Hello visitor   |   Register  |   Forgotton username/password?
Username:  Password: 
        Bookmark and Share




Races 2009

Stage races
   3 dage i Vest (V)
   3 dage i Vest, Elite/U23
   3 dage i Vest, Junioren
   500 Millas del Norte
   Østfold 3-dagers
   Østfold 3-dagers (V)
   Østfold 3-dagers, Junioren
   Østfold 3-dagers, Junioren (V)
   Österreich-Rundfahrt
   Abergavenny (e)
   Addis Abeba Summer Cycling Festival
   Afxentia, Mountainbike, Elite/U23
   Aguazul
   Air Force Cycle Tour
   Albstadt (V)
   Alexandria, Elite/U23
   Apskritis, Junioren
   Ascensión a los Nevados de Chillán
   Auksinių kopų
   Axel, Amateurs
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Azerbaijan Stage Race
   Baby Giro
   Ballinrobe
   Baltyk-Karkonosze-Tour
   Barkley Agencies 2 day Tour - Tennant Creek
   Barrio Artigas Treinta y Tres
   Bay Classic (V)
   Bay Cycling Classic
   Bayern Rundfahrt
   BDO Tour of Northland
   Benchmark Homes Tour
   Benelux Tour
   Berghaus Yak Attack, Mountainbike
   Berlin, U23
   Bermuda GP
   Bidasoa Itzulia
   Bikes on Broadway
   Binh Duong TV Cup
   Bizkaiko Bira
   Boucle du Coton
   Boucles de la Marne
   Boucles de la Mayenne
   Brescia, Junioren
   Brixia Tour
   Calingasta
   Callville Bay
   Campeonato de Invierno CC Sanducero
   Campeonato Invierno de la Federación Ciclista de Colonia
   Campeonato Invierno de Montevideo
   Canberra Tour
   Canberra Tour (V)
   Cascade Classic
   CC Pegaso 1
   CC Pegaso 3
   Charleville
   Charlotte, Criterium
   Cheddi Jagan Memorial
   Chief's Birthday Tour
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Lorraine
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit du Mené
   Circuit Franco-Belge
   Circuito Montañés
   Circuito Rotondas
   Circuitos Cerrados
   Clásica de la Esperanza
   Clásica de Soacha
   Clásica del Cesar
   Clásica del Retorno
   Clásica Hector Chiles
   Clásica Inder Envigado-Ideal
   Clásica Internacional Ciudad Heroica de Tacna
   Clásica Marinilla
   Clásica Orgullo Paisa
   Clásica Perla del Fonce
   Clásica Poás
   Clásica San Eleuterio
   Clásica San Rafael de Oreamuno
   Clásica Santa Ana
   Clásica Carmen de Viboral
   Clásica Ciclista en Tulcán Dunamis La Nación
   Clásica Ciudad de Girardot
   Clásica Club Deportivo Boyacá
   Clásica de Fusagasugá
   Clásica del Oriente
   Clásica Nacional Ciudad de Anapoima
   Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
   Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
   Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
   Clásico Lotería de Tachira
   Clásico RCN
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
   Clasica Alcaldía de Pasca
   Clasica Alerta Empresa Bicimanía
   Clasica Camarasa
   Clasica de Guarné
   Clasica International de Tulcan
   Clasico El Colombiano
   Combita
   Copa Cero de Oro
   Copa Nacional Protecto
   Copa Nordeste
   Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
   Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
   Copa Picsi Destino Túristica
   Copa Sundown
   Coupe des Nations Abitibi, Junioren
   Coupe Frédéric Jalton
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   CRA Super 7 Cycle Series
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Criterium Cuprum Cup
   Cupa Mazicon
   Curtina
   Día de las Americas
   Daetongryeonggi Gapyeong Stage Race
   Dark Force Summer League
   DCU's Dame Cup (V)
   Delta
   Devo Spring Classics Stage Race
   Doble Bragado
   Doble Chepes
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Doble Ulape
   Doble Viale
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
   Driedaagse van Axel, Junioren
   Driedaagse van De Panne
   Driedaagse van West-Vlaanderen
   Echelon
   Ecowas Cycling Tour
   Edgar Soto Memorial
   Eidsvollrittet
   Eidsvollrittet (V)
   Eidsvollrittet, Junioren
   Eidsvollrittet, Junioren (V)
   Emakumeen Euskal Bira (V)
   Employment Race
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Falu 3-dagars (V)
   Falu 3-dagars, Elite/U23
   Fana Sykkelfestival, Elite/U23
   Fana Sykkelfestival, Elite/U23 (V)
   Fana Sykkelfestival, Junioren
   Fana Sykkelfestival, Junioren (V)
   Fathers' Day Race
   Ferndale
   Festival Ciclístico Orgánico
   Festival y Feria Turística Costa Ballena
   Festningsrittet, Elite/U23
   Fitchburg Longsjo Classic
   Five rings of Moscow
   Flèche du Sud
   Friendship People North-Caucasus Stage Race
   Gateway Cup
   Giant Cup
   Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
   Giro d'Italia
   Giro d'Italia Donne (V)
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
   Giro della Lunigiana, Junioren
   Giro della Provincia di Grosseto
   Giro della Toscana Int. Femminile (V)
   Giro della Toscana, Junioren
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Basilicata, Junioren
   Giro di Jersey
   Giro di Sardegna
   Girona
   Girvan
   Gorey 3-day
   GP Abimota
   GP Alto Apure
   GP Aniversario FAC
   GP Bradlo
   GP Chantal Biya
   GP Credito Agricola
   GP CTT Correios de Portugal
   GP Cuiaba Chapada
   GP Cycliste de Gemenc
   GP de la Fédération Togolaise de Cyclisme
   GP de la Fédération Togolaise de Cyclisme
   GP du Portugal
   GP Général Patton, Junioren
   GP Gondomar
   GP Israël de Freitas
   GP Oberes Fricktal
   GP Rüebliland, Junioren
   GP Rota dos Móveis
   GP Savina Cuellár
   GP Superprestige de Ciclismo Olímpico
   GP Tell
   Gracia Orlova (V)
   Gran Caracol de Pista
   Gran Caracol de Pista (V)
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Grande Prémio de Liberty Seguros
   Green Mountain Stagerace
   Grenland GP
   Grenland GP (V)
   Grenland GP, Junioren
   Grenland GP, Junioren (V)
   Grenoble, Zesdaagse
   Grudziadz, Junioren
   Gyomaendrod
   Hajdú-Fönix Kupa
   Hammarö 3-dagars (V)
   Hammarö 3-dagars, Elite/U23
   Hana Tour, Elite/U23
   Herald Sun Tour
   High Uintas Classic
   Ho Chi Minh City
   Holland Ladies Tour (V)
   Hotter 'N Hell Hundred
   Huntington (a)
   I° Clásica Elite de Guatemala
   II° Clásica Elite Guatemala
   Impact Stage Race
   International Cycling Classic
   International Presidency Turkey Tour
   Iraq Club Championships, Op de weg, Elite, Irak
   Iraq Race 1
   Irish Sea Tour of the North
   IV° Clasica Elite de Guatemala
   IX° Clásica Elite de Guatemala
   Jadranska Magistrala
   Jelajah Malaysia
   Jeolginyeon Stage Race
   Jewel in the wilderness Stage Race
   Joe Martin Stage Race
   Joe Martin Stage Race (V)
   K.A.P. Özsavaş Kupası
   K.A.P. Adana
   K.A.P. Fethiye Yol Yarışları
   K.A.P. Nevsehir
   K.A.P. Sezon Açılış Kupası
   K.A.P. Sezonu Final
   København, Junioren, Ploegkoers
   Kalas Cup Finale
   Kalgoorlie
   Kazantzakia
   King's Cup 1
   King's Cup 2
   King's Cup 3
   Košice - Tatry - Košice
   Kreiz Breizh Elite
   Kroz Istru, Junioren
   Kroz Srbiju
   Kuban Federation Cycle Challenge
   Kuban Stage Race
   Kushanya
   Kwita Izina
   La Primavera at Lago Vista
   La Tropicale Amissa Bongo
   Labour Tour
   Ladies Tour of Qatar (V)
   Le Tour de Mont Pleasant
   Le Tour du Grand Montréal (V)
   Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
   Le Trophée de l´Essor
   Les 3 Jours de Vaucluse
   Les Boucles de l'Artois
   Liège - La Gleize, Junioren
   Lidice
   Linz - Passau - Budweis
   Loire-Atlantique, U23
   Low Country VW Race Weekend
   München, Zesdaagse
   Münsterland Tour, Junioren
   Madera County Stage Race
   Mainfranken-Tour, U23
   Malopolski Wyscig Gorski
   Manicaland Cycle Challenge
   Mekong Delta Cycling Cup
   Melaka Chief Minister Cup
   Memorial Battle of Crete
   Memorial Igor Karpenko
   Memorial Valentin Bobylev Kostanay
   Merced
   Mersey Valley Tour
   Mersey Valley Tour (V)
   Mi-Aout-Bretonne
   Mid-Year Tour
   Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
   Mississippi GP
   Mount Hood Classic
   Mount Hood Classic (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   National Sports Commission NSC Independence Stage Race
   Nature Valley Grand Prix
   Nature Valley Grand Prix (V)
   New Zealand Cycle Classic
   Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
   Nieuwegein (a)
   Nieuwegein (b)
   Nieuwegein (c)
   Nieuwegein (d)
   Nieuwegein (e)
   Nieuwegein (f)
   Norsk Sykle Festival
   North End (V)
   Ognolpóskie Igrzyska LZS - Memorial Joachima Halupczoka
   Olympia's Tour
   Omloop van Borsele, Junioren (V)
   Open Ch Of Ucraine Stage Race
   Open Ch Of Ucraine Stage Race
   Oruro - Huanuni - Machacamarca
   Oslo, Elite/U23
   Ovezande, Amateurs
   Paris - Corrèze
   Paris - Dakar
   Paris - Nice
   Paths of King Nikola
   Pemberton Classic
   Perlis Open
   Pilis Kupa Hegyi Idofutam
   Po Ziemi Międzyrzeckiej
   Polska - Ukraina
   Pomerania Tour
   Porky Gulch Stage Race
   Portaferry
   Post Danmark Rundt
   Près d'en Haut Stage Race
   Pre-Vuelta Guatemala
   Pre-Vuelta Independencia
   Preis Fa. Radshop Obersberger
   Premier League Iran 2
   Premio Agustin Alcantara
   President Tour of Iran
   Pro Vuelta Ciclista Oaxaca
   Prueba CC Champagnat Sprinter
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
   Ras Connachta
   Ras Mumhan
   Redlands Bicycle Classic
   Redlands Bicycle Classic (V)
   Regio Tour, Junioren
   Return of Dien Bien Phu
   Rhône-Alpes Isère Tour
   Ringerike
   Ringerike, Junioren
   Ringmurens 2 d
   Rocky Mountain Stage Race
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde de l'Oise
   Ronde de l'Oise
   Ronde van België
   Ronde van de Provincie Antwerpen
   Ronde van Vlaams-Brabant
   Ronde van Zeeland Seaports
   Roserittet DNV GP
   Route de France Féminine (V)
   Route du Sud
   Rutas de America
   São Paulo (b)
   Saaremaa Velotuur
   Sachsen Tour
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saguenay, U23
   Saint-Brieuc (d)
   San Dimas Stage Race
   San Dimas Stage Race (V)
   San Juan
   Satakunnan Ajo
   Sayram Lake Stage Race
   Sea Otter Classic
   Sea Otter Classic (V)
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
   Skane
   Sliven
   Smith & Nephew/Marx & Bensdorf Gran Prix
   Southern Revolution Tour
   Ster Elektrotoer
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren
   Strausberg
   Sucre
   Suir Valley
   Surrey League 5 Days
   Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Tønsberg 4-dagers
   Tashkent (a)
   Tashkent (b)
   Tengku Mahkota Pahang Trophy
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Thüringen-Rundfahrt, U23
   The Hub - EMC2 Bikes Cycle Tour
   The Swamp Classic
   Tirreno-Adriatico
   Tobago International
   Tolna
   Torneio de Verão
   Torres Vedras (b)
   Totnes - Vire Stage Race
   Tour Alsace
   Tour Amistad del Norte
