocross
   Asteasu
   Asteasu, Cyclocross
   Asunción (b)
   Athína, Elite/U23
   Athína, Junioren (a)
   Athens (V)
   Athens, Criterium
   Atina
   Atlanta (e)
   Atlanta (g)
   Atlanta (V)
   Auburn
   Auckland
   Audéjos, Criterium
   Augsburg
   Austerlitz, Criterium, Amateurs
   Austin
   Austin (V)
   Averbode, Cyclocross, Elite/U23
   Averbode, Cyclocross, Junioren
   Averbode, Cyclocross, Nieuwelingen
   Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
   Axel, Amateurs
   Azkoitia
   Azpeitia
   Bétheny, Chrono
   Bétheny, Chrono (V)
   Bühler
   Bühler (V)
   Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
   Baal, Cyclocross
   Baal, Cyclocross, Nieuwelingen
   Baboszewo
   Backnang - Waldrems
   Bad Doberan, Cyclocross (V)
   Bad Homburg
   Bad Ischl
   Bad Radkersburg
   Bad Salzdetfurth, Mountainbike, U23
   Baden
   Badiola
   Bagnolo di Nogarole
   Bakel, Cyclocross
   Bakel, Cyclocross (V)
   Baldwin City
   Balkan Championship XC, Mountainbike
   Balkan Championship XC, Mountainbike (V)
   Balkan Championship XC, Mountainbike, Beloften
   Balkan Championship XC, Mountainbike, Junioren
   Balkan Championship XC, Mountainbike, XC, Nieuwelingen
   Balkan Championships, Op de weg, Elite
   Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
   Balkan Championships, Op de weg, Junioren
   Balkan Championships, Op de weg, Nieuwelingen
   Ballarat
   Balmazújváros
   Baltimore
   Baltimore (V)
   Bambrugge (V)
   Banbridge
   Banská Bystrica
   Barberton
   Barcelona
   Barendrecht (V)
   Bartow
   Bassano - Monte Grappa
   Bassano del Grappa
   Bavay
   Bavikhove, Criterium
   Baw Baw
   Bayonne - Pamplona
   Bełchatów
   Bear Mountain
   Bear Mountain (a)
   Beasain
   Beasain (a)
   Beauchamps
   Beaufort (V)
   Beaufort, Criterium
   Beek (V)
   Beek-Ubbergen (V)
   Beek-Ubbergen, U23
   Begijnendijk, Elite/U23 (V)
   Bela Bela
   Belgotex Classic
   Belize City
   Belize City (a)
   Bellheim
   Bellignies
   Belmopan
   Belsele (a)
   Belsele (c)
   Belsele (V)
   Belsele (V) (a)
   Bendigo
   Benešov
   Benicia
   Benicia (V)
   Beograd - Čačak
   Beograd - Banja Luka I
   Beograd - Banja Luka II
   Beograd (a)
   Berango
   Berazategui
   Berbourg
   Berenbostel, Cyclocross
   Berenbostel, Cyclocross (V)
   Bergara (a)
   Bergara (b)
   Berkel (V)
   Berkel, Elite/U23
   Berlare
   Berlin (c)
   Berlin (g)
   Berlin (V) (b)
   Berlin, Criterium
   Berlin, Cyclocross
   Berlin, Cyclocross (V) (a)
   Berlin, U23 (a)
   Berlin, Zesdaagse
   Bern
   Bern (c)
   Bern (V)
   Bern (V) (c)
   Bern (V) (d)
   Bern, Mountainbike, Elite/U23
   Bern, U19 (V)
   Bernareggio
   Beromünster, Cyclocross
   Beromünster, Cyclocross (V)
   Berrechid
   Berriatúa
   Bertem
   Bertrange
   Betzdorf (V)
   Beuvry-la-Forêt
   Bevagna
   Beveren (V)
   Beveren-Waas (c)
   Beyne-Heusay (a)
   Biassono
   Bibano
   Biervliet, Amateurs
   Bikebuster Junior Cup, Junioren General Classification
   Binago
   Binghamton, Criterium
   Binghamton, Criterium (V)
   Bischofhofen
   Bischofhofen (V)
   Bivigliano
   Blackpool
   Blackpool, Criterium
   Bladel (V)
   Bladel, Cyclocross
   Bladel, Cyclocross (V)
   Blangy
   Bloemfontein
   Bloomsburg
   Boa Vista
   Bochum
   Bochum (V)
   Bochum, Dernycriterium
   Boekhoute (a)
   Boezinge (V)
   Boise, Criterium
   Boise, Criterium (a)
   Boise, Criterium (b)
   Boksburg
   Bollenar
   Bologna
   Bologna - Passo della Raticosa
   Bonheiden, Junioren
   Bonsall
   Bonyhád
   Boom (b)
   Boom, Dernycriterium
   Borculo
   Bordeaux - Saintes
   Borgerhout (V)
   Borne
   Bornem (V)
   Bornheim
   Borsele (V)
   Borsele, Amateurs
   Borsele, Amateurs (a)
   Botticino
   Boucles de la Marne
   Boulder, Cyclocross
   Boulder, Cyclocross (a)
   Boulder, Cyclocross (V)
   Boulder, Cyclocross (V) (a)
   Bourg-lès-Valence (V)
   Boussac (a)
   Bovenkarspel (V)
   Boxmeer, Criterium
   Boxtel, Cyclocross
   Boxtel, Cyclocross (V)
   Bozzolo
   Brabantse Pijl
   Bracciale d'Oro, Chrono (V)
   Brakpan
   Brasília
   Brasília (a)
   Brasschaat (V)
   Brasschaat, Dernycriterium
   Braunschweig (V)
   Braunschweig (V) (a)
   Bray
   Brdski, Chrono
   Brea
   Bredene, Mountainbike
   Breganze
   Breisach
   Breite, Criterium
   Bremen, Zesdaagse
   Brentwood
   Brentwood
   Brescia
   Bridgeton City Park, Cyclocross
   Bridgeton City Park, Cyclocross (V)
   Briga
   Brighouse
   Brisben
   Brisben (a)
   Brissago (V)
   British Virgin Isles Season Opener
   Brno (b)
   Bromont, Mountainbike
   Bromont, Mountainbike (V)
   Brugnera
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Buchholz
   Buchloe (V)
   Buchs, Mountainbike, Elite/U23
   Buchten (V)
   Bucine
   Buckow
   Bucuresti
   Budapest
   Budapest (a)
   Buenos Aires (b)
   Buggenhout
   Buggenhout (V)
   Bulawayo
   Bullum Challenge
   Bunde
   Burcht (V)
   Burgas
   Burgaw
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Burgum
   Burlada
   Burlingame
   Burlington, Criterium
   Burlington, Cyclocross
   Burlington, Cyclocross (V)
   Burmistrza Borku Wielkopolskiego
   Burnaby, Zesdaagse
   Burseryd
   Burseryd (V) (a)
   Buscate
   Buxerolles
   Buxerolles, Cyclocross
   Bytów
   Cézac
   Cabanatuan City
   Cabrela, Nieuwelingen
   Caerano di San Marco
   Caivano
   Cala Millor
   Calan (V)
   Cali, 1 km
   Cali, 500 m (V)
   Cali, Achtervolging
   Cali, Achtervolging (V)
   Cali, Keirin
   Cali, Keirin (V)
   Cali, Ploegenachtervolging
   Cali, Ploegenachtervolging (V)
   Cali, Ploegkoers
   Cali, Ploegsprint
   Cali, Ploegsprint (V)
   Cali, Puntenkoers
   Cali, Puntenkoers (V)
   Cali, Scratch
   Cali, Scratch (V)
   Cali, Sprint
   Cali, Sprint (V)
   Calingasta General Classification
   Calvatone
   Calviá
   Camaiore
   Cambo
   Cambridge
   Cameroun Season Opener
   Camors
   Camors, Cyclocross
   Campeonato de ruta Honduras
   Campeonato Invierno de Maldonado
   Campi Bisenzio (a)
   Campo dos Goytacazes
   Camponogara
   Canberra, Mountainbike
   Canberra, Mountainbike (V)
   Canberra, Mountainbike, U23
   Caneva
   Canosa di Puglia
   Cantalice
   Cantimpalos (V)
   Capannole
   Capannoli
   Cape Town
   Cape Town, Mountainbike, Elite/U23
   Capilla del Senor
   Capitan Sarmiento
   Caracas, Elite/U23
   Carlow
   Carnago
   Carrara
   Carraroe (a)
   Carribean Championships, Op de weg, Elite
   Carribean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Carribean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Casacalenda
   Casalecchio di Reno
   Casalnoceto
   Casentino
   Castel d'Ario
   Castelcucco
   Castelfidardo
   Castelfidardo (c)
   Castelfranca di Sopra
   Castelfranco di Sopra
   Castello di Brianza
   Castelnuovo de' Sabbioni (V)
   Castelnuovo Scrivia
   Casterton
   Castiglion Fibocchi
   Castiglion Fiorentino
   Castiglione Fibocchi
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Cavriago
   Cavriago (a)
   Ceglie Messapico
   Cento (V)
   Central Valley Classic
   Central Valley Classic (V)
   Cergy (V)
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Ceska Lipa, Cyclocross
   Ceska Lipa, Cyclocross (V)
   Châlette-sur-Loing
   Châteaulin
   Châteauroux
   Chaam (V)
   Chaam, Amateurs
   Chaam, Criterium
   Challenge Mallorca General Classification
   Cham
   Cham (V)
   Chambéry (V)
   Chambéry-le-Vieux (V)
   Chambord
   Champery, Mountainbike, Elite/U23
   Champion of the Hills
   Changi, Chrono
   Chanteloup-les-Vignes
   Chardonnay
   Charlotte
   Charlotte, Criterium
   Charlotte, Criterium (a)
   Charolles
   Chaumont-Gistoux (V)
   Chişinău, Junioren
   Chicago
   Chicago (V)
   Chico
   Chico (V)
   Chilca
   Cholet
   Cholet (V)
   Chongming, Chrono (V)
   Christchurch - Akaroa
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chrono des Herbiers, Junioren
   Chrono des Herbiers, U23
   Chrzastowice
   Cicogna
   Cincinnati, Cyclocross
   Cincinnati, Cyclocross (V)
   Ciney (V)
   Circuit de l'Armorique
   Circuit de la Vallée de la Loire
   Circuit des Quatre cantons
   Circuit du Morbihan
   Circuit du Nord
   Circuito Vale dos Minérios
   Ciriè (a)
   Città di Castello
   Cittadella
   Cittiglio (V)
   City Bikes
   Ciudad Merlot, Chrono
   Civaux
   Clásica Evelyn García
   Clásico Angel García
   Clásico de Ciclismo de la Marina de Guerra
   Clasica Alerta Empresa Bicimanía
   Clasica de la Policía
   Clasico El Colombiano
   Classique des Alpes, Junioren
   Clinge, Amateurs
   Clitheroe
   Clubchampionships, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Clubchampionships, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Codognè
   Colbuccaro (a)
   Colchester (a)
   Colle Umberto
   Collecchio
   Collecchio (a)
   Colne, Criterium
   Columbia
   Comano
   Comayagua
   Conakry
   Concesio
   Concord
   Concord
   Conegliano
   Contern, Cyclocross
   Contern, Cyclocross (V)
   Cookeville
   Copa de España, Elite/U23 General Classification
   Copa Riviera Maya
