Circuit Cycliste Sarthe


France

Het Circuit de la Sarthe is van oorsprong een interregionale driedaagse wedstrijd die in 1953 voor het eerst werd verreden.

2019
09-04 1º stage
2018
03-04 1º stage Abbaye de l´Epau (Pays de la Loire) - Baugé (Pays de la Loire) 193,6 km
   Justin Jules
04-04 2º stage Riaillé (Pays de la Loire) - Ancenis (Pays de la Loire) 183,7 km
   Marc Sarreau
05-04 3º stage Abbaye de l´Epau (Pays de la Loire) - Pré-en-Pail (Pays de la Loire) 199 km
   Guillaume Martin
06-04 4º stage Brûlon (Pays de la Loire) - Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 183,9 km
   Daniel McLay
General Classification
   Guillaume Martin
2017
04-04 1º stage Pouzauges (Pays de la Loire) - Pouzauges (Pays de la Loire) 173,2 km
   Justin Jules
05-04 2º stage Ligné (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 100 km
   Bryan Coquard
05-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 6,8 km
   Alex Dowsett
06-04 4º stage Angers (Pays de la Loire) - Pré-en-Pail (Pays de la Loire) 190 km
   Lilian Calmejane
07-04 5º stage Abbaye de l´Epau (Pays de la Loire) - Saint-Calais (Pays de la Loire) 187 km
   Bryan Coquard
General Classification
   Lilian Calmejane
2016
05-04 1º stage Château-du-Loir (Pays de la Loire) - Château-du-Loir (Pays de la Loire) 182,8 km
   Marc Fournier
06-04 2º stage part a Saint-Mars-la-Jaille (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 85,1 km
   Bryan Coquard
06-04 2º stage part b Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 6,8 km
   Anton Vorobyev
07-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Pré-en-Pail (Pays de la Loire) 190,3 km
   Anton Vorobyev
08-04 4º stage Abbaye de l´Epau (Pays de la Loire) - Arnage (Pays de la Loire) 176 km
   Juan José Lobato
General Classification
   Marc Fournier
2015
07-04 1º stage 188,2 km
   Nacer Bouhanni
08-04 2º stage part a 83,9 km
   Anthony Roux
08-04 2º stage part b Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 6,8 km
   Adriano Malori
09-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Pré-en-Pail (Pays de la Loire) 190,3 km
   Manuele Boaro
10-04 4º stage Le Mans (Pays de la Loire) - Le Lude (Pays de la Loire) 178,5 km
   Nacer Bouhanni
General Classification
   Ramunas Navardauskas
2014
08-04 1º stage Saint-Jean-de-Monts (Pays de la Loire) - Saint-Géréon (Pays de la Loire) 197,2 km
   Nacer Bouhanni
09-04 2º stage Ancenis (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 88 km
   Jonas Ahlstrand
09-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 6,8 km
   Alex Dowsett
10-04 4º stage Angers (Pays de la Loire) - Pré-en-Pail (Pays de la Loire) 196 km
   Ramunas Navardauskas
11-04 5º stage Abbaye de l´Epau (Pays de la Loire) - La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) 185 km
   Axel Domont
General Classification
   Ramunas Navardauskas
2013
02-04 1º stage Fontenay-le-Comte (Pays de la Loire) - Ligné (Pays de la Loire) 179,4 km
   Matteo Pelucchi
03-04 2º stage - Angers (Pays de la Loire) 93,6 km
   Nacer Bouhanni
03-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 6,8 km
   Luke Durbridge
04-04 4º stage Angers (Pays de la Loire) - Pré-en-Pail (Pays de la Loire) 188,7 km
   Pierre Rolland
05-04 5º stage Le Mans (Pays de la Loire) - Saint-Vincent-du-Lorouër (Pays de la Loire) 165,8 km
   Francis Mourey
General Classification
   Pierre Rolland
2012
03-04 1º stage Croix-de-Vie (Pays de la Loire) - Riaillé (Pays de la Loire) 192,8 km
   Denis Galimzyanov
04-04 2º stage Riaillé (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 87,8 km
   Michel Kreder
04-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 6,8 km
   Luke Durbridge
05-04 4º stage Angers (Pays de la Loire) - Pré-en-Pail (Pays de la Loire) 181,1 km
   Francisco José Ventoso
06-04 5º stage Le Mans (Pays de la Loire) - Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 166,6 km
   Thomas Dekker
General Classification
   Luke Durbridge
2011
05-04 1º stage Olonne (Pays de la Loire) - Saint-Mars-la-Jaille (Pays de la Loire) 191 km
   Daniele Bennati
06-04 2º stage part a Saint-Mars-la-Jaille (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 99,8 km