   Tour Ciclístico de Panamá
   Tour d'Afrique
   Tour d'Alger
   Tour d'Egypte
   Tour d'Indonesia
   Tour de Andørja
   Tour de Beauce
   Tour de Bintan
   Tour de Bowness Stage Race
   Tour de Bretagne
   Tour de Bretagne (V)
   Tour de Corse
   Tour de Force
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Grandview
   Tour de Himmelfart, Junioren
   Tour de Himmelfart, Junioren (V)
   Tour de Hokkaido
   Tour de Korea
   Tour de Kumano
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
   Tour de l'Amitié de Tahiti
   Tour de l'Ardèche (V)
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Est International
   Tour de l'Or Blanc
   Tour de l'Eure et Loire
   Tour de la Creuse
   Tour de la Dordogne
   Tour de la Guadeloupe
   Tour de la Guyane Française
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Nouvelle-Calédonie
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Région Wallonne
   Tour de la Réunion
   Tour de Langkawi
   Tour de Leyte
   Tour de Louisiana
   Tour de Luxembourg
   Tour de Luzon
   Tour de Madagascar
   Tour de Mato Grosso
   Tour de Maurice
   Tour de Moselle
   Tour de New Braunfels
   Tour de Nez
   Tour de Normandie
   Tour de Okinawa
   Tour de Pécs
   Tour de Perth
   Tour de Perth (V)
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Prince Edward Island (V)
   Tour de Québec
   Tour de Ribas
   Tour de Romandie
   Tour de Rwanda
   Tour de San Luis
   Tour de Santa Catarina
   Tour de Slovénie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Taiwan
   Tour de Timor, Mountainbike
   Tour de Vineyards
   Tour de Vineyards (V)
   Tour de White Rock
   Tour de Wilaya de Tipaza
   Tour des Aéroports
   Tour des Pays de Savoie
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
   Tour do Rio
   Tour Down Under
   Tour du Cameroun
   Tour du Canton de Saint-Ciers
   Tour du Faso
   Tour du Gévaudan
   Tour du Haut Anjou, U23
   Tour du Haut-Var
   Tour du Laos
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Loiret
   Tour du Maroc
   Tour du Pays de Vaud, Junioren
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour du Sénégal
   Tour du Togo
   Tour Féminin en Limousin (V)
   Tour Méditerranéen
   Tour Nivernais Morvan
   Tour of Albania
   Tour of Anchorage
   Tour of Arad
   Tour of Atlanta
   Tour of Austin
   Tour of Belarus
   Tour of Belize
   Tour of Bright
   Tour of Britain
   Tour of Bulgaria
   Tour of California
   Tour of Canterbury
   Tour of Chongming Island (V)
   Tour of Connecticut
   Tour of East Java
   Tour of East Taiwan
   Tour of Egat Kanchanaburi
   Tour of Elk Grove
   Tour of Eritrea
   Tour of Fiji
   Tour of Geelong
   Tour of Gippsland
   Tour of Hainan
   Tour of Hong Kong
   Tour of Ireland
   Tour of Japan
   Tour of Kansas City
   Tour of Leinster Two Day
   Tour of Matabungkay
   Tour of Mazandran, Junioren
   Tour of Milad du Nour
   Tour of Mindanao
   Tour of Missouri
   Tour of Mongolia
   Tour of Murrieta
   Tour of Murrieta (V)
   Tour of Myanmar
   Tour of New Zealand (V)
   Tour of Ohio
   Tour of Orchards
   Tour of Qatar
   Tour of Qinghai Lake
   Tour of San Fernando, Elite/U23
   Tour of Singkarak
   Tour of South-Africa
   Tour of Southland
   Tour of Szeklerland, Elite/U23
   Tour of Taranaki
   Tour of Tasmania
   Tour of Terengganu
   Tour of Thailand
   Tour of the AGCC Arab Gulf
   Tour of the Bitterroot
   Tour of the Gila
   Tour of the Gila (V)
   Tour of the Murray River
   Tour of the Philippines
   Tour of the Riverland
   Tour of the Southern Grampians
   Tour of Ulster
   Tour of Utah
   Tour of Walla Walla
   Tour of Whitehorse
   Tour of Yeroskipos
   Tour Orbea
   Tour Ralí Provincias Centrales
   Tour ta'Malta
   Tre Giorni Orobica
   Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
   Tres Días de Alava, Elite/U23
   Triple Vuelta El Coquimbo - La Serena - Coquimbo
   Triptyque Ardennaise
   Trofeo Karlsberg, Junioren
   Trois Jours de Cherbourg
   Trophée Centre Morbihan, Junioren
   Trophée d'Or Féminin (V)
   Tucson Bicycle Classic
   Tucson Bicycle Classic (V)
   Tulsa Tough
   Tulsa Tough (V)
   Tulva ajot
   Turul Dobrogei
   Turul României
   Tweedaagse van de Gaverstreek
   Tweedaagse van Venhuizen
   Udmurt Republic Stage Race
   Ullensaker Grand Prix, Elite/U23
   Univest Grand Prix
   Valladolid (a)
   Valley of the Sun Stage Race
   Velo-Tek GP
   Venizeleia, Elite/U23
   Ventura County Stage Race
   Violay
   VN Kroz Vojvodinu National (a)
   Volksbank Radsporttage
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta à Ilha de Santiago
   Volta à Madeira
   Volta a Albufeira
   Volta a Coruña
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta a Portugal do Futuro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta ao Sotavento Algarvio
   Volta as Comarcas de Lugo
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
   Volta Ciclistica Internacional do Paraná
   Volta da Ascension
   Volta de Belém
   Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
   Volta Gasol 50 años
   Volta Ilha Santo Antão
   Volta Inconfidencia Mineira
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Ávila
   Vuelta a Bolivia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Camargo
   Vuelta a Cantabria
   Vuelta a Chiapas
   Vuelta a Chiclayo
   Vuelta a Chiriquí
   Vuelta a Cienfuegos
   Vuelta a Cochabamba
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Costa Rica
   Vuelta a Costa Rica (V)
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a Guatemala
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a Lara
   Vuelta a Lavalle Mendoza
   Vuelta a Mérida
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Mexicali
   Vuelta a Navarra, Elite/U23
   Vuelta a Nicaragua
   Vuelta a Palencia
   Vuelta a Piura
   Vuelta a Puebla
   Vuelta a Salamanca
   Vuelta a San Carlos
   Vuelta a San Rafael
   Vuelta a Santa Cruz de la Sierra
   Vuelta a Santa Cruz de Mora
   Vuelta a Santander
   Vuelta a Segovia
   Vuelta a Tarija
   Vuelta a Tenerife
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Tovar
   Vuelta a Trujillo de Peru
   Vuelta a Venezuela
   Vuelta a Yacambu-Lara
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Carchí
   Vuelta al Chana
   Vuelta al Estado de Oaxaca
   Vuelta al Estado Portuguesa
   Vuelta al Estado Zulia
   Vuelta al Lago Uru Uru
   Vuelta al Norte de Nicaragua (a)
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle -Arg-
   Vuelta al Valle del Cauca -Col-
   Vuelta al Valle del Cibao
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Chihuahua Internacional
   Vuelta Chivilcoyana
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a Leon
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Aragua
   Vuelta Ciclista Arica
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
   Vuelta Ciclista Padre Avelino Fernández
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de Higuito
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de la Juventud Costa Rica
   Vuelta de la Juventud Guatemala
   Vuelta de la Manzana
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Distrito Federal
   Vuelta del Futuro de Colombia, Nieuwelingen
   Vuelta del Huila
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Esmeralda
   Vuelta Feminina a Guatemala
   Vuelta Gobernacion Norte de Santander
   Vuelta Instituto Trabajadores de Nuevo Léon
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vuelta Madrid, U23
   Vuelta Mazatlán
   Vuelta Serial a Nuevo León
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Vysočina
   Wervershoof (V)
   West Indies versus the World
   Wine Country Classic Stage Race
   Wyscig Dookola Mazowska
   YNLI Pancake Race
   Youth Tour, Junioren
   Youth Tour, Junioren (V)
   Závod Míru, Junioren
   Zimbabwe Time Trial Series
   Zollernalbkreis
Other races
   `Afula
   's Gravenwezel, Dernycriterium
   's Heer Abtskerke, Amateurs
   's Heer Arendskerke, Amateurs
   's Heerenhoek, Amateurs
   's-Heerenberg
   1 Degree Criterium
   1 Degree Fun Cycle Races
   100 KM Capillenses
   100 KM de Brasilia
   100 Km di Nuvolato
   11 Mile Time Trial
   24 heures de Aigle
   7-Dorpenomloop Aalburg (V)
   94.7 Cycle Challenge
   Šenčur
   A Rapida
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Östgötaloppet, Elite/U23 (V)
   Ötepäa Rattamaraton, Mountainbike
   Åstorpsloppet
   þingvellir
   Aalborg
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalst, Junioren
   Aarhus, Elite/U23 (V)
   Aartselaar
   Aartselaar (a)
   ABACA Circuit Race (a)
   Abbenbroek
   Abbottabad - Nathiagali
   Achileia Larissas (V)
   Achileia Larissas, Elite/U23
   Achileia Larissas, Nieuwelingen
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Achtkarspelen (V)
   Acosse
   Acquanegra sul Chiese
   Addis Abeba General Classification
   Addis Abeba (a)
   Aduard (V)
   Aegina Tour
   Affligem (a)
   Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
   Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
   Aga Khan Cycling Race
   Agello
   Aguascalientes (a)
   Ahrweiler (V)
   Aichach (V)
   Aigle, Cyclocross
   Aigle, Cyclocross (V)
   Aiguillon
   Aix-en-Provence, Criterium
   Ajdovščine, Criterium
   Alba Adriatica
   Alblasserdam
   Alcala de Henares
   Alcantarilla
   Alcobaça
   Alcobendas
   Aldergrove
   Alenquer
   Algeciras
   Alingsås
   Alken
   All-India University Cycling Challenge
   Allentown
   Allgäuer Kempten
   Allgäuer Straßenpreis (V)
   Almagro
   Almenno San Bartolomeo
   Alpheus Williams Classic
   Alta Padovana Tour
   Altzo
   Alzano Scrivia
   Amapá
   Amashova National Classic
   Amay
   Ameide
   Amerika
   Amerika (V)
   Amorebieta
   Amorebieta
   Ampleforth
   Amstel Curaçao Race
   Amstel Gold Race
   Amsterdam (a) (V)
   Amsterdam, Zesdaagse
   Anatoli Mtn.Kissavos
   Anatomic Jock Race
   Angkor Wat Bike Race
   Aniversaire Décès Mohamed Bougara
   Aniversario 3 de Febrero
   Aniversario Carabineros de Chile
   Aniversario CC La Nación
   Aniversario Club Ciclista Mauricio Baéz
   Aniversario Coop Santímmo Redentor
   Aniversario Paraguay Cycles Club
   Annaclone
   Anniston
   Anniston (V)
   Antigua & Barbuda Season Opener
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Cyclocross
   Antwerpen, Dernycriterium
   Antzuola Saria-Memorial Iñaki Lete
   Čačak
   Üveghuta Kupa
   Apatinske Ribarske Večeri
   Apeldoorn (V)
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Apertura Federación de Canelones
   Apertura Temporada del Uruguay
   Apertura temporada Guatemala
   Appelscha
   Apple Race
   Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Elite
   Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Ploegentijdrit
   Arabisch Kampioenschap, Op de weg
   Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit
   Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
   Aracaju
   Araw ng Dabaw Race
   Arcade
   Archer Time Trial, Chrono
   Ardooie (a)
   Ardooie, Cyclocross
   Aretxabaleta
   Arif Mannschafszeitfahren, Chrono
   Arlington
   Arlington (V)
   Armed Forces Cycling Competition
   Armstrong
   Arona
   Ascain - Hendaye
   Ascheffel (V)
   Asian Cycling Championships, Op de weg
   Asian Cycling Championships, Op de weg (V)
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Junioren
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
   Assenede (a)
   Asteasu
   Asteasu, Cyclocross
   Astico - Brenta
   Athens (V)
   Athens, Criterium
   Atina
   Attert
   Aubel
   Auburn
   Auckland
   Audejos, Criterium
   Audi Saaremaa GP Ülo Arge
   Augsburg (a)
   Austerlitz, Criterium, Amateurs
   Avanti Classic
   Averbode, Cyclocross, Elite/U23
   Averbode, Cyclocross, Junioren
   Averbode, Cyclocross, Nieuwelingen
   Avondale Criterium Series
   Azpeitia
   Baal, Cyclocross
   Backnang - Waldrems
   Bad Homburg
   Bad Ischl
   Bad Radkersburg
   Baelen
   Bafoussam
   Bagnolo di Nogarole
   Bahrain Open Time Trial
   Bailleul
   Baja California
   Bakel, Cyclocross
   Bakel, Cyclocross (V)
   Balaton Maraton
   Balkan Championships, Op de weg, Elite
   Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
   Balkan Championships, Op de weg, Junioren
   Balkan Championships, Op de weg, Nieuwelingen
   Ballarat
   Ballerup Super Arena Dame-omnium, Elite/U23 (V)
   Ballymena, Chrono
   Balmaz Nagydij
   Baltimore, Cyclocross
   Baltimore, Cyclocross (V)
   Banbridge
   Bank of America Wilmington GP (V)
   Baraki
   Barry Richardson Memorial
   Basking Ridge
   Baskisch Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
   Bassano - Monte Grappa
   Bassano del Grappa
   Bastogne - Longchamps
   Bavikhove, Criterium
   Baw Baw
   Bayonne - Pamplona
   Bear Mountain Fall Classic
   Bear Mountain Spring Classic NY
   Beasain (a)
   Beauchamps
   Beaufort (V)
   Beaufort, Criterium (b)
   Beauge
   Beaumont Trophy
   Beaumont-en-Véron
   Beauraing (V)
   Beauvechain
   Beijing, 1 km
   Beijing, 500 m (V)
   Beijing, Achtervolging
   Beijing, Achtervolging (V)
   Beijing, Keirin
   Beijing, Keirin (V)
   Beijing, Ploegenachtervolging
   Beijing, Ploegenachtervolging (V)
   Beijing, Ploegkoers
   Beijing, Ploegsprint
   Beijing, Ploegsprint (V)
   Beijing, Puntenkoers
   Beijing, Puntenkoers (V)
   Beijing, Scratch
   Beijing, Scratch (V)
   Beijing, Sprint
   Beijing, Sprint (V)
   Bela Bela
   Belém
   Bellheim
   Belmopan
   Belsele
   Belsele (a) (V)
   Belsele (c)
   Belsele (d)
   Beograd
   Beograd - Čačak
   Beograd - Banja Luka I
   Beograd - Banja Luka II
   Berbourg
   Berg en Dale Classic
   Bergara
   Bergara (a)
   Bergara (b)
   Berkel (a) (V)
   Berkel, Elite/U23
   Berkel, Junioren
   Berkel, Nieuwelingen
   Berkeley Hills
   Berlare
   Berlare (b)
   Berlin, Zesdaagse
   Bern (a)
   Bern (V)
   Bernareggio
   Bernaudeau Junior
   Berner Rundfahrt
   Berner Rundfahrt (b) (V)
   Berner Rundfahrt (V)
   Berner Rundfahrt, U19 (V)
   Beromünster, Cyclocross
   Beromünster, Cyclocross (V)
   Berriatúa
   Bertem (a)
   Bertrange
   Besançon, Cyclocross
   Besançon, Cyclocross (V)
   Besançon, Cyclocross, Junioren
   Beselare
   Beslija
   Beuvry la Forêt
   Bevagna
   Bever (a)
   Beveren (V)
   Beveren-Waas (d)
   Biesbosche Ronde
   Bikebuster Junior Cup, Junioren General Classification
   Biot
   Birds Hill Park
   Birmingham
   Biron
   Blackburn
   Blackpool (a)
   Blackpool (b)
   Blangy
   Bleid
   Blisset Memorial Race
   Bloemfontein
   Blue Mountain Time Trial Series
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bobby Crilly Classic
   Bobby Phillips Turkey Day Race
   Bochum
   Bochum (V)
   Bochum, Dernycriterium
   Bogotá
   Bolinne - Harlue
   Bollenar
   Bologna - Raticosa
   Bonyhád
   Booischot (c)
   Booischot, Elite/U23 (c)
   Boom (b)
   Borås
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Criterium
   Bornem (b)
   Bornem (V)
   Bornheim
   Borsbeke
   Bottelare (a)
   Botticino
   Boucles de la Soule
   Boucles du Tarn
   Boucles Talmondaises
   Boulder
   Boulder (V)
   Boulder, Cyclocross (a)
   Boulder, Cyclocross (a) (V)
   Bound Brook
   Boutersem (b)
   Bovenkarspel (V)
   Boxmeer, Criterium
   Bozzolo
   Brabantse Pijl
   Bradford, Cyclocross
   Bradford, Cyclocross (V)
   Bramsche
   Brasschaat (e)
   Braunschweig
   Bray
   Brdski, Chrono
   Breisach
   Breite, Criterium
   Bremen, Zesdaagse
   Brescia
   Brick Kiln
   Bridgeton City Park, Cyclocross
   Bridgeton City Park, Cyclocross (V)
   Briga
   Brighouse
   Brissago (V)
   British Virgin Isles Season Opener
   Brno - Velka Bites - Brno
   Bromont, Mountainbike
   Bruce Kent Memorial
   Brugnera
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brustem (a)
   Brustem (b)
   BTB/San Cas Criterium
   Buchten (V)
   Buchten, Dernycriterium
   Buckow
   Budapest
   Buenos Aires
   Buggenhout
   Bulawayo
   Bullum Challenge
   Bulskamp
   Bunde
   Burcht (V)
   Bureloppet
   Bureloppet (V)
   Buretempot, Elite/U23
   Buretempot, Elite/U23 (V)
   Burgenland Rundfahrt
   Burger King Cup Finale, Amateurs
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Burlada
   Burlington, Criterium
   Buxerolles
   By-Pass Criterium
   C.A.Z. Yellow Jersey Racing Series General Classification
   C.A.Z. Yellow Jersey Series # 10
   C.A.Z. Yellow Jersey Series # 6
   C.A.Z. Yellow Jersey Series # 7
   Cámaras Colla
   Caduti di Soprazocco
   Caerano di San Marco
   Caivano
   Cala Millor
   Calabogie
   Calais
   Calvatone
   Calviá
   Camaiore
   Camargo
   Camargo
   Cambridge
   Cambridge
   Camden
   Camors
   Campeón Laboral de Chile General Classification
   Campeonato de Ciclismo I
   Campeonato de Ciclismo II
   Campeonato de Copa de El Salvador
   Campeonato de Copa I El Salvador
   Campeonato de Copa III El Salvador
   Campeonato de Copa VI El Salvador
   Campeonato Invierno de Maldonado
   Campinas
   Camponogara
   Canada Zomerspelen, Op de weg, Criterium, Elite, Canada
   Canada Zomerspelen, Op de weg, Elite, Canada
   Canada Zomerspelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Canberra
   Cancun
   Caneva
   Capannole
   Capannori
   Cape Town
   Cape Town
   Cape Town
   Cape Town
   Cappadocia MTB Festival, Mountainbike, Elite/U23
   Cappadocia MTB Festival, Mountainbike, Elite/U23 (a)
   Carlow
   Carnago
   Carnival City
   Carolina Cup
   Carousel GP
   Carrara
   Carraroe
   Carribean Championships, Op de weg, Elite
   Carribean Championships, Op de weg, Elite (V)
   Carribean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Carribean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Casalecchio di Reno
   Casalnoceto
   Casentino
   Castelfranca di Sopra
   Castelfranco di Sopra
   Castello di Brianza
   Castiglion Fibocchi
   Castiglion Fiorentino
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Cavriago
   CC Amanecer : GP VTV
   CCC, Criterium, Elite/U23
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Châteauroux
   Challenge Cycle Road Race
   Challenge Mallorca General Classification
   Cham
   Cham (V)
   Chambéry-le-Vieux (V)
   Championat d'Auvergne
   Championat du Limousin
   Chardonnay
   Charlotte
   Charlotte, Criterium
   Charlottenlund
   Charolles
   Chaumont-Gistoux (b)
   Chaumont-Gistoux (c)
   Cheshire (V)
   Cheyney
   Chiapas
   Chicago
   Chicauma, Amateurs
   Cholet
   Cholet (V)
   Chon-Aryk
   Chongming (V)
   Chorombo
   Chris Thater Memorial Criterium
   Christchurch - Akaroa
   Christchurch - Nelson
   Chrono Champenois
   Chrono Champenois - Trophée Européen (V)
   Chrono d'Or
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chrono des Herbiers, Junioren
   Chrono des Herbiers, U23
   Chrzastowice
   Cicogna
   Cincinnati, Cyclocross
   Cincinnati, Cyclocross (V)
   Circuit Boussaquin
   Circuit de l'Armorique
   Circuit de la Nive
   Circuit de la Vallée de la Loire
   Circuit des Monts du Livradois General Classification
   Circuit des Quatre cantons
   Circuit du Champs de Mars
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit Hammadi Chennaf
   Circuit of the Dales
   Circuit Sidi Moumen
   Circuito Aiala
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito del Termen
   Circuito dell'Assunta
   Circuito di Paderno di Ponzano Veneto
   Circuito Feria de Manizales
   Circuito Imperial Cañete
   Circuito Mezzanese
   Circuito Nuestra Señora del Portal
   Circuito Pievese
   Circuito Vale dos Minérios
   Circuito Valle del Resco, Elite/U23
   Ciriè
   Città di Castello
   Cittiglio (V)
   City Bikes
   Ciudad Arce, Chrono
   CK Fix , Elite/U23
   CK Kronborg
   Clásica Balsares de Huancho
   Clásica Ciudad de Saber
   Clásica Día de Reyes
   Clásica de la Provincía de Guayas
   Clásica del Oriente
   Clásica Evelyn García
   Clásica Independencia Provincia de Jaén
   Clásica Santiago en Cos
   Clásica Telenord
   Clásica v.c. Al Alto Guadalquivir
   Clásico Cañero
   Clásico León Ureña
   Clásico San Francisco de Asís
   Clôture Saison Ligue de l'Ouest
   Clásica 3 de Mayo
   Clásica Costa Cálida
   Clásica de Almería
   Clásica Rafael Mora Vidal
   Clásica Rafael Mora Vidal (a)
   Clásico Aniversario Federacion Ciclista de Venezuela
   Clásico Día de las Madres
   Clásico Gobernación de Anzoátegui
   Clássica de Amarante
   Clássica do Sotavento (a)
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clasico Corre Por La Vida
   Classic 1 Zimbabwe
   Classic Loire Atlantique
   Classique des Alpes, Junioren
   Clinge, Amateurs
   Club Race 1
   Clubchampionships, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Clubchampionships, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
   Clubchampionships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Mauritius
   Cochabamba
   Colbuccaro
   Colchester (b)
   Collecchio
   Collecchio
   Collins/Christle Memorial
   Colne, Criterium
   Cologne Classic
   Comines
   Concesio
   Conchan - Arica - Conchan, Chrono
   Concord
   Conde
   Cone Azalia Spring Classic
   Conegliano
   Continental Super Cup General Classification
   Copa America de Ciclismo
   Copa America de Ciclismo (V)
   Copa Cidade Cançao
   Copa da Republica de Ciclismo
   Copa de España, Elite/U23 General Classification
   Copa Hilário Diegues
   Copa por la Pureza del Ciclismo Huacho
   Copa Promoson
   Copa Radio Guairá
   Copacabana
   Coppa 1.º de Maggio