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa San Geo
   Copperas Cove
   Cornaredo (V)
   Cornimont, Cyclocross
   Coromandel
   Corréa
   Corralejo, Criterium
   Corridonia
   Corsanico
   Cottbus, U23
   Coupe du Trône
   Cours-La-Ville
   Cozumel
   Cras-Avernas (a)
   Crema (V)
   Cremona (a)
   Crenshaw
   Creswick
   Cronulla (V)
   Cronulla, Criterium
   Cubura
   Cup Danmark Slutklassement, Omnium, Elite/U23
   Cupa Capitalei
   Cupra Marittima
   Curiaú
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Cust
   Custoza
   Cyprus Road Cup Final Classification General Classification
   Cyprus Road Cup II
   Cyprus Road Cup IX
   Cyprus Road Cup V
   Cyprus Road Cup VII
   Częstochowa
   Döhlau, Cyclocross
   Döhlau, Cyclocross (V)
   Dübendorf, Cyclocross
   Düren
   Düsseldorf
   Dachau
   Dagmersellen, Cyclocross
   Dagmersellen, Cyclocross (V)
   Dallas
   Dalton
   Daly City
   Dame Cup, Elite/U23 (V) General Classification
   Damesronde van Drenthe (V)
   Damme, Junioren
   Dana Point
   Darfield
   Dassow, Cyclocross
   Dassow, Cyclocross (V)
   Davao
   Davenport, Criterium
   Davis
   Davis (V)
   Davis, Chrono
   De Klinge (V)
   De Panne, Mountainbike
   De Pinte (V)
   Deerlijk - Belgiek
   Deidesheim (V)
   Del Mar
   Del Mar (a)
   Deluz, Cyclocross
   Den Haag
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Denver, Criterium
   Derby, Cyclocross
   Derby, Cyclocross (V)
   Dervenochoria Road Cup, Elite/U23
   Dervenochoria Road Cup, Elite/U23 (V)
   Dervenochoria Road Cup, Junioren
   Desnes, Cyclocross
   Dessau
   Desselgem
   Deurne, Dernycriterium
   Deux-Acren
   Diamond
   Diegem, Cyclocross
   Diegem, Cyclocross, Junioren
   Diegem, Cyclocross, U23
   Diegem, Junioren
   Diessenhofen
   Diessenhofen (V)
   Diessenhofen (V) (a)
   Diex
   Diex (a)
   Differdange, Cyclocross
   Dijon (b)
   Dijon, Criterium
   Diksmuide, Criterium
   Dippach
   Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
   Districtskampioenschap Noord-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
   Districtskampioenschap Oost-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
   Districtskampioenschap Zuid-West-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Doble San Carlos
   Doble Viale
   Doha
   Dois Picos
   Dommeldange
   Dommeldange, Cyclocross
   Dongen (a)
   Donnerberg
   Donostia/San Sebastián
   Dordrecht, Cyclocross
   Dordrecht, Cyclocross (V)
   Dortmund (o)
   Dortmund (p)
   Dortmund, U23
   Dortmund, Zesdaagse
   Dottignies (V)
   Dottignies, Cyclocross
   Dr. Miguel Rosado Classic
   Drachten
   Drežniške Ravne
   Drongen, Dernycriterium
   Dubai (a)
   Dudzele, Cyclocross
   Dun-le-Palestel
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Dundee (c)
   Dungarvan (a)
   Durach (V)
   Durana
   Durango
   Durango, Cyclocross
   Durazno
   Durban
   Durban (a)
   Durtol
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Dwingelo (V)
   Dzierżoniów
   East Montpelier, Cyclocross
   East Montpelier, Cyclocross (V)
   Echt (a)
   Edermünde
   Edmonton, Cyclocross
   Edmonton, Cyclocross (V)
   Eeklo, Cyclocross
   Eernegem, Cyclocross
   Eernegem, Cyclocross, Junioren
   Egmond aan Zee, Mountainbike
   Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
   Eibar (a)
   Eisenhüttenstadt
   El Colchonero Gonzalez circuito, Elite/U23
   El Jumeal
   El Pavo - Puente Tocinos
   Elite Circuit Series
   Elva
   Elva (a)
   Elva Rattamaraton, Mountainbike (a)
   Emmaste, Mountainbike
   Emmeloord
   Emmen
   Emmen (V)
   Empoli
   End of Season Race Israël
   Engen Dynamic Cycle Challenge
   Enkhuizen
   Enschede (V)
   Epe (V)
   Ereño
   Erondegem (V)
   Erpe-Mere, Cyclocross
   Erwetegem (V)
   Esbjerg
   Esbjerg (V)
   Eslövs Varvlopp
   Esparto, Chrono
   Esparto, Chrono (V)
   Essen, Cyclocross
   Este
   Estella (c)
   Estella (e)
   Estella (V)
   Estonian Cup, Mountainbike (b)
   Esztergom
   Etobicoke, Cyclocross
   Etobicoke, Cyclocross (a)
   Etobicoke, Cyclocross (V)
   Etobicoke, Cyclocross (V) (a)
   Etten-Leur
   Etten-Leur, Criterium
   Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
   Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
   Europees Kampioenschap, Cyclocross, Beloften
   Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39 (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40-44
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40-44 (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 45-49
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 45-49 (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-54
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-59 (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 55-59
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 60-64
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 60+ (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 65-69
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 70+
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 30-34
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 30-39 (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 35-39
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 40-44
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 40-44 (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 45-49
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 45-49 (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 50-54
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 50-54 (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 55-59
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 60-64
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 60+ (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 65-69
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Masters, 70+
   Evergem (V)
   Eversel, Cyclocross, Elite/U23
   Eversel, Cyclocross, Junioren
   Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen
   Exeter
   Exeter
   Exeter (V)
   Exeter, Cyclocross
   Exeter, Cyclocross (V)
   Exloo (V)
   Fürth
   Fürth, Cyclocross
   Fürth, Cyclocross (V)
   Faè, Cyclocross
   Faè, Cyclocross (V)
   Fabbrico (V)
   Falmagne
   Farellones
   Farum, Elite/U23
   Farum, Elite/U23 (V)
   Father's Day Classic
   Father's Day Race
   Feira de Santana
   Felino
   Ferixa Nagusuaren Saria
   Fermo
   Festina, Chrono
   Figline Valdarno
   Figline Valdarno (a)
   Fiorenzuola d Arda
   Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
   Firenze - Empoli
   Firenze - Modena
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Fischeln
   Fish River Cycle
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flèche Wallonne (V)
   Flobecq (V)
   Florida
   Fogelsville, Cyclocross
   Fogelsville, Cyclocross (V)
   Folignano
   Fort Mill
   Fort William, Mountainbike
   Fort William, Mountainbike (V)
   Fourmies
   Fréjus, Mountainbike-Marathon, Elite/U23
   Frankfurt am Main
   Frankfurt am Main, Cyclocross
   Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
   Frankfurt am Main, U23
   Fredericia (a)
   Fredericia (V)
   Frenkendorf (V)
   Frenkendorf, Cyclocross
   Frenkendorf, Cyclocross (V)
   Fresno
   Fucecchio (a)
   Fully, Elite zonder contract
   Görlitz (V)
   Götene
   Götene (V)
   Günzach (V)
   Gardone Val Trompia
   Garrufo
   Gavardo (a)
   Gavardo (b)
   Gavere, Cyclocross
   Gavere, Cyclocross (V)
   Gavere, Cyclocross, Junioren
   Gavere, Cyclocross, U23
   Gazet van Antwerpen Trofee
   Geel (V)
   Geel, U23
   Geelong (V)
   Gehrden
   Geldrop (V)
   Geluwe
   Gent - Ieper
   Gent - Menen, Junioren
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent, Zesdaagse
   Georgetown (a)
   Geraardsbergen
   Geraardsbergen, Junioren
   Gessate, Elite/U23
   Getxo
   Geyserville
   Gieten, Cyclocross
   Gieten, Cyclocross (V)
   Gieten, Cyclocross, Junioren
   Gieten, Cyclocross, U23
   Gijzenzele (V)
   Giornata del Ciclismo
   Gippingen
   Gippingen (a)
   Giro dei Comuni Ribardella-Montescudaio (V)
   Giro del Lago Maggiore - GP Knorr (V)
   Giro del Lazio
   Giro del Veneto
   Giro della Romagna
   Giro della Toscana
   Giro della Valsesia
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Lombardia
   Glabbeek
   Gladsaxe, Elite/U23
   Gladsaxe, Elite/U23 (V)
   Gladstone
   Glasgow, Criterium
   Gloucester, Cyclocross
   Gloucester, Cyclocross (a)
   Gloucester, Cyclocross (V)
   Gloucester, Cyclocross (V) (a)
   Gmünd
   Gmünd (a)
   Goleta
   Gooik (a)
   Gouda (V)
   Goulburn - Sydney
   Goys President Cup
   GP Ahoua Simon
   GP Alex Hoffmann
   GP Art. Sediai e Mobiliere di Grosso
   GP Banque de l'Habitât
   GP Bluesteel
   GP Campagnolo
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Costa degli Etruschi
   GP Costa Etrusca (V)
   GP Cyclafric
   GP de la Corurtine
   GP de Wallonie
   GP Demuth
   GP Elsy Jacobs (V)
   GP Ensa
   GP Hydraulika Mikolasek
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Jolenka (V)