   Michel Kreder
06-04 2º stage part b Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 6,8 km
   Daniele Bennati
07-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Pré-en-Pail (Pays de la Loire) 181,1 km
   Anthony Roux
08-04 4º stage Le Mans (Pays de la Loire) - Bonnétable (Pays de la Loire) 166,7 km
   Daniele Bennati
General Classification
   Anthony Roux
2010
06-04 1º stage Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Varades (Pays de la Loire) 184,6 km
   Luis León Sánchez
07-04 2º stage part a Varades (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 97 km
   Anthony Ravard
07-04 2º stage part b Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 6,8 km
   Tiago Machado
08-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Pré-en-Pail (Pays de la Loire) 181,1 km
   Samuel Dumoulin
09-04 4º stage Le Mans (Pays de la Loire) - Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) 171 km
   Anthony Ravard
General Classification
   Luis León Sánchez
2009
07-04 1º stage Noirmoutier-en-l'Ile (Pays de la Loire) - Ancenis (Pays de la Loire) 191,9 km
   Enrico Rossi
08-04 2º stage Ancenis (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 93,8 km
   David Le Lay
08-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 6,1 km
   Jimmy Engoulvent
09-04 4º stage Angers (Pays de la Loire) - Pré-en-Pail (Pays de la Loire) 180,8 km
   Anthony Roux
10-04 5º stage Pré-en-Pail (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 195,2 km
   Jean Eudes Demaret
General Classification
   David Le Lay
2008
08-04 1º stage Aizenay (Pays de la Loire) - Ligné (Pays de la Loire) 182,4 km
   Anthony Ravard
09-04 2º stage Varades (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 99,8 km
   Samuel Dumoulin
09-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 9 km
   Christian Vandevelde
10-04 4º stage Angers (Pays de la Loire) - Fresnay-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 186,5 km
   Mikhailo Khalilov
11-04 5º stage - Le Mans (Pays de la Loire) 188,5 km
   Maximiliano Richeze
General Classification
   Thomas Voeckler
2007
10-04 1º stage La Roche-sur-Yon (Pays de la Loire) - Riaillé (Pays de la Loire) 190,9 km
   Angelo Furlan
11-04 2º stage Riaillé (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 99,8 km
   Paride Grillo
11-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 8,8 km
   Andreas Klöden
12-04 4º stage Angers (Pays de la Loire) 186,6 km
   Michael Albasini
13-04 5º stage Mamers (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 188,8 km
   Chris Sutton
General Classification
   Andreas Klöden
2006
04-04 1º stage Mouilleron-le-Captif (Pays de la Loire) - Saint-Mars-la-Jaille (Pays de la Loire) 193 km
   Robert Förster
05-04 2º stage part a - Angers (Pays de la Loire) 93.8 km
   Paride Grillo
05-04 2º stage part b Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 8.8 km
   Ivan Basso
06-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Ernée (Pays de la Loire) 188.3 km
   Alberto Loddo
07-04 4º stage Ernée (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 184.4 km
   Alessandro Bertolini
General Classification
   Stefan Schumacher
2005
05-04 1º stage Saint-Hilaire-de-Riez (Pays de la Loire) - Varades (Pays de la Loire) 197.2 km
   Anthony Ravard
06-04 2º stage part a Varades (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 92 km
   Andy Flickinger
06-04 2º stage part b Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 8.8 km
   Florent Brard
07-04 3º stage Angers (Pays de la Loire) - Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 195.4 km
   Damien Nazon
08-04 4º stage Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 180 km
   Sylvain Chavanel
General Classification
   Sylvain Chavanel
2004
06-04 1º stage Saint-Jean-de-Monts (Pays de la Loire) - Vallet (Pays de la Loire) 181.6 km
   Franck Bouyer
07-04 2º stage Vallet (Pays de la Loire) - Montreuil-Juigné (Pays de la Loire) 198.9 km
   Ludovic Turpin
08-04 3º stage Montreuil-Juigné (Pays de la Loire) - Évron (Pays de la Loire) 189 km
   Laurent Brochard