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Ardigò
   Coppa Belricetto
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa Contessa Carnevale
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa del Grano
   Coppa della Pace
   Coppa Festa in Fiera San Salvatore
   Coppa Fratelli Paravano
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Guinigi - GP Fausto Coppi
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Pietro Linari, U19
   Coppa Quagliotti
   Coppa Romano Ballerini - Trofeo Moscolari
   Coppa Sabatini
   Coppa San Biagio
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Coppa Sant'Anna
   Copper Kettle
   Copper Valley
   Copperas Cove
   Copperopolis
   Coronel Fontoura
   Corralejo, Criterium
   Corrida da Francofonia
   Corrida da Independência
   Corrida Macapá Verao
   Corridonia
   Corsa delle Stelle Cadenti
   Cottbus - Görlitz - Cottbus, U23
   Cottbus, Keirin
   Cottbus, Ploegsprint
   Coupe de France Look des Clubs, Elite/U23 General Classification
   Coupe de la Paix
   Coupe des Carpathes
   Coupe du Trône
   Course-Parade Fin d'Année
   Coux-et-Bigaroque
   Covington, Cyclocross
   Covington, Cyclocross (V)
   Cras-Avernas (V)
   Cremona, Zesdaagse
   Critérium de la Paix
   Criterium 1
   Criterium Worldofbike
   Criterium Worldofbike, U23
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cronulla, Criterium
   Cuéllar
   Cundinamarca
   Cup President Moldova, Junioren
   Cupa B & C - Olimpia
   Cupa Stirom
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Custoza
   Cyclassics Hamburg
   Cycle Challenge Taranaki
   Cycliste Centre-Est
   Cyclone Classic Team Time Trial
   Cyclone Time Trial Series
   Czwartek Kolarski Final Race
   Día Mundial del Turismo
   Día Nacional de la Bicicleta
   Döbra Loops (a)
   Döbra Loops (b)
   Día del Padre - Circuito Plaza Inter
   Döhlau, Cyclocross
   Döhlau, Cyclocross (V)
   Dübendorf, Cyclocross
   Dübendorf, Cyclocross (V)
   Düren
   Düsseldorf
   Dachau
   Dagmersellen, Cyclocross
   Dagmersellen, Cyclocross (V)
   Daly City
   Damesronde van Drenthe (V)
   Dana Point
   Dana Point (V)
   Darfield
   DCU's Dame Cup, U23 (V) General Classification
   De Leon Springs
   De Leon Springs
   De Pinte (V)
   Deerlijk - Belgiek
   Deerlijk (V)
   Den Hout
   Denain
   Denekamp
   Dentergem
   Derby Halcyon, Cyclocross (V)
   Derby, Cyclocross
   Derby, Cyclocross (a)
   Desafio BR-232 O Berço Exercito Brasileiro
   Dessau
   Desselgem
   Deurne
   Deurne, Dernycriterium
   Deutsche Bank Cycle Tour
   Deux-Acren
   Diamond
   Die Burger Fietstoer
   Diegem, Cyclocross
   Diego Martin
   Diessenhofen
   Dijon
   Dijon - Auxonne - Dijon
   Diksmuide, Criterium
   Dilbeek
   Dilsen-Stokkem (a)
   Dilworth (V)
   Dilworth, Criterium
   Dippach
   Dirka zo Zlato Čipko
   Dison
   Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
   Districtskampioenschap Noord-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Nederland (V)
   Districtskampioenschap Noord-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
   Districtskampioenschap Oost-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Nederland (V)
   Districtskampioenschap Oost-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
   Districtskampioenschap Zuid-West-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   DNB Nor Cup 3
   Doble Las Marías
   Doble San Carlos
   Dolinom Vekova
   Dommeldange
   Donetsk
   Dongen (a)
   Donnersberg
   Dordabis
   Dorpenomloop door Drenthe
   Dottignies (V)
   Dottignies, Cyclocross
   Douala
   Down Under Classic
   Drachten
   Drežniške Ravne
   Driel
   Drogheda
   Drongen, Dernycriterium
   Drumlanig, Cyclocross (V)
   Drumlanrig, Cyclocross
   Dry Cleaning & Laundry Cycling Cup
   DSTV Challenge Cup
   Dudzele (a)
   Duffel (b)
   Dun-le-Palestel
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Duo Normand
   Durana
   Durango
   Durbanville
   Dwars door de Westhoek (V)
   Dwars door het Hageland
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Dwingelo (V)
   Dzierżoniów
   E3 Harelbeke
   East Asian Games, Op de weg, Elite
   East Asian Games, Op de weg, Elite (V)
   East Asian Games, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
   East London
   East Midlands International Cicle Classic
   East-Asian G's Charity Event
   Ebenfürth
   Edermünde
   Edmonton, Cyclocross
   Edmonton, Cyclocross (V)
   Eeklo, Cyclocross
   Eernegem (b)
   Eernegem, Cyclocross
   Eglosheim
   Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
   Egmond-aan-Zee, Mountainbike
   Eibar (b)
   El Chagüitón
   El Colchonero Gonzalez circuito, Elite/U23
   El Crucero, Chrono
   El Jumeal
   El Pavo - Pte Tocinos
   Elite Circuit Series
   Ell (V)
   Ellignies
   Elva Rattamaraton, Mountainbike
   Elva Rattapäev
   Elva Tänavasõit
   Emakumen Saria (V)
   Emirates Cup
   Emmaste, Mountainbike
   Emmen
   Emperors Palace Classic
   Empoli
   Emptinne
   End of Season Race Israël
   Enkhuizen
   Ereño
   Erpe (b)
   Erpe-Mere, Cyclocross
   Erzgebirgs Rundfahrt
   Escarabajo Circuito
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschborn-Frankfurt City Loop, U23
   Eslövs Varvlopp
   Essen, Cyclocross
   Estella (a)
   Estella (b)
   Estonian Cup, Mountainbike
   Etten-Leur
   Etten-Leur, Criterium
   European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
   European Youth Olympic Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
   European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen
   Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Beloften
   Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Portugal
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Beloften
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Europees Kampioenschap, Cyclocross, Beloften
   Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-59 (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Evergem (V)
   Eversel, Cyclocross, Junioren
   Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen
   Exeter, Cyclocross
   Exloo
   Exloo (V)
   Fürth
   Faè, Cyclocross
   Faè, Cyclocross (V)
   Falmagne
   Farellones
   Fast One
   Feira de Santana
   Felino
   Fermo
   Festival of Cycling
   Fijnaart
   Fiorenzuola d' Arda, Zesdaagse
   Firenze - Empoli
   Firenze - Viareggio
   Fischeln
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flèche Wallonne (V)
   Flacq
   Flattnitz
   Flawinne (a)
   Florennes
   Fogelsville, Cyclocross
   Fogelsville, Cyclocross (V)
   Folignano
   Folly Hill
   Folsom
   Fountain Challenge
   Fountains Cycle Challenge
   Fourmies
   Frankfurt am Main, Cyclocross
   Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
   Frauenfeld
   Frauenfeld
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Fredericia (a)
   Fredericia, Cyclocross, Elite/U23
   Fredericia, Cyclocross, Elite/U23 (V)
   Fredericia, Cyclocross, Junioren
   Freeport
   Frenkendorf, Cyclocross
   Frenkendorf, Cyclocross (V)
   Friesche Wouden Klassieker
   Front Range Cycling Classic
   Froze Toes
   Fujairah
   Fuldabrück
   Fully, Elite zonder contract
   G.P. Agostano
   G.P. Colli Isolani
   Görlitz
   Götene
   Götene (V)
   Götene GP, Elite/U23
   Götene GP, Elite/U23 (V)
   Götene, Junioren
   Götene, Junioren (V)
   Gérouville
   Gainesville
   Gainesville (V)
   Gamaches
   Games of Small States of Europe, Mountainbike, XC, Elite
   Gara Ciclistica Millionaria
   Garrufo
   Gavardo
   Gavardo
   Gavere, Cyclocross
   Gaza, Junioren
   Geel, U23
   Gehrden
   Geldrop (b)
   Geldrop (V)
   Geluwe
   Geluwe (a)
   Generalni Plasman Liga General Classification
   Gent - Ieper
   Gent - Menen, Junioren
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Getxo (f)
   Giant Kupa
   Gieten, Cyclocross
   Gieten, Cyclocross (V)
   Gieten, Cyclocross, Junioren
   Gieten, Cyclocross, U23
   Gingelom (a)
   Giorti Podilatou, Criterium (V)
   Giorti Podilatou, Criterium, Elite/U23
   Giorti Podilatou, Criterium, Junioren
   Giorti Podilatou, Criterium, Nieuwelingen
   Gippingen
   Gippingen (a)
   Giro Ciclistico del Cigno
   Giro del Belvedere
   Giro del Friuli
   Giro del Lago Maggiore - GP Knorr (V)
   Giro del Medio Brenta
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro della Provincia di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro della Valcavasia
   Giro della Valsesia
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Festina Schwanenstadt
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Memorial Atribuna
   Giro Valli Aretine
   Gits (b)
   Glabbeek
   Gladsaxe CC, Elite/U23
   Gladsaxe CC, Elite/U23 (V)
   Gladsaxe CC, Junioren
   Gladsaxe, Criterium
   Gladstone
   Glen Helen
   Gloucester, Cyclocross
   Gloucester, Cyclocross (a)
   Gloucester, Cyclocross (a) (V)
   Gloucester, Cyclocross (V)
   Goes, Amateurs
   Golden Spokes Charity Event (V)
   Goleta
   Goleta
   Gooik
   Goulburn - Sydney
   Gouvy (a)
   GP 11 de Noviembre
   GP Ahoua Simon
   GP Aldo Bolzan, Criterium, Elite/U23
   GP Aniversario FAC
   GP Aniversario Federação Mata Grosso do Sul
   GP Art. Sediai e Mobiliere di Grosso
   GP Betonexpressz 2000
   GP Boka
   GP Camon
   GP Campagnolo
   GP Carnevale d'Europa (V)
   GP Ceda
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Costa degli Etruschi
   GP Costa Etrusca (a) (V)
   GP Costa Etrusca (c) (V)
   GP Criaçao
   GP Cristal Energie
   GP d'Ouverture Pierre Pinel
   GP de l'Assomption
   GP de la Cité
   GP de la Mucodec
   GP de Wallonie
   GP Demuth
   GP des Marbriers
   GP di Poggiana
   GP Dr. Venancio Castillo
   GP du Muguet
   GP du Nord-Pas-de-Calais
   GP Elsy Jacobs (V)
   GP Ferretería
   GP GCIM
   GP Helados Oasis
   GP Hermanos Macchi
   GP Indépendence International du Bénin
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Instituto de Defesa do Consumidor INADEC
   GP Jasnej Góry
   GP Kong Supermarket
   GP Kooperativa
   GP Liberazione (V)
   GP Liberazione, U23
   GP Michel Lair
   GP Money Gram
   GP Moris
   GP Oberbaselbiet (V)
   GP of Moscow
   GP Onatel
   GP P-Nivo
   GP Palio del Recioto
   GP Port autonome d'Abidjan
   GP Président du Faso
   GP Prefectura de Naval
   GP Pretola
   GP Raiffeisen (V)
   GP San Giuseppe
   GP SND
   GP Souvenir Jean Floc'h
   GP Springbank
   GP Suisse Féminin (V)
   GP Vallaton (V)
   Grâce-Hollogne
   Grafenbach (a)
   Grafton - Inverell
   Gran Fondo Internazionale
   Gran Premio dell'Insubria
   Gran Premio Site
   Grand Prix de la Somme
   Grandglise (a)
   Grandglise (b)
   Grape Ride Marlborough
   Grenå, Elite/U23
   Greymouth
   Grez-Doiceau, Cyclocross, Junioren
   Grez-Doiceau, Cyclocross, Nieuwelingen
   Grießen