   GP Kooperativa
   GP P-Nivo
   GP Palma
   GP Souvenir Marcel Chatton
   GP Standard Bank
   GP Théo Mulheims
   GP U
   Gränichen, Mountainbike, Elite/U23
   Grünwald (V)
   Grafton
   Grafton - Inverell
   Grafton - Inverell (V)
   Gran Premio Site
   Grand Bahama Cycling Classic, Elite/U23
   Grand Prix de France International Féminin (V)
   Grand Prix de la Somme
   Graz (a)
   Graz, Criterium
   Greensboro
   Greenwood
   Greer
   Grembergen (V)
   Grenoble, Zesdaagse
   Greve
   Greve (a)
   Greve (V) (a)
   Greve, Cyclocross, Elite/U23
   Greve, Cyclocross, Elite/U23 (V)
   Greve, Cyclocross, Junioren
   Grez-Doiceau (a)
   Grezzana
   Grießen
   Große Reblandtour
   Groningen (a)
   Grudziądz (V)
   Gruffy (V)
   Guégon
   Guadiana
   Guanare
   Guanare (V)
   Guatemala City
   Guayaquil (a)
   Guayaquil, Chrono
   Guazzora, Elite/U23
   Guernica, Cyclocross (a)
   Gullegem
   Guyana Season Opener
   Højslev, Cyclocross, Elite/U23
   Højslev, Cyclocross, Elite/U23 (V)
   Højslev, Cyclocross, Junioren
   Hénin-Beaumont
   Härkingen
   Hürth - Kendenich
   Haarlemmerliede
   Haasdonk (V)
   Haßloch, Criterium
   Haderslev, Cyclocross, Elite/U23
   Haderslev, Cyclocross, Elite/U23 (V)
   Haderslev, Cyclocross, Junioren
   Hadsten, Criterium
   Hagerstown, Cyclocross (h)
   Halle - Ingooigem
   Hallencourt
   Hamburg (b)
   Hamburg, Cyclocross
   Hamburg, Cyclocross (a)
   Hamburg, Cyclocross (V)
   Hamburg, Cyclocross (V) (a)
   Hameln - Stadthagen (V)
   Hamme (V)
   Hamme-Zogge, Cyclocross
   Hamme-Zogge, Cyclocross, Junioren
   Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
   Hammel
   Hamoir
   Hamont-Achel
   Handzame (b)
   Handzame (V)
   Hanes
   Hanes (V)
   Hanford
   Hank
   Hannover
   Hannover, Dernycriterium
   Hanstholm, Elite/U23
   Hansweert, Amateurs
   Harare - Shamva
   Harderwijk
   Harderwijk (V)
   Harderwijk, Cyclocross
   Harderwijk, Cyclocross (V)
   Harelbeke
   Harelbeke
   Harlem
   Harris & Harris Midweek Points Race
   Hartbeespoort
   Harzrundfahrt
   Hasselt (a)
   Hasselt, Cyclocross
   Hasselt, Cyclocross (a)
   Hasselt, Cyclocross, Junioren
   Hasselt, Cyclocross, U23
   Hasselt, Zesdaagse
   Hazerswoude-Dorp (V)
   Heartbreak Hill
   Heerenveen (V)
   Heerhugowaard, Amateurs
   Heerlen
   Heerlen, Cyclocross
   Heers
   Heinkenszand, Amateurs
   Heinsberg (V)
   Heist-op-den-Berg (b)
   Heist-op-den-Berg (c)
   Heist-op-den-Berg, Dernycriterium
   Hel van het Mergelland
   Hell of the Marianas
   Hell of the South
   Hellemmes
   Helsinki
   Helsinki (a)
   Hendaye
   Hendersonville, Cyclocross
   Hendersonville, Cyclocross (a)
   Hendersonville, Cyclocross (V)
   Hendersonville, Cyclocross (V) (a)
   Henefer
   Hengelo (V)
   Hengelo, Criterium
   Herentals, Criterium
   Herford
   Herford (V)
   Herford, Cyclocross
   Herford, Cyclocross (V)
   Herlev
   Herning, Criterium (a)
   Herning, Junioren
   Hertford, Chrono
   Hesbaye - Condroz
   Hesburger Tempo, Chrono
   Heubach, Mountainbike, Elite/U23
   Heusden
   Heusden (V)
   Heusden-Zolder (V)
   Highland Park, Cyclocross (i)
   Highland Park, Cyclocross (V) (f)
   Hillerød, Elite/U23 (V)
   Hillingdon
   Hillingdon (a)
   Hillingdon (e)
   Hilversum (V)
   Hilversum, Cyclocross
   Hilversum, Cyclocross (V)
   Hittnau, Cyclocross
   Hittnau, Cyclocross (V)
   Hlinsko, Cyclocross
   Hlinsko, Cyclocross (V)
   Hoboken
   Hoeilaart (b)
   Hoeleden (V)
   Hohenems, Criterium
   Hohenstein-Ernstthal
   Hohenstein-Ernstthal (a)
   Holé Vrchy, Cyclocross
   Holé Vrchy, Cyclocross (V)
   Hollister
   Hong Kong (b)
   Hong Kong (c)
   Hong Kong (d)
   Hong Kong (e)
   Hong Kong (i)
   Hong Kong (j)
   Hoogerheide
   Hoogerheide, Cyclocross
   Hoogerheide, Cyclocross (V)
   Hoogerheide, Cyclocross, Junioren
   Hoogerheide, Cyclocross, U23
   Hoogeveen (V)
   Hooglede (a)
   Hoogstraten (V)
   Hoogstraten, Cyclocross
   Hoogstraten, Cyclocross, Junioren
   Hoogstraten, Cyclocross, U23
   Horgen
   Horgen (V)
   Horsens, Elite/U23 (a)
   Horsens, Elite/U23 (V)
   Hotton
   Houffalize, Mountainbike
   Houffalize, Mountainbike (V)
   Howick
   Huacho
   Hualien - Taitung
   Huarina
   Huddinge, Elite/U23
   Huddinge, Elite/U23 (V)
   Hulshout (a)
   Hulst, Amateurs
   Hunters' cycling race
   Ibagué
   Ibagué (a)
   ICR on ECR International Cycle Race
   Ieper, Junioren
   Igorre, Cyclocross
   Ilha Dos Amores
   Illovo
   Ilsfeld
   Imola - San Marino
   Inca
   Inca (a)
   Incourt (V)
   Indaiatuba
   Independence Day Classic
   Indianapolis
   Ingelmunster, Junioren
   Ingleton, Chrono
   Ingolstadt
   Iowa City, Cyclocross
   Iowa City, Cyclocross (a)
   Iowa City, Cyclocross (V)
   Iowa City, Cyclocross (V) (a)
   Ipswich, Cyclocross (a)
   Ipswich, Cyclocross (V)
   Iraeta, Cyclocross
   Iron Hill
   Isbergues
   Isola della Scala
   Isola Vicentina
   Ispáster, Cyclocross
   Ivanic-Grad, Elite/U23
   Ivrea, Junioren
   Izegem
   Izernore (V)
   Jaén, Criterium
   Jacksonville
   Jamesburg, Cyclocross (a)
   Jamesburg, Cyclocross (V) (a)
   Jamestown
   Jauche
   Jedlicze - Zdroj
   John Findlay's Roofing Criterium
   Journal
   Judendorf
   Juegos Interandinos, Op de weg, Elite
   Juegos Interandinos, Op de weg, Ind. tijdrit
   Jugenddorf, Cyclocross (d)
   Jugenddorf, Cyclocross (V)
   Jugon
   Juriš na Vršič
   Jwaneng
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken (V)
   København (b)
   København, 1 km
   København, 500 m (V)
   København, Achtervolging
   København, Achtervolging (V)
   København, BMX Supercross
   København, BMX Supercross (V)
   København, Cyclocross, Elite/U23
   København, Cyclocross, Elite/U23 (V)
   København, Cyclocross, Junioren
   København, Elite/U23
   København, Keirin
   København, Keirin (V)
   København, Ploegenachtervolging
   København, Ploegenachtervolging (V)
   København, Ploegkoers
   København, Ploegkoers (a)
   København, Ploegkoers, Junioren
   København, Ploegsprint
   København, Ploegsprint (V)
   København, Puntenkoers
   København, Puntenkoers (V)
   København, Scratch
   København, Scratch (V)
   København, Sprint (a)
   København, Sprint (V)
   København, U23
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (b)
   Köflach
   Köln - Frechen
   Köln - Frechen (V)
   Köln - Mülheim
   Köln - Mülheim (V)
   Köln (a)
   Köln (b)
   Köln (V) (a)
   Kärlich (V)
   Kalas Cup Landsväg General Classification
   Kalas Cup Landsväg (V) General Classification
   Kalas Cup/Norgescup General Classification
   Kalas Cup/Norgescup (V) General Classification
   Kalas Cup/Norgescup, Junioren General Classification
   Kalas Cup/Norgescup, Junioren (V) General Classification
   Kalas Cup/Norgescup, U23 General Classification
   Kalmthout, Cyclocross
   Kalmthout, Cyclocross (V)
   Kalmthout, Cyclocross, Junioren
   Kalmthout, Cyclocross, U23
   Kambakeppnin
   Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
   Kampioenschap van Gipuzkoa, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
   Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
   Kampioenschap van Punjab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Pakistan
   Kampioenschap van Punjab, Op de weg, Pakistan
   Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, Elite, België
   Kangarilla
   Kansai, Cyclocross (b)
   Kansai, Cyclocross (V)
   Kansas City, Criterium (V)
   Karbach (V)
   Kashmir Day Race
   Kathu
   Keggi Velo
   Kempen
   Kempten (V)
   Kemzeke
   Kerala, Op de weg, Elite, India
   Kerala, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India
   Kessel, Cyclocross, Nieuwelingen
   Kibbutz Race
   Kieldrecht (b)
   Kigali (a)
   Kilpedder, Chrono
   Kinshasa
   Kinzhu County
   Kirchdorf (V)
   Kirchheim unter Teck
   Kirchheim unter Teck (V)
   Kirkwood
   Kiryat Shmona Katzrin
   Kitchener
   Kjellerup, Criterium
   Kláštor pod Znievom
   Klasyfikacja Finalna Czwartek General Classification
   Klein Sinaai - Stekene
   Klein-Engersdorf
   Klein-Engersdorf (V)
   Kleve
   Knesselare, Cyclocross
   Knittelfeld
   Knokke, Mountainbike
   Knysna
   Koewacht
   Kohila, Chrono
   Koksijde, Cyclocross
   Koksijde, Cyclocross (V)
   Koksijde, Cyclocross, Junioren
   Koksijde, Cyclocross, U23
   Kolding, Cyclocross, Elite/U23
   Kolding, Cyclocross, Elite/U23 (V)
   Kolding, Cyclocross, Junioren
   Kolding, Elite/U23
   Kolsassberg
   Konstantin
   Kontich (V)
   Koolskamp
   Koppenberg, Cyclocross
   Koppenberg, Cyclocross, Junioren
   Koppenberg, Cyclocross, Nieuwelingen
   Koppenberg, Cyclocross, U23
   Korbeek-Lo, Junioren
   Kortemark
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Kraków
   Kranj
   Krefeld (a)
   Kruševac
   Krugersdorp (a)
   Krugersdorp (V)
   Kruibeke
   Kruibeke (b)
   Krupina
   Krupina, Criterium
   Kuresaare, Criterium
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kuurne, Junioren
   Kwadendamme, Amateurs
   KwaZulu