09-04 4º stage Évron (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 181 km
   Thomas Lövkvist
General Classification
   Thomas Lövkvist
2003
08-04 1º stage Nantes (Pays de la Loire) - Fontenay-le-Comte (Pays de la Loire) 188.4 km
   Carlos Da Cruz
09-04 2º stage Fontenay-le-Comte (Pays de la Loire) 195.1 km
   Massimo Strazzer
10-04 3º stage part a - Angers (Pays de la Loire) 93.3 km
   Yuriy Krivtsov
10-04 3º stage part b Angers (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 8.8 km
   Sylvain Chavanel
11-04 4º stage Angers (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 191.3 km
   Allan Davis
General Classification
   Carlos Da Cruz
2002
09-04 1º stage Noirmoutier (Pays de la Loire) 191.4 km
   Ludovic Capelle
10-04 2º stage - Châteaubriant (Pays de la Loire) 181 km
   Massimo Strazzer
11-04 3º stage Châteaubriant (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 99.8 km
   Massimo Strazzer
11-04 4º stage - Angers (Pays de la Loire) 9 km
   Jean Nuttli
12-04 5º stage Angers (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 171 km
   Massimo Strazzer
General Classification
   Didier Rous
2001
10-04 1º stage Écommoy (Pays de la Loire) - Évron (Pays de la Loire) 197 km
   Laurent Brochard
11-04 2º stage Évron (Pays de la Loire) - Tiercé (Pays de la Loire) 193 km
   Jaan Kirsipuu
12-04 3º stage part a Tiercé (Pays de la Loire) - Angers (Pays de la Loire) 94 km
   Jaan Kirsipuu
12-04 3º stage part b Angers (Pays de la Loire) 9 km
   David Millar
13-04 4º stage Angers (Pays de la Loire) - La Flèche (Pays de la Loire) 184,9 km
   David Millar
General Classification 677.9 km
   David Millar
2000
04-04 1º stage Mayenne (Pays de la Loire) - Mayenne (Pays de la Loire) 165.6 km
   Marcel Wüst
05-04 2º stage Mayenne (Pays de la Loire) - Châteauneuf-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 220.8 km
   Marcel Wüst
06-04 3º stage Châteauneuf-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 196.9 km
   Marcel Wüst
07-04 4º stage Durtal (Pays de la Loire) - Durtal (Pays de la Loire) 23.3 km
   David Cañada
07-04 5º stage Durtal (Pays de la Loire) - Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 99.4 km
   Marcel Wüst
General Classification
   David Cañada
1999
07-04 1º stage Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) - Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) 147.4 km
   Cédric Vasseur
08-04 2º stage Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) - Château-du-Loir (Pays de la Loire) 204.8 km
   Serguei Ivanov
09-04 3º stage Château-du-Loir (Pays de la Loire) - Montfort-le-Gesnois (Pays de la Loire) 209.7 km
   Damien Nazon
10-04 4º stage Mulsanne (Pays de la Loire) - Mulsanne (Pays de la Loire) 16.8 km
   Lance Armstrong
10-04 5º stage Mulsanne (Pays de la Loire) - Coulaines (Pays de la Loire) 95.9 km
   Damien Nazon
General Classification
   Steffen Kjærgaard
1998
07-04 1º stage Le Grand-Lucé (Pays de la Loire) - Le Grand-Lucé (Pays de la Loire) 155 km
   Jaan Kirsipuu
08-04 2º stage - La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) 238 km
   Marcel Wüst
09-04 3º stage La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) - Mamers (Pays de la Loire) 200 km
   Jaan Kirsipuu
10-04 4º stage Allonnes (Pays de la Loire) - Allonnes (Pays de la Loire) 15.6 km
   Melchor Mauri
10-04 5º stage Allonnes (Pays de la Loire) - Coulaines (Pays de la Loire) 96.6 km
   Jaan Kirsipuu
General Classification
   Melchor Mauri
1997
09-04 1º stage La Flèche (Pays de la Loire) - La Flèche (Pays de la Loire) 134.4 km
   Jeremy Hunt
10-04 2º stage La Flèche (Pays de la Loire) - Alençon (Basse-Normandie) 196.5 km
   Jeroen Blijlevens
11-04 3º stage Alençon (Basse-Normandie) - Bessé-sur-Braye (Pays de la Loire) 182 km
   Jeroen Blijlevens
12-04 4º stage Bouloire (Pays de la Loire) - Thorigné-sur-Dué (Pays de la Loire) 16.6 km
   Melchor Mauri
12-04 5º stage Thorigné-sur-Dué (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 100 km
   Filippo Meloni
General Classification La Flèche (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire)
   Melchor Mauri
1996