   Große Reblandtour
   Grobbendonk (b)
   Groningen
   Guégon
   Guadiana
   Guazzora, Elite/U23
   Guildford, Criterium
   Gullegem
   Guyana Season Opener
   H. H. Vice-President's Cup
   Hármas Csapat OB
   Härkingen
   Hürth - Kendenich
   Haaltert (b)
   Haarlemmerliede
   Hakendover (a)
   Halen (c)
   Halle - Ingooigem
   Ham
   Hama
   Hamilton
   Hamilton - Whangamata
   Hammarby, Elite/U23
   Hammarby, Elite/U23 (V)
   Hamme
   Hamme (a)
   Hamme-Zogge, Cyclocross
   Hamme-Zogge, Cyclocross, Junioren
   Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
   Hammel
   Hamoir
   Hamont-Achel (a)
   Hancock
   Hand-in-Hand Life Insurance Race
   Hanes
   Hank
   Hannover (c)
   Hannover, Dernycriterium
   Hannut (b)
   Hansweert, Amateurs
   Harburg (V)
   Harchies
   Harderwijk (a)
   Harderwijk (V)
   Harderwijk, Cyclocross
   Harelbeke (c)
   Haringe - Poperinge
   Harmonie
   Harnoncourt (a)
   Harnoncourt (b)
   Hartbeespoort
   Hartebeespoort
   Hartford
   Harzrundfahrt
   Hasselt (e)
   Hasselt, Cyclocross
   Hasselt, Cyclocross (a)
   Hasselt, Cyclocross, Junioren
   Hasselt, Cyclocross, U23
   Hasselt, Zesdaagse
   Hassloch, Criterium
   Hazerswoude-Dorp (V)
   HealthNet Barry Wolfe Grand Prix
   Heerenveen (V)
   Heerhugowaard, Amateurs
   Heerlen (a)
   Heerlen, Cyclocross
   Heerlen, Cyclocross (V)
   Heers
   Heinkenszand, Amateurs
   Heist-op-den-Berg (c)
   Heist-op-den-Berg (e)
   Heist-op-den-Berg (f)
   Heist-op-den-Berg, Dernycriterium
   Hel van het Mergelland
   Hell of the Marianas
   Hellemmes
   Helsinki
   Hendersonville, Cyclocross
   Hendersonville, Cyclocross (V)
   Henefer
   Hengelo (V)
   Hengelo, Criterium
   Hennuyères
   Herentals, Criterium
   Herenthout (b)
   Herford
   Herne (b)
   Herning (a)
   Herning (b)
   Herstal (b)
   Hertford
   Heule (b)
   Heusden
   Heusden-Zolder, Chrono (V)
   Hillerød, Elite/U23
   Hillerød, Elite/U23 (V)
   Hillingdon
   Hillingdon
   Himmelsthür
   Himmerland, Criterium, Elite/U23
   Hittnau, Cyclocross
   Hittnau, Cyclocross (V)
   Hjørring
   Hlinsko, Cyclocross
   Hoboken
   Hobro, Elite/U23
   Hoegaarden (d)
   Hohenems, Criterium
   Hohenstein-Ernstthal
   Hohenstein-Ernstthal (a)
   Holé Vrchy, Cyclocross
   Hollister
   Holstebro (V)
   Holy Saturday Classic
   Homburg (V)
   Homenaje Ruben Ifran
   Hong Kong (b)
   Hong Kong (c)
   Hong Kong (e bis)
   Hong Kong (e)
   Hong Kong (f)
   Hong Kong (g)
   Hong Kong (i)
   Hong Kong (j)
   Hong Kong (o)
   Hong Kong (p)
   Hong Kong (r)
   Honselersdijk (b)
   Hoogerheide (b)
   Hoogeveen (V)
   Hooglede (b)
   Hoogstraten (a) (V)
   Hoogstraten (b)
   Hoogstraten, Cyclocross
   Hoogstraten, Cyclocross, Junioren
   Hoogstraten, Cyclocross, U23
   Horsens, Elite/U23 (b)
   Horsens, Elite/U23 (V)
   Houdemont
   Houffalize, Mountainbike
   Houffalize, Mountainbike (V)
   Houthalen/Helchteren (b)
   Hradec Kralove
   Huarmey
   Huarte
   Huddinge, Elite/U23
   Huijbergen (b)
   Huijbergen (V)
   Hulshout
   Hulst, Amateurs
   Hunters' cycling race
   Hyvinkää
   Ibb
   Ichtegem (c)
   Ichtegem (d)
   Igorre, Cyclocross
   Illovo
   Ilsfeld (V)
   Imperial Winter Series 1
   Imperial Winter Series 4
   Imperial Winter Series 7
   Imperial Winter Series 9
   Inca
   Incourt
   Incourt (V)
   Indaiatuba
   Independence Cycle Classic
   Independence Day Classic BahRain
   Independence Day Classic
   Independence Day Classic
   Independence Day Classic Uganda
   Independence Day Race Lebanon
   Ingelmunster (c)
   Inter-Guiana Games, Op de weg, Junioren
   Inter-Guiana Games, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
   Internationaler Rad Ch
   Inyatsi
   Iowa City, Cyclocross
   Iowa City, Cyclocross (a)
   Iowa City, Cyclocross (a) (V)
   Iowa City, Cyclocross (V)
   Ipswich, Cyclocross
   Iraq Race 2
   Isbergues
   Isola della Scala
   Ispáster, Cyclocross
   Itegem (b)
   Itterbeek (a)
   Ivrea, Junioren
   Izegem
   Izegem (a)
   Jávorkút
   Jaén (b)
   Jamesburg, Cyclocross
   Jamesburg, Cyclocross (V)
   Jamestown
   Japan Cup
   Jason Bally Memorial
   Jason Gundel Classic
   Jauche
   Jeneffe (a)
   Jinja
   Jodoigne (b)
   John T. Memorial
   John Wilkee Dee Road Race
   Journée Mondiale contre le Tabac
   Judendorf
   Juegos Binacionales Argentina-Chile, Op de weg, Elite
   Juegos Binacionales Argentina-Chile, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Juegos Bolivarianos, Op de weg, Elite
   Juegos Bolivarianos, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Juegos del Alba, Op de weg
   Juegos del Alba, Op de weg, Ind. tijdrit
   Jugon
   Junior Tour Of Ireland General Classification
   Juriš na Vršič
   Jysk-Fynsk Dame Cup 2009 (V)
   K & J Byg Løbet, Elite/U23 (V)
   K2 Classic
   København (a)
   København, 1 km
   København, 500 m (V)
   København, Achtervolging
   København, Achtervolging (V)
   København, BMX Supercross
   København, BMX Supercross (V)
   København, Elite/U23 (c)
   København, Junioren, Ploegkoers
   København, Keirin
   København, Keirin (V)
   København, Ploegenachtervolging
   København, Ploegenachtervolging (V)
   København, Ploegkoers
   København, Ploegsprint
   København, Ploegsprint (V)
   København, Puntenkoers
   København, Puntenkoers (V)
   København, Scratch
   København, Scratch (V)
   København, Sprint
   København, Sprint (V)
   København, U23
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Kínok Kínja
   Köln - Mülheim
   Köln - Mülheim (V)
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln - Schuld - Frechen (V)
   Köln (h)
   Kalas Cup/Norgescup General Classification
   Kalmthout, Cyclocross
   Kalmthout, Cyclocross (V)
   Kampenhout
   Kampioenschap van de Duitstalige Gemeenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Beloften, Spanje
   Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
   Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
   Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Elite, Spanje
   Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
   Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Wallonié FCWB, Op de weg, Elite, België
   Kamptal Klassik
   Kangarilla
   Karbach (V)
   Kasubi, Chrono
   Kauhajoki, Chrono
   Kayl
   Keerbergen (b)
   Keggi Velo
   Kelly Cup
   Kelly Pharmacy GP
   Kempen
   Kemzeke
   Kemzeke (b)
   Kennedy
   Kerkrade
   Kerniel
   Khouribga
   Khuregchid - Eregtey
   Kibbutz Race
   Kiel (a)
   Kieldrecht (c)
   Kigali
   Kikungwe, Mountainbike
   Kilpedder, Chrono (a)
   Kinabalu
   Kinshasa (a)
   Kirchheim unter Teck
   Kirchheim unter Teck (V)
   Kjellerup
   Klastor Pod Znievom
   Klasyfikacja Finalna Czwartek General Classification
   Klein-Engersdorf
   Klein-Sinaai - Stekene
   Klerken (b)
   Kleve
   Klomnice
   Kluisbergen (a)
   KM Felles Rogaland
   Knesselare (b)
   Knokke, Mountainbike
   Knysna
   Kohila, Chrono
   Koksijde, Cyclocross
   Koksijde, Cyclocross (V)
   Koksijde, Cyclocross, Junioren
   Koksijde, Cyclocross, U23
   Kolin, Cyclocross
   Kolsassberg
   Koppenberg, Cyclocross
   Korbeek-Lo, Junioren
   Kortemark
   Kortenaken (a)
   Kortessem (b)
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Kouamé
   Kranj
   Krem's New Year Cycling Classic
   Krugersdorp
   Kruiningen, Amateurs
   Kruiseke (b)
   Krupina
   Krusty Cup
   Kryterium Wojta Gminy Czernica
   Kuala Lumpur
   Kumamoto-shi
   Kuressaare, Criterium
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kuurne, Junioren
   Kuwait Clubs Race 1
   Kuwait Season Opener
   KW Classic
   Kwadendamme, Amateurs
   Kwintsheul
   Kyjov
   L'Hospitalet de Llobregat, Criterium
   La Côte Picarde, U23
   La Durtorccha - Auvergne, Elite/U23
   La Gacilly
   La Guama - Taulabe, Chrono
   La Haye-du-Puits (a)
   La Mézière
   La Roche
   La Torre
   La Tramontane, Amateurs
   Laarne (a)
   Laarne (c)
   Labi
   Labro
   Lacunza
   Lago Vista (V)
   Lahore - Sahiwal
   Lahti
   Lahti, Chrono
   Laigueglia
   Laihian, Chrono
   Lakewood, Cyclocross
   Lakewood, Cyclocross (V)
   Lamporecchio
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Landskouter
   Landskrona, Chrono, Elite/U23
   Landskrona, Chrono, Elite/U23 (V)
   Landskrona, Elite/U23
   Landskrona, Elite/U23 (V)
   Langebaan
   Langemark (a)
   Lannilis
   Lanus (a)
   Lanus (b)
   Lanus (c)
   Larciano
   Larrabezua
   Las Vegas, Cyclocross
   Las Vegas, Cyclocross (V)
   Lastra a Signa
   Lattomeri
   Laukiz
   Launceston - Hobart
   Launceston - New Norfolk
   Lauri Aus Memorial
   Lausanne
   Lausanne (V)
   Lauwe (b)
   Lazkao
   Le Bizet (V)
   Le Pertre, U23
   Le Samyn
   Lede
   Leefdaal
   Leeuwarden (a)
   Legazpia (a)
   Legnano (b)
   Leicestershire, Cyclocross
   Leicestershire, Cyclocross (V)
   Leignon
   Lekkerkerk (a)
   Lekkerkerk (V)
   Lemvig, Elite/U23
   Leonding
   Les Boucles du Sud Ardèche
   Les Genevez
   Leslie King Memorial Race
   Lessines (a)
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Levane
   Lewedorp, Amateurs
   LFCK - Lolland-Falster CK
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Bastogne - Liège, U23
   Liberty Ride for Sight
   Libya Road Race 1
   Libya Season Opener
   Lichtaart, Cyclocross, Elite/U23
   Lichtaart, Cyclocross, Junioren
   Lichtaart, Cyclocross, Nieuwelingen
   Lichterfelde, Criterium
   Lichtervelde
   Liedekerke (a)
   Lierop
   Lieshout
   Lieto
   Lille -B-, Cyclocross (V)
   Lille, Cyclocross
   Lille, Cyclocross, Junioren
   Lille, Cyclocross, U23
   Lillebonne
   Lillers
   Lima
   Limelette
   Limelette (b)
   Limes
   Limes (b)
   Lincoln
   Linden
   Linden
   Lisieux, Criterium
   Lissone
   Livermore
   Liverpool (e)
   Livraga
   Lizarza
   Ljubljana - Zagreb
   Llodio
   Llodio (a)
   Llorts, Chrono
   Loborika
   Lobos
   Locminé (a)
   Loenhout, Cyclocross
   Loenhout, Cyclocross (V)
   Loenhout, Cyclocross, Junioren
   Loenhout, Cyclocross, U23
   Logan
   Lokeren (c)
   Lomas de Zamora
   Lommel (c)
   Lommel, Criterium
   Londerzeel
   Londerzeel (c)
   Long Beach
   Long Crendon
   Long Run
   Longmont, Cyclocross
   Longmont, Cyclocross (V)
   Lonigo
   Los Alamos
   Los Corrales de Buelna
   Los Gatos
   Los Gatos (V)
   Los Olivos
   Lost City Classic
   Lostice, Cyclocross
   Louis Trichardt
   Louisville, Cyclocross
   Louisville, Cyclocross (V)
   Loulé (c)
   Louny, Cyclocross
   Loutraki, Mountainbike, Elite/U23
   Loutraki, Mountainbike, Elite/U23 (V)
   Lugano
   Lummen, Cyclocross, Elite/U23
   Lummen, Cyclocross, Junioren
   Lummen, Cyclocross, Nieuwelingen
   Luneray
   Luttenberg (V)
   Luxembourg (c)
   Luxembourg, Criterium
   Luzern
   Luzern (V)
   Lyngby
   Mémorial Marc König Jr.