   KwaZulu (a)
   KwaZulu (b)
   KwaZulu (c)
   KwaZulu (d)
   Kwintsheul
   Kyburg
   Kyjov
   L'Hospitalet de Llobregat, Criterium
   La Barca - Caracol - Siguatepe
   La California
   La Esperanza
   La Gacilly
   La Gi-ronde Féminine (V)
   La Grange
   La Haie-Fouassière
   La Haye-du-Puits
   La Ligua
   La Mirada
   La Mirada (V)
   La Rivière-Drugeon (V)
   La Roue Tourangelle
   La Serena
   Lárissa, Nieuwelingen
   Löhne, Cyclocross
   Löhne, Cyclocross (V)
   Löhne, Dernycriterium
   Laarne (a)
   Laarne (V)
   Labinjonski Cannondale Marathon
   Labro
   Ladera
   Ladys Berry Classic`s Indre (V)
   Lahti
   Laigueglia
   Laihia, Chrono
   Laja
   Lakewood, Cyclocross (k)
   Lakewood, Cyclocross (V) (g)
   Lambert Gombert Gedächtnisrennen (V)
   Lamporecchio
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Lancy (V)
   Landivisiau (b)
   Langebaan
   Lannilis
   Lansac, Cyclocross (f)
   Larciano
   Larrabezúa
   Las Vegas
   Las Vegas (V)
   Las Vegas, Cyclocross
   Las Vegas, Cyclocross (V)
   Lastra a Signa
   Laterina
   Laukiz
   Launceston (a)
   Laureldale
   Lausanne (V)
   Lazkao
   Le Bizet (V)
   Le Creusot, Cyclocross
   Le Creusot, Cyclocross (V)
   Le Pertre, U23
   Le Pré-Saint-Gervais (V)
   Le Quesnoy, Cyclocross
   Le Samyn
   Lebbeke, Cyclocross
   Lebbeke, Cyclocross (V)
   Lede
   Ledegem, Junioren
   Leelanau Schools
   Leelanau Schools (V)
   Leesville
   Leeuwarden
   Legazpia
   Legnano
   Legnano (b)
   Leicestershire, Cyclocross
   Leicestershire, Cyclocross (V)
   Leiderdorp (V)
   Leipzig (a)
   Leipzig, Criterium
   Lekeitio
   Lekkerkerk
   Lekkerkerk (a)
   Lekkerkerk (V)
   Lemvig, Elite/U23
   Lemvig, Junioren
   Lenexa, Cyclocross
   Lenoir
   Leonding
   Lerín
   Les Boucles du Sud Ardèche
   Lesneven (V)
   Leudelange
   Leudelange (a)
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven
   Levane
   Liège
   Liège, U23
   Liévin, Cyclocross (a)
   Liévin, Cyclocross (V)
   Liévin, Cyclocross, Junioren
   Liévin, Cyclocross, U23
   Liberia Season Opener
   Lichtaart, Cyclocross, Junioren
   Lichtaart, Cyclocross, Nieuwelingen
   Lichtervelde
   Liedekerke
   Liergues
   Lierop
   Lierop, Cyclocross
   Lierop, Cyclocross (V)
   Lieshout, Cyclocross
   Lieto
   Lille, Cyclocross
   Lille, Cyclocross, Junioren
   Lille, Cyclocross, U23
   Lillebonne
   Lillers
   Limes
   Lincoln
   Linköping
   Linköping, Elite/U23 (V)
   Lippiano
   Lisieux, Criterium
   Lissone
   Lissone (a)
   Livermore
   Livermore, Criterium
   Liverpool (a)
   Livraga
   Lizarza
   Ljubljana - Zagreb
   Llanera
   Llodio
   Llodio (b)
   Llorts, Chrono
   Loborika
   Lochristi, Cyclocross, Elite/U23
   Lochristi, Cyclocross, Junioren
   Lochristi, Cyclocross, Nieuwelingen
   Locminé (a)
   Loenhout, Cyclocross
   Loenhout, Cyclocross (V)
   Logan
   Lomas de Zamora
   Lomas de Zamora (a)
   Lombardia Tour
   Lommel, Criterium
   Londerzeel (c)
   London
   London (b)
   Lonigo
   Loro Ciuffenna
   Lorsch, Cyclocross (a)
   Lorsch, Cyclocross (V)
   Los Angeles
   Los Angeles, 1 km
   Los Angeles, 500 m (V)
   Los Angeles, Achtervolging
   Los Angeles, Achtervolging (V)
   Los Angeles, Cyclocross
   Los Angeles, Cyclocross (V)
   Los Angeles, Keirin
   Los Angeles, Keirin (V)
   Los Angeles, Ploegenachtervolging
   Los Angeles, Ploegenachtervolging (V)
   Los Angeles, Ploegkoers
   Los Angeles, Ploegsprint
   Los Angeles, Ploegsprint (V)
   Los Angeles, Puntenkoers
   Los Angeles, Puntenkoers (V)
   Los Angeles, Scratch
   Los Angeles, Scratch (V)
   Los Angeles, Sprint
   Los Angeles, Sprint (V)
   Los Gatos
   Losail
   Lostice, Cyclocross
   Loudun (V)
   Louis Trichardt
   Louisville
   Louisville (a)
   Louisville (V)
   Louisville, Cyclocross
   Louisville, Cyclocross (a)
   Louisville, Cyclocross (V)
   Louisville, Cyclocross (V) (a)
   Loulé (e)
   Louny, Cyclocross
   Louny, Cyclocross (V)
   Lourdes
   Lousada, Nieuwelingen
   Luanco, Cyclocross
   Lubelski Wyscig 3-Majowy
   Lublin (V)
   Lucca, Cyclocross
   Lucca, Cyclocross (V)
   Lugano
   Luglie
   Lugo
   Lugones, Cyclocross
   Luneray
   Lungau Rundfahrt
   Luque
   Lurago d'Erba
   Luray
   Luxembourg, Criterium
   Lyon (d)
   Lyon (V)
   Lyon (V) (a)
   Lyon (V) (b)
   Lyon (V) (c)
   Lys-lès-Lannoy
   München, Zesdaagse
   Münsingen, Mountainbike, U23
   Münster (a)
   Maarheeze
   Maarheeze (V)
   Maarkedal (V)
   Maastricht
   Maastricht, Omnium (V)
   Made (V)
   Made, Criterium
   Magaliesburg
   Magnago
   Magstadt, Cyclocross
   Magstadt, Cyclocross (V)
   Makana Brick Classic
   Malè - Fondo
   Malacky
   Maldegem, Cyclocross
   Malmö
   Malmö (V)
   Maltina Vitality Race
   Maluti Challenge
   Malveira
   Malveira, Junioren
   Manavgat, Mountainbike-Marathon
   Manavgat, Mountainbike-Marathon (V)
   Manchester, 1 km
   Manchester, 500 m (V)
   Manchester, Achtervolging
   Manchester, Achtervolging (V)
   Manchester, Keirin
   Manchester, Keirin (a)
   Manchester, Keirin (V)
   Manchester, Ploegenachtervolging
   Manchester, Ploegenachtervolging (V)
   Manchester, Ploegkoers
   Manchester, Ploegsprint
   Manchester, Ploegsprint (V)
   Manchester, Puntenkoers
   Manchester, Puntenkoers (V)
   Manchester, Scratch
   Manchester, Scratch (V)
   Manchester, Sprint
   Manchester, Sprint (V)
   Manhattan Beach
   Manhattan Beach (V)
   Manil - Baguio
   Manizales
   Manukau, Chrono
   Marcahuasi
   Marcallo con Casone
   Marciana
   Marco Pantani Memorial
   Marcolès, Criterium
   Mareno di Piave
   Marigny
   Marigny (V)
   Maringá
   Marle, Cyclocross
   Marlton
   Marquette
   Marquette-lez-Lille, Dernycriterium
   Marseille
   Marseille (h)
   Marseilles-lès-Aubigny (V)
   Martigny - Mauvoisin
   Martinez
   Massa (a)
   Massemen (V)
   Mastromarco
   Mauléon
   Mayor Rodrigo R. Duterte Team Cycling Challenge
   Mazères, Cyclocross (h)
   Mechelen (V)
   Media Agua
   Medina de Pomar, Cyclocross
   Mediterranean Friendship Game, Mountainbike
   Mediterranean Friendship Game, Mountainbike (V)
   Medscheme Tour de Vino
   Medvode, Criterium
   Meerkerk
   Mehlingen
   Meilen, Cyclocross
   Meilen, Cyclocross (V)
   Meix-devant-Virton
   Melbourne - Warrnambool
   Melbourne, 1 km
   Melbourne, 500 m (V)
   Melbourne, Achtervolging
   Melbourne, Achtervolging (V)
   Melbourne, Keirin
   Melbourne, Keirin (V)
   Melbourne, Ploegenachtervolging
   Melbourne, Ploegenachtervolging (V)
   Melbourne, Ploegkoers
   Melbourne, Ploegsprint
   Melbourne, Ploegsprint (V)
   Melbourne, Puntenkoers
   Melbourne, Puntenkoers (V)
   Melbourne, Scratch
   Melbourne, Scratch (V)
   Melbourne, Sprint
   Melbourne, Sprint (V)
   Melle
   Melton Mowbray (a)
   Melzo
   Memorial Facundo Michelli
   Memorial Javier Capistran
   Memorial José Ciordia
   Memorial Julio Lino Latorre
   Memorial Pietro Merelli, Junioren
   Memorial R. Brousse
   Memorial Riesco (V)
   Memorial Romana Regorowicza
   Memorial Vittime del Vajont
   Memorial Vlastmila Ružičku
   Memorijal Nevio Valčić
   Memorijal Zambelli
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio (a)
   Menen
   Mercatale Valdarno
   Mercedes
   Merdingen (V)
   Mere
   Merida
   Merksem
   Mesaieed
   Meulebeke (a)
   Meulebeke, Junioren
   Mexico City, Elite/U23
   Meyerton
   Mezzana Bigli
   Mezzano Inferiore
   Michelstadt
   Middelfart, Cyclocross, Elite/U23
   Middelfart, Cyclocross, Elite/U23 (V)
   Middelkerke, Cyclocross
   Middletown, Cyclocross (r)
   Middletown, Cyclocross (V) (j)
   Midmar Notts
   Milan
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Tortona
   Milano, Zesdaagse
   Milazzo (a)
   Milton
   Mindelheim (V)
   Mineira
   Mnichovo Hradiste, Cyclocross
   Mnichovo Hradiste, Cyclocross (V)
   Mocksville
   Moctezuma
   Modena (a)
   Modena (c)
   Moerdijk
   Moergestel, Cyclocross
   Moergestel, Cyclocross (V)
   Moerzeke (a)
   Moita
   Mol
   Molenbeek-Wersbeek
   Molenbeek-Wersbeek, Elite/U23
   Molino dei Torti
   Monaco (c)
   Monaco (f)
   Monaco (g)
   Monein
   Monni
   Mons (a)
   Monsumanno Terme
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
   Montalbano
   Montanino
   Montappone
   Montastruc
   Monte San Pietrangeli
   Monte Urano
   Montecassiano
   Montecatini Terme
   Montecosaro
   Montego Bay
   Montegranaro
   Montegranaro (a)
   Montenaken (a)
   Montes Claros
   Monteveglio
   Montréal (b)
   Montréal (V)
   Montrevel, Cyclocross
   Montrevel, Cyclocross (V)
   Monza (a)
   Moralzarzal
   Morgan Hill
   Morganton
   Mortágua, Elite/U23
   Morteau - Pontarlier
   Moscou
   Moscou (b)
   Moscou, Mountainbike, Elite/U23
   Moscou, Mountainbike, Elite/U23 (V)
   Moscou, U23
   Mosnes, Cyclocross
   Mount Evans
   Mount Hamilton
   Mount Parnitha (V)
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Parnitha, Junioren
   Mount Washington
   Mount William
   Mtn.Hymettus (V)
   Mulgi, Mountainbike
   Mumbai (a)
   Muskiz, Cyclocross
   Muswellbrook