00-00 1º stage Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 150 km
   Daniele Nardello
00-00 2º stage Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Château-du-Loir (Pays de la Loire) 187,9 km
   Federico Colonna
00-00 3º stage Château-du-Loir (Pays de la Loire) - Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) 199.5 km
   Adriano Baffi
00-00 4º stage part a Vivoin (Pays de la Loire) - Vivoin (Pays de la Loire) 20,75 km
   Adriano Baffi
00-00 4º stage part b Vivoin (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 98.1 km
   François Simon
General Classification
   Adriano Baffi
1995
00-00 1º stage Thorigné-sur-Dué (Pays de la Loire) - Thorigné-sur-Dué (Pays de la Loire) 146 km
   Eddy Seigneur
00-00 2º stage Thorigné-sur-Dué (Pays de la Loire) - Mamers (Pays de la Loire) 199 km
   Thierry Marie
00-00 3º stage Mamers (Pays de la Loire) - Arnage (Pays de la Loire) 172.7 km
   Christophe Capelle
00-00 4º stage Écommoy (Pays de la Loire) - Écommoy (Pays de la Loire) 21.6 km
   Pascal Lance
00-00 5º stage Écommoy (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 90.5 km
   Stuart O'Grady
General Classification
   Thierry Marie
1994
00-00 1º stage Saint-Paterne (Pays de la Loire) - Saint-Paterne (Pays de la Loire) 141 km
   Damien Nazon
00-00 2º stage Saint-Paterne (Pays de la Loire) - Vibraye (Pays de la Loire) 185 km
   Erwin Thijs
00-00 3º stage Vibraye (Pays de la Loire) - La Flèche (Pays de la Loire) 201.8 km
   Laurent Brochard
00-00 4º stage part a Savigne-l'Eveque (Pays de la Loire) - Savigne-l'Eveque (Pays de la Loire) 18.1 km
   Stéphane Heulot
00-00 4º stage part b Savigne-l'Eveque (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 91.3 km
   Thomas Davy
General Classification
   Stéphane Heulot
1993
00-00 1º stage Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) - Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) 127.2 km
   Laurent Madouas
00-00 2º stage Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) - Loué (Pays de la Loire) 191 km
   Johnny Dauwe
00-00 3º stage Loué (Pays de la Loire) - Le Lude (Pays de la Loire) 191 km
   Willy Willems
00-00 4º stage part a Allonnes (Pays de la Loire) - Allonnes (Pays de la Loire) 13.8 km
   Jean-François Bernard
00-00 4º stage part b Allonnes (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 100 km
   Pascal Lance
General Classification
   Jean-François Bernard
1992
00-00 1º stage Sablé (Pays de la Loire) - Sablé (Pays de la Loire) 164 km
   John Den Braber
00-00 2º stage Sablé (Pays de la Loire) - Mamers (Pays de la Loire) 198 km
   Robert Forest
00-00 3º stage Mamers (Pays de la Loire) - La Flèche (Pays de la Loire) 194 km
   Benny Van Brabant
00-00 4º stage part a Parigne-l'Eveque (Pays de la Loire) - Parigne-l'Eveque (Pays de la Loire) 16.4 km
   Jean-François Bernard
00-00 4º stage part b Parigne-l'Eveque (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 97 km
   Franck Morelle
General Classification
   Jean-François Bernard
1991
10-04 1º stage La Chartre-sur-le-Loir (Pays de la Loire) - La Chartre-sur-le-Loir (Pays de la Loire) 141,9 km
   Anthony Theus
11-04 2º stage - Arçonnay (Pays de la Loire) 199,5 km
   Bruno Cornillet
12-04 3º stage Arçonnay (Pays de la Loire) - Parigne-l'Eveque (Pays de la Loire) 199,2 km
   Franck Boucanville
13-04 4º stage part a Bonnétable (Pays de la Loire) - Bonnétable (Pays de la Loire) 19,4 km
   Bruno Cornillet
13-04 4º stage part b Bonnétable (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 99,7 km
   Jean-Luc Jonrond
General Classification
   Bruno Cornillet
1990
00-00 1º stage Mamers (Pays de la Loire) - Mamers (Pays de la Loire) 157 km
   Michel Vermote
00-00 2º stage Mamers (Pays de la Loire) - Château-du-Loir (Pays de la Loire) 190 km
   Marcel Wüst
00-00 3º stage Château-du-Loir (Pays de la Loire) - La Suze (Pays de la Loire) 194 km
   Laurent Jalabert
00-00 4º stage part a Coulaines (Pays de la Loire) - Neuville (Poitou-Charentes) 19,7 km
   Dimitri Zhdanov
00-00 4º stage part b Neuville (Poitou-Charentes) - Le Mans (Pays de la Loire) 96 km
   Hendrik Redant
General Classification