   Münsterland Giro
   Maarheeze
   Maarheeze, Amateurs
   Maastricht (c)
   Macapá
   Maccabi Spelen, Op de weg, Elite, Israël
   Made (V)
   Made, Criterium
   Madrid, Mountainbike
   Madrid, Mountainbike (V)
   Magaliesburg
   Makana Brick Classic
   Maldegem (d)
   Maldegem, Cyclocross
   Maleizen
   Maltina Vitality Race
   Malveira
   Manawatu Heads
   Manchester, 1 km
   Manchester, Ploegenachtervolging (V)
   Manchester, Ploegkoers
   Manchester, Scratch
   Manhattan Beach
   Manila
   Manukau, Chrono
   Marchin
   Marco Pantani Memorial
   Marcolès, Criterium
   Mariekerke
   Marion
   Markina
   Marle, Cyclocross
   Marquette-lez-Lille, Dernycriterium
   Marquina
   Marseille
   Marseille (g)
   Martigny - Mauvoisin
   Masaza Tour Race
   Mashrami R & R 40 Miler
   Massa (a)
   Mastromarco
   Matchless
   Matete
   Mathias
   Matola
   Matola, Chrono
   Mauku
   Mauren, Criterium
   Mayor Cup
   Mbandaka
   Meckenbeuren
   Medaglia d'Oro Consorzio Marmisti Valpantena
   Media Agua
   Medina de Pomar, Cyclocross
   Mediterrane Spelen, Op de weg, Elite
   Mediterrane Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Mediterranean Friendship Game, Mountainbike
   Mediterranean Friendship Game, Mountainbike (V)
   Medvode, Criterium
   Meer
   Meerhout (b)
   Meerkerk
   Mehlingen
   Meix-devant-Virton
   Meix-devant-Virton (a)
   Melbourne - Ballarat
   Melbourne - Warnambool
   Melbourne, Achtervolging
   Melbourne, Ploegenachtervolging (V)
   Melle
   Melzo
   Memorial Andrzeja Trochanowskiego
   Memorial Augusto Triana
   Memorial Avelino Camacho
   Memorial Boris A. Bolshakov
   Memorial Facundo Michelli
   Memorial im. Stanislawa Kirpszy
   Memorial Ireneusza Maciasia
   Memorial Julio Lino Latorre
   Memorial Leo Wirth
   Memorial Manuel Antonio García
   Memorial Oleg Dyachenko, U23
   Memorial Philippe Van Coningsloo
   Memorial R. Brousse
   Memorial Romana Regorowicza
   Memorial Stjepan Grgac, Elite/U23
   Memorial Vincenzo Mantovani
   Memorial Vittime del Vajont
   Memorial Vlastmila Ružičku
   Memorialul Constantin Vagneti
   Memorijal Milana Milićevića, Elite/U23
   Memorijal Nevio Valčić
   Memorijal Zambelli
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Menen
   Menongue
   Mercatale Valdarno
   Merced (V)
   Merced, U23 (V)
   Mercedes
   Merdingen (V)
   Mere
   Merelbeke (b)
   Merksem (a)
   Mersey Roads Two Day
   Metolong
   Meulebeke
   Meulebeke, Junioren
   Mišeluk
   Michelstadt
   Middelkerke, Cyclocross
   Middletown, Cyclocross
   Middletown, Cyclocross (V)
   Midmar Notts
   Midt-data løbet , Junioren
   Mierlo
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Tortona
   Milano, Cyclocross
   Milano, Cyclocross (V)
   Milazzo
   Milko Dimov - Ilia Krastev Cup
   Mnichovo Hradiste, Cyclocross
   Moctezuma
   Modesto
   Moerdijk
   Moerzeke (a)
   Moita
   Mojmirovce
   Mol (b)
   Molenbeek-Wersbeek
   Molenbeek-Wersbeek, Elite/U23
   Molenstede
   Molina
   Momalle (b)
   Monaco
   Monaco (e)
   Monaco (f)
   Monash, Criterium (b)
   Moncontour
   Monni
   Mons
   Monster
   Montalbano
   Montanino
   Monte San Pietrangeli
   Monte Urano
   Montecatini Terme
   Montegnée
   Montego Bay
   Montegranaro
   Montegranaro
   Montenaken (a)
   Montenaken (b)
   Montes Claros
   Monteveglio
   Montevideo
   Montréal (a)
   Montréal (V)
   Montreux (V)
   Montreux, Criterium
   Montreux, Junioren
   Monza
   Moorslede
   Moorslede (b)
   Morgan Hill
   Morgan Hill (V)
   Mornimont
   Morteau - Pontarlier
   Moscou, Keirin
   Moscou, Ploegsprint
   Mosta
   Mount Hamilton
   Mount Hamilton (V)
   Mount Parnitha (V)
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Parnitha, Junioren
   Mount Washington
   Mountbatten , Criterium
   Mozal circuito
   Mriehel By-Pass, Chrono
   Mtn.Hymettus (V)
   Mtn.Hymettus, Elite/U23
   Mtn.Hymettus, Junioren
   Mucurapo
   Mulgi, Mountainbike
   Mumbai (a)
   Mumbai (b)
   Murguía
   Muuga, Chrono
   Muxika
   Mwanza
   Mynämäen, Chrono
   Néa Filadélfeia, Criterium (V)
   Néa Filadélfeia, Criterium, Elite/U23
   Néa Filadélfeia, Criterium, Junioren
   Néa Filadélfeia, Criterium, Nieuwelingen
   Néa Ionía, Criterium, Elite/U23
   Næstved
   Nürnberg
   Nürnberg (V)
   Nachitua
   Nafarros
   Nakskov
   Nakskov, Elite/U23 (V)
   Namaacha, Chrono
   Namibian Cycle Classic
   Namur, Cyclocross
   Nantes - Segre, Amateurs
   Napa
   Naranco
   Nardi
   Nasese, Chrono
   Nationaal Kampioenschap voor Clubs, Op de weg, Ploegentijdrit, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters A, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters B, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters C, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Qatar
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Letland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oezbekistan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Turkije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Estland General Classification
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, IJsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, IJsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Paraguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite B, Burkina Faso
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahama's
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Fiji
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ghana
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, IJsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, IJsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kameroen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Lesotho
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libanon
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Liechtenstein
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Madagaskar
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nicaragua
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noord-Korea
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noord-Korea (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Qatar
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Kitts en Nevis
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Kitts en Nevis (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Lucia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Singapore
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Singapore (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Suriname
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Suriname (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Taiwan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Trinidad en Tobago (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Uruguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Vietnam
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 40+, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Ecuador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Ecuador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Letland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Panama
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Roemenië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Andorra
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Antigua en Barbuda
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bahama's
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bahama's (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bolivia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Lesotho
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Libanon
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Libië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Liechtenstein
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Madagaskar
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noord-Korea
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noord-Korea (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Peru (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saint Kitts en Nevis
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saint Kitts en Nevis (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saint Lucia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Sao Tome & Principe
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Trinidad en Tobago (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Uruguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Vietnam
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belize
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ecuador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ecuador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Iran
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mauritius
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mongolië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mongolië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Namibië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nicaragua
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Paraguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Trinidad en Tobago (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Bahama's
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Brazilië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Ecuador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Ecuador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Namibië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Namibië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Paraguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Trinidad en Tobago (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Turkije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Venezuela (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belize
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ecuador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ecuador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guyana
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Iran
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Lesotho
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Libië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mongolië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mongolië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Namibië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Namibië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nicaragua
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Paraguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Peru
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Qatar
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Saint Lucia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Singapore
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tunesië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Turkije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Turkije (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Bahama's
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Bahama's (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Brazilië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Ecuador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Ecuador (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, El Salvador
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nicaragua
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Paraguay
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Qatar
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Roemenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Trinidad en Tobago
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Turkije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Chili
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Chili (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Costa Rica
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Costa Rica (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Venezuela (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Baan, 1 Deense Mijl, Amateurs, Slowakije