   Muttenz, Mountainbike, Elite/U23
   Muxika
   Néa Ionía, Criterium, Elite/U23
   Næstved
   Næstved (V)
   Nýmfai, Mountainbike, Elite/U23
   Nürnberg
   Nürnberg (V)
   Nafarros
   Naleczow (V)
   Nantes - Segré, Amateurs
   Nantes (V)
   Napa
   Naranco
   Nardi
   Nassau
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 250 m, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Beloften, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/Open, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Hongarije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, eerstejaars, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Hongarije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, tweedejaars, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Malta (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Chili (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, China
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Indonesië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederlandse Antillen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, San Marino
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Servië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zimbabwe
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Bahama's
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Bolivia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Ecuador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Panama
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Beloften, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Estland General Classification
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite B, Burkina Faso
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahama's
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ghana
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, IJsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, IJsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Indonesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Indonesië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Jamaica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Lesotho
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Liechtenstein
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Madagaskar
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederlandse Antillen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederlandse Antillen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nicaragua
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noord-Korea
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Lucia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Suriname
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Suriname (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Trinidad en Tobago (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Vietnam
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zambia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40-44, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40-49, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40-49, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40-49, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40+, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40+, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 45-49, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-54, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-54, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-59, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50+, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 55-59, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 55-59, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 60-64, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 60-64, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 60+, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 65-69, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 65-69, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 70+, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Andorra
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Angola
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bahama's
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bolivia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ivoorkust
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Lesotho
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Libanon
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Libië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Liechtenstein
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Madagaskar
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederlandse Antillen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederlandse Antillen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noord-Korea
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Peru (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Trinidad en Tobago (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Vietnam
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Vietnam (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Angola
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, India
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Malta
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mauritius
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Suriname
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Cyprus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Cyprus (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, India (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Suriname
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Angola
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bahama's (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bolivia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bolivia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guyana
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, India
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, India (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mauritius
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Namibië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Namibië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nicaragua
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Suriname
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 30-34, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 30-39, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 30-39, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 30-39, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 30-39, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 30-39, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 35-39, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 40-44, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 40-44, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 40-49, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 40-49, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 40+, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 45-49, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 45-49, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 50-54, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 50-59, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 50-59, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 50+, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 55-59, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 60-64, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 60+, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 60+, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters, 65-69, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, India
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Mauritius
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nicaragua
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Panama
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Suriname
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, Nederland (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
   National Racing Calendar General Classification
   National Road Series
   National Sports Festival Japan, Op de weg, Elite, Japan
   Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Maleisië
   Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Sri Lanka
   Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Maleisië
   Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ecuador (V)
   Nationale Spelen, Op de weg, Junioren, Ecuador
   Navia, Cyclocross
   Nazelles (V)
   Nederzwalm-Hermelgem (V)
   Neerpelt, Cyclocross
   Negrar
   Nenzing
   Nerviano
   Nettetal (V)
   Neuss, Criterium
   Neuville-les-Dames (V)
   Nevada City
   Nevada City (V)
   New Hampshire