   Dimitri Zhdanov
1989
00-00 1º stage Noyon (Picardie) - Noyon (Picardie) 16.4 km
   Thierry Laurent
00-00 2º stage Noyon (Picardie) - Bonnétable (Pays de la Loire) 198 km
   Olaf Ludwig
00-00 3º stage Bonnétable (Pays de la Loire) - Arnage (Pays de la Loire) 194 km
   Uwe Raab
00-00 4º stage part a Le Mans (Pays de la Loire) - Conlie (Pays de la Loire) 100 km
   Uwe Ampler
00-00 4º stage part b Conlie (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 100 km
   Marcel Wüst
General Classification
   Thierry Laurent
1988
13-04 1º stage Sablé (Pays de la Loire) - Sablé (Pays de la Loire) 21.7 km
   Thierry Marie
14-04 2º stage Sablé (Pays de la Loire) - Vibraye (Pays de la Loire) 199 km
   Jean-Claude Colotti
15-04 3º stage Vibraye (Pays de la Loire) 187 km
   Michel Vermote
16-04 4º stage part A - Noyen (Pays de la Loire) 100 km
   Sammie Moreels
16-04 4º stage part B Noyen (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 89 km
   Wiebren Veenstra
General Classification
   Thierry Marie
1987
15-04 1º stage Malicorne-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Malicorne-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 24.5 km
   Francis Moreau
16-04 2º stage Malicorne-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Changé (Pays de la Loire) 192.2 km
   Alexandre Zinoviev
17-04 3º stage Le Mans (Pays de la Loire) - La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) 190 km
   Piotr Ugrumov
18-04 4º stage La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) 100 km
   Christophe Lavainne
18-04 5º stage Ballon (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 100 km
   Othmar Häfliger
General Classification Malicorne-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 606,7 km
   Piotr Ugrumov
1986
00-00 1º stage La Flèche (Pays de la Loire) - La Flèche (Pays de la Loire) 22 km
   Didier Garcia
00-00 2º stage La Flèche (Pays de la Loire) - Mayet (Pays de la Loire) 194 km
   Luc Leblanc
00-00 3º stage Mayet (Pays de la Loire) - Écommoy (Pays de la Loire) 189 km
   John Talen
00-00 4º stage Le Mans (Pays de la Loire) - Montfort-le-Gesnois (Pays de la Loire) 100 km
   Radovan Fořt
00-00 5º stage Montfort-le-Gesnois (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 100 km
   Marek Szerszyński
General Classification
   Didier Garcia
1985
18-04 1º stage Saint-Calais (Pays de la Loire) - Saint-Calais (Pays de la Loire) 20 km
   Zenon Jaskuła
19-04 2º stage Saint-Calais (Pays de la Loire) - Alençon (Basse-Normandie) 190 km
   Ronan Pensec
20-04 3º stage Alençon (Basse-Normandie) - Château-du-Loir (Pays de la Loire) 190 km
   Sergei Gavrilov
21-04 4º stage part A Château-du-Loir (Pays de la Loire) - Brûlon (Pays de la Loire) 97 km
   Djamolidine Abduzhaparov
21-04 4º stage part B Brûlon (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 97 km
   Djamolidine Abduzhaparov
General Classification
   Pascal Jules
1984
00-00 1º stage Mamers (Pays de la Loire) - Mamers (Pays de la Loire) 132 km
   Claude Vincendeau
00-00 2º stage Mamers (Pays de la Loire) - Saint-Calais (Pays de la Loire) 182 km
   Yvan Lamote
00-00 3º stage Saint-Calais (Pays de la Loire) - Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 175 km
   Charkid Zagretdinov
00-00 4º stage part a - Malicorne-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 29 km
   Claude Moreau
00-00 4º stage part b Malicorne-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 98 km
   Ralf Hofeditz
General Classification
   Claude Moreau
1983
20-04 1º stage Yvre-l'Eveque (Pays de la Loire) - Yvre-l'Eveque (Pays de la Loire) 150 km
   Vincent Barteau
21-04 2º stage Yvre-l'Eveque (Pays de la Loire) - Château-du-Loir (Pays de la Loire) 198 km
   Pascal Jules
22-04 3º stage Château-du-Loir (Pays de la Loire) - La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) 207 km
   Viktor Demidenko
23-04 4º stage part A La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) - Bonnétable (Pays de la Loire) 23 km
   Claude Moreau
23-04 4º stage part B Bonnétable (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 150 km
   Ralf Hofeditz