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
   Nationaal record, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
   National Day Race
   National Points Series
   National Racing Calendar General Classification
   National Road Series
   National Road Series Teams
   National Sports Festival Japan, Op de weg, Elite, Japan
   Nationale Olympische Spelen, Op de weg, Beloften, Mexico
   Nationale Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Mexico
   Nationale Spelen, Op de weg, Elite, China
   Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
   Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China
   Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nigeria
   Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
   Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
   Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V)
   Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica
   Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica (V)
   Nationale Spelen, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V)
   Nationale Spelen, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica
   Nayala
   Neeroeteren, Chrono
   Neerpelt, Cyclocross
   Nelson 40
   Nerviano
   Nes Harim, Chrono
   Neufchâtel-en-Bray (a)
   Neufvilles (b)
   Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
   Neuss, Criterium
   Nevada City
   New Gloucester, Cyclocross
   New Gloucester, Cyclocross (V)
   New Hampshire
   New Providence
   New Providence (a)
   New York (c)
   Newry
   Nhlangano
   Niederanven, Cyclocross
   Niel (a)
   Niel, Cyclocross
   Nienburg
   Nieuw-Vossemeer
   Nieuwendijk
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Nieuwkerken-Waas
   Nieuwmoer (V)
   Ninove (b)
   Ninove, Dernycriterium
   Nispen (V)
   Nisse, Amateurs
   Nogent-sur-Oise
   Nokere
   Nommay, Cyclocross
   Nommay, Cyclocross (V)
   Noordhorn (V)
   Noordwijkerhout
   Noosa
   Norfolk
   Norristown
   North Shore Cycle Tour
   Northampton, Cyclocross
   Northampton, Cyclocross (a)
   Northampton, Cyclocross (a) (V)
   Northampton, Cyclocross (V)
   Nortorf, Elite/U23 (V)
   Nossegem, Cyclocross, Elite/U23
   Nossegem, Cyclocross, Junioren
   Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen
   Nove (V)
   Noviciado (a)
   Noyal, Amateurs
   Numansdorp (V)
   Nyborg
   Nynäshamn
   Nynäshamn (V)
   Oñate
   Oak Hill
   Obdam
   Obergurig (V)
   Oberhausen
   Oberhausen (a)
   Obornikach Wroclaw
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren
   Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
   Oceanian Cycling Championships 2, Op de weg, Elite (V)
   Oceanian Cycling Championships 2, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Oceanian Cycling Championships 2, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Oceanian Cycling Championships 2, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Oceanian Cycling Championships 2, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Oceanian Cycling Championships 2, Op de weg, Junioren
   Ochten
   Ochten (V)
   Odder
   Odense
   OECS Cycling Challenge
   Oedelem (b)
   Oetingen
   Oiartzun
   Oil Workers Trade Union OWTU Cycling Race
   Olan Tempo
   Olen (b)
   Oliveira de Azemeis
   Olomouc, Cyclocross
   Olomouc, Cyclocross (V)
   Olympik Trnava
   Oman Road Race 1
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad (V)
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
   Omloop Schokland
   Omloop van Borsele (V)
   Ontario
   Oordegem (b)
   Oostduinkerke (V)
   Oosterhout (b)
   Oostmalle, Cyclocross
   Oostmalle, Cyclocross (V)
   Oostnieuwkerke
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Oostvoorne (V)
   Oran
   Ordino, Chrono
   Ordino, Chrono (a)
   Ordrup
   Orklatempon, Elite/U23
   Ornago
   Ornavasso, Cyclocross
   Orvault - Saint-Nazaire - Orvault
   Osteria Grande
   Ostrava
   Otegem, Cyclocross
   Othman Bin Affan Model Independent School
   Otley
   Ottergem
   Ottershaw
   Ottershaw
   Ottershaw (a)
   Ouagadougou
   Oud-Heverlee
   Oud-Vossemeer (V)
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Oudenburg
   Outer (c)
   Ouverture Saison Tunisie
   Overijse
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Overmere (b)
   Overpelt (c)
   Oviedo, Criterium
   Owando
   OXI Memorial Climb Race, Elite/U23
   OXI Memorial Climb Race, Junioren
   Pérenchies
   Pétange, Cyclocross
   Pétange, Cyclocross (V)
   Pétfürdő
   Pärnu
   Püha Loomaaia Rattaralli
   Póvoa de Varzim
   Padborg
   Paderno
   Padrón
   Paine
   Palazzolo Milanese
   Palazzolo sull'Oglio (a)
   Palipane Hill Climb
   Palma de Mallorca (b)
   Pan American Championships, Op de weg, Beloften
   Pan American Championships, Op de weg, Elite
   Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Pan American Championships, Op de weg, Junioren
   Pan American Championships, Op de weg, Junioren (V)
   Parabiago
   Parabiago
   Paramaribo (a)
   Paramaribo, Criterium
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chambord - Vailly
   Paris - Conneré
   Paris - Evreux
   Paris - Ezy
   Paris - Mantes-en-Yvelines
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, Junioren
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Rouen
   Paris - Tours
   Paris - Tours, U23
   Paris - Troyes
   Parma - La Spezia
   Passendale (b)
   Peer, Criterium
   Pelham
   Penna
   Pepingen
   Perbais
   Perpignan
   Perth, Puntenkoers (V)
   Perth, Scratch (V)
   Pescara, Elite/U23
   Petřvald
   Peymeinade
   Philadelphia (a)
   Philadelphia (V)
   Philadelphia, Cyclocross
   Philadelphia, Cyclocross (V)
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Pičin
   Pičin (a)
   Piemonte
   Pijnacker
   Pijnacker, Criterium, Amateurs
   Pinerolo
   Piombino Dese
   Pistoia - Fiorano
   Pittem (a)
   Piubega
   Pleasanton
   Ploegsteert (b)
   Plouay
   Plouay (V)
   Plumelec
   Plymouth , Cyclocross
   Plymouth , Cyclocross (V)
   Plzen
   Plzen, Cyclocross
   Po Ulicah Kranja
   Podborany, Cyclocross
   Podbrezová, Cyclocross
   Podenzano
   Poggio alla Cavalla
   Polignano a Mare
   Polleur (a)
   Polynormand
   Pommereuil, Junioren
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Pont-à-Marq
   Pontevedra
   Pontevedra
   Ponton
   Por las Rutas del Sol Muchik
   Porcheresse
   Porec
   Porrentruy
   Port Royal , Chrono (a)
   Portland, Cyclocross
   Portland, Cyclocross (a)
   Portland, Cyclocross (a) (V)
   Portland, Cyclocross (V)
   Portland, Cyclocross, Junioren
   Portland, Cyclocross, U23
   Porto
   Porvoo
   Possenta
   Post Cup, Elite/U23 General Classification
   Prémio de Abertura
   Praha - Karlovy Vary - Praha
   Praha (a)
   Prairie Rose State Games, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Prato
   Pratomagno
   Pregnana Milanese
   Premier Calendar Road Series General Classification
   Premier League Iran 1
   Premio Albergaria
   Premio Inauguración Catalunya
   President's Cup
   Preston, Criterium
   Pribram
   Prince Sultan Faisal bin Fath Challenge
   Profronde van Almelo
   Profronde van Almelo (V)
   Protecting Forest
   Providence, Cyclocross
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belg
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belg
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Elite, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Junioren, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
   Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, Eerstejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, tweedejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters A, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters B, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters C, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, tweedejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Beloften, België
   Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Elite, België
   Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Elite, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Puchar Ministra Obrony Narodowej
   Puchar Prezydenta Miasta Ruda Slaska, Criterium, Elite/U23
   Pujols (a)
   Purmerend
   Putrajaya
   Putte-Kapellen
   Puurs (c)
   Puurs, Cyclocross, Elite/U23
   Puurs, Cyclocross, Junioren
   Puurs, Cyclocross, Nieuwelingen
   PWZ Zuidenveld Tour
   Pyhäjärvi
   Qian Dao Hu Thousand Island Lake
   Qormi, Chrono
   Quad Cities, Criterium
   Quad Cities, Criterium (V)
   Quatre Jours de Noumea
   Quillan
   Rødekro, Elite/U23
   Rødekro, Elite/U23 (V)
   Rødekro, Junioren
   Rødvig, Elite/U23 (V)
   Rakke, Mountainbike
   Rakvere, Mountainbike
   Rambrouch, Cyclocross
   Ramsdonk
   Ramsel (b)
   Randers
   Randwick, Criterium
   Ras al-Khaimah
   Rauðavatn
   Rõuge, Mountainbike
   Reading
   Recife
   Red Trolley Classic (V)
   Reda
   Redlands, Criterium
   Redmond, Cyclocross
   Redmond, Cyclocross (V)
   Redon
   Regionaal Kampioenschap van de Littoral, Op de weg, Elite, Kameroen
   Rencheux
   Reningelst
   Renwick
   Retie (c)
   Retie, Elite/U23
   Reute (a)
   Rev120 Waikato
   Reykjavík, Criterium
   Rhede
   Rhede (a)
   Rhede (a) (V)
   Rhenoy
   Ricardo Palma - San Geronimo de Sucre
   Richmond
   Richmond (a)
   Ried, Amateurs
   Riehen, Criterium
   Rieti
   Riga
   Riihimäki, Chrono
   Rijkevorsel (b)
   Rijkevorsel, Cyclocross, Elite/U23
   Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren
   Rijkevorsel, Cyclocross, Nieuwelingen
   Rijsoord
   Rijsoord (V)
   Rijssen (V)
   Rilland, Amateurs
   Ringsted
   Ringsted (V)
   Ringwegrace
   Rivalta
   River Road
   Robelmont
   Rochdale
   Rocheville
   Rochlitz
   Rockanje, Mountainbike
   Roeselare (V)
   Rogaland GP
   Rogno, Chrono
   Rogno, Chrono (V)
   Rokytnice
   Rokytnice, Criterium
   Romsée
   Romsée - Stavelot - Romsée
   Romsée, Junioren
   Ronde du Canigou, Amateurs
   Ronde du Pays Basque
   Ronde van Berg
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen (V)
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Roosendaal
   Roosendaal (a)
   Roosendaal (b)
   Roosendaal (c)
   Rooster Race
   Rosendal
   Rosenheim (a)
   Rossignol
   Roswell (V)
   Roswell, Criterium
   Rotorua
   Rotterdam (b) (V)
   Rotterdam, U23
   Rotterdam, Zesdaagse
   Roubaix, Cyclocross
   Roubaix, Cyclocross (V)
   Roubaix, Cyclocross, Junioren
   Roubaix, Cyclocross, U23
   Roux-Miroir (V)
   Rucphen
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Ruisbroek (b)
   Ruisbroek, Junioren
   Rukkelingen-Loon
   Rumst (b)
   Runkelen
   Ruta Sébaco
   Sáles
   Sánchez
   São Felipe
   São Paulo
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Sagitun Cycle Classic
   Saint Louis (b)
   Saint-Amand-Mont-Rond
   Saint-Estève
   Saint-Etienne
   Saint-Hilaire-du-Harcouët
   Saint-Maximin
   Saint-Quentin, Criterium
   Saint-Quentin, Cyclocross
   Saint-Quentin, Cyclocross (V)
   Saint-Séverin
   Saint-Saëns
   Saint-Sauveur-Lendelin
   Sainte-Luce-sur-Loire
   Sainte-Martine
   Saladillo
   Salgótarján
   Salisbury
   Salt Lake City
   Salto
   San Bartolome
   San Bernardino
   San Cristóbal
   San Daniele
   San Diego
   San Diego (b)
   San Diego (c)
   San Donà
   San Gottardo
   San Gregorio
   San Jose (b)
   San Jose (V)
   San Juan
   San Juan (b)
   San Luigi
   San Martin
   San Martino di Lupari
   San Sebastian (c)
   San Secondo Parmense
   San Vendemiano
   San Vito
   Sandby
   Sandefjord
   Sandefjord
   Sandergerði - Reykjanesmótið
   Sandy Springs (V)
   Sandy Springs, Criterium
   Sanem
   Sanford
   Sankt Johann in Tirol
   Sannazzaro de' Burgondi, Elite/U23
   Sanski Most
   Sant'Urbano
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santa Cruz (V)
   Santa Rosa (V)
   Santander (a)
   Santiago
   Sanya
   Saulheim
   Scandinavian Open Road Race, Elite/U23
   Scandinavian Week General Classification
   Schönaich
   Schönaich (V)
   Schaijk
   Schattdorf
   Schiavon
   Schiffelange
   Schoten
   Schwarzhäusern
   Schwaz (a)
   Scottsdale
   Scottsdale
   Scrubo, Chrono
   Sea to Stars Mauna Kea
   Sebnitz
   Selection African Cycling
   Sennestadt (V)
   Senonchamps
   Sevnica
   Shanghai (c)