   New York City (b)
   Nick Gates Classic
   Niederanven, Cyclocross
   Niel, Cyclocross
   Nienburg
   Nieuwkerken-Waas (a)
   Nieuwkuijk, Cyclocross
   Nieuwkuijk, Cyclocross (V)
   Nieuwmoer (a)
   Nieuwrode
   Nijmegen, Mountainbike
   Nijmegen, Mountainbike (V)
   Nijverdal
   Ninove (a)
   Ninove, Dernycriterium
   Nispen (V)
   Nisse, Amateurs
   Nocne kryterium o Złoty Pierścień Mławy
   Nogent-sur-Oise
   Nokere
   Nommay, Cyclocross
   Nommay, Cyclocross (V)
   Noordhorn (V)
   Noordwijk (V)
   Noordwolde (V)
   Noosa, Criterium
   Noosa, Criterium (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39 (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40-44
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40-49 (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 45-49
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-54
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50+ (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 55-59
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 60-64
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 65-69
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 70+
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 30-39
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 30-39 (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 40-44
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 40-49 (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 45-49
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 50-54
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 50+ (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 55-59
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 60-64
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 65-69
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Masters, 70+
   Norfolk
   Northampton, Cyclocross
   Northampton, Cyclocross (a)
   Northampton, Cyclocross (V)
   Northampton, Cyclocross (V) (a)
   Nouvion - Mers-les-Bains, U23
   Nove (V)
   Novi Ligure (a)
   Novi Sad
   Noyal, Amateurs
   Nuenen (V)
   Nynäshamn
   Nynäshamn (V)
   Oñate
   Oak Bay
   Oak Hill, Chrono
   Obdam (V)
   Oberhausen
   Oberwart
   Obornikach Wroclaw
   Oceania Cycling Championships, Mountainbike, 4X, Elite
   Ochten
   Ochten (V)
   Odder
   Odder (V)
   Odder, Junioren
   Odense
   OECS Cycling Challenge
   Oetingen
   Oetingen (a)
   Offenburg, Mountainbike
   Offenburg, Mountainbike (V)
   Offida
   Oggiono
   Oiartzun (a)
   Ojai
   Ojai (V)
   Okinawa (V)
   Olen (V)
   Olimpíada Cubana, Op de weg, Elite, Cuba
   Olimpíada Cubana, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
   Olomouc, Cyclocross
   Olten (V)
   Olveston (V)
   Olympik Trnava
   Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Olympische Spelen, Baan, Keirin, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegsprint, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Olympische Spelen, Baan, Sprint
   Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
   Olympische Spelen, BMX
   Olympische Spelen, Mountainbike
   Olympische Spelen, Mountainbike (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Elite
   Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Omfalios, Elite/U23
   Omfalios, Elite/U23 (V)
   Omfalios, Junioren
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad (V)
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
   Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
   Ontario
   Ontario (a)
   Oostduinkerke (V)
   Oostende, Mountainbike
   Oostende, Mountainbike (V)
   Oosterhout (a)
   Oostmalle (V)
   Oostmalle, Cyclocross
   Oostmalle, Cyclocross, Junioren
   Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen
   Oostrozebeke, Criterium
   Oostvoorne
   Oostvoorne (V)
   Orange Walk, Criterium
   Ornago
   Ornans, Cyclocross
   Ornans, Mountainbike-Marathon
   Ornans, Mountainbike-Marathon (V)
   Orsago
   Orvault
   Osimo
   Osteria Grande (a)
   Ostrava
   Otegem, Cyclocross
   Otepää, Mountainbike
   Otley, Criterium
   Ottershaw (e)
   Ottershaw (f)
   Ottershaw (g)
   Otterville
   Ouagadougou (b)
   Ouagadougou (c)
   Oualie Classic
   Oud-Vossemeer (V)
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Oudenburg (a)
   Outrijve (V)
   OUTsurance Tshwane Mayoral Ride
   Overijse
   Overijse, Cyclocross
   Pélla, Elite/U23
   Pélla, Elite/U23 (V)
   Pélla, Nieuwelingen
   Pélussin (V)
   Pérenchies
   Pétange, Cyclocross
   Pétange, Cyclocross (V)
   Pétfürdő
   Pärnu
   Pärnu (a)
   Póvoa de Varzim
   Pachacamac
   Padborg
   Padborg (V)
   Paderno
   Paderno (a)
   Padova (V)
   Pahalipay ni Mayor Rody Duterte sa Paskok Cycling Race
   Palazzolo
   Palazzolo Milanese
   Palazzolo sull'Oglio (a)
   Palma de Mallorca
   Palmeira, Junioren
   Pamplona (V)
   Pamplona, Criterium
   Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Pan American Championships, Mountainbike, XC, Elite
   Pan American Championships, Mountainbike, XC, U23
   Pan American Championships, Op de weg, Elite
   Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Pan American Championships, Op de weg, Junioren
   Pan American Championships, Op de weg, Junioren (V)
   Parabiago (b)
   Parabiago (c)
   Paramaribo
   Paramount
   Paranaíba
   Parbayón
   Paris - Ézy
   Paris - Auxerre
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert
   Paris - Chauny
   Paris - Connerré
   Paris - Mantes-la-Jolie
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, Junioren
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Tours, U23
   Paris - Troyes
   Paris - Vierzon
   Parkinson
   Parkinson, Criterium
   Parma - La Spezia
   Parma (V)
   Passendale (a)
   Passendale (V)
   Pearblossom
   Peccioli
   Peer, Criterium
   Pelham
   Penafiel, Junioren (a)
   Penna
   Pero Pinheiro, Nieuwelingen
   Perpignan
   Perth, Criterium (V)
   Perth, Criterium (V) (a)
   Perth, Criterium (V) (b)
   Perth, Criterium (V) (c)
   Pescadero
   Pescara
   Pescara, Elite/U23
   Peshawar - Rawalpindi
   Pessina Cremonese
   Pesta Sukan Kebangsaan, Op de weg, Elite, Brunei
   Petit-Sablé
   Peymeinade
   Philadelphia (a)
   Philadelphia (V)
   Philadelphia, Cyclocross
   Philadelphia, Cyclocross (V)
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs (a)
   Pičin
   Piemonte
   Pieve del Cairo
   Pieve di Soligo, Junioren
   Pijnacker (a)
   Pijnacker (V)
   Pijnacker, Cyclocross
   Pijnacker, Cyclocross (V)
   Pijnacker, Cyclocross, Junioren
   Pijnacker, Cyclocross, U23
   Pilis Kupa Hegyi Idofutam
   Piombino Dese
   Pistoia - Fiorano Modenese
   Pittem (a)
   Pittsfield
   Piubega
   Plouay (a)
   Plouay (V)
   Plouay, U23
   Plougasnou, Cyclocross
   Plovdin
   Plumelec (a)
   Plzen, Cyclocross
   Plzen, Cyclocross (V)
   Podborany, Cyclocross
   Podborany, Cyclocross (V)
   Podbrezová, Cyclocross
   Podbrezová, Cyclocross (V)
   Podenzano
   Poesoegroenoe
   Poggiana
   Poggio a Caiano (a)
   Poggio alla Cavalla
   Polignano a Mare
   Pommeroeul (a)
   Pommeroeul, Junioren (a)
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Pont-à-Marcq
   Pontecurone
   Pontedecimo
   Pontevedra
   Pontevedra (a)
   Ponton (a)
   Poortugaal, Cyclocross
   Poortugaal, Cyclocross (V)
   Porcupine (a)
   Pordenone
   Porec
   Porrentruy
   Port Elizabeth
   Port Louis
   Port Louis (a)
   Portland, Cyclocross (a)
   Portland, Cyclocross (b)
   Portland, Cyclocross (V)
   Portland, Cyclocross (V) (a)
   Portsmouth, Criterium
   Possenta
   Post Cup, Elite/U23 General Classification
   Potchefstroom
   Pottsgrove, Cyclocross
   Pozzonovo
   Prémio de Abertura
   Praha (e)
   Prairie Rose State Games, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Prato
   Pratomagno
   Pregnana Milanese
   Premier Calendar Road Series General Classification
   Premio Albergaria
   President's Cup
   Pretola
   Pretoria
   Pretoria (a)
   Prievidza
   Priority Health Grand Cycling Challenge (V)
   Prix des Flandres Françaises
   Prova Bracciale del Cronoman, Chrono (V)
   Providence (a)
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, België
   Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Elite zonder contract, België
   Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Elite zonder contract, België
   Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap New-Brunswick, Op de weg, Elite, Canada
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters A, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters B, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters C, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Elite zonder contract, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Ptuj (a)
   Puchar Prezydenta Miasta Ruda Slaska, Criterium, Elite/U23
   Puerto La Cruz
   Pugliola
   Pujols
   Pujols (V)
   Pulderbos
   Punggol, Criterium, Elite/U23
   Purmerend
   Putevima Vukovog kraja
   Putte-Kapellen
   Putte-Kapellen (V)
   Puttershoek
   Puttershoek, Koppelkoers
   Pyhäjärvi
   PYO Race
   Qormi, Chrono
   Quad Cities, Criterium (V)
   Quelneuc, Cyclocross
   Quelneuc, Cyclocross (V)
   Quillan
   Quistello (a)
   Rabat
   Rakke, Mountainbike
   Rakvere, Mountainbike
   Ramalde, Nieuwelingen
   Ramales, Cyclocross
   Ramarama
   Randers
   Randers (V)
   Randers, Mountainbike
   Randers, Mountainbike (V)
   Ranshofen
   Ranshofen (a)
   Ras al Khaima
   Ratingen
   Rõuge, Mountainbike
   Reading
   Reading (V)
   Recife (a)
   Reckange, Criterium, Elite/U23
   Reda
   Redlands, Criterium
   Redmond, Cyclocross (V) (k)
   Redmond, Cyclocross (w)
   Redon (a)
   Refrath (V)
   Regan Rodrigues Memorial
   Reggello, Elite/U23
   Remouchamps, Junioren
   Rendufe, Nieuwelingen
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Renwick (a)
   Reston, Cyclocross
   Reston, Cyclocross (V)
   Retie (b)
   Reusel, Cyclocross
   Reusel, Cyclocross (V)
   Reute
   Reyrieux (V)
   Rhede
   Rhede (a)
   Rhede (V)
   Rhede (V) (a)
   Rhede, Dernycriterium
   Rheinbach
   Richmond
   Ried (V)
   Ried, Amateurs
   Riga (a)
   Riihimäki, Chrono
   Rijsoord
   Rijsoord (V)
   Rijssen
   Rijssen (V)
   Ringsted
   Riom, Cyclocross
   Rivalta
   Rivarolo del Re
   Riversands
   Rivesaltes, Amateurs
   Roc d'Azur, Mountainbike, Elite/U23
   Rochdale
   Roden (V)
   Rodos, Elite/U23
   Rodos, Junioren
   Roeselare (V)
   Rogaland GP
   Rogno (V)
   Rogno, Chrono
   Rogno, Chrono (V)
   Rokytnice
   Roldán (V)
   Roma, U23
   Romsée
   Romsée (V)
   Ronde du Canigou, Amateurs
   Ronde du Pays Basque
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Limburg
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen (V)
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Roosendaal
   Roosendaal (V)
   Roosendaal, Amateurs (a)
   Rosendal
   Rosenheim
   Roswell, Criterium
   Rotheux-Rimière, Junioren
   Rotorua
   Rotterdam (V) (a)
   Rotterdam, U23
   Rotterdam, Zesdaagse
   Roubaix, Cyclocross
   Round the Rock
   Rucphen
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Ruddervoorde, Cyclocross (V)
   Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren
   Ruddervoorde, Cyclocross, Nieuwelingen
   Ruddervoorde, Cyclocross, U23
   Ruisbroek (a)
   Ruisbroek, Junioren
   Ruiselede (a)
   Rumst (a)
   Rutland, Cyclocross
   Rutland, Cyclocross (V)
   Sønderborg, Elite/U23
   Sáles
   São Domingos
   São Domingos de Rana, Nieuwelingen
   São Felipe
   São Paulo
   São Paulo (a)
   São Paulo (b)
   São Paulo (c)
   São Paulo (V)
   Saargau
   Sagitun Cycle Classic
   Sains (V)
   Saint Albans
   Saint Antoine, Criterium
   Saint John, Chrono
   Saint Joseph
   Saint Louis
   Saint Louis (a)
   Saint-Amand-Mont-Rond
   Saint-Estève
   Saint-Etienne
   Saint-Eutrope - Quimper
   Saint-Hilaire-du-Harcouët
   Saint-Maurice-le-Girard
   Saint-Quentin-les-Anges (V)
   Saint-Quentin, Cyclocross
   Saint-Salvy-de-la-Balme (V)
   Sainte-Luce-sur-Loire
   Sale
   Salem
   Salgótarján
   Salisbury, Cyclocross (y)
   Salme
   Salon-de-Provence (a)
   Salt Lake City
   Salta
   Salto
   San Ardo
   San Bartolome
   San Bernabé
   San Bernardino
   San Bernardino (b)
   San Daniele del Friuli
   San Diego
   San Diego
   San Diego (a)
   San Diego (b)
   San Diego (c)
   San Diego (V)
   San Donà di Piave (a)
   San Felipe
   San Felipe (V)
   San Francisco (a)
   San Francisco (b)
   San Francisco (V)
   San Gabriel
   San Geminiano - Siena
   San Gottardo
   San Gregorio
   San Ignacio (a)
   San Isidro de Albatera (V)
   San Jose (a)
   San Luigi
   San Luis Obispo, Criterium
   San Marcos
   San Marcos (V)
   San Martino al Cimino
   San Martino di Lupari
   San Michele di Piave
   San Rafael
   San Sebastián de los Reyes, Cyclocross
   San Secondo Parmense
   San Vendemiano
   San Vito al Tagliamento
   Sandby
   Sandefjord
   Sandy Springs, Criterium
   Sankt Johann in Tirol
   Sankt Johann in Tirol (V)
   Sannazzara de' Burgondi, Elite/U23
   Sant'Ermete
   Sant'Urbano
   Santa Ana (V)
   Santa Barbara
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santa Cruz (b)
   Santa Cruz (V)
   Santa Maria
   Santa Marta de Portuzêlo, Nieuwelingen
   Santa Rosa, Criterium
   Santa Rosa, Criterium (V)
   Santander (a)
   Santiago
   Santo Domingo
   Santo Stefano Lodigiano
   Sauveterre
   Sauveterre, Chrono
   Schönaich
   Schönaich (V)
   Schaan
   Schaan (V)
   Schaijk (V)
   Schattdorf
   Schelderode
   Scheveningen, Mountainbike
   Scheveningen, Mountainbike (V)
   Schiavon
   Schijndel (V)
   Schladming, Mountainbike
   Schladming, Mountainbike (V)
   Schmelz, Cyclocross
   Schmelz, Cyclocross (V)
   Schmerikon, Cyclocross
   Schmerikon, Cyclocross (V)
   Schoten (a)
   Schriek (a)
   Schwanenstadt (b)
   Schwaz
   Schwaz (a)
   Schwenningen (a)
   Sea Otter Classic
   Sea Otter Classic (V)
   Sebnitz
   Segura
   Segura (b)
   Serravalle
   Serreira, Nieuwelingen
   Sevilla (V)
   Sevilla, Junioren (V)
   Sevnica
   Seychelles Road Race 2
   Seychelles Road Race 3
   Shamva
   Sharm el-Sheikh
   Sheboygan
   Shepparton
   Shepparton (a)
   Siófok
   SIC Kencana, Criterium
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Nax
   Silenen - Bristen
   Silkeborg
   Silly
   Silvano
   Silveira, Nieuwelingen
   Simon Bolivar Cup
   Sinaai (V)
   Singapore
   Singen
   Singer Raja Rata Race
   Sint Jansteen, Amateurs
   Sint Michielsgestel, Cyclocross, Junioren
   Sint-Katelijne-Waver (V)
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Niklaas, Cyclocross
   Sint-Pauwels
   Sion, Cyclocross
   Sion, Cyclocross (V)
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken (V)
   Smithfield
   Smithville
   Snelling
   Sobešlav, Criterium
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Soldvarvi GP
   Soldvarvi GP (V)
   Solleröloppet (V)
   Sollerön
   Somerville
   Somerville (a)
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   Sommacampagna
   Sona
   Sora (a)
   Sorø (a)
   Sorø, Junioren
   Soraluze
   Sornàs, Chrono
   Souderton
   Souderton, Criterium
   Southampton, Cyclocross (b)
   Southampton, Cyclocross (d)
   Southampton, Cyclocross (V) (a)
   Southampton, Cyclocross (V) (b)
   Southwick
   Sovizzo
   Sparkassen Giro, Criterium (V)
   Spartanburg, Criterium
   Spata City Circuit, Elite/U23
   Spijkenisse (b)
   Spinney's Coast to Coast Cycle Challenge
   Spisšká Nová Ves, Chrono
   Spisšká Nová Ves, Criterium
   Spring Cycle Classic
   Springfield, Cyclocross
   Springfield, Cyclocross (a)
   Springfield, Cyclocross (V)
   Springfield, Cyclocross (V) (a)
   Srinagar
   Stadtlohn
   Staffanstorp
   Stagno Lombardo
   Stair Hill Perlunni
   Stamfordham
   Standard Chartered Bank Farewell Race
   Star & Garter 100
   Stargard
   Statesville
   Steenbergen
   Steenokkerzeel (V)
   Steenwijk (V)
   Steenwijk, Criterium
   Steinalben
   Steinfurt
   Steinhagen
   Steinmaur, Cyclocross
   Steinmaur, Cyclocross (V)
   Stekene
   Stellenbosch
   Sterling, Cyclocross
   Sterling, Cyclocross (V)
   Stinson Beach
   Stinson Beach (V)
   Stiphout
   Stiphout (V)
   Stolberg (a)
   Stolwijk (V)
   Stresa
   Strijen (V)
   Strijpen (V)
   Strombeek-Bever
   Strong Republic Nautical Highway Tour
   Stuttgart (d)
   Stuttgart, U23
   Stuttgart, Zesdaagse
   Sucha Beskidzka
   Sun City
   Sun Prairie, Cyclocross
   Sun Prairie, Cyclocross (a)
   Sun Prairie, Cyclocross (V)
   Sun Prairie, Cyclocross (V) (a)
   Sunapee
   Superprestige, Cyclocross
   Surhuisterveen
   Surhuisterveen (V)
   Surhuisterveen, Cyclocross
   Surhuisterveen, Cyclocross (V)
   Surján-Völgye kupa
   Susiajot
   Suzuka
   Svendborg, Elite/U23 (V)
   Svogerslev
   Svogerslev (V)
   Sydney
   Sydney (b)
   Sydney, Criterium
   Szeged
   Szolnok
   Szosami Zagłębia
   Szydlowiec
   Tabor, Cyclocross
   Tabor, Cyclocross (V)
   Tabor, Cyclocross, Junioren
   Tabor, Cyclocross, U23
   Taiwan Road Race 1
   Tallinn (a)
   Tallinn (b)
   Tallinn (c)
   Taranaki (a)
   Tarján, Chrono
   Tarlton
   Tartu (a)
   Tartu (b)
   Tartu, Mountainbike
   Tatabánya
   Taupo
   Taupo (a)
   Taupo (V)
   Tauxigny, Chrono (V)
   Tavira
   Taylorsville
   Tchibo Cup
   Team Presto Race
   Tegucigalpa
   Tenkodogo
   The Valley
   The Whaling City Cyclone
   Thiviers, Cyclocross
   Thompson
   Thorsager, Junioren
   Three Village Tour
   Thun
   Thun (V)
   Tielt-Winge (V)
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen
   Tihany
   Tikøb
   Tikøb, Junioren
   Tjejtrampet (V)
   Tochni, Mountainbike, Elite/U23
   Torhout, Cyclocross
   Torino, Zesdaagse
   Torneo Euskaldun General Classification
   Toronto (a)
   Torrance
   Torredonjimeno
   Tortola
   Tour d'Winelands
   Tour de Commewijne
   Tour de Gella
   Tour de Györmö
   Tour de Lake Taal
   Tour de Toona
   Tour de Toona (V)
   Tour de Vendée
   Tour de Vojvodina International
   Tour de Vojvodina International
   Tour du Haut-Var
   Tour du Labourd
   Tour du Morbihan, Junioren
   Tour du Tarn-et Garonne
   Tour of the Reservoir
   Tour of the South China Sea Local Race
   Tours
   Tours, Cyclocross (a)
   Tracy
   Tralee
   Traverse City
   Tre Ponti
   Tre Valli Varesine
   Trebeniče
   Trento
   Trento - Monte Bondone
   Tres Cantos
   Tres de Febrero
   Trevenzuolo
   Treviso (a)
   Triberg
   Trier (V)
   Triple Crown
   Troféu Sergio Paulinho
   Trofee der Vlaamse Ardennen, Junioren
   Trofej UČKA
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo Banca Credito Cooperativo del Metauro
   Trofeo Broglia Marzé Quintino
   Trofeo Caduti Soprazocco
   Trofeo Junta de Comunidades, Junioren
   Trofeo Las Cepas (V)
   Trofeo Paolin Fornero
   Trofeo Vasco Marconi
   Trognée
   Trophée des Grimpeurs (V)
   Troyes - Dijon
   Trucios-Turtzioz
   Tshware
   Tucson (b)
   Tulsa (V)
   Tunis
   Turbigo (a)
   Turcifal, Nieuwelingen
   Tuta
   Twin Peaks Tour
   Tyskie Kryterium Fiata
   UCI ProTour
   Uden (V)
   Uithuizen (V)
   Unicov, Cyclocross
   Unicov, Cyclocross (V)
   Uppsala
   Uppsala (V)
   Uppsala, Elite/U23
   Urim
   USA Crits Series Speed Week General Classification
   Utrecht
   Utrka u magli
   Utsunomiya-shi
   V Fecha Ruta El Salvador
   Värnamo (a)
   Värnamo (V)
   Värnamo (V) (a)
   Värnamo, Chrono
   Västeras (a)
   Vårgårda (V)
   Vårgårda, Chrono (V)
   Vårgårda, Elite/U23
   Vacaville
   Valdaso
   Valeggio
   Valencia
   Valencia (e)
   Valencia, Criterium
   Valencia, Criterium
   Valencia, Cyclocross
   Valkenburg aan de Geul (V)
   Valle Sagrado de los Incas
   Valperga, U23
   Vancouver
   Vancouver (V)
   Varazze (V)
   Varde, Cyclocross, Elite/U23
   Varde, Cyclocross, Elite/U23 (V)
   Varde, Cyclocross, Junioren
   Varennes-Vauzelles
   Varese, Junioren
   Varginha
   Varignana (a)
   Varsenare
   Vasló Kupa
   Vatternrundan
   Võru
   VC Okno
   Veendam
   Veendam, Junioren
   Veenendaal
   Veghel, Cyclocross
   Veghel, Cyclocross (V)
   Veghel, Cyclocross, Junioren
   Veghel, Cyclocross, Nieuwelingen
   Veghel, Cyclocross, U23
   Vejen
   Vejle
   Velbert
   Veldhoven
   Veldhoven (V)
   Veldhoven, Cyclocross
   Venado Tuerto
   Venhuizen, U23
   Verbania, Cyclocross
   Verbania, Cyclocross (V)
   Verona (a)
   Verona, Chrono (V)
   Vertova, Junioren
   Vertova, Junioren (a)
   Viane
   Viborg (a)
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Victoria
   Vieniba
   Vienne, U23
   Vieux Condé
   Vigevano
   Vignoux-sur-Barangeon
   Vigo (a)
   Vigonza
   Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
   Vila Real de San António
   Vila Real de San António (a)
   Viljandi, Criterium
   Villa di Villa
   Villa Maria
   Villafranca de Ordizia
   Villarcayo, Cyclocross
   Villingen-Schwenningen (V)
   Vilnius
   Vilvoorde
   Vilvoorde (a)
   Vincenza, U23
   Vinci
   Violay
   Vipava
   Virasoro
   Visalia
   Visp
   Visp (V)
   Vitré
   Vitry-aux-Loges (V)
   Vittel, Mountainbike, Elite/U23
   Vittorio Veneto (a)
   Vittorio Veneto (b)
   Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
   VN HiFi-Color Studio, Elite/U23
   Voerendaal
   Volta a Barbanza
   Volta a Barragem
   Vorden, Cyclocross
   Vorden, Cyclocross (V)
   Voroklini, Mountainbike, Elite/U23
   Vorselaar, Criterium
   Vorselaar, Cyclocross
   Vorselaar, Cyclocross, Junioren
   Vorselaar, Cyclocross, Nieuwelingen
   Vorselaar, Cyclocross, U23
   Vougy
   Vuelta de la Juventud Uruguay General Classification
   Vuelta de la Leche
   Vuelta de la Manzana
   Vuelta del Este Cordobes
   Wörgl, Criterium
   Wädenswil, Cyclocross
   Wädenswil, Cyclocross (V)
   Waasmunster (V)
   Waidhofen an der Ybbs
   Waidhofen an der Ybbs (V)
   Waipara
   Wajima
   Wake Forest
   Walterboro (V)
   Walterboro, Criterium
   Wanfercée-Baulet
   Wanganui
   Wangen
   Wanzele
   Waregem
   Waregem, U23
   Warszawa (d)
   Warszawa (e)
   Warwick, Criterium
   Warwick, Cyclocross
   Warwick, Cyclocross (a)
   Warwick, Cyclocross (V)
   Warwick, Cyclocross (V) (a)
   Washington, Criterium
   Wasmuel
   Wateringen
   Watsonville
   Waver - Rijmenam
   Weilheim
   Wellinghofen
   Wels
   Wels, Criterium
   Wemeldinge, Amateurs
   Wenduine (V)
   Wentworth Centre
   Wereldbeker, Op de weg, Elite (V) General Classification
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, BMX
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-59 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Universitairen (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 30-39 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40-44
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40-44 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 45-49
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 45-49 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-54
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-54 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 55-59
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 55-59 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 60-64
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 60+ (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 65-69
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 70+
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Universitairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Universitairen (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 30-34
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 30-39 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 35-39
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 40-44
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 40-44 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 45-49
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 45-49 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 50-52
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 50-59 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 53-55
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 56-58
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 59-61
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 60+ (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 62-64
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 65-69
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 70-74
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 75+
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Universitairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Universitairen (V)
   Wernhout
   Wernigerode
   Wervershoof
   Wervershoof (V)
   Wervik (a)
   West Windsor, Cyclocross (ad)
   West Windsor, Cyclocross (ae)
   West Windsor, Cyclocross (V) (q)
   West Windsor, Cyclocross (V) (r)
   Westdorpe, Amateurs
   Westerlo (a)
   Westkapelle, Amateurs
   Westkerke (V)
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wexford (a)
   Wexford (b)
   White House
   Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
   Wiemelhausen
   Wien - Lassnitzhöhe
   Wien (b)
   Wien (V)
   Wierden
   Wiesen, Chrono (V)
   Wieze (V)
   Wieze (V) (a)
   Wileroltigen
   Willebroek (a)
   Williston, Cyclocross
   Williston, Cyclocross (V)
   Wilmington (a)
   Wilmington (b)
   Wilmington (V)
   Wilmington, Cyclocross
   Wilmington, Cyclocross (V)
   Wilrijk (V)
   Wilrijk, Dernycriterium
   Windhoek (a)
   Windhoek (b)
   Windsor
   Windsor
   Winston-Salem, Cyclocross
   Winters
   Winterthur, Mountainbike, Elite/U23
   Witten (V)
   Wodecq (V)
   Woerden, Cyclocross
   Woerden, Cyclocross (a)
   Woerden, Cyclocross (V)
   Woerden, Cyclocross (V) (a)
   Wolfsberg (b)
   Wolvertem, Criterium
   Wortegem, Junioren
   Wuppertal (c)
   Wuppertal (V)
   Wuustwezel, Junioren
   Xapuri
   Yarmouth
   Ybbs, Chrono (V)
   Yermasoyia, Mountainbike, Elite/U23
   Yerseke, Amateurs
   Yolo
   Yorkshire (a)
   Yorkshire, Cyclocross
   Yorkshire, Cyclocross (V)
   Zürich (V)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Elite/U23
   Zürich, Zesdaagse
   Zürich, Zesdaagse
   Zabok
   Zaffelare, Cyclocross, Elite/U23
   Zaffelare, Cyclocross, Junioren
   Zaffelare, Cyclocross, Nieuwelingen
   Zagreb (a)
   Zanè - Monte Cengio
   Zandvoort
   Zavodnje
   Zele (b)
   Zelezniki
   Zellik - Galmaarden
   Zemst-Laar, Junioren
   Zevenbergen
   Zierikzee, Amateurs
   Zillebeke
   Zingem (V)
   ZLM Tour
   Zolder, Cyclocross
   Zolder, Cyclocross (V)
   Zolder, Cyclocross, Junioren
   Zolder, Cyclocross, U23
   Zonhoven, Cyclocross
   Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen
   Zonnebeke (V)
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem
   Zuid-Dakota , Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zuidlaren, Zesdaagse
   Zunzgen (V)
   Zurrieq
   Zussen
   Zwevegem
   Zwevegem (V)
   Zwevezele (a)
   Zwevezele, Nieuwelingen
   Zwijndrecht (V)
   Zwijndrecht, Cyclocross, Junioren
   Zwijndrecht, Cyclocross, Nieuwelingen
   Zwolle
   Zwolle (a)
   Zwolle (V)