General Classification Yvre-l'Eveque (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire)
   Pascal Jules
1982
21-04 1º stage Neufchâtel-en-Saosnois (Pays de la Loire) - Neufchâtel-en-Saosnois (Pays de la Loire) 138 km
   Ivan Mitchenko
22-04 2º stage Neufchâtel-en-Saosnois (Pays de la Loire) - Château-du-Loir (Pays de la Loire) 218 km
   Ivan Mitchenko
23-04 3º stage Château-du-Loir (Pays de la Loire) - Allonnes (Pays de la Loire) 199 km
   Claude Moreau
24-04 4º stage part A La Suze (Pays de la Loire) - La Suze (Pays de la Loire) 23 km
   Sean Yates
24-04 4º stage part B La Suze (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 149 km
   Sergei Soukhoroutchenkov
General Classification
   Ivan Mitchenko
1981
15-04 1º stage Alençon (Basse-Normandie) - Alençon (Basse-Normandie) 138 km
   Charkid Zagretdinov
16-04 2º stage Alençon (Basse-Normandie) - Changé (Pays de la Loire) 181 km
   Charkid Zagretdinov
17-04 3º stage Changé (Pays de la Loire) - Changé (Pays de la Loire) 168 km
   Ivan Mitchenko
18-04 4º stage part A La Flèche (Pays de la Loire) - Le Lude (Pays de la Loire) 23.4 km
   Bernard Thevenet
18-04 4º stage part B Le Lude (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 152 km
   Yuri Barinov
General Classification
   Yuri Barinov
1980
16-04 1º stage La Flèche (Pays de la Loire) - La Flèche (Pays de la Loire) 120 km
   Jean-François Rodriguez
17-04 2º stage La Flèche (Pays de la Loire) - Noyen (Pays de la Loire) 186 km
   Alain Meslet
18-04 3º stage Noyen (Pays de la Loire) - Neufchâtel-en-Saosnois (Pays de la Loire) 195 km
   Roger Legeay
19-04 4º stage part A Fresnay-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) 22 km
   Olaf Ludwig
19-04 4º stage part B Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 135 km
   Thurlow Rogers
General Classification
   Greg LeMond
1979
00-00 1º stage Allonnes (Pays de la Loire) - Allonnes (Pays de la Loire) 120 km
   George Mount
00-00 2º stage Allonnes (Pays de la Loire) - Saint-Calais (Pays de la Loire) 205 km
   Jean-François Pescheux
00-00 3º stage Saint-Calais (Pays de la Loire) - Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 178 km
   Christian Muselet
00-00 4º stage part a Sablé-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - La Flèche (Pays de la Loire) 33 km
   Michal Klasa
00-00 4º stage part b La Flèche (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 152 km
   Hans Langerijs
General Classification
   Christian Muselet
1978
20-04 1º stage La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) - La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) 102 km
   Mariano Martinez
21-04 2º stage La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) - Allonnes (Pays de la Loire) 190 km
   Roger Legeay
22-04 3º stage Allonnes (Pays de la Loire) - Neufchâtel-en-Saosnois (Pays de la Loire) 182 km
   Raymond Martin
23-04 4º stage part A Neufchâtel-en-Saosnois (Pays de la Loire) - Beaumont-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 30 km
   Bernd Drogan
23-04 4º stage part B Beaumont-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 122 km
   Yvon Bertin
General Classification
   Bernd Drogan
1977
00-00 1º stage Noyen-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Noyen-sur-Sarthe (Pays de la Loire) 109 km
   Vladimir Osokin
00-00 2º stage Noyen-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Saint-Calais (Pays de la Loire) 179 km
   Alain Patritti
00-00 3º stage Saint-Calais (Pays de la Loire) - Coulaines (Pays de la Loire) 181 km
   Andre Gevers
00-00 4º stage part a Coulaines (Pays de la Loire) - Bonnétable (Pays de la Loire) 30 km
   Aavo Pikkuus
00-00 4º stage part b Bonnétable (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 155 km
   Vladimir Osokin
General Classification
   Aavo Pikkuus
1976
15-04 1º stage Brette-les-Pins (Pays de la Loire) - Brette-les-Pins (Pays de la Loire) 110 km
   Jean-Louis Danguillaume
16-04 2º stage Brette-les-Pins (Pays de la Loire) - Mamers (Pays de la Loire) 180 km
   Regis Delepine
17-04 3º stage part a Mamers (Pays de la Loire) - La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) 31 km
   Bernard Hinault
17-04 3º stage part b La Ferté-Bernard (Pays de la Loire) - Coulaines (Pays de la Loire) 151 km
   Andre Gevers
18-04 4º stage Coulaines (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 180 km
   Regis Delepine
General Classification Brette-les-Pins (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 652 km
   Bernard Hinault
1975
00-00 1º stage La Flèche (Pays de la Loire) - La Flèche (Pays de la Loire) 115 km
   Robert Mintkiewicz
00-00 2º stage La Flèche (Pays de la Loire) - Coulaines (Pays de la Loire) 192 km
   Bernard Bourreau
00-00 3º stage part a Coulaines (Pays de la Loire) - Sillé-le-Guillaume (Pays de la Loire) 145 km
   Jean-Claude Misac
00-00 3º stage part b - Beaumont (Pays de la Loire) 30 km
   Jacques Bossis
00-00 4º stage Beaumont-sur-Sarthe (Pays de la Loire) - Le Mans (Pays de la Loire) 180 km
   Ryszard Jan Szurkowski
General Classification
   Bernard Hinault
1974
00-00 4º stage
   Valery Likhatchov
General Classification
   Ivan Skosirev
1973
00-00 2º stage
   Aleksandr Yudin
00-00 3º stage
   Nikolay Fyodorovich Gorelov
General Classification
   Nikolay Fyodorovich Gorelov
1972
General Classification
   Régis Ovion
1971
General Classification
   Vladislav Nelyubin
1970
General Classification
   Claude Lechatelier
1969
General Classification
   Ryszard Jan Szurkowski
1968
General Classification
   Guy Grimbert
1967
General Classification
   Guy Grimbert
1966
General Classification
   Pierre Matignon
1965
General Classification
   José Manuel López
1964
General Classification
   Jean Cosseron
1963
General Classification
   Claude Juin
1962
General Classification
   ? Ferrer
1961
General Classification
   Jean Jeugnet
1960
General Classification
   André Foucher
1959
General Classification
   Jean Danguillaume
1958
General Classification
   Jean Danguillaume
1957
General Classification
   Raymond Guerin
1956
General Classification
   Jean Danguillaume
1955
General Classification
   Guy Bernard
1954
General Classification
   Bernard Fournieres
1953
General Classification
   Jacky Hays

Stats Circuit Cycliste Sarthe

Final classifications by country
France 41
USSR 6
Spain 5
Lithuania 2
Germany 2
Italy 1
German Democratic Republik 1
Australia 1
Norway 1
United States of America 1
Sweden 1
Great Britain 1
Poland 1
Latvia 1
Russia 1
Final classifications by cyclist
Danguillaume, Jean   FRA 3
Bernard, Jean-François   FRA 2
Grimbert, Guy   FRA 2
Hinault, Bernard   FRA 2
Jules, Pascal   FRA 2
Marie, Thierry   FRA 2
Mauri Prat, Melchor   ESP 2
Navardauskas, Ramunas   LTU 2
Baffi, Adriano   ITA 1
Barinov, Yuri   URS 1
Bernard, Guy   FRA 1
Calmejane, Lilian   FRA 1
Cañada Gracía, David   ESP 1
Chavanel, Sylvain   FRA 1
Cornillet, Bruno   FRA 1
Cosseron, Jean   FRA 1
Da Cruz, Carlos   FRA 1
Drogan, Bernd   GDR 1
Durbridge, Luke   AUS 1
Ferrer, ?   FRA 1
Foucher, André   FRA 1
Fournier, Marc   FRA 1
Fournieres, Bernard   FRA 1
Garcia, Didier   FRA 1
Gorelov, Nikolay Fyodorovich   URS 1
Guerin, Raymond   FRA 1
Hays, Jacky   FRA 1
Heulot, Stéphane   FRA 1
Jeugnet, Jean   FRA 1
Juin, Claude   FRA 1
Kjærgaard, Steffen   NOR 1
Klöden, Andreas   GER 1
Laurent, Thierry   FRA 1
Le Lay, David   FRA 1
Lechatelier, Claude   FRA 1
LeMond, Greg   USA 1
López Rodríguez, José Manuel   ESP 1
Lövkvist, Thomas   SWE 1
Martin, Guillaume   FRA 1
Matignon, Pierre   FRA 1
Millar, David   GBR 1
Mitchenko, Ivan   URS 1
Moreau, Claude   FRA 1
Muselet, Christian   FRA 1
Nelyubin, Vladislav   URS 1
Ovion, Régis   FRA 1
Pikkuus, Aavo   URS 1
Rolland, Pierre   FRA 1
Rous, Didier   FRA 1
Roux, Anthony   FRA 1
Sánchez Gil, Luis León   ESP 1
Schumacher, Stefan   GER 1
Skosirev, Ivan   URS 1
Szurkowski, Ryszard Jan   POL 1
Ugrumov, Piotr   LAT 1
Voeckler, Thomas   FRA 1
Zhdanov, Dimitri   RUS 1
Victories/Stages by country
France 95
Italy 22
USSR 16
Germany 15
The Netherlands 12
Belgium 10
Great Britain 7
Spain 6
Australia 5
Estonia 5
Russia 5
United States of America 4
Switzerland 3
Poland 3
Uzbekistan 2
Ukraine 2
Sweden 2
German Democratic Republik 1
Czech Republic 1
Czechoslovakia 1
Portugal 1
Lithuania 1
Argentina 1
Latvia 1
Victories/Stages by cyclist
Wüst, Marcel   GER 7
Kirsipuu, Jaan   EST 5
Bouhanni, Nacer   FRA 4
Nazon, Damien   FRA 4
Ravard, Anthony   FRA 4
Strazzer, Massimo   ITA 4
Bennati, Daniele   ITA 3
Brochard, Laurent   FRA 3
Coquard, Bryan   FRA 3
Mitchenko, Ivan   URS 3
Moreau, Claude   FRA 3
Roux, Anthony   FRA 3
Zagretdinov, Charkid   URS 3
Abduzhaparov, Djamolidine   UZB 2
Baffi, Adriano   ITA 2
Bernard, Jean-François   FRA 2
Blijlevens, Jeroen   NED 2
Chavanel, Sylvain   FRA 2
Cornillet, Bruno   FRA 2
Delepine, Regis   FRA 2
Dowsett, Alex   GBR 2
Dumoulin, Samuel   FRA 2
Durbridge, Luke   AUS 2
Gevers, Andre   NED 2
Grillo, Paride   ITA 2
Hofeditz, Ralf   GER 2
Jules, Justin   FRA 2
Kreder, Michel   NED 2
Lance, Pascal   FRA 2
Legeay, Roger   FRA 2
Ludwig, Olaf   GER 2
Marie, Thierry   FRA 2
Mauri Prat, Melchor   ESP 2
Millar, David   GBR 2
Osokin, Vladimir   URS 2
Vermote, Michel   BEL 2
Vorobyev, Anton   RUS 2
Ahlstrand, Jonas   SWE 1
Albasini, Michael   SUI 1
Ampler, Uwe   GER 1
Armstrong, Lance   USA 1
Barinov, Yuri   URS 1
Barteau, Vincent   FRA 1
Basso, Ivan   ITA 1
Bertin, Yvon   FRA 1
Bertolini, Alessandro   ITA 1
Boaro, Manuele   ITA 1
Bossis, Jacques   FRA 1
Boucanville, Franck   FRA 1
Bourreau, Bernard   FRA 1
Bouyer, Franck   FRA 1
Brard, Florent   FRA 1
Calmejane, Lilian   FRA 1
Cañada Gracía, David   ESP 1
Capelle, Christophe   FRA 1
Capelle, Ludovic   BEL 1
Colonna, Federico   ITA 1
Colotti, Jean-Claude   FRA 1
Da Cruz, Carlos   FRA 1
Danguillaume, Jean-Louis   FRA 1
Dauwe, Johnny   BEL 1
Davis, Allan   AUS 1
Davy, Thomas   FRA 1
Dekker, Thomas   NED 1
Demaret, Jean Eudes   FRA 1
Demidenko, Viktor   URS 1
Den Braber, John   NED 1
Domont, Axel   FRA 1
Drogan, Bernd   GDR 1
Engoulvent, Jimmy   FRA 1
Flickinger, Andy   FRA 1
Forest, Robert   FRA 1
Förster, Robert   GER 1
Fořt, Radovan   CZE 1
Fournier, Marc   FRA 1
Furlan, Angelo   ITA 1
Galimzyanov, Denis   RUS 1
Garcia, Didier   FRA 1
Gavrilov, Sergei   URS 1
Gorelov, Nikolay Fyodorovich   URS 1
Häfliger, Othmar   SUI 1
Heulot, Stéphane   FRA 1
Hinault, Bernard   FRA 1
Hunt, Jeremy   GBR 1
Ivanov, Serguei   RUS 1
Jalabert, Laurent   FRA 1
Jaskuła, Zenon   POL 1
Jonrond, Jean-Luc   FRA 1
Jules, Pascal   FRA 1
Khalilov, Mikhailo   UKR 1
Klasa, Michal   TCH 1
Klöden, Andreas   GER 1
Krivtsov, Yuriy   FRA 1
Lamote, Yvan   BEL 1
Langerijs, Hans   NED 1
Laurent, Thierry   FRA 1
Lavainne, Christophe   FRA 1
Le Lay, David   FRA 1
Leblanc, Luc   FRA 1
Likhatchov, Valery   URS 1
Lobato Del Valle, Juan José   ESP 1
Loddo, Alberto   ITA 1
Lövkvist, Thomas   SWE 1
Pinto Machado, Tiago José   POR 1
Madouas, Laurent   FRA 1
Malori, Adriano   ITA 1
Martin, Raymond   FRA 1
Martin, Guillaume   FRA 1
Martinez, Mariano   FRA 1
McLay, Daniel   GBR 1
Meloni, Filippo   ITA 1
Meslet, Alain   FRA 1
Mintkiewicz, Robert   FRA 1
Misac, Jean-Claude   FRA 1
Moreau, Francis   FRA 1
Moreels, Sammie   BEL 1
Morelle, Franck   FRA 1
Mount, George Lewis   USA 1
Mourey, Francis   FRA 1
Muselet, Christian   FRA 1
Nardello, Daniele   ITA 1
Navardauskas, Ramunas   LTU 1
Nuttli, Jean   SUI 1
O'Grady, Stuart   AUS 1
Patritti, Alain   FRA 1
Pelucchi, Matteo   ITA 1
Pensec, Ronan   FRA 1
Pescheux, Jean-François   FRA 1
Pikkuus, Aavo   URS 1
Raab, Uwe   GER 1
Redant, Hendrik   BEL 1
Richeze Araquistain, Maximiliano Ariel   ARG 1
Rodriguez, Jean-François   FRA 1
Rogers, Thurlow Thomas   USA 1
Rolland, Pierre   FRA 1
Rossi, Enrico   ITA 1
Sánchez Gil, Luis León   ESP 1
Sarreau, Marc   FRA 1
Seigneur, Eddy   FRA 1
Simon, François   FRA 1
Soukhoroutchenkov, Sergei   URS 1
Sutton, Chris   AUS 1
Szerszyński, Marek   POL 1
Szurkowski, Ryszard Jan   POL 1
Talen, John   NED 1
Theus, Anthony   NED 1
Thevenet, Bernard   FRA 1
Thijs, Erwin   BEL 1
Turpin, Ludovic   FRA 1
Ugrumov, Piotr   LAT 1
Van Brabant, Benny   BEL 1
Vandevelde, Christian   USA 1
Vasseur, Cédric   FRA 1
Veenstra, Wiebren   NED 1
Ventoso Alberdi, Francisco José   ESP 1
Vincendeau, Claude   FRA 1
Willems, Willy   BEL 1
Yates, Sean   GBR 1
Yudin, Aleksandr   URS 1
Zhdanov, Dimitri   RUS 1
Zinoviev, Alexandre   UKR 1