   Sharjah, Chrono
   Sharm El Sheikh
   Sheikh Ababneh Cycling Competition
   Shenzhen
   Shepparton
   Shepparton
   Shirley Heights Challenge
   Sibaté
   Sidoarja, Criterium
   Sierre - Nax
   Siguatepe - La Esperanza
   Silenen - Amsteg - Bristen
   Silkeborg
   Silvano
   Sinaai (b)
   Sinaai (V)
   Singapore, Criterium
   Sint Michielsgestel, Cyclocross
   Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
   Sint-Brixius-Rode
   Sint-Brixius-Rode (a)
   Sint-Jan
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Lambrechts-Herk
   Sint-Lievens-Houtem (c)
   Sint-Maria-Lierde (b)
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Niklaas, Cyclocross
   Sint-Pauwels
   Sinzig
   Siteki
   Sivry
   Sjællandsk Dame Cup 2009 (V)
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Sjællandsmesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken (V)
   Skandis GP
   Skandis GP (V)
   Skara
   Smithfield
   Snelling
   Snelling (V)
   Snowy Cup - Saint Antoine Criterium
   Sobešlav, Criterium
   Sogamoso
   Soissons
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Somerville
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   Sommacampagna
   Sona
   Sopelana
   Sora
   Sorø, Elite/U23
   Sorø, Junioren
   Soraluze
   Sotramila, Chrono
   South East Road Race League Winter Series 4
   South-East Asian Games, Op de weg, Elite
   South-East Asian Games, Op de weg, Elite (V)
   South-East Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   South-East Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Southampton, Cyclocross
   Southampton, Cyclocross (V)
   Southwick
   Sovizzo
   Soweto
   Spartanburg, Criterium
   Spartanburg, Criterium (V)
   Spata City Circuit, Elite/U23
   Spiere
   Spijkenisse
   Spijkenisse (V)
   Spilia Climb Race, Elite/U23
   Spisšká Nová Ves, Chrono
   Spisska Nova Ves, Criterium
   Stadl-Paura, Cyclocross
   Staffanstorp
   Star & Garter 100
   Staunton
   Stavanger, Elite/U23
   Steenbergen
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinalben
   Steinfurt
   Steinfurt
   Steinmaur, Cyclocross
   Steinmaur, Cyclocross (V)
   Stekene (a)
   Stekene (c)
   Sterling
   Sterling, Cyclocross
   Sterling, Cyclocross (V)
   Stiphout
   Stjørdalsdagene GP
   Stockental, Chrono (V)
   STOP Cukrászda Idöfutam
   Strade Bianche
   Stratford - Dargo
   Stresa
   Stribro, Cyclocross
   Strijen (a) (V)
   Strombeek-Bever
   Strullendorf, Cyclocross
   Stuttgart (d)
   Subotica
   Sucha Beskidzka
   Sun Prairie, Cyclocross
   Sun Prairie, Cyclocross (a)
   Sun Prairie, Cyclocross (a) (V)
   Sun Prairie, Cyclocross (V)
   Sunapee
   Sunol, Chrono
   Sunshine Classic
   Surabaya
   Surhuisterveen
   Surhuisterveen, Cyclocross
   Surhuisterveen, Cyclocross (V)
   Susiajot
   Suzhou
   Suzuka
   Svendborg
   Svogerslev, Elite/U23 (V)
   Sydney
   Sydney (b)
   Szosami Zagłębia
   Türkiye Genel Ferdi Klasmanı
   Ta'Pinellu Hill, Chrono
   Töging (V)
   Tétange
   Ta'Pinellu Circuit
   Taça da Cidade de São Tomé
   Taça de Portugal
   Taça Serapio Hyacinth General Classification
   Taipingshan
   Talca
   Tallinn (a)
   Tallinn (b)
   Tanara - Puente de Bayano
   Tanay, Chrono
   Tanger
   Tanger
   Taranaki
   Tarbaca
   Tartu
   Tartu (b)
   Tartu, Mountainbike
   Tasmanian Wheelers Winter Series Nelson 4
   Tasmanian Wheelers Winter Series Nelson 6
   Taupo
   Taupo
   Tavira
   Tchibo Cup
   Telbru Cycling Race
   Temse (c)
   Terra Cotta, Elite/U23
   Tertre (b)
   Tervuren, Cyclocross
   Tervuren, Cyclocross (V)
   The Long One
   Three Village Tour
   Thun
   Thun (V)
   Thun, Chrono
   Thy
   Tiel, Dernycriterium
   Tiel, U23
   Tielt-Winge (V)
   Tienen
   Tienen (a)
   Tihany
   Tilburg, Zesdaagse
   Time Trial Test
   Tipitapa - Masaya, Chrono
   Toplica
   Torhout (d)
   Toronto, Cyclocross
   Toronto, Cyclocross (V)
   Torredonjimeno
   Tour de Commewijne
   Tour de Eastern
   Tour de Hesbaye
   Tour de Kruševac
   Tour de Seoul
   Tour de Shi Jia Zhuang
   Tour de Sidi Slimane
   Tour de Vendée
   Tour de Vojvodina International
   Tour de Vojvodina International (a)
   Tour des communes de la vallée du Bedat
   Tour du Finistère
   Tour du Gâtinais
   Tour du Haut-Berry
   Tour du Labourd
   Tour ni Frank
   Tour Nonvitcha
   Tour of Kensington Valley
   Tour of Pendle
   Tour of the Reservoir
   Tour of University Heights
   Tourinnes-Saint-Lambert (a)
   Tournai (b)
   Tours
   Trønderfestivalen General Classification
   Tralee
   Tre Ponti
   Tre Valli Varesine
   Trento
   Trento - Monte Bondone
   Tres Cantos
   Trevenzuolo
   Treviso (a)
   Treviso, Cyclocross
   Treviso, Cyclocross (V)
   Treviso, Cyclocross, Junioren
   Treviso, Cyclocross, U23
   Triberg
   Trofee der Vlaamse Ardennen, Junioren
   Trofej UČKA
   Trofeo Broglia Marzé Quintino
   Trofeo Egidio Bedogni
   Trofeo Euskaldun General Classification
   Trofeo Iberdrola
   Trofeo Marco Rusconi
   Trofeo Maria Rovelli
   Trofeo Maria Santissima Delle Grazie - Cantalice
   Trofeo Maria SS. Addolorata
   Trofeo Mario Zanchi
   Trofeo Melinda
   Trofeo Memorial Tito Squadroni
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Paolin Fornero
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Petroli Firenze
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Pollença
   Trofeo Raffaele Marcoli
   Trofeo Rigoberto Lamonica
   Trofeo S.C. Marcallo Casone
   Trofeo Salvatore Morucci
   Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
   Trofeo Società Ciclistica Corsanico
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Stefano Fumagalli, Elite/U23
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Velo Plus
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trofeu Abelard Trenzano
   Trognée-Hannut
   Trognée
   Trois Jours d'Aigle
   Trondheim
   Trondheim, Chrono
   Trongjo Opp
   Trophée Clermontois
   Trophée des Champions - UB Argentonnaise
   Trophée des Grimpeurs
   Trophée des Grimpeurs (V)
   Troyes - Dijon
   Trucios-Turtzioz
   Trujillo
   Trujillo - La Casmiche
   Trujillo - Samne
   Trujillo - Shiran - Laredo
   Tsavaliaria
   TT Preizerdaul
   Tucson
   Turul Kupa
   Tuta
   Tyskie Kryterium Fiata
   U.S. Air Force Classic
   UAE Road Race 1
   UAE Road Race 2
   UCI Africa Tour
   UCI America Tour
   UCI Asia Tour
   UCI Europe Tour
   UCI Oceania Tour
   UCI World Tour
   UIV Cup Alkmaar, U23
   Ulbeek-Wellen
   Ulster Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
   Um al Quweim
   UNI-Radrennen
   Unicov, Cyclocross
   Unicov, Cyclocross (V)
   University Cycling Challenge
   Uppsala, Elite/U23
   US 100 K Classic
   USA Crits Series Speed Week (a) General Classification
   Usquert
   Uster, Cyclocross
   Uster, Cyclocross (V)
   Utrecht (b)
   V Válida Rescatando el Ciclismo Aragüeño
   Värnamo
   Vélo Toleka
   Völkermarkter Radsporttage (b)
   Västboloppet
   Västmanlands 4-dagars / Anundsloppet
   Vårgårda (V)
   Vårgårda (V)
   Valdaso
   Valeggio
   Valencia
   Valencia (d)
   Valencia, Criterium
   Valentine's Day Classic
   Valkenburg aan de Geul (a) (V)
   Vallegrande Santa Cruz
   Vana Haapsalu, Chrono
   Varese, Junioren
   Varignana
   Vasbyt Classic
   Vatternrundan
   Võru Rattaralli
   Vechta, Cyclocross
   Vechta, Cyclocross (V)
   Veendam
   Veenendaal - Veenendaal
   Vejen, Criterium, Elite/U23
   Vejle
   Vejle, Elite/U23 (V)
   Veldegem (b)
   Veldhoven
   Veldhoven (V)
   Velika Nagrada Općine Bistra
   Velika Nagrade Čubure
   Velika Niša
   Velm-St Truiden
   Venado Tuerto
   Vendeuvre
   Verona
   Vertova, Junioren
   Veurne (b)
   Vianden
   Viane
   Viborg
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Victor Macedo Memorial
   Victoria
   Victoria Circuit
   Vieira do Minho
   Vienības
   Vienne Classic Espoirs
   Vignoux-sur-Barangeon
   Vigo (a)
   Vigonza
   VII Válida Rescatando el Ciclismo Aragüeño
   Vila Real de Santo António "Faro"
   Viljandi Tänavasõit, Criterium
   Villa Hayes - Doble Benjamin Aceval
   Villa Maria
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villanova di Ravenna
   Villarcayo, Cyclocross
   Villefranche
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vipava - Nanos
   Virton (a)
   Virton (b)
   Vitré (a)
   Vittorio Veneto
   Vlaamse / Antwerpse Havenpijl
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Vlaardingen
   Vlissegem (V)
   VN HiFi-Color Studio, Elite/U23
   Voerendaal
   Vollezele
   Volta a Barbanza
   Volta a Barragem
   Volta Ciclística Transpantaneira
   Volta Cidade Morena
   Volta del Llagostí
   Volta Do ABC Paulista
   Volta Ilha Dos Amores
   Volvo Kupa
   Voorshoven
   Vorselaar, Cyclocross
   Vorselaar, Cyclocross, Junioren
   Vorselaar, Cyclocross, U23
   Vougy
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta de Cancienes
   Vuelta de la Juventud Uruguay General Classification
   Vuelta de la Leche
   Vuelta de los Puentes
   Vuelta del Este Cordobes
   Vuelta Gregorio Albarracin
   VW Herald
   Vzpon na Cvitsrsko sedlo
   Vzpon na Kal
   Vzpon na Krvavec
   Vzpon na Mohor
   Vzpon v Zavodnje-Sleme
   Waasmunster (b)
   Wachtebeke (b)
   Wai Tui Cycles , Criterium
   Wake up Akwa
   Wal Smith Memorial - Casterton 50
   Walterboro (V)
   Walterboro, Criterium
   Wambeek-Ternat
   Wanganui GP
   Wangen
   Wanzele
   Warcoing
   Waregem, U23
   Warmenhuizen
   Warrnambool
   Warszawa (c)
   Warwick, Criterium
   Warwick, Cyclocross
   Warwick, Cyclocross (b)
   Warwick, Cyclocross (b) (V)
   Warwick, Cyclocross (V)
   Wateringen
   Watt's Memorial
   WB Energy Criterium Skopje
   WE Invitational Ratakilpailut
   WeBike Løbet, Elite/U23
   WeBike Løbet, Elite/U23 (V)
   Week end du Champsaur, U19
   Weelde (b)
   Wegnez (b)
   Weiach, Criterium
   Welkenraedt (b)
   Welland
   Wellinghofer Bergkriterium
   Wellinghofer Bergkriterium (V)
   Wellington (V)
   Wells Fargo Twilight Criterium
   Wels
   Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Beloften, Duitsland (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-59 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 45-49 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Masters, 45-49 (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
   Wereldrecord, Baan, 500 m (V)
   Wereldrecord, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wernhout
   Wervik (b)
   West Windsor, Cyclocross
   West Windsor, Cyclocross (b) (V)
   Westdorpe, Amateurs
   Westerlo (b)
   Westfalen Preis
   Westfriese Dorpenomloop
   Westkapelle, Amateurs
   Westkerke (V)
   Westmalle, Dernycriterium
   Westrozebeke
   Wetteren-Ten Eede
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon
   Wetzikon (V)
   Wetzikon, Cyclocross
   Wetzikon, Cyclocross (V)
   Wharic Challenge
   Wheat-up cycling race
   Wielún, Criterium
   Wien - Lassnitzhöhe
   Williston, Cyclocross
   Williston, Cyclocross (V)
   Wilmington GP
   Wilmington, Cyclocross (a)
   Wilmington, Cyclocross (a) (V)
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wilro 100
   Wilrock Power Ride
   Wim Hendriks Trofee
   Windhoek
   Windsor
   Windsor
   Winobranie Zielona Gora , Criterium
   Wissekerke, Amateurs
   Wittenberg
   Wodecq (V)
   Woerden, Cyclocross
   Wolfsberg (a)
   Wolvertem, Criterium
   Wyscig o Wielka Nagrode Belchatowa
   Yanfolila - Bougouni
   Yasu City, Cyclocross
   Yasu City, Cyclocross (V)
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire (a)
   Ystad
   Zürich (V)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zabok
   Zagreb
   Zaragoza
   Zebbug
   Zele (c)
   Zele (d)
   Zellik - Galmaarden
   Zelzate (c)
   Zeralda
   Zevenbergen
   Zhangjiajia Bicycle Challenge
   Zierikzee, Amateurs
   Zillebeke - Westouter - Zillebeke
   ZLM Tour
   Zloty Pierscien Krakowa
   Zolder, Cyclocross
   Zolder, Cyclocross (V)
   Zolder, Cyclocross, Junioren
   Zolder, Cyclocross, U23
   Zonnebeke (b)
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zrece
   Zuid-Dakota , Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zuidkempense Pijl
   Zumaia "Pais Vasco"
   Zurrieq circuit
   Zurzach
   Zutendaal (b)
   Zwevezele
   Zwevezele, Nieuwelingen
   Zwolle (a)
   Zwolle (b)
   Zwolle (V)



rss

Members online: